DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-23, 10:10   #1
bullmagda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 8

dermatolog - kraków


witajcie, czy znacie jakiegos dobrego dermatologa w Krakowie? takiego który zna sie na problemach z trądzikiem (w wieku nietrądzikowym...czyli kolo 30). stosowalam już wiele i leków i maści (hormonalnych brać nie mogę ze względu na migreny)przepisywanych przez różnych fachowców i nadal jakieś spektakularnych efektów brak . help me! bo tracę zaufanie do lekarzy...
bullmagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-23, 12:52   #2
AnnHolland
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: dermatolog - kraków

witaj ze swojej strony moge Ci polecic dr prof. Brzewskiego. Lecze się u niego od 3 lat i efekt jest niesamowity. Skrupulatnie dobiera preparaty odpowiednie dla mnie i jestem bardzo zadowolona z jego 'pracy'. Oto telefon do jego gabinetu: 292-72-55, znajduje sie on na ul. Dlugiej 74. Wizyta kosztuje okolo 70 zlotych. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-23, 14:01   #3
bullmagda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 8
Re: dermatolog - kraków

dzieki za info. ale mam pytanie: skoro jest taki dobry, to czemu leczysz się już 3 lata???
bullmagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-23, 14:34   #4
AnnHolland
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: dermatolog - kraków

Dlatego iz nie lecze sie u niego stricto na tradzik, a na znamiona skorne Tradzik jakby zaczelam leczyc przy okazji i teraz w tej sprawie od czasu do czasu mam badanie kontrolne
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 09:16   #5
lkasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 69
GG do lkasia
Question DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Czy znacie godnego polecenia dermatologa w Krakowie ? Muszę udać sie z trądzikiem ale nei wiem do kogo najlepiej..
lkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 16:39   #6
Anoośka
Przyczajenie
 
Avatar Anoośka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Dermatolog kraków

ja polecam dr.Kaczanowską
ma gabinet na placu inwalidów
mnie pomogła
Anoośka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 19:00   #7
jagabrz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 6 305
Smile dermatolog Poznań

Czy ktoś zna dobrych dermatologów z Poznania? Ja się wybieram za miesiąc do doktora Żaby, ale wizyta u niego to 150 zł. Mam problem z trądzikiem...
jagabrz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-22, 10:11   #8
brendetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 14
Dot.: Dermatolog kraków

Ja gorąco polecam dr.Markewicz z DermMedic. Z problemem trądziku borykałam się od jakichś 10 lat i nie wierzyłam już w nic. Przeszłam długotrwale leczenie u 2 dermatologów, zabiegi u kosmetyczki i terapię hormonaną. I wiecie co? Nic! Pozbyłam się masy pieniędzy i tyle. Niecałe 2,5 m-ca temu za poradą kolegi zarejestrowałam się do dr.Markiewicz. Byłam już po prostu dobita, bo cera znów znacznie mi się ogorszyła. Teraz wyglądam SUPER! Mam gładziutką skórkę i wiem, że za kilka tygodni będzie ona wyglądać jak pupcia niemowlęcia. Leczenie dr.Markiewicz jest całkim inne niż tych dermatologów, u których leczyłam się ja i moje znajome wcześniej. Po prostu mniej kłopotliwe. Oprócz tego pani dr. urzekła mnie swoim podejściem i stylem bycia. Można z nią konie kraść. Ale dosyć tych peanów. Ikasiu, jeśli wybierzesz innego dermatologa i nie pomoże Ci, to wal na Zwierzyniecką jak w dym. Ja przez chwile wahałam się bo 70 zł za wizytę trochę mnie cofnęło, ale teraz nie żałuję ani złotówki. Może to przydluga wypowiedź, ale będe wielbić tę panią dr., bo uwolniła mnie od trądziku, z którym tyle czasu inni sobie nie radzili. Zyczę powodzenia!

13.08.2006... Odwołuję to, co napisałam powyżej. Tzn. efekty były i naprawde byłam zadowolona, ale trądzik powrócił!!! Teraz jakoś radzę sobie sama z trądzikiem, nie wywalam w błoto 70 zł za wizytę+koszty leków. Nie edytuje pozostałych moich wiadomości, w których jest opis leczenia. Jeśli ktoś zechce skorzystać to proszę bardzo, ale niech to najwyżej zapisze wam lekarz rodzinny i odpadną wam ceny wizyty, szczególnie, ze wszystko może wrócić. Decyzję pozostwaiam wam drogie koleżanki i drodzy koledzy. Wiem, ze borykanie sie z trądzikiem to cieżka walka i dlatego tym bardziej bolą zawiedzione nadzieje i mnóstwo kasy wywalonej w błoto.
Ja w tej chwili nie tylko nie polecam dr Markiewicz, ja wręcz zachęcam do wypróbowania innego. Moje doświadczenia z ta pania są fatalne! Zresztą widzę, ze sporo osób na forum jest mojego zdania

