Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-04-15, 18:36   #631
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 2 506
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Poka¿ wiadomo¶æ
Cholera,mam problem xd Nie wiem ile oxy u¿yæ do dwóch tubek Alfaparfu.Mam buteleczkê 60 ml po oxydancie z Garniera,mo¿e za jego pomoc± jako¶ to odmierzê?Sama kurde nie wiem,jaka tam ma byæ proporcja w tej farbie,jestem têp± z matematyki i fakt,¿e na opakowaniu co¶ na ten temat pisze,niewiele mi mówi Nie ¶miejcie siê proszê

Ok,zrobi³am proporcjê jedna tubka farby i 120 ml utleniacza,odmierzonego za pomoc± tej buteleczki. Mam nadziejê ¿e nic nie sknoci³am W³a¶nie siedzê z farb± na g³owie,bojê siê.Odcieñ mieszanki jest odrobinê ró¿owawy xd

Jestem w ogóle pozytywnie zaskoczona wydajno¶ci± tej farby!Za 22 z³ mam jedn± koloryzacjê,w dodatku profesjonaln±.Na moje w³osy za ³opatki starczy³a mi jedna tubka.Cudowna sprawa.Chyba nigdy ju¿ nie zafarbujê siê sklepow± farb±.
A jakim odcieniem alfaparfu farbujesz? Ja siê chyba napali³am na koleston 12/0 albo 12/1. Takie piêkne kolory wychodz±. Wtedy na utleniaczu 12% trzeba, prawda? ¯eby nie wysz³y rude lub ¿ó³te?
soulone jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-15, 19:48   #632
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Tak. Chocia¿ ja robi³am na 9% i tylko odrost by³ lekko ¿ó³tawy po pierwszym zabiegu.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-15, 22:06   #633
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 686
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
A widzisz! Farby fryzjerskie s± jednak du¿o lepsze. Daj znaæ jak kolorek.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
No,ju¿ nigdy nie kupiê zwyk³ej A je¶li chodzi o kolor,to ³adny be¿,aczkolwiek spodziewa³am siê wiêkszych fajerwerków.Podoba mi siê bardzo,tylko ta pigmentacja tak przesuszy³a mi w³osy,¿e koñce zaczê³y mi siê kruszyæ Okropnie spalone w³osy teraz mam.Ju¿ w trakcie nak³adania tej samej farby,¶mierdzia³o to tak,¿e nie umia³am dos³ownie wytrzymaæ,no nigdy takiego smrodu nie czu³am.Muszê je zregenerowaæ,bo ja na razie zamiast cieszyæ siê z udanej koloryzacji,to martwiê siê o kondycjê w³osów.

Mam tylko nadziejê,¿e dziêki tej pigmentacji nie bêdzie mi siê wymywa³ kolor i bêdê mog³a zrobiæ przerwê od farbowania na co najmniej 2 miesi±ce(odrostów nie robiê bo mi siê podobaj±-wiem,jestem stukniêta )
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-15, 23:28   #634
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Oby . Koñcówki radzê podci±æ. Wiesz, zniszczenia id± w górê a cm czy dwa mniej odro¶nie szybko. Ta farba daje super efekty kolorystyczne, ale rzeczywi¶cie zapachowe s± ¶rednio fajne...

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Ps te¿ mam teraz odrosty i nawet je lubiê, bo mam tak zrobione ombre, ¿e ich nawet nie widaæ :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-16, 08:06   #635
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 686
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Oby . Koñcówki radzê podci±æ. Wiesz, zniszczenia id± w górê a cm czy dwa mniej odro¶nie szybko. Ta farba daje super efekty kolorystyczne, ale rzeczywi¶cie zapachowe s± ¶rednio fajne...

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Ps te¿ mam teraz odrosty i nawet je lubiê, bo mam tak zrobione ombre, ¿e ich nawet nie widaæ :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Hmm tylko problem le¿y w tym,¿e moje koñcówki ostatnio tak siê wykruszy³y,¿e mia³abym za du¿± ró¿nicê miêdzy d³ugo¶ci± przy twarzy,a dalej.W³osy przy twarzy mam troszkê d³u¿sze ni¿ do brody,a ca³a reszta sukcesywnie siê wyd³u¿a,najd³u¿sze pasmo siêga prawie do talii
Jakbym podciê³a koñcówki to te pasma przy twarzy mia³abym idiotycznie krótkie w porównaniu do reszty.Nie wiem co z tym zrobiæ za bardzo.Wiesz o co mi chodzi?

