yasmin+ tradzik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-26, 12:47   #1
koliberek1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Smile

yasmin+ tradzik


Witam serdeczniem,
mam 23 lata i od niedawna biore tabletki antykoncepcyjne yasmin ze wzgledu na tradzik...wczesniej tzn rok temu bralam przez 3 miesiaxe tabletki diane, jednak gdy je odrzucilam tradzik wrocil...jak juz pisalam teraz znow biore tabletki i wprawdzie jest poprawa to mam obawy ze po odrzuceniu tradzik znow wroci...jak dlugo powinnam barc tabletki? i czy w czasie brania tabletek powinnam cos jecsze stosowac? byc moze powinnam isc na jakis zabieg np. mikrodermabrazje? aby zapobiec tradzikowi?

prosze o porade
bede bardzo wdzieczna

Pozdrawiam
koliberek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 12:49   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: yasmin+ tradzik

Cytat:
Napisane przez koliberek1985 Pokaż wiadomość
Witam serdeczniem,
mam 23 lata i od niedawna biore tabletki antykoncepcyjne yasmin ze wzgledu na tradzik...wczesniej tzn rok temu bralam przez 3 miesiaxe tabletki diane, jednak gdy je odrzucilam tradzik wrocil...jak juz pisalam teraz znow biore tabletki i wprawdzie jest poprawa to mam obawy ze po odrzuceniu tradzik znow wroci...jak dlugo powinnam barc tabletki? i czy w czasie brania tabletek powinnam cos jecsze stosowac? byc moze powinnam isc na jakis zabieg np. mikrodermabrazje? aby zapobiec tradzikowi?

prosze o porade
bede bardzo wdzieczna

Pozdrawiam
a co Ci lekarz powiedzial?
to ile masz brac to zalezy od dermatologa i z nim powinnas rozmawiac o zabiegach, czy dodatkowych preparatach bo on zna Twoją twarz a nie my
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 13:08   #3
tigra.14
Raczkowanie
 
Avatar tigra.14
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Himmel
Wiadomości: 38
Dot.: yasmin+ tradzik

ja jak przerywałam leki hormonalne, to trądzik wraca:/ teraz zmieniłam dermatologa, bo porzedni własnie mikrodermabrazją mnie "leczył", co było katastrofą!!!! Więc mój nowy dermatolog powiedział mi wprost, że po odstawieniu hormonów trądzik będzie wracał. Jednak mimo wszystko trzeba skórę leczyć i zmienić jej właściwości. Innymi słowami czeka mnie długie leczenie...pewnie do 40'stki ( mam 24) i w tym czasie mam się smarować differinem, skinorem, locacidem itp. Po roku robi się przerwę i wtedy w zależności od reakcji skóry...jakieś dalsze leczenie. Obecnie od 5 tyg nie biorę hormonów, smaruję twarz i nie jest źle...jeśli tylko poziom hormonów się ustabilizował, to bye hormony welcome differin

najlepiej idz do dermatologa i omów plan działania
tigra.14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 16:10   #4
koliberek1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: yasmin+ tradzik

dzieki za odpowiedzi....chyba bede jednak musiala isc jescze raz do dermatologa ale jakiegos fachowego i omowic ta kwestie..

pozdrawiam
koliberek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.