Kursy w Krakowie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-06, 13:52   #31
wilczus
Raczkowanie
 
Avatar wilczus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

Ja robiłam niedawno kurs u Paulikrk ...
Szczerze polecam . Nie posiadałam żadnej wiedzy jeśli chodzi o przedłużanie paznokci -czy to metodą żelową czy akrylową ...
Teraz po kursie posiadam i wiedzę teoretyczną i praktyczną na tyle dużą ,iż jestem w stanie ocenić co robię źle i sama siebie poprawić nie pytając na forum " Co jest źle ? dlaczego pojawiają mi się zapowietrzenia przy skórkach ? Jak odpowiednio wypiłować masę ? " lub co gorsza - "Co to jest ta lepka warstwa na masie ? hehehe "
POLECAM z całego serca kurs u Paulikrk - przy moim flegmatycznym usposobieniu wykazała naprawdę dużo cierpliwości przy szkoleniu mojej osoby ...

Zamieszczam moją piątą z kolei pracę , mam nadzieję ,że nie przyniosę wstydu instruktorce ... przede mną jeszcze wiele pracy ...

Edytowane przez wilczus
Czas edycji: 2018-08-07 o 22:36
wilczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 14:28   #32
EwaFran81
Raczkowanie
 
Avatar EwaFran81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

Cytat:
Napisane przez wilczus Pokaż wiadomość
Ja robiłam niedawno kurs u Paulikrk ...
Szczerze polecam . Nie posiadałam żadnej wiedzy jeśli chodzi o przedłużanie paznokci -czy to metodą żelową czy akrylową ...
Teraz po kursie posiadam i wiedzę teoretyczną i praktyczną na tyle dużą ,iż jestem w stanie ocenić co robię źle i sama siebie poprawić nie pytając na forum " Co jest źle ? dlaczego pojawiają mi się zapowietrzenia przy skórkach ? Jak odpowiednio wypiłować masę ? " lub co gorsza - "Co to jest ta lepka warstwa na masie ? hehehe "
POLECAM z całego serca kurs u Paulikrk - przy moim flegmatycznym usposobieniu wykazała naprawdę dużo cierpliwości przy szkoleniu mojej osoby ...

Zamieszczam moją piątą z kolei pracę , mam nadzieję ,że nie przyniosę wstydu instruktorce ... przede mną jeszcze wiele pracy ...

O matko i corko

Chwala Tobie i Twojej instruktorce... dzieki takim pracom czlowiek wie gdzie najlepiej sie doksztalcac
NO to droga Paulo...jakie terminy na styczen?:P (Twoje frenchyki kusza Poznanianki)


Wilczus- brawo..

Pozdrawiam serdecznie
EwaFran81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 17:20   #33
wilczus
Raczkowanie
 
Avatar wilczus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

Cytat:
Napisane przez EwaFran81 Pokaż wiadomość
O matko i corko

Wilczus- brawo..
gdybym miała na kim ćwiczyć to może doszłbym do jakotakiej wprawy ...

póki co robię sobie ....
wilczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 15:54   #34
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

Cytat:
Napisane przez wilczus Pokaż wiadomość
Teraz po kursie posiadam i wiedzę teoretyczną i praktyczną na tyle dużą ,iż jestem w stanie ocenić co robię źle i sama siebie poprawić nie pytając na forum " Co jest źle ? dlaczego pojawiają mi się zapowietrzenia przy skórkach ? Jak odpowiednio wypiłować masę ? " lub co gorsza - "Co to jest ta lepka warstwa na masie ? hehehe "
I to absolutnie cudowna wiadomość!
Cieszę się ogromnie i gratuluję

I dziękuję za miłe słowa!
< rumień pospolity>


Cytat:
przy moim flegmatycznym usposobieniu wykazała naprawdę dużo cierpliwości przy szkoleniu mojej osoby ...
Nie przesadzaj!! Było STARANNIE I DOKŁADNIE a nie flegmatycznie

Cytat:
Zamieszczam moją piątą z kolei pracę , mam nadzieję ,że nie przyniosę wstydu instruktorce ... przede mną jeszcze wiele pracy ...
Cacuszka
Mały jest po prostu miodzio.
Pazur z koronką - jak na fakt,że to chyba typowa, gruba, firankowa koronka .. super!
A krzywa C na kciuku..aaahhhh!!!!
Ciut tylko linie boczne..tak pilniczkiem..we wskazującym i serdecznym..ale ciut!!
Zresztą znasz moje zboczenie
Ale generalnie..śliczny uśmiech, ładne proporcje..brawo!!!