Ja uwielbiam odrosty na blond w³osach,jak pierwszy raz rozja¶nia³am to modli³am siê ka¿dego dnia,¿eby mi szybciej siê pojawi³y Teraz mam z 3 albo 4 cm odrostu i wiele osób mnie pyta kiedy zamierzam to farbowaæ xd A tu zonk,ja nie zamierzam.Wiem ¿e kiedy¶ bêdê musia³a,ale przera¿a mnie to-jak w ogóle mia³abym to wykonaæ?Rozja¶niaczem,to na pewno,ale musia³abym na³o¿yæ go chyba z 2 razy przynajmniej,¿ebym nie mia³a rudego odrostu.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-16, 17:36   #636
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Rozja¶nianie i farba rozja¶niajaca. Jej. Przy bardzo jasnym blondzie robi³am odrosty co dziesiêæ dni bo mnie zaraz denerwowaly :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-18, 13:11   #637
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 686
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Rozja¶nianie i farba rozja¶niajaca. Jej. Przy bardzo jasnym blondzie robi³am odrosty co dziesiêæ dni bo mnie zaraz denerwowaly :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
O kurde,zwariowa³abym

Ej dziewczyny mam problem,i to bardzo du¿y W ¶rodê robi³am t± pigmentacjê i farbowanie,ale chyba co¶ posz³o nie tak.Po tym zabiegu umy³am w³osy szamponem,bo co¶ czu³am,¿e nie chce mi ta mieszanka sp³yn±æ z w³osów.Jak je wysuszy³am,nadal by³ trochê takie polepione,ale stwierdzi³am,¿e to na pewno nie od farby,¿e chyba od od¿ywki.Zwi±za³am je wiêc i wysz³am z domu.

Drugiego dnia znów je umy³am,ale sytuacja siê powtórzy³a,mimo ¿e nie na³o¿y³am od¿ywki.My¶lê sobie,co jest grane,jak to mo¿liwe ¿ebym mia³a str±ki mimo tego ¿e ju¿ dwa razy je umy³am?

Przed chwil± umy³am w³osy znowu i znowu ta sama sytuacja!Rozczesa³am je bardzo delikatnie grzebieniem z szerokimi zêbami i wyci±gaj±c ca³± gar¶æ w³osów z niego,prawie siê pop³aka³am-te w³osy które wypad³y,s± jak guma!Dos³ownie rozci±gnê³am je w rêkach i one w ogóle nie pêkaj±,tylko ci±gn± siê dalej!

Spali³am sobie ca³kowicie w³osy!Pigmentacjê robi³am Garnierem nr 10,ju¿ podczas nak³adania czu³am taki straszny smród,¿e mnie zemdli³o,ale s±dzi³am ¿e tak ma byæ!

Co ja mam teraz pocz±æ?Jestem przera¿ona,nie wszystkie w³osy mi siê tak ci±gn±,g³ównie te z ty³u g³owy,najgêstsze,te ko³o twarzy tak mocno nie oberwa³y Jaki jest najlepszy zestaw ratunkowy dla tej sytuacji?B³agam pomó¿cie Obciêcie ich w ogóle nie wchodzi w grê,zw³aszcza ¿e te gumowate w³osy siêgaj± samej skóry g³owy,musia³abym siê opitoliæ na ³yso...

