DOBRY fotograf ślubny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-09, 15:16   #1
baska13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krynica
Wiadomości: 19

DOBRY fotograf ślubny


Czy możecie napisać coś w tym temacie? Chodzi mi głównie o wasze doświadczenia.
baska13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 16:03   #2
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

Naprawdę dobry jest Radosław Radziszewski, znam dziewczynę, która go miała i bała bardzo zadowolona. Ceny dość duże, ale jaka jakość!
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 16:05   #3
ChocolatePuma
Raczkowanie
 
Avatar ChocolatePuma
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 83
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

moja znajoma miała zdjęcia z http://whitesmokestudio.pl/ , natomiast mój przyjaciel z http://www.weddingstudios.pl/ . Obydwoje byli zadowoleni. Z tego co wiem, jest spora różnica cenowa, ale na czuja korzyść, tego już nie pamiętam

Powodzenia
ChocolatePuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:55   #4
bartosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

tu tez poruszamy kwestie fotografa warto zerknac
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=248267
bartosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 20:46   #5
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

Przypominam, że reklama w podpisie nie zwalnia z przestrzegania regulaminu - nie ogłaszamy się w treści postów.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 14:27   #6
monii2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

U mojej koleżanki z Warszawy był p. Czarnocki (http://www.photoproject.pl/) i jak oglądałam jej zdjęcia to naprawdę wyszły super. Ważne też jest aby fotograf czuł klimat , wiedział z której strony nie lubimy się oglądać itd .
monii2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 21:53   #7
niematakiegokontaerror2
Raczkowanie
 
Avatar niematakiegokontaerror2
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 256
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

Cytat:
Napisane przez monii2 Pokaż wiadomość
U mojej koleżanki z Warszawy był p. Czarnocki (http://www.photoproject.pl/) i jak oglądałam jej zdjęcia to naprawdę wyszły super. Ważne też jest aby fotograf czuł klimat , wiedział z której strony nie lubimy się oglądać itd .
Takie rzeczy wychodzą podczas rozmowy z fotografem, co lubicie , jak itd. z jego strony zawsze jest wam doradzić jak najlepiej , nawet gdyby wam wydawało się inaczej ale jeśli fotograf ma doświadczenie to wie co robi. Czasem warto posłuchac fotografa
niematakiegokontaerror2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 12:46   #8
mikka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 70
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

Oglądałam zdjęcia Radosława Radziszewskiego, piękne. Ale to Cieszyn, zupełnie inna część Polski. My znaleźliśmy świetnego, polecanego fotografa z naszego regionu www.michalwisniewski.net.
Szukałam bardzo długo, mój TŻ dał mi wolną rękę w tym zakresie, wie że wolę 100 razy zdjęcia od filmu. Zdjęcia Michała Wiśniewskiego widziałam u kilku znajomych osób, za każdym razem wysoki poziom. Obejrzałam dokładnie stronę i bloga zanim umówiliśmy się na spotkanie. Umowę mamy podpisaną od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny wiem jedno - dobra fotografia musi kosztować, nie da się wynająć świetnego fotografa za 1500 złotych. Kilka lat temu może było to wykonalne, dzisiaj nie. Tak samo jak nie szukaliśmy wśród tanich zespołów. Mamy świadomość, że za jakość trzeba zapłacić. I spać spokojnie.
mikka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 15:24   #9
karinaa23
Raczkowanie
 
Avatar karinaa23
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 112
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

Dziewczyny wybierzcie fotografa naprawdę dobrego, później będziecie całe życie oglądać te zdjęcia. My szukaliśmy fotografa już jakieś 10 miesięcy przed ślubem i już bardzo wielu dobrych fotografów było zajętych. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z sesji, same możecie zobaczyć na www.imagon.pl (mam nadzieję, że nie będzie odebrane to jak reklama, jeśli tak prosze o usunięcie tego postu)
pozdrawiam

