Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-27, 17:08   #781
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1886638 3]moje wlosy juz schna.... i cos mi sie wydaje ze znowu zaczynaja sie wyginac....
suszenie suszarka nie jest obowiazkowe?po naturalnym wyschnieciu tez powinny juz byc proste?[/QUOTE]

Raczej tak, bo wiele dziewczyn pisało, że już nie używa suszarki.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 17:30   #782
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Wczoraj rozmawialam z jedna dziewczyna, ktora miala robiony ten zabieg keartynowego prostowania. Ale z tego co sie z nia dogadalalm to chyba nie miala Encanto, tylko jakies inne (Copolla czy global Keratin), bo powiedziala, ze nie mozna myc glowy przez 3 dni No wiec ogolnie byla bardzo zadowolona, robila zabieg w Wwie, zaplacila cos kolo 500zł, a ma krociotkie wlosy
Powiedziala, ze wlosy sa fajne, gladkie i proste, ale , ze przypalilo jej to koncowki, byly cale do obciecia (tzn. wiem, ze i tak moze sie zdazyc, ale chyba nie u kazdego?)
Powiedziala rozniez, ze do tego zabiegu potrzeba specjalnej prostownicy (?!), do tego zabiegu. (jakos w to nie chce mi sie wierzyc, cos jej ten fryzjer chyba naopowiadal) i,. ze jak chce sie kapac na basenie czy w morzy to musi wchodzic do wody z odzywka na wlosach, bo inaczyej jej sie to wszystko wyplucze iw diably pojdzie 500zl

Co Wy na to wszystko? (tzn. ja osobiscie potraktuje to przez przymrozenie oka, zrobie po swojemu)
__________________
"Cough, cough" - Oh sorry, I'm just alergic to bullshit...
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 17:54   #783
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez zuzalenkam Pokaż wiadomość
Wczoraj rozmawialam z jedna dziewczyna, ktora miala robiony ten zabieg keartynowego prostowania. Ale z tego co sie z nia dogadalalm to chyba nie miala Encanto, tylko jakies inne (Copolla czy global Keratin), bo powiedziala, ze nie mozna myc glowy przez 3 dni No wiec ogolnie byla bardzo zadowolona, robila zabieg w Wwie, zaplacila cos kolo 500zł, a ma krociotkie wlosy
Powiedziala, ze wlosy sa fajne, gladkie i proste, ale , ze przypalilo jej to koncowki, byly cale do obciecia (tzn. wiem, ze i tak moze sie zdazyc, ale chyba nie u kazdego?)
Powiedziala rozniez, ze do tego zabiegu potrzeba specjalnej prostownicy (?!), do tego zabiegu. (jakos w to nie chce mi sie wierzyc, cos jej ten fryzjer chyba naopowiadal) i,. ze jak chce sie kapac na basenie czy w morzy to musi wchodzic do wody z odzywka na wlosach, bo inaczyej jej sie to wszystko wyplucze iw diably pojdzie 500zl

Co Wy na to wszystko? (tzn. ja osobiscie potraktuje to przez przymrozenie oka, zrobie po swojemu)

z tą prostownica to pewnie ściema....
ale z kapielą w wodzie morskiej.... hmm.... wiesz , woda morska ma dużo soli.... może faktycznie wpływa negatywnie na włosy....
kurcze, a ja tak kocham moje morze....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 17:55   #784
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1886638 3]moje wlosy juz schna.... i cos mi sie wydaje ze znowu zaczynaja sie wyginac....
suszenie suszarka nie jest obowiazkowe?po naturalnym wyschnieciu tez powinny juz byc proste?[/QUOTE]

