Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-25, 09:54   #751
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
no wlasnie ja tez mam jakis braz chodz na zdjeciach to widac nawet troche blondu hehe ;D zamieszczam zdjecia jak mi towyszło ;D
ogolnie jestem zadowolona ale po nocy to malo widze roznice ktore to moje wlosy a ktore wyprostowane pasemko dla mnie minusem jest to, ze widac polamane wlosy po wyprostowaniu ale mim owszystko zdecydowalam sie na cala glowe tyle ze dopiero za tydzien mam kilka pytań ;D

1. na dlugosci wlosow mam taki bialy jakby pylek.. co to takiego jest? Dodam, ze przy splukiwaniu 50% zrobilam to swoim sposobem ;D namoczylam grzebien i poprostu sciagalam odzywke czy to moze byc efekt po wyprostowaniu odzywki? (1 foto)

2. czy jesli teraz bede myla wlosy slsem zwlaszcza to pasemko to czy w przyszlym tygodniu moge zrobic cale wlosy lacznie z tym pasemkiem? Czy lepiej myc bez slsow i potem zrobic pozostale wlosy? Dodam ,ze wolalabym pierwsza opcje

3. czy wlosy sa pozniej podatne na krecenie na lokowce? ew na papiloty? czy po zabiegu lepiej nie "palić" wlosow?
2) ja robilam po 2 tygodniach od nieudanego zabiegu na calych wlosach.wedlug mnie mozesz robic na calych,lacznie z tym pasemkiem.a szampon z sls czy bez to chyba bez wiekszej roznicy przed zabiegiem
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 10:11   #752
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

wczoraj robilam grzywke i jedno pasemko. prostowalam po okolo 8 razy przytrzymujac dodatkowo na koncach. koncowki wczorja wyg;adaly na zniszczone ale dzisiaj po umyciu juz wygladaja duzo lepiej grzywka identyczna jak po prostownicy. pasma gladkie. przy grzywce niestety nie udalo mi sie nie usmarowac skory. troche pieklo ale wlosy nie wypadaja. moja reszta wlosow to jeden wielki puch! jesli pozwole mu sie skrecic bez suszenia to mam loki ta druga strona glowy to efekt suszenia i trzepania palcami, tak dla porowniania
prostowac bede moze jutro albo we wtorek.mam geste wlosy wiec sie zejdzie napewno. bez maski nie da sie wyrobic w lazience, wiec musze zakupic cos
ogolnie z grzywki jesyem zadowolona wiec juz nie musze sie doczekac efektu. wlosy jasniejsze o 1-2 tony ale kolorek ladny. wczesniej mialam koncowki ciemne a teraz kolorek rowny na calej dlugosci
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2010-04-25 o 10:16
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 12:29   #753
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
wczoraj robilam grzywke i jedno pasemko. prostowalam po okolo 8 razy przytrzymujac dodatkowo na koncach. koncowki wczorja wyg;adaly na zniszczone ale dzisiaj po umyciu juz wygladaja duzo lepiej grzywka identyczna jak po prostownicy. pasma gladkie. przy grzywce niestety nie udalo mi sie nie usmarowac skory. troche pieklo ale wlosy nie wypadaja. moja reszta wlosow to jeden wielki puch! jesli pozwole mu sie skrecic bez suszenia to mam loki ta druga strona glowy to efekt suszenia i trzepania palcami, tak dla porowniania
prostowac bede moze jutro albo we wtorek.mam geste wlosy wiec sie zejdzie napewno. bez maski nie da sie wyrobic w lazience, wiec musze zakupic cos
ogolnie z grzywki jesyem zadowolona wiec juz nie musze sie doczekac efektu. wlosy jasniejsze o 1-2 tony ale kolorek ladny. wczesniej mialam koncowki ciemne a teraz kolorek rowny na calej dlugosci
Ładnie
Jak już zrobisz całe włosy i umyjesz to daj znać jak się układają

Ja wczoraj zrobiłam siostrze iiii chyba wyjdzie Ma podobną długość do Twoich.