Edytowane przez karinaa23
Czas edycji: 2011-03-19 o 15:28
karinaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 13:03   #10
guu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 68
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

Mi bardzo podbają✂się✂zdjęcia white smoke studio, ale to koszt 8.000 w góre jak nie więcej
guu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 10:27   #11
Joanka_Gdansk
Przyczajenie
 
Avatar Joanka_Gdansk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 10
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

My zamówiliśmy fotografa z Gdańska. Dostaliśmy zdjęcia po 2 tygodniach i okazały się rewelacyjne! Polecam z czystym sumieniem Podobało mi się w nim to, że bardzo osobiście do nas podszedł, wziął pod uwagę wszystkie prośby, pomysły i o niczym nie zapomniał a przy tym miły i skromny facet. Podaję link do strony http://www.slubne.gruzewski.pl
My zamówiliśmy tylko zdjęcia z ceremonii i pleneru, ale w opcji był tez wieczór panieński, przygotowania i wesele. Polecam pana Darka młodym parom z Trójmiasta i okolic. Filmu nie zamawialiśmy, więc nikogo nie mogę polecić niestety.
Joanka_Gdansk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 16:41   #12
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

Świetne zdjęcia robi też Adam Sobolewski z Warszawy
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 17:53   #13
Cicija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 11
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

Cytat:
Napisane przez ChocolatePuma Pokaż wiadomość
moja znajoma miała zdjęcia z http://whitesmokestudio.pl/ , natomiast mój przyjaciel z http://www.weddingstudios.pl/ . Obydwoje byli zadowoleni. Z tego co wiem, jest spora różnica cenowa, ale na czuja korzyść, tego już nie pamiętam

Powodzenia
whitesmokestudio.pl - super!

Edytowane przez Cicija
Czas edycji: 2016-01-06 o 15:07
Cicija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 20:41   #14
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

Ja mogę spokojnie polecić Jarosława Cucha (z Warszawy, ale robi zdjęcia w różnych częściach kraju). Robił nam zdjęcia ślubne, weselne i całodniową sesję. Wszyło wszystko pięknie, zawsze był tam gdzie powinien a i ma dobre pomysły
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 09:13   #15
dzialenka
Raczkowanie
 
Avatar dzialenka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ..............Wielkopolska i Dolny Śląsk
Wiadomości: 34
GG do dzialenka
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

a ja polecę siebie przynajmniej raz w miesiącu aktualizuję stronę, więc zapraszam do częstych odwiedzin
dzialenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 15:05   #16
ChocolatePuma
Raczkowanie
 
Avatar ChocolatePuma
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 83
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

Cytat:
Napisane przez Cicija Pokaż wiadomość
Nie no, smoki to pierwsza liga w Polsce. Od dłuższego czasu śledzę ich
fotografię ślubną i każdy ich reportaż robi na mnie wrażenie, tylko ta cena rzeczywiście kosmiczna
Tak, to chyba white smoke miało wieksza cene. Podobały mi sie zdjecia z obu firm, oboje znajomi byli zadowoleni. white smoke lubia 'ziarno' tak to sie chygba profesjonalnie nazywa ;p mi sie wtedy wydaje, ze to tak przez pomylke jakby ale z tego co czytalam to celowe zamierzenie, nadaje to taki starodawny charakter. wedding studios mieli jakby żywsze kolory, bardziej 'nowoczesnie'. Ale to tylko moja opinia tak jak mowie podobaly mi sie obie sesje.

Podobaja mi sie tez zdjecia Michala Wisniewskiego o ktorym pisała mikka25. zdjecia wydaja mi sie niepozowane no i zgadzam sie,. dobry fotograf musi kosztowac. jezeli ktos bierze 1000 zł, z wydrokwaniem zdjec itd, a musi miec dobry aparat. Moja przyjaciółka sie tym interesuje, mowi, ze taki sprzet to koszt około 20 tys złotych! wiec nie wiem ile musialby pracowac na sam sprzet.