Cytat:
(Twoje frenchyki kusza Poznanianki)
Kraków zaprasza Poznanianki
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 08:21   #35
cukier
Raczkowanie
 
Avatar cukier
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 114
Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość



Kraków zaprasza Poznanianki
a jakby tak poznanianki zaprosiły krakowiankę ?
__________________
Być żywym, to tkać historię pomiędzy początkiem, którego już się nie pamięta i końcem,z którego nic się nie pozna.

70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
cukier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 11:36   #36
EwaFran81
Raczkowanie
 
Avatar EwaFran81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

Jestem za u nas nie ucza takich frenchy :/ [moze uogolniam] ..na moja instruktorke dosc porazajaco zadzialala informacja,ze chce jechac na doszkolenie do Pauli z Krakowa bo slinie monitor jak widze co przerabia z kursantkami..i co to do cholery jest dlutko.. i czy osiadla baba na laurach bo zebrala iles tytulow... awantura zakonczyla sie zmiana instruktora

Moze jakby zebrac grupke chetnych..to jakies doszkolenie w Poznaniu by bylo?;> chociaz..szczerze mowiac..chwilowo mam uraz do tego miejsca:/
EwaFran81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 14:10   #37
cukier
Raczkowanie
 
Avatar cukier
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 114
Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

Cytat:
Napisane przez EwaFran81 Pokaż wiadomość
Jestem za u nas nie ucza takich frenchy :/ [moze uogolniam] ..na moja instruktorke dosc porazajaco zadzialala informacja,ze chce jechac na doszkolenie do Pauli z Krakowa bo slinie monitor jak widze co przerabia z kursantkami..i co to do cholery jest dlutko.. i czy osiadla baba na laurach bo zebrala iles tytulow... awantura zakonczyla sie zmiana instruktora

Moze jakby zebrac grupke chetnych..to jakies doszkolenie w Poznaniu by bylo?;> chociaz..szczerze mowiac..chwilowo mam uraz do tego miejsca:/
napisz mi na prv jaka to byla instruktorka. bo powiem szczerze ze bardzo bym sie cieszyla na przyjazd pauli do poznania gdyby zechciala nas nauczyc pazurow, ale jak znam swoje szczescie to pewnie nie ma czasu, abo cus... i zostaje mi kursik u poznanskiej instruktorki , a nie chcialabym trafic na taka jak w Twoim opisie
__________________
Być żywym, to tkać historię pomiędzy początkiem, którego już się nie pamięta i końcem,z którego nic się nie pozna.

70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
cukier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 21:18   #38
EwaFran81
Raczkowanie
 
Avatar EwaFran81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

Nie chcę jej oczerniać nawet podczas prywatnych wiadomości..gdyż nazwisko jest znane, a ja zgłosiłam się do wyższej "instancji", które odpowiada za ową Panią...więc sprawa w toku..
Spróbuj w EF w Poznaniu (bardzo sympatyczna i kompetentna jest P.Joanna-os.Wichrowe Wzgórza) bo ją mogę polecić z czystym sumieniem. Natomiast gdyby korciło Cię jakieś inne szkolenie..to daj znać..

Pozdrawiam serdecznie

P.S. Tylko się nie waż konczyć nauki na jednym szkoleniu;> a Krakow..całkiem blisko

Edytowane przez EwaFran81
Czas edycji: 2008-12-09 o 21:20 Powód: dopisek
EwaFran81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 15:43   #39
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

Jak będziecie dwie lub trzy to da się zalatwić

Tylko raz byłam w Poznaniu do tej pory... A ładne miasto!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 23:43   #40
EwaFran81
Raczkowanie
 
Avatar EwaFran81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Jak będziecie dwie lub trzy to da się zalatwić

Tylko raz byłam w Poznaniu do tej pory... A ładne miasto!