Cytat:
Feliciti
wklejam linka dla Deborah100
http://cgi.ebay.pl/COPPOLA-KERATIN-C...item439e50a801
na ebayu wpisujesz keratin complex i szukasz "wyglądu"Coppoli.drog ie to tam ale jak już pisałam jak zrobię Encanto to się przekonam czy cena ma znaczenie
Dodam jeszcze,że włosy "wracają" do siebie w zastraszającym tempie wcześniej widziałam różnice po umyciu lekką a teraz to już się boje co będzie za tydzień,szopa wróci
czyli cudów nie było ,preparat Coppoli działał 4 miesiące ,używałałam oczywiście szamponu z Coppoli za 50 zł.jak przykazano,ale odżywkę używałam własną.jak się szampon skończy nie bede kupowała następnego,trudno,włosy są dla mnie a nie ja dla nich,żadnego pieszczenia nie bedzie,zobaczę ile potrzyma Encanto
Czyli w skład zestawu Coppola wchodzi tylko szampon i preparat prostujący?
Drogie a jeszcze do tego szampon

Daj znać jak Ci wyjdzie po ecanto i które lepsze
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 16:01   #754
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Emilcia,ladna grzywa ciekawe jak dawalas sobie rade do tej pory z szopowata grzywka przeciez pod wplywem potu napewno sie skrecala
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 19:17   #755
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1881931 3]Emilcia,ladna grzywa ciekawe jak dawalas sobie rade do tej pory z szopowata grzywka przeciez pod wplywem potu napewno sie skrecala [/QUOTE]


nie bylo zle, prostownica radzi sobie ze wszystkim. a co do potu to czasem bylo ciezko szczegolnie podczac tancow przez cala noc...
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 01:53   #756
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cześć dziewczyny
Wątek mnie tak wciągnął, że siedzę tu aż do tej pory
Właściwie już się zdecydowałam, zastanawia mnie tylko jedna rzecz... A nie znalazłam odpowiedzi wśród poprzednich postów. Mianowicie efekt przylizanych gładkich włosów wygląda świetnie, ale z moimi rzadkimi i cienkimi, dodatkowo niedługimi - bo ledwo ledwo sięgającymi ramion włosami - będzie wyglądać okropnie. I dlatego takie pytanie: czy można dodawać włosom objętości poprzez modelowanie na okrągłej szczotce? Chodzi o to, czy daje to zadowalające efekty. No i czy np da się je tapirować uwielbiam natapirowane proste włosy. Zastanawiam się tylko czy w tym przypadku dalej będzie się dało osiągnąć taki efekt?
Proszę wypowiedzcie się, dziewczyny które już zrobiły na pewno coś mają na ten temat wiedzy

---------- Dopisano o 01:53 ---------- Poprzedni post napisano o 01:31 ----------

Aha i myślę, że dużo rozjaśni ten artykuł
http://lula.pl/lula/1,95647,7123229,...ia_wlosow.html

Zawiera informacje o keratynowym prostowaniu, kiedy wolno powtarzać itp
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 07:15   #757
Kapisz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 43
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Mi wystarczy, że susze włosy głową w dół i są puszyste Oczywiście, że można modelować na szczotce i co tam jeszcze chcesz z nimi robić
Kapisz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 07:50   #758
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez xxxcarolxxx Pokaż wiadomość

Aha i myślę, że dużo rozjaśni ten artykuł
http://lula.pl/lula/1,95647,7123229,...ia_wlosow.html