Ja pierdziele,co ja narobi³am...W dodatku dopiero teraz to zauwa¿y³am...
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-04-18, 16:34   #638
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 565
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Bardzo, bardzo mi przykro Ja w taki sam sposób straci³am w³osy do ramion to by³o straszne naprawdê nie chce nawet o tym wspominaæ mo¿e spróbuj jako¶ pocieniowaæ? troche podci±c? na w³osy jak guma nie ma ¿adnego zestawu ratunkowego, nie da siê ju¿ ich naprawiæ. Naprawdê podetnij ile jeste¶ w stanie zdzier¿yæ bo siê wszystkie wykrusz±
Zilka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-18, 16:54   #639
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 686
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Zilka Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo, bardzo mi przykro Ja w taki sam sposób straci³am w³osy do ramion to by³o straszne naprawdê nie chce nawet o tym wspominaæ mo¿e spróbuj jako¶ pocieniowaæ? troche podci±c? na w³osy jak guma nie ma ¿adnego zestawu ratunkowego, nie da siê ju¿ ich naprawiæ. Naprawdê podetnij ile jeste¶ w stanie zdzier¿yæ bo siê wszystkie wykrusz±
Dziêkujê za wspó³czucie Wiem ¿e pewnie wszyscy przechodz± t± fazê zaprzeczenia,ale nie ma na razie dla mnie takiej opcji,¿eby je obci±æ.Pocieszy³am siê jednak,bo jak mi ju¿ wysch³y i na³adowa³am na nie dwa rodzaje od¿ywek w sprayu,olejek Matrixa,jedwab CHI,to jako¶ lepiej zaczê³y wygl±daæ i ju¿ nie s± takie posklejane.W³a¶ciwie po takiej ilo¶ci silikonów i porz±dnym oczyszczeniu ich prostym szamponem,to na serio jest lepiej,ale tak czy siak,bêdê musia³a siê obchodziæ z nimi jak z jajkiem...

Jaki jest najlepszy olej dla takich w³osów?Jak mia³am swoje czarne w³osy to jedyny olej,które one uwielbia³y by³ kokosowy.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-18, 17:02   #640
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 565
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Spróbuj olej z pestek winogron, jest naprawdê dobry
Zilka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-18, 19:19   #641
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Popieram
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-19, 00:27   #642
queenforyou
Przyczajenie
 
Avatar queenforyou
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: ³ódzkie.
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

heej! Wiem, ¿e pewnie gdzie¶ tam wy¿ej w postach by³aby odpowied¼ na moje pytanie, lecz mam prawo zadaæ je po raz kolejny - dzisiaj rozja¶nia³am w³osy w domu rozja¶niaczem Alfaparf z wod± 9%. Wcze¶niejszy kolor w³osów by³...trudny do okre¶lenia. Czubek mia³am blond, gdzie¶ tam rudo - ciemno br±zowe refleksy i ja¶niejszy br±z. Chcia³am wróciæ do ja¶niutkiego blondu bo w nim czu³am i czujê siê najlepiej. W³osy po rozjasnieniu nie wysz³y mi najgorsze, spodziewa³am siê strasznie rudo, a wrêcz pomarañczowych kosmyków, lecz jest ca³kiem inaczej. W³osy s± ¿ó³te, takie bardziej w kolorze banana, strasznie ra¿±ce, s± te¿ gdzieniegdzie pomarañczowe prze¶wity, ale to nie jest mocna pomarañcz tylko taka bardzo bardzo delikatna no i czubek, a bardziej "odrosty" s± bielutkie. I jutro muszê i¶æ kupiæ farbê, no bo w takich w³osach raczej do szko³y siê nie wybiorê. I st±d te¿ mój post! Jak± farbê polecicie mi na moje w³osy? Zale¿y mi na jasnym blondzie, aby kolor wyszed³ jednolity i pozbyæ siê w koñcu tej ¿ó³ci.;P Wiem, ¿e podobno farby popielate t± ¿ó³æ niweluj±, jednak znam moje w³osy i wyjd± mi totalne siwe, a bardzo tego nie chcê. S³ysza³am o Loreal Stockholm, ale nie wiem czy ona poradzi sobie z takim "kolorem". Porad¼cie mi co mam kupiæ w tej sytuacji, aby mieæ ³adny blond. Proszê o pomoc i z góry dziêkujê! Je¶li bêdzie kto¶ chcia³ to mogê ewentualnie wstawiæ zdjêcia w³osów.
__________________
Gdy tylko jestem przy Tobie,
zrobiê wszystko co mogê by¶ nigdy nie chcia³ odej¶æ.
queenforyou jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-19, 10:43   #643
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

TYLKO NIE POPIELATE. Popielate niweluj± rudo¶ci, nie ¿ó³cie czy z³ota! Tutaj co najwy¿ej mog± zrobiæ efekt glonka, czyli zielonej po¶wiaty.
¯ó³te tony niwelujemy zawsze per³± (po kropce)!
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-19, 11:37   #644
queenforyou
Przyczajenie
 