Kocham Cie (no prawie :P)
dobra..to sprawdzimy ile sie osob uzbiera (mysle,ze kolezanka Cukier tez bedzie chetna) i reszte uzgodnimy na pw. np. termin

troche sie ciesze
EwaFran81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 10:40   #41
niunia999
Raczkowanie
 
Avatar niunia999
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 58
Dot.: Kurs w KRAKOWIE, metoda zelowa

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;9646058]Ja tez konczylam kurs w ASP i rowniez nie polecam. Tak jak napisalas praca na sztucznych dloniach, pani "instruktorka" w trakcie kursu siedziala w drugim pomieszczeniu i pilowala paznokcie, testowala na swoich paznokciach rozne zele lub sprzedawala w czasie kursu produkty ze sklepiku klientkom ktore w tym czasie przychodzily. W czasie kursu nie bylo mowy o nauczeniu sie przedluzania paznokci na formie (osobne warsztaty za dodatkowe pieniadze). Gdy zadawalysmy jakies pytania to mialam wrazenie, ze przeszkadzamy szkolacej nas pani w jakims waznym zajeciu. Nie dowiedzialam sie wielu rzeczy o ktorych nie mialam wtedy pojecia, a ktore pojawiaja sie teraz w trakcie moich cwiczen. Jedyna osoba ktora okazywala nam jakies zainteresowanie byla wlascicielka ASP ale ona niestety pojawila sie tylko na poczatku kursu zeby omowic z nami sprawy organizacyjne, pozniej w trakcie kursy byla moze przez 2 godziny i oczywiscie byla obecna podczas egzaminu. Mysle, ze wiecej skorzystalabym gdyby to ona prowadzila szkolenie a nie zatrudniona przez nia "instruktorka".

EDIT: aha i jeszcze jedno, o kamuflazu dowiedzialam sie czytajac wizaz, na kursie nie uslyszalam o tym ani slowa.[/quote]


ja też robiłam kurs w ASP w Krakowie i byłam bardzo zawiedziona, wcześniej robiłam tipsy bez kursu i chciałąm douczyć się na kursie ale nic wiecej sie nie nauczyałam ćwiczyłąm tylko na sztucznej ręcę teraz myślę o doszkoleniu w SPN bo czytałąm dużo pozytywnych opinii o kursie.
niunia999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 13:49   #42
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Kurs w KRAKOWIE, metoda zelowa

Cytat:
Napisane przez niunia999 Pokaż wiadomość
ja też robiłam kurs w ASP w Krakowie i byłam bardzo zawiedziona, wcześniej robiłam tipsy bez kursu i chciałąm douczyć się na kursie ale nic wiecej sie nie nauczyałam ćwiczyłąm tylko na sztucznej ręcę teraz myślę o doszkoleniu w SPN bo czytałąm dużo pozytywnych opinii o kursie.
Pewnie chodzi Ci o All4Nails w krakowie... tak, kiedys była tam dystrybucja i szkolenia SPN .... ale Darianna została teraz instruktorem Charisma Innovations i teraz w tymże samym miejscu, z tą sama instruktorką mozna odbyc kurs warty polecenia (naprawdę) ale na produktach Charisma a nie SPN

ale słyszałam też, że wybierając kurs lepiej jest jechac do dobrego instruktora , niż do firmy...
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 13:04   #43
smerfetka88
Rozeznanie
 
Avatar smerfetka88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kalwaria Zebrzydowska
Wiadomości: 890
GG do smerfetka88
Dot.: Kurs w KRAKOWIE, metoda zelowa

