Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-03, 18:44   #2071
ml194
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

wszędzie tu sa me dziewczyny, a jakiegos tematu dot. meskich fryur znalezc nie moge


ja szukam dobrego fryzjera ktory bedzie potrafil zrobic dobry crust , znacie moze takie miesjca???

zgory dzieki za odp
ml194 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 09:31   #2072
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Fryzjer Poznan

jak z dredów to ja mogę zrobić a poza tym to może Kenzo
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 18:19   #2073
hanka04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
GG do hanka04
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam!! Ostatnio bylam u fryziera w Maesto. Strasznie podobala mi się fryzura z kórą wyszłam i nie mam z nia problemów. Ale niesey to bylo dawno i moje włosy proszą sie znów o wizye u fryziera. Niesety nie sac mnie w tym momencie na Maestro ( jak bede miala fundysze to napewno tam wroce) więc może polecicie mi jakiegos fryziera, salon gdzie nie zostawie wszystkich pieniądzy a bede zadowolona? Z góry dziękuje za odp. Pozdrawiam
hanka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 11:05   #2074
kachulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
jesli chodzi o fryzure slubna, to polecam Panią Anię z salonu w pasazu niebieskim na ulicy paderewskiego

mam proste dlugie wlosy, ona nakrecila mi loki lokowka, podpiela tak, ze wygladaly neisamowicie a na dodatek trzymaly sie przez caly dzien i noc
naprawdę świetna fryzura! wygląda niesamowicie mogę zapytać ile Cię ta przyjemność kosztowała?
ten salon jest tuż przy Starym Rynku?
kachulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 22:48   #2075
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Fryzjer Poznan

tak jak napisalam, Ania w pasazu niebieskim, idąc w dol do starego rynku po prawej stronie, tam jest tez zielona weranda itp

w pasazu schodkami na dol, tam jest fyrzjer

kosztowalo mnie to 100 zlotych, a probna 35
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 23:17   #2076
yamayeczka
Przyczajenie
 
Avatar yamayeczka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam,
zauważyłam właśnie, że któraś z Was pytała o salon Grupa Artystyczna W. Wagner i nie uzyskała odpowiedzi.
Otóż ja każdą kończyną i wszystkim co mam podpiszę się pod nim i serdecznie polecam! Waldek pracował kiedyś w LeGrand (swoją drogą z LeGrand z całego serca polecam Artura, prawdziwy mistrz, uwielbiam fryzjerów, którzy patrzą na mnie i nie oczekują, że im powiem czego chcę, tylko sami wiedzą lepiej ) a potem otworzył własny biznes I z tego co widzę, idzie mu naprawdę świetnie. Wprawdzie nie wiem jak pozostali fryzjerzy w tym salonie, ale za Waldka ręczę głową Tak sympatycznego, otwartego i zabawnego człowieka dawno nie spotkałam Nie jesteśmy nijak spokrewnieni, choć znamy się już dość dobrze bo jestem i pozostanę jego wierną klientką Nie szukam już fryzjera, bo znalazłam swojego. Nigdy nie boję się iść do niego i nigdy nie mówię czego chcę. Samo się dzieje. Ostatnio np. potrzebowałam fryzurę na ślub brata. Pokazałam tylko fotkę sukienki i uczesał mnie tak, że nie miałam żadnych pytań. Nie wiem jak z farbowaniem ,bo nie farbuję, ale strzyżenie i układanie wychodzi mu perfekcyjnie Ceny niestety nie są najniższe, za włosy długie zapłacimy 80zł (mycie + strzyżenie). Ale warto! Polecam

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-06-06 o 23:43 Powód: prosze zapoznac sie z zasadami Forum
yamayeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 08:42   #2077
Naranna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam wszystkie użytkowniczki wizaż.pl !
Jestem tutaj typowym noobem ale bardzo proszę was o radę w sprawie fryzjera!
A dokładnie fryzjera, który daje sobie radę z krótkimi włosami. Od kilku lat chodziłam do tej samej, znajomej fryzjerki, a wygladało to jakrosyjska ruletka. Jednego miesiąca strzygła mnie ok, innego- koszmar na głowie. A gdy prosiłam o jakąś zmianę to układała mi na swoją starą, "sprawdzoną" modłę. Teraz desperacko szukam fryzjera który zadbał by o mój "włosowy" wizerunek. Czy możecie mi kogoś polecić?
Z góry dzięki za (szybką) odpowiedź!
Pozdrawiam!
Naranna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-07, 16:49   #2078
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez yamayeczka Pokaż wiadomość
Witam,
uwielbiam fryzjerów, którzy patrzą na mnie i nie oczekują, że im powiem czego chcę, tylko sami wiedzą lepiej )

Ja akurat takich fryzjerów nie cierpię

Nie wiem jak z farbowaniem ,bo nie farbuję, ale strzyżenie i układanie wychodzi mu perfekcyjnie Ceny niestety nie są najniższe, za włosy długie zapłacimy 80zł (mycie + strzyżenie). Ale warto! Polecam
Ja mogę się wypowiedzieć o umiejętnościch farbowania u Waldka. Byłam kiedyś u niego, gdy pracował w Grand, jest naprawdę znakomitym kolorystą.
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 18:22   #2079
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Fryzjer Poznan

a jak jak zwykle bylam dzis u Kasi, ktora nie pracuje juz n ale w Trendy. Jak zwykle jestem zadowolona, wloski sciete tak jak chcialam no a ile sie nagadalam

w lipcu bede miala robiona u Kasi fryzurke bo jestem swiadkiem na slubie mojej kolezanki, jestem ciekawa jak to wszystko wyjdzie bo dotad tylko scinalam u niej wloski.