Edytowane przez brendetka
Czas edycji: 2006-08-13 o 22:24
brendetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 07:51   #9
lkasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 69
GG do lkasia
Dot.: Dermatolog kraków

Brendetko a na czym polega leczenie u tej Pani doktor? Bo piszesz ze stosuje inne metody... Ja jestem załamana przede wszystkim bliznami na plecach i dekoldzie mam dosc ;(
lkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 20:40   #10
brendetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 14
Dot.: Dermatolog kraków

Ikasiu, ja akurat nie miałam problemów z dekoltem i plecami.Miałam 'typowe syfy' w różnych odmianach na twarzy i to w sporej ilości.Do tej pory lekarze leczyli mnie tak,że z apteki wychodziłam z siatką robionych na receptę maści i płynów.a oprócz tego gotowe antybiotyki.Straszna była z tym papranina. Pamiętam jak musiałam kłaść się spać z taką różowa maścią na twarzy.Brrr... Ta pani z kolei prowadzi mnie nieco inaczej.Najpierw przez miesiąc brałam doustnie tetralysal(bezpieczna pochodna tetracykliny) 2x1 tbl, a oprócz tego żadnych maści etc. tylko żel do mycia twarzy acnicare rano i wieczorem i co 2. dzień maseczka ściągająca lerosett(naturalna glinkaa tak ściąga, że rany, zero mimiki!).Po miesiącu dalej myłam twarz tym żelem, maseczkę stosuję 2x w tyg. Antybiotyk brałam jeszcze 3 tyg. 2x1 a potem już 1x1 tbl.Dostałam jeszcze zineryt do stosowania miejscowo i to tyle.Poza tym stosujesz tylko krem nawilżający. Od razu powiem Ci, żeby nie stosować żadnych kremów antybakteryjnych, bo tylko pogarszają sprawę.

Edytowane przez brendetka
Czas edycji: 2006-08-13 o 22:25
brendetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 20:57   #11
brendetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 14
Dot.: Dermatolog kraków

Dodam jeszcze, że kolega, od którego dostalam jej nr. miał taką przygodę: ja się na tym doklanie nie znam, ale jest jakaś wódka, którą pije się po podpaleniu. No i podpalił, tylko, że wylał ją sobie na wargi i szyję. Był niezbyt estetycznie poparzony. W sumie dzięki niej rzeczywiście nie ma śladu i sam był b. zadowolony z efektów leczenia. Aha i ostrzegam! Sama Pani dr. nie ma jakoś szczególnie pięknej, alabastrowej cery, ale to dlatego, że zanim coś zaleci, czy zrobi pacjentowi, sama wypróbowuje na sobie. Nawet swego czasu ponoć wstrzyknęła sobie botox!!! Dodam od razu że maseczka kosztowała mnie 58 zł a żel 50zl , choć jest go tylko 125 ml, ale zaznaczam, że maszeczki nie udało mi się zużyć nawet połowy i żel też jakoś nie moze się skończyć(wystarczy go 2-3 krople na całą twarz zwilżoną delikatnie wodą-jeśliby kiedykolwiek przyszło Ci używać tego żelu, to zwilż twarz, a potem strzep dłonią z twarzy nadmiar wody, bo wtedy dobrze się pieni i zostawiasz na 2 min) Choc przy leczeniu dermatologicznym trzeba nastawić się na koszty, o czym Cię uprzedzam.dla mnie zawsze była to 'tragedia finansowa', ale co począć. pozdrawiam :-D

Edytowane przez brendetka
Czas edycji: 2006-08-13 o 22:26
brendetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-23, 21:05   #12
brendetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 14
Dot.: Dermatolog kraków

Tak czy siak naprawdę życzę powodzenia!
brendetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 23:39   #13
joanna13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 15
Dot.: dermatolog Poznań

Leczyłam się kiedyś u prof. Żaby, ale skutek był mierny, 3 miesiące temu znalazłam info na forum medycyny estetycznej o doktorze Jankowiaku. Obecnie leczę się u niego i rezultat jest rewelacyjny, to super fachowiec: kompetentny, miły i skuteczny, wizyta kosztuje 50 zł. przyjmuje w poznaniu ul. Mrowińska 16 tel.8499578, na prawde polecam!! dodam tylko że z trądzikiem borykałam się od 13 roku życia!!
joanna13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 11:05   #14
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Dot.: dermatolog Poznań

.
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)

Edytowane przez martiene
Czas edycji: 2008-12-25 o 17:12 Powód: .
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 11:06   #15
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Dot.: dermatolog Poznań

ahch, zapomniałam napisać że ja polecam dr Grajewską, przyjmuje w przychodni NFZ na Ziębickiej
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 12:54   #16
eulalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dermatolog kraków

Podpisuje sie pod peanami na czesc pani dr Markiewicz z Drem Medik przy Zwierzynieckiej. Ona pierwsza zauwazayla, ze to co mi dolega, to nie zadne tradzikopodobne, na co leczyl mnie poprzedni lekarz, tylko najzwyklejsza alergia.