A ja z reka na sercu polecam Master Profesional www.masternail.pl jestem bardzo zadowolona ze szkolenia
Pani Elena patrzy na kazdy ruch , ciagla kontrola
Bardzo mila atmosfera
Wychodzisz wyszkolona i nauczona I gotowa do pracy

Naprawde polecam
__________________
smerfetka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 17:42   #44
kociaczek72
Raczkowanie
 
Avatar kociaczek72
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 123
Dot.: Kurs w KRAKOWIE, metoda zelowa

Cytat:
Napisane przez smerfetka88 Pokaż wiadomość
A ja z reka na sercu polecam Master Profesional www.masternail.pl jestem bardzo zadowolona ze szkolenia
Pani Elena patrzy na kazdy ruch , ciagla kontrola
Bardzo mila atmosfera
Wychodzisz wyszkolona i nauczona I gotowa do pracy

Naprawde polecam
Przyłączam się do smerfetki88
MASTER PROFESSIONAL w Krakowie.
Bez mrugnięcia,zająknięcia i tudzież innych serdecznie POLECAM
kociaczek72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 17:56   #45
sora-chan
Raczkowanie
 
Avatar sora-chan
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl i inne miasta od czasu do czasu
Wiadomości: 129
Dot.: Kurs w KRAKOWIE, metoda zelowa

Ja spokojnie mogę polecić New Nails z ul.Pomorskiej 8/1(wczesniej kurs znajdował się przy ul.Wietora, ale lokal został zmieniony).
P.Asia to przesympatyczna kobitka, dobrze tłumaczy. Jeśli trzeba powtórzy kilka razy. Można przyprowadzać modelki po każdym etapie(żel na tipsie, żel na formie, akryl na tipsie, akryl na formie, manicure i pedicure). Odpowiada chętnie na każde pytanie.
Dziewczyna wcześniej przez nią zatrudniona została zwolniona, bo ponoć nic kompletnie nie tłumaczyła.

A co do polecanego przez Was Master Professional...hmmm...coś mi się wydaje, że się tam kiedyś wybiorę No i kusi mnie kurs u Pauli Tylko skąd brać pieniądze na to wszystko...ehhh...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=299961
Zapraszam do mojego wątku pazurkowego. Każda opinia się przyda

http://s8.suwaczek.com/200807104435.png
http://www.suwaczek.pl/cache/3c795c0b7f.png
sora-chan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 22:52   #46
gabi2207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
GG do gabi2207
Exclamation Kursy w Krakowie

Witam!
Poszukuję dobrego kursu przedłużania i zdobienia paznokci w Krakowie. Czy mogłybyście mi coś poradzić? Nie chciałabym wydać 1500 złotych na kurs, który mnie niczego nie nauczy. Czy któraś z forumowiczek brała może udział w godnym polecenia kursie?
Z góry dziękuję za poradę
gabi2207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 07:48   #47
euuuphoria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 91
Dot.: Kursy w Krakowie

Jeżeli chodzi o Kraków mto zdecydowanie Daria, na pewno będziesz zadowolona i co najważniejsze dużo się nauczysz:
ALL4NAILS,Obozna 11, nr tel.691 384 191
euuuphoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 08:04   #48
gabi2207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
GG do gabi2207
Dot.: Kursy w Krakowie

Już kilka razy czytałam o tym miejscu a miałaś z nim styczność osobiście?
gabi2207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 08:35   #49
euuuphoria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 91
Dot.: Kursy w Krakowie

Osobiście niestety nie, ale nie spotkała się jeszcze z negatywną opinią o szkoleniu u Darii, dziewczyny pisały, że ona wręcz "wtłacza" wiedzę do głowy, jeżeli zależy ci żeby dużo się nauczyć to tylko tam.
euuuphoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 11:16   #50
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Kursy w Krakowie

zgadzam się
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 12:19   #51
gabi2207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
GG do gabi2207
Dot.: Kursy w Krakowie

Przemyślę dzięki za pomoc
gabi2207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 13:05   #52
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Kursy w Krakowie

Dziewczyny, a czy orientujecie się jaka jest cena tego szkolenia i iludniowe ono jest?
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 14:06   #53
euuuphoria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 91
Dot.: Kursy w Krakowie