Avatar queenforyou
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: ³ódzkie.
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
TYLKO NIE POPIELATE. Popielate niweluj± rudo¶ci, nie ¿ó³cie czy z³ota! Tutaj co najwy¿ej mog± zrobiæ efekt glonka, czyli zielonej po¶wiaty.
¯ó³te tony niwelujemy zawsze per³± (po kropce)!
a czy takie w³osy na pewno pokryje mi per³a? One s± teraz mokre (tzn mam na nich na³o¿on± od¿ywkê, ¿eby siê nawil¿y³y), wiêc ta pomarañcz jest jakby taka mocniejsza ale po wyschniêciu jest o wiele ja¶niejsza.
http://i.imgur.com/u5MHlLY.jpg
http://i.imgur.com/7Y0Mpsl.jpg
__________________
Gdy tylko jestem przy Tobie,
zrobiê wszystko co mogê by¶ nigdy nie chcia³ odej¶æ.
queenforyou jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-19, 12:09   #645
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Ale¿ masz bia³e odrosty! Z tym pomarañczem powinna sobie poradziæ, bo nawet kiedy s± mokre widaæ, ¿e nie jest to ¿adna mocna rudo¶æ.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-19, 12:42   #646
queenforyou
Przyczajenie
 
Avatar queenforyou
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: ³ódzkie.
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Ale¿ masz bia³e odrosty! Z tym pomarañczem powinna sobie poradziæ, bo nawet kiedy s± mokre widaæ, ¿e nie jest to ¿adna mocna rudo¶æ.
haha, co do odrostów to siê zgodzê, s± takie bielu¶kie, ¿e nie mog³am zobaczyæ czy mam równo przedzia³ek zrobiony. Có¿, dziêkujê Ci piêknie za pomoc, spad³a¶ mi z nieba ♥ A czy je¶li rozja¶nia³am w³osy wczoraj i po³o¿ê farbê dzi¶ albo jutro to stanie siê co¶ (drastycznego)? W sobotê mam osiemnstkê kole¿anki i nie pójdê w takiej têczy na imprezê. no i do szko³y równie¿, bo patrz± siê na mnie jak na UFO. ;s
__________________
Gdy tylko jestem przy Tobie,
zrobiê wszystko co mogê by¶ nigdy nie chcia³ odej¶æ.
queenforyou jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-19, 18:41   #647
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Poka¿ wiadomo¶æ
O kurde,zwariowa³abym

Ej dziewczyny mam problem,i to bardzo du¿y W ¶rodê robi³am t± pigmentacjê i farbowanie,ale chyba co¶ posz³o nie tak.Po tym zabiegu umy³am w³osy szamponem,bo co¶ czu³am,¿e nie chce mi ta mieszanka sp³yn±æ z w³osów.Jak je wysuszy³am,nadal by³ trochê takie polepione,ale stwierdzi³am,¿e to na pewno nie od farby,¿e chyba od od¿ywki.Zwi±za³am je wiêc i wysz³am z domu.

Drugiego dnia znów je umy³am,ale sytuacja siê powtórzy³a,mimo ¿e nie na³o¿y³am od¿ywki.My¶lê sobie,co jest grane,jak to mo¿liwe ¿ebym mia³a str±ki mimo tego ¿e ju¿ dwa razy je umy³am?

Przed chwil± umy³am w³osy znowu i znowu ta sama sytuacja!Rozczesa³am je bardzo delikatnie grzebieniem z szerokimi zêbami i wyci±gaj±c ca³± gar¶æ w³osów z niego,prawie siê pop³aka³am-te w³osy które wypad³y,s± jak guma!Dos³ownie rozci±gnê³am je w rêkach i one w ogóle nie pêkaj±,tylko ci±gn± siê dalej!

Spali³am sobie ca³kowicie w³osy!Pigmentacjê robi³am Garnierem nr 10,ju¿ podczas nak³adania czu³am taki straszny smród,¿e mnie zemdli³o,ale s±dzi³am ¿e tak ma byæ!

Co ja mam teraz pocz±æ?Jestem przera¿ona,nie wszystkie w³osy mi siê tak ci±gn±,g³ównie te z ty³u g³owy,najgêstsze,te ko³o twarzy tak mocno nie oberwa³y Jaki jest najlepszy zestaw ratunkowy dla tej sytuacji?B³agam pomó¿cie Obciêcie ich w ogóle nie wchodzi w grê,zw³aszcza ¿e te gumowate w³osy siêgaj± samej skóry g³owy,musia³abym siê opitoliæ na ³yso...