w pierwszym poscie jak i w linku do zabiegu, który został niedawno wrzucony jest napisane, "Fryzjerzy zajmujący się wykonywaniem tego zabiegu zastrzegają, że nie należy oczekiwać, iż po wyjściu spod prysznica będziemy mieli od razu idealne włosy bez potrzeby ich ułożenia. Metoda keratynowa ma na celu skrócenie czasu potrzebnego na modelowanie włosów, nie eliminuje zaś konieczności ich układania. Po każdym umyciu włosów zalecane jest wysuszenie pasm przy użyciu szczotki szkieletowej (płaskiej) i suszarki."
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 18:49   #785
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez zuzalenkam Pokaż wiadomość
Wczoraj rozmawialam z jedna dziewczyna, ktora miala robiony ten zabieg keartynowego prostowania. Ale z tego co sie z nia dogadalalm to chyba nie miala Encanto, tylko jakies inne (Copolla czy global Keratin), bo powiedziala, ze nie mozna myc glowy przez 3 dni No wiec ogolnie byla bardzo zadowolona, robila zabieg w Wwie, zaplacila cos kolo 500zł, a ma krociotkie wlosy
Powiedziala, ze wlosy sa fajne, gladkie i proste, ale , ze przypalilo jej to koncowki, byly cale do obciecia (tzn. wiem, ze i tak moze sie zdazyc, ale chyba nie u kazdego?)
Powiedziala rozniez, ze do tego zabiegu potrzeba specjalnej prostownicy (?!), do tego zabiegu. (jakos w to nie chce mi sie wierzyc, cos jej ten fryzjer chyba naopowiadal) i,. ze jak chce sie kapac na basenie czy w morzy to musi wchodzic do wody z odzywka na wlosach, bo inaczyej jej sie to wszystko wyplucze iw diably pojdzie 500zl

Co Wy na to wszystko? (tzn. ja osobiscie potraktuje to przez przymrozenie oka, zrobie po swojemu)
mi akurat tez strasznie poniszczylo wlosy i to nie same koncowki.znajduje wlosy popekane i rozdwojone juz na srodku ich dlugosci.czasem sobie siadam i obcinam te nieszczesne wlosy.dobrze ze zabieg jest polecany do wlosow zniszczonych tu tez fryzjer powiedzial ze on robi zabieg coppola jakas specjalna prostownica.jakies plytki dziwne,jakby z jakims pierwiastkiem,niepamietam juz dokladnie.pewnie celowo tak mowia,ze niby to tylko oni maja takie prostownice i tylko oni moga taki zabieg zrobic.
co do morza i basenow,to rzeczywiscie zle wplywaja na kondycje wlosow i to zawsze,bez tego zabiegu tez.ale jak sie ktos rzadko kapie w morzu,to mysle ze chyba nic nie powinno sie stac...
Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
w pierwszym poscie jak i w linku do zabiegu, który został niedawno wrzucony jest napisane, "Fryzjerzy zajmujący się wykonywaniem tego zabiegu zastrzegają, że nie należy oczekiwać, iż po wyjściu spod prysznica będziemy mieli od razu idealne włosy bez potrzeby ich ułożenia. Metoda keratynowa ma na celu skrócenie czasu potrzebnego na modelowanie włosów, nie eliminuje zaś konieczności ich układania. Po każdym umyciu włosów zalecane jest wysuszenie pasm przy użyciu szczotki szkieletowej (płaskiej) i suszarki."
tak,tylko chodzilo mi o to jak wy macie czy to tylko ja mam takie szczescie?
kto jeszcze z was musi suszyc????


no i ja wysuszylam,bo juz tu z przodu wyginaly mi sie bez ladu sa ogolnie proste,troche puszyste (tesknie za tymi oklapnietymi).ja myslalam ze one po wyschnieciu beda takie jak odrazu po zabie☠☠☠☠☠☠m nadzieje ze chociaz przyliz wroci
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 19:57   #786
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziewczyny panikę siejecie!!!

Ja przeczytałam instrukcje i tam nie jest napisane że prostownica ma miec 450 st C tylko F (fahrenheit)!!!! A w przeliczeniu 420-450F to 215-230C!!!
Bezsensu sie czegoś domyślać lepiej poszukać...
A co do basenu czy morza to cztałam że dziewczyny właśnie tak robą z ta odżywką...nakładaja na całę włosy zanim pójdą pływać...a jak wyjdą z wody to odrazu wszystko spłukują...
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 20:04   #787
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny panikę siejecie!!!

