Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-11, 09:52   #3841
ccamilacc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Szczecin/Trzebież
Wiadomości: 248
GG do ccamilacc
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

a ja mam pytanie czy jak zaczne robic rano to czy przed pojsciem spac mam juz umyc wlosy ? bo widze piszecie tu o jakis odgnieceniach itp a ja mam wlosy sciete na boba i w sumie tego sie obawiam
ccamilacc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 10:00   #3842
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez mourie Pokaż wiadomość
Dwa miesiące po zabiegu i nie mam ani śladu po kreatynie buuu
Przed wakacjami nie ma raczej sensu robić zabiegu, słona woda szybciutko wymywa kreatynkę z włosów.
Dokładnie Mi słona woda strasznie wypłukała

Dziś robie drugi raz
Zdam później relacje

PS Candyangel - pięknie, brawa dla mamy

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ccamilacc Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie czy jak zaczne robic rano to czy przed pojsciem spac mam juz umyc wlosy ? bo widze piszecie tu o jakis odgnieceniach itp a ja mam wlosy sciete na boba i w sumie tego sie obawiam
Zrób zabieg - tam w ostatnim kroku masz umyć włosy, spłukać 50% odżywki i wyprostować Więc tak też zostaw sobie do końca dnia, a umyj dopiero następnego dnia.
Oczywiście jak wyprostujesz te 50% odzywki to one będa strasznie oklapnięte, ale warto poczekać, bez sensu od razu myć
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 10:43   #3843
Niunia1982
Przyczajenie
 
Avatar Niunia1982
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 29
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Witam
Czytam juz od kilku tyg ten watek, pisalam ostatnio ze jestem umowiona u fryzjerki na keratynowe prostowanie a co sie okazalo w rzeczywistosci ze ona dokladnie mnie nie zrozumiala <polka> i to co ona mi zaproponowala to byl zabieg keratynowo-odbudowujacy wlosy ktorego efekt utrzymuje sie tylko miesiac nie zgodzilam sie na ten zabieg i zakoczylo sie tylko na podcieciu koncowek wlosow.
Duzo mysle o tym keratynowym prostowaniu i stwierdzilam ostatnio ze sama sobie zrobie z pomoca chlopaka <ostatnio mi farbowal wlosy i calkiem niezle mu wyszlo > hihi
No wiec mam juz zakupiony szampon i odzywke z serii Keratin Complex by Coopola ale nie mam keratyny i nie wiem gdzie ja nabyc, pytalam juz u fryzjerow, w specjalistycznych sklepach fryzjerskich a w tej chwili czekam az kolezanka z Polski da mi znac czy mozna cos takiego nabyc w Polsce. Kiedys czytalam na tym watku ze mozna sama keratyne zakupic w sklepach, moze moglybyscie mi podac nazwe lub firme tej keratyny. Lub moze ktoras z Was Kochane Dziewczyny ma na odsprzedanie sama keratyne?
Jezleli macie na zbyciu naapiszcie mi na PW
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Candyangel brawa dla mamy tez bym chciala zeby moja mama tak potrafila
Niunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 11:04   #3844
ccamilacc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Szczecin/Trzebież
Wiadomości: 248
GG do ccamilacc
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Dokładnie Mi słona woda strasznie wypłukała

Dziś robie drugi raz
Zdam później relacje

PS Candyangel - pięknie, brawa dla mamy

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------


Zrób zabieg - tam w ostatnim kroku masz umyć włosy, spłukać 50% odżywki i wyprostować Więc tak też zostaw sobie do końca dnia, a umyj dopiero następnego dnia.
Oczywiście jak wyprostujesz te 50% odzywki to one będa strasznie oklapnięte, ale warto poczekać, bez sensu od razu myć
dziekuje za odpowiedz ale chodzi mi o to ze jak pojde spac nie myjac wlosow po zabiegu bede miala odgniecenia ,ktore jak rano umyje wlosy po prostu zostaną.
ccamilacc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 11:48   #3845
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez mindiar Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj użyłam encanto, zajęło mi to 5,5 godz. Jednak mam kilka wątpliwości:
-czy po spaniu wam też się odgniatają włosy? (nie umyłam ich jeszcze po wczorajszym prostowaniu,ale rano miałam juz pofalowane lekko i odgniecione)
-poza tym mam wrażenie,że jak umyję włosy to efekt minie
-używacie też jeszcze dodatkowo prostownicy
-efekt jest ok,ale boję się,że to mino po umyciu zwykłym baby dreamem,cos się wtedy zmieni?struktura włosa troszkę?
-troche koncowki sie podkrecaja
-nie powinien
-ja tak, ale zeby podwinac koncowki z przodu do srodka zeby nie byly jak druty, i z tylu musze prostowac jedno pasmo bo keratyny mialam na styk i oszczedzalam wiec troch sie nie doprostowalo
-modeluj wlosy na okraglej szczotce , powinnno byc ok
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 11:55   #3846
spacja_
Raczkowanie
 
