zabieg oczyszczania twarzy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-17, 21:47   #61
ma-rzena
Raczkowanie
 
Avatar ma-rzena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 283
Dot.: oczyszczanie skóry

mi generalnie wystarczy mikrodermabrazja, jeśli chodzi o oczyszczanie cery - raz w miesiącu lub raz na dwa miesiące oczyszczam cerę w ten sposób wykonując lekką mikrodermabrazję. poza tym co wieczór na delikatną chusteczkę kosmetyczną (najlepiej jakąś mięciutką np. Lambi) nakładam mleczko nawilżające do demakijażu razem z tonikiem i już - potem wklepuję kremik brzoskwiniowy i cera jak marzenie
ma-rzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 11:33   #62
Hatifnatka
Raczkowanie
 
Avatar Hatifnatka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin / Wawa / Radom
Wiadomości: 152
GG do Hatifnatka
Dot.: oczyszczanie skóry

Tylko jak wytrzymać godzinę z takim okładem na twarzy? Nie spada Ci?

A co tak naprawdę poprawiło się w Twojej cerze? Mialaś otwarte wykwity? Czy raczej zaskórniki?
__________________
Miss Raspberry...
Hatifnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 11:59   #63
fabolous
Raczkowanie
 
Avatar fabolous
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 65
Dot.: oczyszczanie skóry

generalnie możliwe, da się wytrzymać i nie spadają
Zmiana jest duża, ponieważ nigdy nie miałam jakichś większych problemów z cerą i sporadycznie coś mi się pojawiało na twarzy, ale po prawie 3 miesięcznym stosowaniu Revlona dostałam niesamowitego wysypu pryszczy i był to jakiś istny koszmar; aczkolwiek wykwitów nie miałam, tylko zaskórniki i nie na całej twarzy, generalnie w strefie T, a teraz jest już jak najbardziej ok
fabolous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 12:05   #64
Hatifnatka
Raczkowanie
 
Avatar Hatifnatka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin / Wawa / Radom
Wiadomości: 152
GG do Hatifnatka
Dot.: oczyszczanie skóry

Cytat:
Napisane przez fabolous Pokaż wiadomość
generalnie możliwe, da się wytrzymać i nie spadają
Zmiana jest duża, ponieważ nigdy nie miałam jakichś większych problemów z cerą i sporadycznie coś mi się pojawiało na twarzy, ale po prawie 3 miesięcznym stosowaniu Revlona dostałam niesamowitego wysypu pryszczy i był to jakiś istny koszmar; aczkolwiek wykwitów nie miałam, tylko zaskórniki i nie na całej twarzy, generalnie w strefie T, a teraz jest już jak najbardziej ok
Ja mam problemy z cerą od czasu, od kiedy się przeporowadziłam i zmieniła się woda.:/ Mówisz, że zaskórniki i podskórne krostki zniknęły?

Chyba zastosuję Twój patent z zieloną herbatą. (Uwielbiam zieloną herbatę!)
__________________
Miss Raspberry...
Hatifnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 12:11   #65
Hatifnatka
Raczkowanie
 
Avatar Hatifnatka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin / Wawa / Radom
Wiadomości: 152
GG do Hatifnatka
Dot.: oczyszczanie skóry

Cytat:
Napisane przez fabolous;9755852
Musze powiedzieć, że efekty są zaskakujące i jeżeli chodzi o mnie, bardzo szybko je spostrzegłam, już po kilku dniach zaczerwienienia znacznie się zmniejszył, a po dłuższym czasie stosowania [COLOR=red
w połączeniu z innymi metodami[/COLOR], jest wręcz rewelacyjnie i mogę powiedzieć, że odniosłam sukces i niespodziewane problemy z cerą zostały praktycznie rozwiązane
A jakie to metody?

Ale Cię męczę!
__________________
Miss Raspberry...
Hatifnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 12:54   #66
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: oczyszczanie skóry

Cytat:
Napisane przez hatsumomo Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ja tez wlasnie jestem po oczyszczaniu, ale robilam sobie sama jestem studentką kosmetologii i kupilam sobie maseczke rozpulchniającą potem zamykającą pory i zadziałamłam wcześniej bylam u kosmetyczki a teraz stwierdzilam ze czuje sie na siłach i sama sobie poradze, w szkole mi jeszcze kolezanka robila kiedys i zawsze po tym wyglądam jak jakaś poturbowana :p a to przez to, ze mam zaskórniki zamkniete, te ktorych trzeba sie pozbyc za pomocą igły :/ tak ogolnie to mam jeszcze jedno pytanie moze podczepie sie do tego wątku, może akurat ktos mi tu odpowie mam 20 lat zawsze mialam suchą skórę bez zadnych syfków, zero problemów jesli ja dobrze nawilżalam, a teraz mam wrazenie ze moja skóra skłania sie w strone mieszanej w porywach do tłustej pory mi sie pootwierały zaczeły sie pojawiac syfki, wczesniej po wykąpaniu mialam uczucie ściagnetej buzi a teraz nawet nie musze jej kromowac i teraz nie wiem co jest grane, czy musze wymieniac wszytskie moje ksmetyki ktore mam do skóry suchej i kupic do mieszanej, ogolnie wolałam suchą wersę mojej cery ;p nie wiem o co chodzi, ktos tak mial?
hmmm studentka kosmetologii nie wie co jest grane , otoz
powinnas wiedziec ze skora pod wplywem roznych czynnikow moze sie zmienic

Edytowane przez Summer Vine
Czas edycji: 2008-11-18 o 12:56
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 17:05   #67
fabolous
Raczkowanie
 
Avatar fabolous
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 65
Dot.: oczyszczanie skóry