Ja pierdziele,co ja narobi³am...W dodatku dopiero teraz to zauwa¿y³am...
A jak wygl±daj± Twoje w³osy, kiedy s± suche? czy koñcówki s± suche, sztywne, spuszone i maj± takie bia³e kuleczki na koñcach? wiesz byæ mo¿e nie s± wcale spalone, tylko os³abione.

Ja my¶lê, ¿e to nie wina pigmentacji, tylko za du¿o je ostatnio katujesz daj im odpocz±æ. Stosuj olej i dobre maski, niekoniecznie to drogie (ale z tym te¿ nie przesadzaj, tzn. nie za czêsto, co kilka dni, tak jak myjesz w³osy). Bêdzie dobrze moje te¿ by³y bardzo os³abione i mo¿e nie ci±gnê³y siê specjalnie, ale zaczê³y w pewnym momencie wypadaæ i by³by tak s³abe, ¿e jak przeczesywa³am niektóre kosmyki palcami to pojedyncze w³osy siê rwa³y/ci±gnê³y. Na szczê¶cie by³y os³abione, da³am im spokój i ju¿ jest o wiele, wiele lepiej

Aha, no i daj im siê porz±dnie przet³u¶ciæ, codzienne mycie jeszcze bardziej je wysuszy.

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-04-19 o 18:54
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-20, 07:43   #648
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez queenforyou Poka¿ wiadomo¶æ
haha, co do odrostów to siê zgodzê, s± takie bielu¶kie, ¿e nie mog³am zobaczyæ czy mam równo przedzia³ek zrobiony. Có¿, dziêkujê Ci piêknie za pomoc, spad³a¶ mi z nieba â�¥ A czy je¶li rozja¶nia³am w³osy wczoraj i po³o¿ê farbê dzi¶ albo jutro to stanie siê co¶ (drastycznego)? W sobotê mam osiemnstkê kole¿anki i nie pójdê w takiej têczy na imprezê. no i do szko³y równie¿, bo patrz± siê na mnie jak na UFO. ;s
Ciesze siê . Nie powinno siê nic z³ego staæ. Po rozja¶nianiu czy farbie zawsze najlepiej ze dwa mycia odstêpu zrobiæ przed kolejnym etapem, ¿eby siê wszystko na sto procent wyp³ukalo.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-20, 12:05   #649
WildThing
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

W koñcu kurier zjawi³ siê z moim zestawem - rozja¶niacz alfaparf + woda 6% i farba alfaparf 11.11 + woda 9%...
Bojê siê tej k±pieli.

S³uchajcie, do tej farbki mam 90ml oxy... a w instrukcji jest napisane, ¿e stosunek farby do wody ma byæ 1:2... :/ Muszê dokupiæ? Farba ma 60 ml... :/

Edytowane przez WildThing
Czas edycji: 2015-04-20 o 12:08
WildThing jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-20, 12:17   #650
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

A zu¿yjesz a¿ tyle mieszanki? Ju¿ w tej chwili masz 150ml. Ja bym nie dodawala. Ewentualnie zmniejszy³a ilo¶æ farby.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-20, 13:40   #651
WildThing
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Masz racjê, zmniejszê po prostu ilo¶æ farby.

W³a¶nie skoñczy³am k±piel rozja¶niaj±c±... Trwa³a 25 minut, 10 minut przed koñcem przemasowa³am mieszankê na odrost... Ba³am siê siedzieæ z tym na w³osach d³u¿ej. ;P
Przy zmywaniu mieszanki w³osy by³y mega szorstkie, ale na³o¿y³am maseczkê i teraz jest chyba ok.
Co do koloru... â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠a maæ, mam wra¿enie, ¿e nawet to nie rusza pigmentu!!!! A w³a¶ciwie wymywa ka¿dy prócz czerwonego. Mam ogni¶cie rude k³aki, przynajmniej na razie - s± jeszcze mokre (nie chcê ich traktowaæ suszark±, by nie katowaæ dodatkowo)... Ju¿ mnie te w³osy do sza³u doprowadzaj±, bo czujê, ¿e kondycja na pewno ucierpia³a, a kolor ma nawet rozja¶niacz w powa¿aniu...
Moje pytanie jest teraz takie - czy teraz farba superrozja¶niaj±ca powinna daæ radê? Czy rozja¶nianie podzia³a³o na te poprzednie, nieudane farbowanie jako dekoloryzacja?
Generalnie nie denerwowa³abym siê tak, gdyby nie to, ¿e na pocz±tku czerwca idê na wesele... ((
WildThing jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-20, 14:17   #652
WildThing
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

£ooo kurde w s³oñcu od ty³u (przynajmniej na zdjêciu :O) w³osy maj± fajski kolor! A¿ nie mogê uwierzyæ, ¿e to ja.
Niestety przy twarzy jak zwykle to samo - ry¿o, rudo, marchewkowo - chyba jednak za krótko k±piel trzyma³am na odrostach...