Avatar spacja_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 297
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

U mnie po prostowaniu efekt był świetny - włosy proste, gładkie, błyszczące. Po farbowaniu są zdecydowanie mniej proste, ale nadal wydają się być w super kondycji Nadal się dobrze układają, są prostsze, ale już nie tak jak wcześniej - po farbowaniu jest wyraźna różnica. Dlatego zafarbowałam na kolor zbliżony do naturalnych, powtarzam zabieg i postaram się nie farbować przez kilka najbliższych miesięcy
spacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 11:57   #3847
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez ccamilacc Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedz ale chodzi mi o to ze jak pojde spac nie myjac wlosow po zabiegu bede miala odgniecenia ,ktore jak rano umyje wlosy po prostu zostaną.
Tego nigdy nie wiesz.
Moje odgniecenie po umyciu zniknęło, niektórym zostało.
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-12, 11:57   #3848
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ja jestem bardzo zadowolona. Nie mam zdjeć,ale efekt jest naprawde super. Zmówiłam encanto na allegro, a zabieg pomogła mi przeprowadzić kolezanka. Mam rozjasniane włosy, lekko falowane,przechodzące w skręt jezeli ich nie wysuszyłam. Były zniszczone i oprocz tego wiecznie się puszyly i były w złej kondycji. Nie mogłam ich zapuscić. Po zabiegu jestem w szoku,nie są idealnie proste jak druty,bo troszkę się odwijają,ale nie ma fal,nie krecą się,nie puszą,wygladają baaardzo zdrowo i są lsniące. Kolezanki jak mnie spotykają,mówią,ze wygladam fantastycznie i że co z nimi zrobiłam Tak wiec,ja na pewno powtorze ten zabieg,bo nie wyobrazam sobie już miec innych włosów. Bardzo polecam,bo miałam dramat na głowie. Dodam,że mimo uzywania dobrych szamponów,masek,zabiegów u fryzjera i prostowania przez profesionaliste,moje włosy nigdy nie wyglądały tak dobrze jak teraz. Uzywam szamponu Hipp do włosów,ale zauwazylam,że robi mi się łupież po nim,wiec czasami stosuję normalny szampon,zeby lepiej wyglądały. Szybko tez mi się przetluszczają,wiec nastepnym razem zrobie je 15cm od głowy. Sam zabieg to istna katorga,robiłysmy go 6godzin,przy otwartych oknach i z wiatrakiem i tak myślałysmy,ze sie podusimy,ale było warto. Polecam. Mam pytanie do dziewczyn,ktore juz są po zabiegu,używacie jakichs odzywek do włosów??? Będę wdzieczna za odpowiedz.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 13:51   #3849
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

dziewczęta, a czy taki zabieg ma sens w przypadku, gdybym chciała włosy po prostu bardziej trwale 'ułożyć'?
z natury mam proste włosy, ale cienkie i delikatne - łatwo się odkształcają, gdy np. zwiążę je gumką. jestem pewna, że zabieg przeprowadzę, kiedy już odhoduję moje kłaczki, aby je 'obciążyć'. teraz jednak mam włosy względnie krótkie - ze 2, może 3 cm poniżej ucha i nie znoszę ich układać jestem leniwa, bo przyzwyczajona przez całe życie do długich bezproblemowych włosów no więc właśnie - potrafię sobie ułożyć włosy prostownicą - wygładzając i podwijając je w odpowiednich miejscach. czy przeprowadzenie zabiegu pozwoli mi na jako-takie ułożenie włosów i codzienne nawijanie na szczotkę będę mogła sobie odpuścić? proszę o rady!
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 16:27   #3850
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

mam wrazenie, ze od paru dni mam po babydreamie wlosy jakby niedomyte przy nasadzie :/ takie fuj w dotyku po umyciu, lekko tlustawe. wczesniej tak nie mialam. jak myslicie o co chodzi? uzywam babydream, odzywke bez silikonow z isany na koncowki, mgielke keratynowa chi tak od polowy dlugosci, nie psikam nia przy skorze i mgielke z nivei dla podnoszenia wlosow przy nasadzie. moze przytrzymac szampon na glowie kilka minut zeby jakos rozpuscil ten tluszcz?
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48