Zawiera informacje o keratynowym prostowaniu, kiedy wolno powtarzać itp
to wszystko jest w pierwszym poście

ja to się uśmiałam ostatnio byłam u koleżanki w weekend, i po imprezie poszłam spać i chyba jakoś dziwnie spałam, bo mi sie grzywka odgniotła, prostownicy nie było, trzeba było isć do szkoły hmm... poszłam umyłam tylko grzywke wysuszyłam i była idealnie prosta hehehe już od 11kwietnia nie martwię sie o włosy!
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 08:38   #759
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
to wszystko jest w pierwszym poście
Taak, ale dodatkowo jest informacja na temat tego jak często powtarzać zabieg dziewczyny z wątku zastanawiały się, bo były niezadowolone czy można powtórzyć go wcześniej niż po 4 tygodniach, w tym artykule stylista odpowiada, że w przypadku niezadowolenia, można po tygodniu

Jesteś jak ja Wam zazdroszczę! Ja też chcę nie martwić się o włosy. Układanie na szczotce + prostowanie już mnie dobija. A i tak rano wstaję z poodginanymi Nie mówiąc o tym, że tak bardzo bym chciała zapuścić, a przez to że mam rozjaśnione to od tego układania mi się ciągle kruszą. Mam nadzieję że to pomaga w zapuszczeniu - Wam pomogło?
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 11:53   #760
Semia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 280
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ja to już sama nie wiem w końcu czy robić czy nie, na razie czekam na odżywkę z Prosalonu, mam nadzieję, że jutro dojdzie.
__________________

(...) Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości.
Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Semia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 12:00   #761
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Kurcze ja się tylko boję tego przylizu:P ale w sumie jak teraz mam przylizane i natapiruję to jest ok, to też powinno pomagać w zasadzie to już jestem zdecydowana myślę tylko jakby tu najszybciej ten zestaw zdobyć
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 14:38   #762
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Szukamy jeszcze jednej chętnej do zamówienia kreatymy, cena: 177zł za cały zestaw + przesyłka 10zł + ewentualne cło (podzielone na wszystkie uczestniczki).
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...1#post18617978
Zapraszam

znalazłaś? czy nadal szukasz? prv....
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 16:24   #763
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
znalazłaś? czy nadal szukasz? prv....
już zamówione
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 17:43   #764
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

tak,ale pisała że za jeden założyła i jest wolny, ciekawi mnie czy nadal aktualne
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 19:58   #765
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

jeżeli paczuszka do mnie do piątku, to w weekend zrobię sobie włoski....
mam nadzieieje, że dam radę sama, bo jakoś nikt nie chce się męczyć z moimi włoskami.....

chętna była tylko moja przyjaciółka, ale ona jest w ciąży, więc dla bezpieczeństwa podziękowałam jej za chęci....

Na pewno kupię sobię maseczkę jednorazową na twarz.... mam nadzieje, że trochę ochroni moje drogi oddechowe....

Myśle też o zabezpiczeniu oczu.... ale na samą myśl na swój widok w masce i okularach pękam ze śmiechu

Mam pytanie.... czym nakładacie keratynę na włoski ? bo robię zakupów i tak mysle, co jeszce kupić do tego zabiegu
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2010-04-26 o 20:00
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 20:24   #766
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

A ja mam nadzieje że moje włoski krótkie bedą wyglądały jak u Edzi I jakoś nie straszny mi mega przyliż jesli tylko bedzie taki jak na fotce Będą przeszcześliwa

A paczuszki dziś wysłał moj TŻ...
Jak przelewałam to wszystko to sie trochę zdziwiłam, bo szampon strasznie rzadki, ta odżywka natomiast bardzo gesta, a tan zabieg keratynowy taki dziwny nito gesty ale jednak nie...i dziwnie pachniał!!! Ogólnie wszystko dziwnie pachnie
A co do przelewania - to robiłam to strzykawką...żeby dokładne ml było To nieszczęsne 117ml Ale sie udało...
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 20:25   #767
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
jeżeli paczuszka do mnie do piątku, to w weekend zrobię sobie włoski....
mam nadzieieje, że dam radę sama, bo jakoś nikt nie chce się męczyć z moimi włoskami.....

chętna była tylko moja przyjaciółka, ale ona jest w ciąży, więc dla bezpieczeństwa podziękowałam jej za chęci....