Co tu mo¿na z tym zrobiæ? 11.11 alfaparfu poja¶ni jeszcze w³osy, prawda? Bo w pomieszczeniu/w cieniu maj± okropny kolor. A mo¿e jeszcze jedna k±piel?
Przesy³am zdjêcia.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0526.jpg (32,4 KB, 43 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0530.jpg (147,0 KB, 49 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0532.jpg (48,6 KB, 40 za³adowañ)

Edytowane przez WildThing
Czas edycji: 2015-04-20 o 14:29
WildThing jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-20, 17:20   #653
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez WildThing Poka¿ wiadomo¶æ
£ooo kurde w s³oñcu od ty³u (przynajmniej na zdjêciu :O) w³osy maj± fajski kolor! A¿ nie mogê uwierzyæ, ¿e to ja.
Niestety przy twarzy jak zwykle to samo - ry¿o, rudo, marchewkowo - chyba jednak za krótko k±piel trzyma³am na odrostach...

Co tu mo¿na z tym zrobiæ? 11.11 alfaparfu poja¶ni jeszcze w³osy, prawda? Bo w pomieszczeniu/w cieniu maj± okropny kolor. A mo¿e jeszcze jedna k±piel?
Przesy³am zdjêcia.
Super, wysz³o, mi tam siê bardzo podoba tak jak masz teraz
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-20, 17:47   #654
WildThing
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Mi tez, na zdjeciu nr2, ale tylko w pelnym sloncu to tak ladnie wyglada niestety. Teraz na przyklad wygladam jak 100% rudzielec. :p

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
WildThing jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-20, 19:14   #655
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 2 506
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez WildThing Poka¿ wiadomo¶æ
Mi tez, na zdjeciu nr2, ale tylko w pelnym sloncu to tak ladnie wyglada niestety. Teraz na przyklad wygladam jak 100% rudzielec. :p

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jeszcze sporo z tej rudo¶ci siê zmyje. Bierz fioletowy szampon i daj w³osom odsapn±æ. Ja muszê przyznaæ, ¿e od farbowania mojego minê³o sporo myæ, by³am zdecydowana na ponown± koloryzacjê, ale teraz kolor mi siê tak mega podoba, ¿e go nie ruszam .Jest piêkny, be¿owy blond. Cierpliwo¶ci, nie mêcz w³osów
soulone jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-20, 20:32   #656
WildThing
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Minimum tydzien na pewno odczekam, w tym czasie zdaze umyc wlosy dwa razy fioletowym szamponem z joanny i moze do tego maseczke z gencjana?
Tak szczerze to chcialabym jeszcze ciut jasniejsze, mam nadzieje ze ta farbka, ktora mam sobie z tym da rade. No, ale to za tydzien!

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
WildThing jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-21, 11:12   #657
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 686
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez soulone Poka¿ wiadomo¶æ
A jakim odcieniem alfaparfu farbujesz? Ja siê chyba napali³am na koleston 12/0 albo 12/1. Takie piêkne kolory wychodz±. Wtedy na utleniaczu 12% trzeba, prawda? ¯eby nie wysz³y rude lub ¿ó³te?
Przepraszam,¿e tak pó¼no odpowiadam,ale by³am zajêta ratowaniem moich w³osów Farbowa³am odcieniem 11.13,bardzo ³adny,z³oty be¿.Robi³am na 9% oxy Za miesi±c bêdê farbowaæ znowu,ale nie wiem czy tym razem nie pomieszaæ tego 11.13 z jakim¶ innym odcieniem.

Cytat:
Napisane przez Tinajero Poka¿ wiadomo¶æ
A jak wygl±daj± Twoje w³osy, kiedy s± suche? czy koñcówki s± suche, sztywne, spuszone i maj± takie bia³e kuleczki na koñcach? wiesz byæ mo¿e nie s± wcale spalone, tylko os³abione.