Edytowane przez Caramella
Czas edycji: 2010-09-12 o 16:28
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 16:47   #3851
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
mam wrazenie, ze od paru dni mam po babydreamie wlosy jakby niedomyte przy nasadzie :/ takie fuj w dotyku po umyciu, lekko tlustawe. wczesniej tak nie mialam. jak myslicie o co chodzi? uzywam babydream, odzywke bez silikonow z isany na koncowki, mgielke keratynowa chi tak od polowy dlugosci, nie psikam nia przy skorze i mgielke z nivei dla podnoszenia wlosow przy nasadzie. moze przytrzymac szampon na glowie kilka minut zeby jakos rozpuscil ten tluszcz?
ja mam własnie to samo,tyle,ze ja mam juz takie na drugi dzien rano,albo jeszcze tego samego dnia wieczorem. dlatego myje je codzinnie i szybko mi się pewnie wypłucze kreatyna,ale raz na tydzien musze umyc skore glowy zwykłym szamponem,zebym nie miała takiej tragedii. a produkty,ktore stosujesz np. isana,ją można stosowac do włosów po tym zabiegu? bo się nie znam
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-12, 18:11   #3852
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

tak, mozna. ja tak mam od razu po myciu, jak susze wlosy to to czuje ... sprobuje raz umyc zwyklym szamponem
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 20:03   #3853
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
tak, mozna. ja tak mam od razu po myciu, jak susze wlosy to to czuje ... sprobuje raz umyc zwyklym szamponem
ja tez tak mam i to szczególnie na srodku głowy i z tyłu w okolicach karku,bo tam się pocimy. ja staram się umyc tylko skore glowy zwyklym szamponem i jest o niebo lepiej. i to samo miałam myjąc szamponem NIVEA dla dzieci. bardzo Cię proszę, mogłabys napisać dokładną nazwę tej odzywki?
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 20:15   #3854
bojuwka1
Zakorzenienie
 
Avatar bojuwka1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 883
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ja na Babydreama nie narzekam, u mnie sprawdza się w 100% używałam odżywki Isana wygładzająca (różowa), cudnie pachnie a włosy są mięciutkie. Dziś dla odmiany kupiłam odżywkę Isana Professional z olejkiem arganowym, i.... CUDO pięknie pachnie, włosy po niej są super, poza tym ma gęstszą konystencję i nie spływa z włosów polecam szczerze ! kosztowała mnie 8,99 zł ale butelka jest całkiem spora. Jestem ok. miesiąca po keratynie i włosy nadal wyglądają świetnie. Wystarczy je umyć i wysuszyć zakochałam się w keratynie Encanto i wiem, że będę go jej dłuuuuugo używać, bo włosy wyglądają po niej na zdrowe i wygładzone co do odstających końcówek to polecam okrągłą szczotkę, jak mówią dziewczyny
__________________

Edytowane przez bojuwka1
Czas edycji: 2010-09-12 o 20:16
bojuwka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 20:47   #3855
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

kurde, nie umiem znalezc tej odzywki w KWC, ona jest biala z rozowa nakretka i taka babka na niej jest

sprobuje tym babydreamem mocniej wlosy poszorowac, jak nie wyjdzie to umyje przy nasadzie zwyklym szamponem
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 21:50   #3856
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

co myslicie o dodaniu Encanto do KWC?




edit




W ogóle ja przed zabiegiem będę musiała i tak i tak ściąć część moich długich włosów bo są bardzo brzydko wycieniowane (nie układają się jak na leży) i zastanawiam się czy lepiej przed samym zabiegiem ściąć je po linii prostej - czyli tak by nie było kilku warstw tylko jedna a dopiero po zabiegu zrobić cieniowanie, czy mogę już za pierwszym razem wycieniować włosy?
Z tego co pamiętam zabieg na cieniowanych włosach nie wychodzi.

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2010-09-13 o 13:27
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 17:57   #3857
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

kochane a po myciu bardzo oklapniete wloski mialyscie i przylizane?
bo zamowilam encanto ale mam bardzo cienkie wlosy. jak sie kreca to jest ch duzo, ale tak naprawde mam ich baaaardzo malutko i boje sie ze po encanto bede miala 3 na krzyz:/

czy wlosy moga schnac same potem czy musi byc suszara?
i jeszcze jedno: to ze szampony bez Sls, i odzywki bez silikonow to wiadomo, a czy mozna uzywac jakichs produktow do stylizacji?
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat





Edytowane przez yoona
Czas edycji: 2010-09-13 o 18:16
yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 18:38   #3858
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
co myslicie o dodaniu Encanto do KWC?