Na pewno kupię sobię maseczkę jednorazową na twarz.... mam nadzieje, że trochę ochroni moje drogi oddechowe....

Myśle też o zabezpiczeniu oczu.... ale na samą myśl na swój widok w masce i okularach pękam ze śmiechu

Mam pytanie.... czym nakładacie keratynę na włoski ? bo robię zakupów i tak mysle, co jeszce kupić do tego zabiegu
Ja nakładałam pędzelkiem fryzjerskim + grzebień.

Szczerze...to nie radzę Ci robić tego sama. Trzeba zrobić to bardzo precyzyjnie a trudno nałożyć preparat z tyłu głowy.

Będę łysa ale zrobiłam sobie ponownie zabieg Za kilka dni myję włosy, jeśli nie wyjdzie to mówi się trudno.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 20:42   #768
Feliciti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Wydaje mi się ,że już pisałam i ktoś to nawet potwierdził,ale niech będzie
włosy są przyklapnięte u mnie po Coppoli,fryzjerka robiła mi ten zabieg a przede mną wielu innym więc zakładam ,że wiedziała jak sie robi lub była bardzo nieudolną osobą ale moje włosy których jest dużo i są gęste były przyklapnięte układałam, podnosiłam okrągłą szczotką bo mi to osobiście przeszkadzało,ale włosy po około godzinie i tak oklapły teraz jest lepiej ale teraz to i keratyna z nich mocno zeszła ...tak to było u mnie
teraz bardzo się postaram nie nakłądać od głowy,ale czy mi wyjdzie? skoro fryzjerce nie wyszło?i tak se myślę ,że to co dla mnie za bardzo klapnięte inne może cieszyć ale wole już te przylizane włosy (nawet po tapirze) niż walczyć z pokręconymi
Feliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 21:14   #769
Karolawaw
Raczkowanie
 
Avatar Karolawaw
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
A ja mam nadzieje że moje włoski krótkie bedą wyglądały jak u Edzi I jakoś nie straszny mi mega przyliż jesli tylko bedzie taki jak na fotce Będą przeszcześliwa

A paczuszki dziś wysłał moj TŻ...
Jak przelewałam to wszystko to sie trochę zdziwiłam, bo szampon strasznie rzadki, ta odżywka natomiast bardzo gesta, a tan zabieg keratynowy taki dziwny nito gesty ale jednak nie...i dziwnie pachniał!!! Ogólnie wszystko dziwnie pachnie
A co do przelewania - to robiłam to strzykawką...żeby dokładne ml było To nieszczęsne 117ml Ale sie udało...
Ta paczuszka bedzie mnie strasznie kusic a zabieg dopiero pod koniec maja...coz bede cwiczyc silna wole! Mnie rowniez taki efekt bardzo uszczesliwi!!!
Karolawaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 07:32   #770
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ja już też po zabiegu i pierwszym myciu włosów Więc tak: sam zabieg, jak dla mnie, tortura Zapuchłam cała, z oczu leciały mi łzy ciurkiem i szczypało w gardło. Zabieg robił mi TŻ. Po wysuszeniu i wyprostowaniu z samą kreatyną włosy były szorstkie i takie szczerze mówiąc niezbyt, ale za to po odżywce były gładziutkie i mięciutkie jak u dziecka Wczoraj umyłam włosy i wysuszyłam suszarką przeczesując je płaską szczotką. Niestety lewy bok włosów pofalował, prawy jest idealny. I tak się zastanawiam, czy mogę za parę dni powtórzyć zabieg ale używając tylko tej odżywki??
Mimo wszystko ogólne wrażenie jest na duuży plus Naturalnie wlosy mam mocno kręcone. Od wielu lat nie odważyłam się tak poprostu wysuszyć ich suszarką - zazwyczaj dla ujażmienia skrętu splatałam je jeszcze wilgotne na noc w luźnego warkocza, a od 2 miesięcy codziennie je prostowałam. Dodatkowo co miesiąc farbuję włosy, więc ich kondycja nie zachwycała. A teraz są wspaniałe - zero odstających włosów, nie skręcają się przy wyjściu na poranne wilgotne powietrze, nawet wczorajszy deszcz im nie zaszkodził Fotek po zabiegu niestety nie mam, ale jak tylko zgram od kolegi, dam do wglądu Daje za to fotki przed: 1 foto-moje naturalne włosy (tylko takie foto niestety mam) 2 foto- po luźnym warkoczu i lekkim wyprostowaniu; 3 foto - po wyprostowaniu prostownicą.
Edit: Myślę, że przyczyną falowanego lewego boku była niedostateczna ilość pociągnięć prostownicą. Byłam już tak wykończona tym zabiegiem, że włosy prostowałam z zamkniętymi oczami i byle szybciej, więc nie wszystkie pasma były prostowane po 6-7 razy. Dlatego chciałabym na dniach nałożyć tylko tę odżywkę, potrzymać ją jak w instrukcji i wyprostować jeszcze raz te przepisowe 6-7 razy. Czy to za szybko?