Ja my¶lê, ¿e to nie wina pigmentacji, tylko za du¿o je ostatnio katujesz daj im odpocz±æ. Stosuj olej i dobre maski, niekoniecznie to drogie (ale z tym te¿ nie przesadzaj, tzn. nie za czêsto, co kilka dni, tak jak myjesz w³osy). Bêdzie dobrze moje te¿ by³y bardzo os³abione i mo¿e nie ci±gnê³y siê specjalnie, ale zaczê³y w pewnym momencie wypadaæ i by³by tak s³abe, ¿e jak przeczesywa³am niektóre kosmyki palcami to pojedyncze w³osy siê rwa³y/ci±gnê³y. Na szczê¶cie by³y os³abione, da³am im spokój i ju¿ jest o wiele, wiele lepiej

Aha, no i daj im siê porz±dnie przet³u¶ciæ, codzienne mycie jeszcze bardziej je wysuszy.
Nie maj± bia³ych kulek na koñcu,ale s± spuszone,dopóki ich nie wyprostujê.Od razu uprzedzam,¿e z prostowania nie mogê zrezygnowaæ,bo wygl±dam jak napuszony lew U¿ywam jednak najni¿szej temperatury i mam dobr± prostownicê z Remingtona.

Nie myjê ich codziennie,tylko co 3 dni,po tej pigmentacji my³am codziennie bo mia³am je poklejone.

Ju¿ jest z nimi odrobinê lepiej,od¿ywiam je intensywnie.Sytuacja siê uspokoi³a,bogom dziêki
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-21, 11:25   #658
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez WildThing Poka¿ wiadomo¶æ
Minimum tydzien na pewno odczekam, w tym czasie zdaze umyc wlosy dwa razy fioletowym szamponem z joanny i moze do tego maseczke z gencjana?
Tak szczerze to chcialabym jeszcze ciut jasniejsze, mam nadzieje ze ta farbka, ktora mam sobie z tym da rade. No, ale to za tydzien!

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ciesze siê ¿e tak fajnie Ci wysz³o. Ja bym jeszcze trochê ten przód rozja¶nila. Ale nie za d³ugo. Co do farby, je¶li gdzie¶ jest z³oto lub ¿ó³ty - nie k³adz .11 bo siê mo¿e skoñczyæ zieleni±. Lepsza by³aby per³a.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-21, 11:45   #659
WildThing
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Ciesze siê ¿e tak fajnie Ci wysz³o. Ja bym jeszcze trochê ten przód rozja¶nila. Ale nie za d³ugo. Co do farby, je¶li gdzie¶ jest z³oto lub ¿ó³ty - nie k³adz .11 bo siê mo¿e skoñczyæ zieleni±. Lepsza by³aby per³a.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
W takim razie zrobiê jeszcze jedn± krótk± k±piel za tydzieñ. Twoja pomoc jest nieoceniona!

Kurczê, powiem Ci, ¿e mam wieeeelki problem z okre¶leniem rudo¶æ/z³oto... Wydaje mi siê, ¿e s± przede wszystkim rudawe... ale no nie dam sobie g³owy uci±æ. :/ A je¶li jest tak, ¿e g³ównie s± rude, ale przebija siê gdzie¶ ¿ó³æ to te¿ mi mog± wyj¶æ zielone?

Jak± ewentualnie farbê musia³abym zakupiæ?

I czy np. po farbowaniu per³± nastêpnym razem mogê u¿yæ ju¿ tego popielu??
WildThing jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-21, 12:46   #660
kwasna88
Przyczajenie
 
Avatar kwasna88
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 2
Rudo - ¿ó³te w³osy pomocy

Witam od pewnego czasu staram siê wyj¶æ z czarnego koloru, rozjasnialam je kapielami rozja¶niajacymi, niestety na mojej g³owie od skóry wysz³y mi ¿ó³te a reszta w³osów taki pomarañcz. Staram siê wyj¶æ do blondu popielaty,niestety moje w³osy maj± ju¿ do¶æ. Sama jak patrze w lustro to jestem za³amana i nie wiem co zrobiæ z nimi dalej. Jestem o krok od ufarbowania znów w³osów na czarno. Pomó¿cie
kwasna88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-03-13 23:49:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.