Ja przeczytałam instrukcje i tam nie jest napisane że prostownica ma miec 450 st C tylko F (fahrenheit)!!!! A w przeliczeniu 420-450F to 215-230C!!!
Bezsensu sie czegoś domyślać lepiej poszukać...
Przeciez wiadomo, ze produkt jest ze Stanow i wiadomo tez, ze oni nie maja tam Celsjuszy tylko Farenheity Poza tym, chyba nikt by nie wyprodukowal prostownicy, ktora grzeje na moc 400st. C
__________________
"Cough, cough" - Oh sorry, I'm just alergic to bullshit...
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 20:17   #788
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez zuzalenkam Pokaż wiadomość
Przeciez wiadomo, ze produkt jest ze Stanow i wiadomo tez, ze oni nie maja tam Celsjuszy tylko Farenheity Poza tym, chyba nikt by nie wyprodukowal prostownicy, ktora grzeje na moc 400st. C
No to po co siejecie panike o "specjalnej prostownicy"... same wyszukujecie sobie problemy

Mi jutro bedzie mój TŻ robił włosy... zobaczymy co z tego wyniknie
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 20:32   #789
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ja mam prostownice Efaloc, z tego co widzę to ma do 200 stopni C....
trudno, troszkę za mało.... najwyżej nie wyjdzie.... nie będe kupowała nowej prostownicy , tym bardziej, że obecna ma 2 lata i kosztowała mnie prawie 300 zł
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 20:35   #790
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Szczerze...to nie sądzę żeby 15 st C miło znaczącą różnicę, myślę ze wtedy można poprostu 1 raz więcej przejechać prostownicą po paśmie włosów ...i będzie ok
Moja ma akurat 2 stponie nagrzanie - 180 i 220
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 20:39   #791
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Heh tak właśnie umyłam włosy i zabieram się do ukladania (szczotka + prostownica) i marzę o chwili aż będę mieć swój zestaw w domu, nałożę go na włosy i pożegnam się z tymi wstrętnymi kręciołkami na amen
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 20:40   #792
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
Szczerze...to nie sądzę żeby 15 st C miło znaczącą różnicę, myślę ze wtedy można poprostu 1 raz więcej przejechać prostownicą po paśmie włosów ...i będzie ok
Moja ma akurat 2 stponie nagrzanie - 180 i 220
też tak myśle.... kilka stopni nie sądzę, żeby robiło jakąś większą różnicę....
Kasiu, koniecznie daj znać jak wyjdą Ci włoski...

Jak już się nie mogę doczekać paczuszki....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 20:45   #793
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Neni ile preparatu zużyłaś? mam włosy podobnej długości i gęstości i tak się zastanawiam.

I pytanie do wszystkich co robili. W jaki sposób udało wam się nie upaćkać uszów?
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 20:50   #794
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
też tak myśle.... kilka stopni nie sądzę, żeby robiło jakąś większą różnicę....
Kasiu, koniecznie daj znać jak wyjdą Ci włoski...

Jak już się nie mogę doczekać paczuszki....
Obstrykam foty jak tylko dam radę...i jeśli tylko mój TŻ sie nademna zlituje...i pomoże mi przy tym mazidle...

Prawie od 2 miesięcy nie używam prostownicy....sukces ogromny, bo chciałam troche włosy doprowadzić do życia... i jeszcze mi sie zamarzyło delikatne przyciemnienie koloru...ehhhh

Zobaczymy co z tego wyjdzie Mam troche wolnego więc będę kombinować
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 20:51   #795
Karolawaw
Raczkowanie
 
Avatar Karolawaw
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ja nawet nie wiem ile moja prostownica moze miec max stopni ale nowej nie kupie widzialam ze moja fryzjerka posługuje sie taka sama wiec nie moze byc jakas najgorsza. Katarzynko nie wiem jak ty to zrobilas ale juz dzis otrzymałam paczuszke serdecznie dziekuje za pomoc w nabyciu tego cuda i czekam na zdjecia twoich włoskow przed i po!!!!pozdrawiam
Karolawaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 21:02   #796
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Neni ile preparatu zużyłaś? mam włosy podobnej długości i gęstości i tak się zastanawiam.

I pytanie do wszystkich co robili. W jaki sposób udało wam się nie upaćkać uszów?
Ja zamierzem je zakleić plastrem...