Edytowane przez Neni1984
Czas edycji: 2010-04-27 o 07:45
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 09:25   #771
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Gosciu w wywiadzie o tym mówi, że jeśli zabieg był nieprawidłowo przeprowadzony to można ponowić go po tygodniu. moim zdaniem odczekaj tydzień i zajmij się tylko tymi miejscami, które nie wyszły ale podkreślam, że nie wiem, piszę tylko tak jak ja bym zrobila na
Twoim miejscu
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 10:32   #772
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
A ja mam nadzieje że moje włoski krótkie bedą wyglądały jak u Edzi I jakoś nie straszny mi mega przyliż jesli tylko bedzie taki jak na fotce Będą przeszcześliwa

A paczuszki dziś wysłał moj TŻ...
Jak przelewałam to wszystko to sie trochę zdziwiłam, bo szampon strasznie rzadki, ta odżywka natomiast bardzo gesta, a tan zabieg keratynowy taki dziwny nito gesty ale jednak nie...i dziwnie pachniał!!! Ogólnie wszystko dziwnie pachnie
A co do przelewania - to robiłam to strzykawką...żeby dokładne ml było To nieszczęsne 117ml Ale sie udało...
u mnie odzywka jest bardzoo zadka i przez to bardzo dobrze sie ja naklada

niestety na grzywce zauwazylam przyliz.moja grzywka zrobila sie z pol cm dluzsza bo nie odstaje juz tak jak kiedys.
dzisiaj bede robila cale wlosy, zaczne pozno to pewnie skoncze pozno ale juz w nocy, wiec zdjecia i wrazenia wstawie jutro

ja jeszcze raz chcialabym sie zapytac bo jakos jeszcze nikt nie odpowiedzial. co z tymi rybkami z allegro? wolalabym zamowic na all niz z mazidel. czy uzuwanie keratyny z odzywka naprawde przedluzy dzialanie? czy lepiej sobie odpuscic takie zabiegi...
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2010-04-27 o 11:05
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 11:28   #773
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Emilcia... ja myslę że te rybki z keratyną będą ok Toć to poprostu czysta keratyna, więc możesz dodawać do każdej innej odżywki
Lepiej żeby odżywki miłay keratynę bo to wydłuży efekt zabiegu i keratyna nie wypłukuje się tak szybko

A wstrząsnełaś butelki zamin użyłaś???? Bo ja mocno wstrząsnełam żeby wszystko sie dobrze wymieszało... bo mam zawsze wrażenie że czasm niektóre składniki osadzaja sie na dnie