Dr Markiewicz rulez!!!
eulalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 15:41   #17
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Dermatolog kraków

Byłam dzisiaj u tej samej lekarkie w Derm - Medik dostałam doskładnie Brandetka tj. Tetralysal i żel do mycia Acnicare. No właśnie - gdzie go można kupić i ile kosztuje?
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 16:08   #18
duchota
BAN stały
 
Avatar duchota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 85
GG do duchota
Dot.: Dermatolog kraków

Ja sie lecze u dr Kaczanowskiej...
pozdrawiam

Edytowane przez duchota
Czas edycji: 2006-01-03 o 14:27
duchota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 18:39   #19
kiniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 128
Dot.: Dermatolog kraków

ELO!

ja natomista bardzo duzo slyszalam o dr DREXLER z ul.chopina
bierze wparwdzie 70 zl
ale pomoze
kiniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-07, 21:37   #20
kubek_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1
DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Zachecony podobnymi watkami chcialbym was prosic o polecenie mi dobrego dermatologa w Poznaniu. Meczylem sie juz z dwoma i bez skutku. Pozdrawiam
kubek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 08:24   #21
Demeny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dermatolog Poznań

Witaj!

Mieszkając w Poznaniu korzystałem z usług dermatologa z przychodni na pl. Kolegiackim 12a. Dokładnie nie pamiętam imienia i nazwiska tej pani, w kazdym razie nie była to dr Chylewska-Piotrowska, tylko ta druga. Mogę ją polecić

Pozdr.
Damian
Demeny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 08:40   #22
edytka250
Rozeznanie
 
Avatar edytka250
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 648
Dot.: Dermatolog Poznań

a ja znam Pania Grajewską, przyjmuje na Ziębickiej. Bardzo konkretna Pani.
edytka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 22:36   #23
brendetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 14
Dot.: Dermatolog kraków

Margitto, z tego co pamiętam, jest w aptece na Zwierzynieckiej od strony filharmonii ( chyba 45 zl). Na ulicy retoryka -apteka ZIKO można go nabyć za... 35 zł!! Jest b. wydajny. Mam go ponad 3 m-ce i ciągle jest go sporo. Jednorazowo wystarczają dosłownie 3 krople, ale jak stosować, pisałam już powyżej.
Pozdrovki!

Edytowane przez brendetka
Czas edycji: 2006-08-13 o 22:28
brendetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 19:16   #24
kafka666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dermatolog kraków

Czy ten żel i ten zineryt nie wysuszyły Ci za bardzo skóry?

Edytowane przez kafka666
Czas edycji: 2005-06-10 o 19:19
kafka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 00:41   #25
Stella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dermatolog kraków

Cytat:
Napisane przez kiniusia
ELO!

ja natomista bardzo duzo slyszalam o dr DREXLER z ul.chopina
bierze wparwdzie 70 zl
ale pomoze
Pomóc to pomoże, ale ile kasy przy okazji wyciągnie. Kilka lat temu moja mama chodziła do niego z wypadajacymi włosami. Nie zliczę tych wizyt, szczepionek itp. On ma po prostu taki nawyk wyciagania kasy. Tak twierdzi wielu jego pacjentów. Efekt końcowy dobry, ale zawsze mozna trochę taniej.
Stella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 09:49   #26
eulalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dermatolog kraków

Cytat:
Napisane przez kiniusia
ELO!

ja natomista bardzo duzo slyszalam o dr DREXLER z ul.chopina
bierze wparwdzie 70 zl
ale pomoze
mnie nie pomogl..., a 70 zl to standard za wizyte u dermatologa.
eulalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 20:28   #27
brendetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 14
Dot.: Dermatolog kraków

Cytat:
Napisane przez kafka666
Czy ten żel i ten zineryt nie wysuszyły Ci za bardzo skóry?
Żel w ogóle nie wysusza skóry i nie jest po nim tak napięta jak po niektórych drogeryjnych żelach. Skóra jest po jego użyciu świeża i czysta, zero wysuszania. Natomiast sam zineryt ciut wysuszał, ale tylko gdy używałam go 2 razy dziennie i to obficie, przy czym wysuszenie to było minimalne i odrobina peelingu załatwiała sprawę. Przy stosowaniu zinerytu 1 raz dziennie nie mam w ogóle suchej skóry.
Pozdrovki!
brendetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 21:48   #28
kiniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 128
Dot.: Dermatolog kraków

No Zgadzam Sie Ze Drex To Straszny Zdzierca Hmm...moze Przez To Nie Jest Takim Cudzotworca:/
kiniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 21:48   #29
kiniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 128
Dot.: Dermatolog kraków

TZN CUDOTWORCA:d:d:d:d HEHE DOBRZE ZE NIE CUDZOLOZNIKIEM CHOCIAZ KTO WIE...
kiniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 21:49   #30
kiniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 128
Dot.: Dermatolog kraków

A Bylas Moze Z Tradzikiem???
kiniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-09 12:02:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.