Też wcześniej miałam problem ze skórą z powodu wody, bo podczas pobytu w Hiszpanii byłam skazana na chlorowaną i w dodatku słoną wodę w hotelu; no ale mniejsza o to
A jeżeli chodzi o okłady z zielonej herbaty, gorąco polecam, w moim przypadku się sprawdziły
A jako metody wspomagające oczyszczanie stosuję maseczki z zielonej glinki głęboko oczyszczającą i odświeżającą firmy DERMAGLIN(są świetne), żel do mycia twarzy, który nie ma w składzie ani alkoholu, ani chloru; tonik przeciwko wągrom i zaskórniakom, w krytycznej fazie miejscowo BENZACNE 5%-towa w połączeniu Z TRIBIOTICEM, oraz oczywiści bardzo istotna rzecz-czyli dobrze nawilżający krem, stosuje głównie nivea soft, ale inne też bywały
fabolous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 17:07   #68
fabolous
Raczkowanie
 
Avatar fabolous
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 65
Dot.: oczyszczanie skóry

Cytat:
Napisane przez Hatifnatka Pokaż wiadomość
A jakie to metody?

Ale Cię męczę!
Ale to żaden problem
fabolous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 10:21   #69
zbahjsga
Raczkowanie
 
Avatar zbahjsga
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy

Rzeczywiście ta mikrodermabrazja robi cuda, przynajmniej ja sie czuje lepiej.Jestem po porodzie i czulam sie ciezko na twarzy a ten zabieg nawet troszke mi zmniejszył zmarszczki, czuje sie lżejsza jakbym zdjęła maske
Ogólnie to cena zabiegu około 200zł.
Jednak ja znalazłam za 75zł na promocji w strefie kobiecośći.
to promocja zakupów grupowych www.wartorazem.pl
__________________
Patiś
zbahjsga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 13:54   #70
lamento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 58
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy

Ja byłam na jakimś autorskim zabiegu w jednym salonie kosmetycznym w Krakowie. Poszłyśmy z koleżanka, dla nie pani przygotowała jakąś mieszanka oczyszczającą, dla mnie nawilżającą no i po obu zabiegach były całkiem niezłe efekty. Mój się długo utrzymywał, wszyscy znajomi mówili mi, że wyglądam bardziej promiennie. Mogę wam podać namiary, jakby któraś chciała na kosmetyczkę, która mi robiła ten zabieg. Piszcie na priva jakby co.
lamento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 23:59   #71
trevis_1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
urządzenie do czyszczenia twarzy

Witam Drogie Panie
Szukam pomocy. Mianowicie byłem u kosmetyczki kilka razy i robiła mi oczyszczanie takim małym urządzeniem elektrycznym. Na końcu była taka łopatka i ściągała mi wągry a mam troszkę tego na czole. Taka cera i mam z tym problemy do lat. Nie mam zbytnio czasu i pieniędzy biegać do tej kosmetyczki.
Więc wpadłem na pomysł, żeby kupić takie urządzenie i dziewczyna czy czasem siostra mi coś takiego zrobi.
Tylko nie wiem jak to się dokładnie nazywa i gdzie tego szukać, jaki sprzęt wybrać.
Proszę o pomoc.

PS: podoba mi się ta metoda z tym urządzeniem bo wcale nie boli a efekt jest dosyć fajny.
PS: znalazłem coś takiego: czy to to??
http://allegro.pl/peeling-kawitacyjn...319941082.html

Pozdrawiam Grzegorz, z góry dziękuję.
Piękna życzę hehe

Edytowane przez trevis_1989
Czas edycji: 2010-11-27 o 00:03
trevis_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 08:15   #72
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: urządzenie do czyszczenia twarzy

Prawda jest taka ze nie sa podane parametry urzadzenia.
Nie ma natezenia Ultradzwiekow ktore okresli czy to urzadzenie jest mocne czy slabe.
Dodam ze sama szukalam takiego sprzetu dla siebie a znam sie na kosmetyce i te urzadzenia domowe sa duzo slabsze od tych gabinetowych.
Maja natezenie slabe a w gabinetach uzywa sie sredniego lub mocnego.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 15:22   #73
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: urządzenie do czyszczenia twarzy

cena tego sprzetu mowi sama za siebie... beznadzieja!

poszukaj cos lepszego, skonsultuj z kosmetyczka, cena tez wzrosnie
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 13:40   #74
trevis_1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: urządzenie do czyszczenia twarzy

witam, to może któraś z Pań z branży, poda jakiś dobry sprzęt albo gdzie tego szukać. Na co zwrócić uwagę podczas zakupu.
pozdrawiam
trevis_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 10:55   #75
Nicola321
Przyczajenie
 
Avatar Nicola321
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: oczyszczanie skóry

Kochane, co mogę powiedzieć - dziewczyny wcześniej pisały, że były u dermatologa który kazał im iść na oczyszczanie cery do kosmetyczki.. Do jakich Wy lekarzy chodzicie? Jak dermatolog jest dobry, to nie będzie Was odsyłać do kosmetyczki, tylko sama zaradzi... Ja oczywiście taką znalazłam... Ale mało takich... Cerę miałam jak nową.
Oczywiście zanim poszłam do lekarza.... poszłam do kosmetyczki - efekt marny... (żałuję że od razu nie poszłam do dermatologa). Stwierdziłam, że tak być nie może i potem wybrałam się do dermatologa i trafiłam na moją kochaną Panią... i zrobiła cuda... zaledwie 30 zł za kremy/maści (nie wiem jak to nazwać:P)... i cera czyściutka, bez żadnych wyprysków, zaskórniaków itp..
Poszukajcie lepiej... kosmetyczki gniotą wam skórę... a to prędzej czy później się na was odbije... Ale to już zrobicie jak uważacie
Nicola321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.