Dziewczyny to pamiatka na cale zycie, warto kupic mniejszy tort czy jedna zamiast dwoch par butów i dołożyć do zdjec.

Pozdrawiam
ChocolatePuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 23:04   #17
bartosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

ja polecam www.bwphotography.pl albo www.michalniedzielski.pl u mnie na weselu był pan Niedzielski z 2 fotografem, jestem jeszcze przed sesja plenerowa, ale mam mam 3 zdjęcia bez obróbki-i jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm i zaangazowanie, sesje plenerowa robimy w szczecinie i berlinie-2 dni. i Juz wiem ze bedzie swietna
bartosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 14:03   #18
blindseeker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

2 ostatnie linki to chyba jakieś nieporozumienie.
Temat wątku to : DOBRY fotograf ślubny, a nie jakikolwiek.

Jest na prawdę trochę nazwisk do wyboru w różnych cenach- i nie trzeba daleko szukać (aczkolwiek ciężko znaleźc na prawde dobrego fotografa z doświadczeniem i warsztatem za mniej niz 2,5 - 3k - szczególnie na te popularniejsze miesiące)

Polecam Adama Trzcionkę, Mariusza Borowskiego, Kalinę, Jacka Fałatowicza.
blindseeker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 14:16   #19
Switezianka_23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 572
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

Ja z czystym sumieniem polecam Zdzisława Folgę. Ma świetne oko do wyłapywania pięknych momentów, jest słowny i bardzo sumienny. No i album, który nam przygotował po prostu zaparł mi dech w piersiach. Poza tym jest sympatyczny i nie narzuca swoich wizji ale dostosuwuje się do państwa młodych. O cokolwiek poprosiliśmy- było zrobione bez żadnego ale.

Poza tym z sesji plenerowej, gdzie byliśmy zmęczeni i niedospani a na dodatek oboje z mężem nie znosimy świadomości, że jesteśmy fotografowani (na ślubie było ok bo byliśmy zajęci i nie zwracaliśmy uwagi na aparat ale sesja to co innego), więc liczyliśmy na może 10-20 zdjęc nadających się do czegokolwiek zrobił naprawdę cudeńko.
Switezianka_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 11:55   #20
Limadi23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

Witajcie;-) Jestem tutaj nowa ale chciałam się podzielić z Wami swoimi doświadczeniami jeśli chodzi o fotografa ślubnego. Z moim Tomkiem długo szukaliśmy kogoś odpowiedniego. Zgłaszali się różni panowie. także tacy którzy chcieli po 300-500 PLN a nawet za darmo. Prawdę mówiąc zastanowiło nas to co można oferować za tą kwotę i wydawało nam się że nie warto ryzykować bo w końcu ślub mamy raz w życiu. Tomek trochę zna się na fotografii i okazało się że ma większe doświadczenie niż niejeden z nich. W końcu przyjaciółka - eks modelka - poleciła nam jednego ze swoich fotografów który ponoć zajmuje się także fotografią reklamową i zdjęciami mody, w tym mody ślubnej i sukien wieczorowych. Zawsze jak mi pokazywała swoje zdjęcia to mówię Wam jaka byłam zazdrosna;-) Umówiliśmy się na spotkanie, przyszło dwóch panów którzy rzeczowo wyjaśnili nam co i jak przynosząc przy okazji spory album ze zdjęciami. W efekcie zamówiliśmy sobie kompletny reportaż i fantastyczną sesję romantyczną w blasku zachodzącego słońca. Panowie byli tacy mili że dali nam do tego sporą zniżkę a ja otrzymałam gratis sesję w studio (zawsze chciałam się sprawdzić). Mieszkamy w Nowej Hucie - za wszystko zapłaciliśmy łącznie niecałe 2 tyś PLN. Po moich wcześniejszych doświadczeniach nie sądziłam że można zaoferować tak dużo za tak niewielkie pieniądze. Tomek stwierdził że ci panowie powinni brać zdecydowanie większe pieniądze. A najbardziej cieszyłam się z zazdrości kuzynki;-) Pozdrawiam wszystkich. Madzia
Limadi23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 16:25   #21
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