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Karolawaw Pokaż wiadomość
Ja nawet nie wiem ile moja prostownica moze miec max stopni ale nowej nie kupie widzialam ze moja fryzjerka posługuje sie taka sama wiec nie moze byc jakas najgorsza. Katarzynko nie wiem jak ty to zrobilas ale juz dzis otrzymałam paczuszke serdecznie dziekuje za pomoc w nabyciu tego cuda i czekam na zdjecia twoich włoskow przed i po!!!!pozdrawiam
No to fajnie że dostałaś tak szybciutko
Zleciłąm to mojemu TŻ'owi... bo i tak codziennie wysyła ze swojej firmy paczki W sumie to nawet is enie zapytałam czy wysłał juz wszystkie bo dawałam mu na raty...po kilka....heheheh z innych moich zamówień
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 21:33   #797
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

http://www.allegro.pl/item1004399095...zy_10_szt.html

szkoda tylko że aż 10 sztuk Będę robiła siostrze w czwartek. Zakupiłam dziś maski i rękawiczki
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 22:46   #798
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Czy możecie podać nazwę sprzedawcy z allegro, który miał Encanto ?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 23:40   #799
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Czy możecie podać nazwę sprzedawcy z allegro, który miał Encanto ?
adamprl
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 07:09   #800
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

specjalna prostownica, to raczej okreslenie fryzjerów którzy wciskaja kit nam zeby tylko u nich robić, nikt nie pisał o 450 stopniach C.

co do efektu zaraz "po zabiegu" to ja mam taki jak przejade prostownica po razie każde pasmo, z ciekawości to zrobiłam, ale na co dzień juz sie przyzwyczaiłam, ze sie z nimi nie męczę i że nic z nimi nie robi :p więc w ogóle nie używam prostownicy
ten zabieg rozleniwia bez kitu ;p
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 16:34   #801
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

piszac o specalnej prostownicy mialam na mysli prostownice ze specjalnymi plytkami (bodajze z dodatkiem srebra czy czegos innego),a nie temp.jakby to byla prostownica z 400 stopniami to pewnie bysmy sie cale spalily
a ja nie mam tego efektu przylizanych wlosow.sa puszyste
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 16:37   #802
xRestylex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item1004399095...zy_10_szt.html

szkoda tylko że aż 10 sztuk Będę robiła siostrze w czwartek. Zakupiłam dziś maski i rękawiczki
Z tego co wyczytałam na aukcji jest dostępnych 10 kompletów.
Natomiast cena obejmuje jeden komplet (dwie sztuki nakładek)

Ja poszłam za radą Pszczoły2000 i nie nałozyłam odżywki na włosy. Plątały się trochę, ale udało mi się je rozczesać.
Postanowiłam je wysuszyć.
Trwalo to moze 5 min, a wlosy mam conajmniej do polowy plecow.
Wlosy są o wiele fajniejsze niż po naturalnym wyschnięciu. I o dziwo bardziej się blyszczą W zasadzie to po żadnej odżywce nie miałam tak fajnych wlosow

Tak więc teraz będę sobie suszyć wloski-oczywiscie z dala od glowy, chłodnym strumieniem powietrza i skierowanym z góry do dołu.
A odżywkom mówie stanowcze NIE!
Po keratynie tylko obciązaja włosy.

We wtorek miną dwa tygodnie od wykonania zabiegu, wtedy tez farbuję włosy i to na całości, bo mam brzydko wypłowialy kolor. Ciekawe dlaczego trzeba czekać dwa tygodnie...
xRestylex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 17:21   #803
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ja bym z checia odsprzedala jakas czesc preparatu , poniewaz zakupilam duza butle i jak dla mnie to za duzo , tym bardziej ze nie chce ich prostowac regularnie co 3 miesiace.
moje wloski sa caly czas ladne, proste
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 17:22   #804
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

i o to chodziło
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 22:12   #805
moonia_71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 30
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Czesc dziewczyny, ale sobie zafundowalam lekture na wieczor, jeszcze wczoraj chcialam zrobic prostowanie wlosow Godwella a teraz jestem pewna ze chce keratyna ! Stad moje pytanie, moze ma ktos odsprzedac? a jak nie to neistety musze czekac na wysylke. Fajnie ze tak duzo o tym napisalyscie bo mozna sie sporo dowiedziec. Ja mam wlosy- spiralki i mam nadzieje ze beda proste- zobaczymy. Pozdrawiam Was
moonia_71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 08:44   #806
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ja juz po oj bolalo bolalo i szczypalo...