edit




W ogóle ja przed zabiegiem będę musiała i tak i tak ściąć część moich długich włosów bo są bardzo brzydko wycieniowane (nie układają się jak na leży) i zastanawiam się czy lepiej przed samym zabiegiem ściąć je po linii prostej - czyli tak by nie było kilku warstw tylko jedna a dopiero po zabiegu zrobić cieniowanie, czy mogę już za pierwszym razem wycieniować włosy?
Z tego co pamiętam zabieg na cieniowanych włosach nie wychodzi.
z dodaniem encanto do KWC to świetny pomysł, na pewno wielu osobom ułatwi to decyzję i oszczędzi czas przeszukiwania całego wątku w znalezieniu zalet i wad

może najpierw zrób tak jak napisałaś że zetnij je w linii prosej może Ci się spodoba i nie będziesz chciała cieniować? po zabiegu zdecydujesz. a co do tego że zabieg nie wychodzi na cieniowanych włosach to nie prawda, chociaż może efekt jest ładniejszy na prostych bo cieniowane maja większą skłonność do wywijania.

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
kochane a po myciu bardzo oklapniete wloski mialyscie i przylizane?
bo zamowilam encanto ale mam bardzo cienkie wlosy. jak sie kreca to jest ch duzo, ale tak naprawde mam ich baaaardzo malutko i boje sie ze po encanto bede miala 3 na krzyz:/

czy wlosy moga schnac same potem czy musi byc suszara?
i jeszcze jedno: to ze szampony bez Sls, i odzywki bez silikonow to wiadomo, a czy mozna uzywac jakichs produktow do stylizacji?
miałam ten sam dylemat co Ty przed zabiegiem, bo też nie mogę się pochwalić grubymi włosami i niestety musisz się z tym liczyć że zabieg wpłynie na ich objętość i będzie ich jakby mniej. Ale efekt przylizu i oklapnięcia szybko minie.
Przy stylizacji na szczotce podczas suszeniu możesz je unosić u nasady i optycznie zwiększać objętość jednak dla mnie codziennie takie modelowanie to męczarnia dlatego tego nie robię w ogóle nie używam suszarki bo moje włosy są takę "tępe" po suszeniu i tracą blask.
a produkty do stylizacji raczej odpadają bo chyba wszystkie mają w składzie alkohol ;/

jestem miesiąc po zabiegu, włosy mam w dobrej kondycji nadal błyszczące i gładkie, proste nie są i nie były
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 18:48   #3859
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez _paula_20 Pokaż wiadomość
z dodaniem encanto do KWC to świetny pomysł, na pewno wielu osobom ułatwi to decyzję i oszczędzi czas przeszukiwania całego wątku w znalezieniu zalet i wad

może najpierw zrób tak jak napisałaś że zetnij je w linii prosej może Ci się spodoba i nie będziesz chciała cieniować? po zabiegu zdecydujesz. a co do tego że zabieg nie wychodzi na cieniowanych włosach to nie prawda, chociaż może efekt jest ładniejszy na prostych bo cieniowane maja większą skłonność do wywijania.


To chyba tak zrobię
w ogóle myślałam, że on już jets na liście KWC ale okazało się, że nie a tyle kobiet już go wypróbowało i drugie tyle chce to zrobić

jeżeli ktoś jest wprawiony w prawidłowe dodawanie kosmetyków na KWC, to proszę by znalazł czas na to w przypadku Encanto
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 19:07   #3860
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

mgielka z nivei podnoszaca wlosy u nasady sie nadaje
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 20:18   #3861
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

dzieki za odp dziewczyny
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 20:42   #3862
dolly87
Raczkowanie
 
Avatar dolly87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 414
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Podczytywałam po kryjomu Wasz wątek i zdecydowałam się na Encanto. Kupiłam je na allegro, a położyła mi je moja fryzjerka za 50 zł Oto efekty, chyba nie muszę mówić, które zdjęcie są przed, a które zaraz po zabiegu Dam również znać po pierwszym myciu.
dolly87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 21:05   #3863
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez dolly87 Pokaż wiadomość
Podczytywałam po kryjomu Wasz wątek i zdecydowałam się na Encanto. Kupiłam je na allegro, a położyła mi je moja fryzjerka za 50 zł Oto efekty, chyba nie muszę mówić, które zdjęcie są przed, a które zaraz po zabiegu Dam również znać po pierwszym myciu.
No masz a moja wzięła 100 zdzierczyni i to moją prostownicą bo jej się nie nagrzewała do takiej temp
A co do włosów to ślicznie, teraz wyglądają na bardzo zdrowe no i puszenie gdzieś znikło
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 21:47   #3864
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez xxxcarolxxx Pokaż wiadomość
No masz a moja wzięła 100 zdzierczyni i to moją prostownicą bo jej się nie nagrzewała do takiej temp
A co do włosów to ślicznie, teraz wyglądają na bardzo zdrowe no i puszenie gdzieś znikło
No właśnie a jak pytałyście swoje fryzjerki? Ja swojego też chce po prosić ale bałam się, że on czegoś takiego nie zrobi. Myślicie, że fryzjer będzie wiedział dokładnie co to za zabieg, czy mam go wcześniej uświadomić?
I też myślałam, że by dac mu za to 100 zeta, może uda się utargować do 80, ale niżej nie bo same ścięcie kosztuje 40-60 zeta, co dopiero kilkugodzinny męczący zabieg Encanto :}
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 22:48   #3865
bojuwka1
Zakorzenienie
 