Szukam dobrego fotografa, który na zdjęciach potrafi pokazać to coś. Najlepiej z okolic Rybnika
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 12:23   #22
sylvuniaaam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

Proszę sprawdzić ofertę Pana Piotra Dudy - Fotograf ślubny na stronie www.piotrduda.pl jest z Dębicy. Jestem z niego bardzo zadowolona, z tego co mówił - nie ma znaczenia gdzie - jeździł nawet na Litwe czy do Londynu. Szczerze polecam za oko, kadry, podejście i całą resztę
sylvuniaaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 08:13   #23
Cicija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 11
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

Cytat:
Napisane przez niusia_87 Pokaż wiadomość
Szukam dobrego fotografa, który na zdjęciach potrafi pokazać to coś. Najlepiej z okolic Rybnika
https://www.facebook.com/siwiecmartyna

Edytowane przez Cicija
Czas edycji: 2016-01-06 o 15:07
Cicija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 11:37   #24
marcinkk
Przyczajenie
 
Avatar marcinkk
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

Ja z kolei polecam naszego fotografa hi hi
Pełen profesjonalizm a efekt końcowy
Warto przejrzeć stronę (zwłaszcza blog)
http://www.swiatlolap.pl/portfolio/
marcinkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 20:16   #25
mika158
Raczkowanie
 
Avatar mika158
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 42
GG do mika158
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

Hej dziewczyny, ja z kolei polecam Jakuba Nalewajko http://jakub.twoj-slub.pl/ Chlopak ma ogromny talent,zdjecia robi przecudne, miałam okazje ogladac kilka razy jego sesje, sprzęt ma bardzo wysokiej klasy co też uważam jest bardzo ważne no i zaczyna pracować z gwiazdami co znaczy o jego profesjonaliźmie oraz o tym że niedlugo może być juz nieosiągalny
mika158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 01:13   #26
dzialenka
Raczkowanie
 
Avatar dzialenka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ..............Wielkopolska i Dolny Śląsk
Wiadomości: 34
GG do dzialenka
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

Witam, a ja polecę siebie :P

Edytowane przez dzialenka
Czas edycji: 2012-01-11 o 01:24 Powód: wygaśnięcie mikro-reklamy
dzialenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 20:16   #27
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

Cytat:
Napisane przez ewunia107 Pokaż wiadomość
a ja polecam tutaj poszukać fotograf ślubny , są też opinie
Płacą Ci za reklamę?
4 posty na forum i w każdym reklama
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-07-24 o 09:54
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 18:06   #28
monsmoka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

Polecam fotografa z Chorzowa www.foto-gawelda.pl
cena nie wysoka a zdjęcia naprawde są super
pozdrawiam
monsmoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 18:44   #29
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

Cytat:
Napisane przez monsmoka Pokaż wiadomość
Polecam fotografa z Chorzowa www.foto-gawelda.pl
cena nie wysoka a zdjęcia naprawde są super
pozdrawiam
2 posty na forum i w każdym reklama super fotografa, który ma najwidoczniej deficyt zleceń.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 09:30   #30
monsmoka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: DOBRY fotograf ślubny

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
2 posty na forum i w każdym reklama super fotografa, który ma najwidoczniej deficyt zleceń.
nie wiem czy zrozumialas o co chodzi w tym watku ale to moze ci podpowiem dziewczyny tu pytają się kogo polecamy wiec ja polecilam fotografa który zrobił mi naprawde dobre zdjęcia Sama wiem jaka to była udręka szukać fotografa przed slubem więc ja tutaj poprostu chce pomoc

pozdrawiam
monsmoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-09 09:29:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.