Zamawiałam z ebay'u więc all powinno być ok i oryginalne... Ale to różnie bywa Czsem ten sam kosmetyk co jakiś czas jest inny ze wzgledu na procesy prz produkcji... Ale zawsze wszystko działa jak powinno
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 11:39   #774
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

wstrzasnelam nie wazne jaka gestosc wazne ze dziala to chyba zamowie sobie te rybki i zobaczymy mam nadziej ze przez te pare miesiecy wloski odzywie odzywkami, przestana sie lamac i zaczna wkoncu rosnac juz nie moge sie doczekac calego efektu! wspolczuje siostrze ktora bedzie mi robila zabieg bo jestem bardzo wymagajaca i napewno bede prostowac kazde pasemko 8-9 razy dodatkowo przejezdzaja bardzo wolniutko i tak pozniej wybieram sie do fryzjera to polowy koncowek sie pozbede. wole zeby byly troszke podniszczone a proste
jeszcze chcialam powiedziec ze na grzywce odrosty rozjasnily mi sie nawet o 3 tony, farbowalam na ciemny braz 2 tygdonie przed a teraz mam grzywke i pasmko koloru brazowego odrosty brazu jeszcze jasniejszego nie wiem czy bede farbowac bo nie chce zeby efekt prostowania mi sie popsul, moze jakas delikatna szamponetka, szampon 24 zmycia? sama nie wiem. zabieg bede powtarzac w lipcu wiec starczy mi jak efekt utrzyma sie przez 3 miechy
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2010-04-27 o 11:42
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 12:28   #775
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Hm, stwierdziłam, że chyba jednak zamówię na allegro. Czas oczekiwania na przesyłkę z eBay'a mnie przeraża najlepiej byłoby dla mnie teraz zaraz tylko chciałabym jeszcze żeby się wypowiedziały dziewczyny, które zamawiały na all czy były zadowolone czy nie
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 12:39   #776
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

moja przysylka jest z all dziewczyna z ktora sie kupowalam na pol robila juz zabieg i chwalila sobie wiec chyba wszystko jest ok
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 13:35   #777
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez xxxcarolxxx Pokaż wiadomość
Hm, stwierdziłam, że chyba jednak zamówię na allegro. Czas oczekiwania na przesyłkę z eBay'a mnie przeraża najlepiej byłoby dla mnie teraz zaraz tylko chciałabym jeszcze żeby się wypowiedziały dziewczyny, które zamawiały na all czy były zadowolone czy nie
Do mnie przesyłka przyszła w 8 dni
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 13:40   #778
socjo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

hej,
Emilcia - jeśli te "rybki" z allegro są takie niebieskie jak np. tu http://www.allegro.pl/item1003277232...losy_cudo.html
to one NIE mają w składzie keratyny... Ta odżywka keratynowa jest tylko z nazwy ))
Koleś sprzedaje po prostu rybki Gall na sztuki - te http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-twist-off.htm
Odżywka jest świetna, używam ją do paznokci i brwi, ale składowo to przede wszystkim olejek rycynowy + witaminki. Dziewczyny robiły analizę - keratyny w nich nie ma...
pzdr

Edytowane przez socjo
Czas edycji: 2010-04-27 o 13:42
socjo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 16:00   #779
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez socjo Pokaż wiadomość
hej,
Emilcia - jeśli te "rybki" z allegro są takie niebieskie jak np. tu http://www.allegro.pl/item1003277232...losy_cudo.html
to one NIE mają w składzie keratyny... Ta odżywka keratynowa jest tylko z nazwy ))
Koleś sprzedaje po prostu rybki Gall na sztuki - te http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-twist-off.htm
Odżywka jest świetna, używam ją do paznokci i brwi, ale składowo to przede wszystkim olejek rycynowy + witaminki. Dziewczyny robiły analizę - keratyny w nich nie ma...
pzdr

zgadza się..... to troszkę oszustwo niestety
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 17:04   #780
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

moje wlosy juz schna.... i cos mi sie wydaje ze znowu zaczynaja sie wyginac....
suszenie suszarka nie jest obowiazkowe?po naturalnym wyschnieciu tez powinny juz byc proste?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.