jednem slowem masakra! chodzi mi tutaj o suszenie wlosow po nalozeniu tych specyfikow....suszylam je chyba z godzine. ogolnie zabieg zrobilam w wiekszosci sama bo siostra szybko wymiekla

dzisiaj albo jutro umyje to zdam relacje jakie sa najchetniej to bym je juz umyla bo sa takie dziwne....
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 10:24   #807
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
adamprl
Dziękuję
Cytat:
trillinka
ja bym z checia odsprzedala jakas czesc preparatu , poniewaz zakupilam duza butle i jak dla mnie to za duzo , tym bardziej ze nie chce ich prostowac regularnie co 3 miesiace.
moje wloski sa caly czas ladne, proste
A ile ml możesz odsprzedać? Cały zestaw czy tylko preparat prostujący?

Cytat:
Emilcia_1616
ja juz po oj bolalo bolalo i szczypalo...

jednem slowem masakra! chodzi mi tutaj o suszenie wlosow po nalozeniu tych specyfikow....suszylam je chyba z godzine. ogolnie zabieg zrobilam w wiekszosci sama bo siostra szybko wymiekla

dzisiaj albo jutro umyje to zdam relacje jakie sa najchetniej to bym je juz umyla bo sa takie dziwne....
Podziwiam Ja bym tego sama nie zrobiła

Jestem po umyciu włosów i na razie nie chce zapeszać ale chyba się udało

Po bokach nie odkręcają mi się włosy a z tyłu myślę, że troszkę będą bo mam taką długość.
Nie są przylizane, bardziej puszyste, lejące. Jestem bardzo zadowolona z efektu.
Poprzednim razem coś nie wyszło. Prawdopodobnie były za słabo wyprostowane...
Teraz przód prostowałam sama a resztę włosów siostra i ciągle powtarzałam, że ma robić tak jak ja Myślałam, że mnie zabije ale tak się wczuła w rolę, że się nawet spodobało

Tym razem użyłam tylko szamponu i delikatnie podsuszyłam, jednak mam nadzieje, że można używać choćby olejków,bo nie wyobrażam sobie tego aby nie używać żadnej odżywki.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 10:30   #808
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

deborah mi tez siostra prostowala tyl a ja jej liczylam i ciagle gadalam za malo, jeszcze dwa razy.
niedlugo umyje wlosy w domu (zeby zobaczyc efekt) i ide odswiezyc do fryzjera boba
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 11:14   #809
mexicana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Czy ktos moglby mi zamowic albo razem ze mna ? nie mam konta na e bay a tak mi zalezy moze jest ktos z Wrocławia? pozdrawiam
mexicana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:50   #810
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

wlosy umylam i powiem Wam ze nie sa jakos specjalnie gladkie i blyszczace

mam dwa problemy
  1. kolor zmyl mi sie niesamowicie! mialam ciemny braz a tu prosze jaki mi sie zrobil czy jesli je teraz pofarbuje to efekt prostowania mi sie zmiejszy czy poprostu bedzie krocej dzialal?
  2. drugi moj probloem to taki ze po wyprostowaniu wlosow po raz ostatni odczekalam okolo 40 minut i poszlam spac. wlosy mi sie odgniotyl tzn powywijaly mi sie na strone zew szczeogolnie z tylu. i dzisiaj podczas suszenia musialam je troszje szczatka przekrecic w druga strone. tzn ze najlepiej zrobic zabieg rano odsiedziec te 3 h i umyc glowe tak aby wyprostowanym wlosom nic sie nie stalo?? troche mi zostalo wiec w sobote poprawie zabieg z tylu juz po fryzjerze. chyba ze fryzjer mi zetnie te wywijajace sie koncowki.
wlosy suszac czesalam grzebieniem ale narazie jestem w miare zadowolona
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2010-04-29 o 13:02
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.