Avatar bojuwka1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 883
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
No właśnie a jak pytałyście swoje fryzjerki? Ja swojego też chce po prosić ale bałam się, że on czegoś takiego nie zrobi. Myślicie, że fryzjer będzie wiedział dokładnie co to za zabieg, czy mam go wcześniej uświadomić?
I też myślałam, że by dac mu za to 100 zeta, może uda się utargować do 80, ale niżej nie bo same ścięcie kosztuje 40-60 zeta, co dopiero kilkugodzinny męczący zabieg Encanto :}
kurde 100 zł to sporo, chociaż faktycznie jakby nie patrzeć 5 godzin trzeba na to poświęcić Ja zrobiłam sobie zabieg sama i dałam radę chociaż było ciężko, a nie masz jakiejś koleżanki która mogłaby Ci to zrobić? ja robiłam koleżance która odkąd zobaczyła mnie po Encanto też jest pod wpływem jego uroku Zabieg naprawdę nie jest trudny tylko trzeba znaleźć kogoś kto dysponuje czasem
__________________
bojuwka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 23:08   #3866
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez bojuwka1 Pokaż wiadomość
kurde 100 zł to sporo, chociaż faktycznie jakby nie patrzeć 5 godzin trzeba na to poświęcić Ja zrobiłam sobie zabieg sama i dałam radę chociaż było ciężko, a nie masz jakiejś koleżanki która mogłaby Ci to zrobić? ja robiłam koleżance która odkąd zobaczyła mnie po Encanto też jest pod wpływem jego uroku Zabieg naprawdę nie jest trudny tylko trzeba znaleźć kogoś kto dysponuje czasem
mam ale jakoś tak wolę oddac sie w ręce specjalisty. jeszcze mam czas, popytam ale sama na pewno nie zrobie i kolzance tez zaplace bo to dluga robota w sumie w jednej pozycji.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 23:18   #3867
bojuwka1
Zakorzenienie
 
Avatar bojuwka1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 883
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
mam ale jakoś tak wolę oddac sie w ręce specjalisty. jeszcze mam czas, popytam ale sama na pewno nie zrobie i kolzance tez zaplace bo to dluga robota w sumie w jednej pozycji.
co prawda do prawda, ja osobiście zawsze wolę robić wszystko sama, bo boję się że ktoś może coś zrobić nie po mojej myśli gdybyś była z Gdyni to mogłabym zrobić Ci zabieg, bo wrzesień mam jeszcze wolny pozdrawiam i czekamy tu na relację "po"!
__________________
bojuwka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 23:20   #3868
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez bojuwka1 Pokaż wiadomość
co prawda do prawda, ja osobiście zawsze wolę robić wszystko sama, bo boję się że ktoś może coś zrobić nie po mojej myśli gdybyś była z Gdyni to mogłabym zrobić Ci zabieg, bo wrzesień mam jeszcze wolny pozdrawiam i czekamy tu na relację "po"!
hehe, no właśnie jestem z Gdyni, ale ja dopiero zabieg będę robić w grudniu lub później no ale chyba koleżanka lub fryzjer mnie nie zawiodą
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 23:22   #3869
bojuwka1
Zakorzenienie
 
Avatar bojuwka1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 883
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
hehe, no właśnie jestem z Gdyni, ale ja dopiero zabieg będę robić w grudniu lub później no ale chyba koleżanka lub fryzjer mnie nie zawiodą
ooo, no co za zbieg okoliczności hehe sporo nas Gdynianek na tym wizażu to tym bardziej powodzenia i daj nam znać jak Ci włoski wyszły
__________________
bojuwka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 07:57   #3870
dolly87
Raczkowanie
 
Avatar dolly87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 414
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Mojej fryzjerce wszystko zajęło 3.5 h- jednak, co specjalista, to specjalista
dolly87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.