Na stronce wszystko jest opisane, metoda żelowa, bądz akrylowa 700zł, szkolenie trwa 2 lub 3 dni w zależności jaką ilość godzin sobie wybierzesz, jest też możliwośc pakietów i wydaje mi sie , że to jest lepsza opcja.
A najlepiej zadzwonić i dowiedzieć się wszystkiego osobiście
euuuphoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 16:28   #54
gabi2207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
GG do gabi2207
Dot.: Kursy w Krakowie

A co sądzicie o beauty style? Gdy przeglądałam neta to ten kurs najszybciej wpadł mi w oko.
gabi2207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 18:32   #55
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Kursy w Krakowie

Ja robiłam kurs u Pauli z Krakowa http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/ i jestem bardzo zadowolona
przed kursem robiłam już żelowe paznokcie i wszyscy się dziwili po co mi kurs skoro umiem robić paznokcie... teraz już wiedzą po co... Paula nauczyła mnie wielu nowych rzeczy o których przedtem nie miałam pojęcia, zlikwidowała moje złe nawyki itp mogłabym tak bez końca pisać a w wakacje znowu się do niej wybieram

a to są moje drugie paznokcie wykonane po kursie metodą combo (akryl był dla mnie zupełną nowością przed kursem)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg combo kopia.jpg (30,9 KB, 118 załadowań)
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 19:59   #56
edit7715
Zadomowienie
 
Avatar edit7715
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: mikorzyn
Wiadomości: 1 202
Dot.: Kursy w Krakowie

Oluś no nie .To paznokcie które wygrały konkurs u Pauli i ty mówisz że to drugie wykonanie metoda kombo.Ja chyba też muszę się wybrać na kurs do Pauli to może też będę robić pazurki które wygrywaja konkursy.Gratuluje zdolności
edit7715 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 10:04   #57
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Kursy w Krakowie

zawsze będę polecać All4Nails w Krakowie , świetne szkolenie, profesjonalne podejście do kursantki i miŁa atmosfera , bardzo dobrze się tam czuŁam !
gdybym miaŁa pójśc drugi raz na kurs to tylko tam , co prawda miaŁam tam tylko akrylowe ale dziewczyny udzieliŁy mi wszelkich rad i wskazaŁy wszystkie moje bŁędy wcześniejsze równiez odnosnie żelowych paznokci, nie żaŁowaŁy żadnych informacji i odpowiadaŁy na wszelkie moje pytania i wątpliwości , poza tym maja niesamowitą cierpliwośc do kursantki
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 14:26   #58
Aper
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: Kursy w Krakowie

Kraków to Małopolska, więc się podpinam do wątku - Nowy Sącz? Możecie polecić jakąś instruktorkę, szkołę? Na razie wypatrzyłam PB, ale wiem, że tu chodzi raczej o instruktora, a nie o firmę Z góry dziękuję!
Aper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 20:19   #59
milka_kamilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 137
Dot.: Kursy w Krakowie

Podbijam.. dawno nikt tu nie pisał

Potrzebuję szybko zrobić kurs stylizacji paznokci...
Czytam opinie, ale nie moge się zdecydować.. Moim marzeniem jest zrobić takie paznokcie jak kursantki PauliKrk..
Ale potrzebny jest mi też certyfikat ukończenia kursu..
Oczywiście chcę się jak najwięcej nauczyć, a nie zrobić kurs tylko dla papierka.. Bawię się w robienie paznokci, ale wiem że popełniam błędy i chcę to zlikwidować..
Dziewczyny pomóżcie, bo mam mało czasu..

Czy ktoś robił kurs w Akademii Paznokcia?? na ul. Starowiślnej

Edytowane przez milka_kamilka
Czas edycji: 2010-01-14 o 20:21
milka_kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 01:21   #60
bailey1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 66
Dot.: Kursy w Krakowie

Skąd wniosek, że u Paulikrk nie dostaniesz certyfikatu?
bailey1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-27 22:06:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.