Moja mama i siora jak Kasia sie przeniosla, poszly do innej dziewczyny - koszmar po prostu. Oba ciecia mi sie nie podobaly i raz dwa zdecydowaly sie jednak dojezdzac tak jak ja ;P

a tymczasem wybieram sie wkrotce do Farouka zrobic trwala prostujaca, swoja droga - wszystkim majacym problemy z niesfornymi wlosami polecam caly rok mialam spokoj, teraz ide na odrosty - a dzieki temu, ze przestalam je prostowac sa naprawde zdrowe, co dzisiaj wlasnie od Kaski uslyszalam

Salon Farouka polecam jednak tylko do trwalej (dla dluzszych wlosow przygotowac sie na spory wydatek! ale warto naprawde
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller


Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-06-10 o 18:52
nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 19:19   #2080
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość

Salon Farouka polecam jednak tylko do trwalej (dla dluzszych wlosow przygotowac sie na spory wydatek! ale warto naprawde
Jakieś niemiłe doświadczenia w związku z tym ,,jednak'' ?
Planuję lada dzień odwiedzić fryzjera, bo marzy mi się ładna skośna, cieniowana grzyweczka, ale nadal jestem w trakcie zbierania informacji o salonach Gdzie oczywiście ktoś wyczaruje mi to co chce za ,,studenckie'' pieniążki
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 19:36   #2081
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Fryzjer Poznan

w trendy sa znizki studenckie. A normalne sciecie (bez znizki) to jakos kolo 50zl z modelowaniem. Reszty cennika nie znam bo poki co tylko sie tam scinam.
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-08, 14:51   #2082
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość

a tymczasem wybieram sie wkrotce do Farouka zrobic trwala prostujaca, swoja droga - wszystkim majacym problemy z niesfornymi wlosami polecam caly rok mialam spokoj, teraz ide na odrosty - a dzieki temu, ze przestalam je prostowac sa naprawde zdrowe, co dzisiaj wlasnie od Kaski uslyszalam

Salon Farouka polecam jednak tylko do trwalej (dla dluzszych wlosow przygotowac sie na spory wydatek! ale warto naprawde
Nafie....Ja może troszkę nie na temat ale jak się Twoje włoski mają po trwałej?? bo myślałam o tym ale boję się zniszczenia włosów i wszyscy mi to odradzają właśnie z tego względu (również fryzjerzy). NIe znam się ale czy trwała prostująca jest tak samo mocno inwazyjna jak "normalna"? A chętnie uzyskam też informacje ile taka przyjemność mniej więcej kosztuje w Farouk...wybieram się do nich ale dopiero za jakiś czas bo naszło mnie ostatnio żeby wrócić do naturalnego koloru (ciemny popielaty blond) i czekam aż w pełni dojrzeję do tej decyzji w tej chwili mam czekoladowy brąz
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 13:11   #2083
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Fryzjer Poznan

juz Ci kochana odpowiadam, mam nadzieje, ze kolezanki nie beda mialy nic przeciwko w koncu tez dotyczy to fryzjerstwa w Poznaniu heh

moze Cie zaskocze, ale trwala Farouka nie poczynila zadnych zniszczen na moich klaczkach zwykle mialam brzydkie, OWCZE puszace sie byle co na glowie Robilam co prawda te "NIBY TRWALE" ktore nazywaja sprytnie "rozluzniajacym skret wlosa" np. Kadusa ale sa tak beznadziejne ze nigdy sie za to nie bierz bo stracisz poł czupryny ;P mowie serio, wlosy mialam po niej strasznie popalone, kruszyly sie i potwornie wypadaly. i przede wszystkim - wcale nie byly proste ! Ale na szczescie to juz dawne czasy, bo nareszcie mamy TRWAŁĄ (WIECZNĄ TRWAŁĄ DOSŁOWNIE :P) Farouka. Goldwell tez robi, ale nie polecam bo widzialam efekty sa identyczne a Goldwell 2x drozszy.

Za długie wlosy musisz sie liczyc z kosztem do 500 zł (max) niestety ;( wiem wiem, niemalo, ale wierz mi ze warto! ja mialam dzieki temu spokoj na 8 miesiecy - bo wlosy ktore zostaly wyprostowane, sa proste do dzis (PROSTOWALAM W CZERWCU ZESZLEGO ROKU) oczywiscie odrosty już się puszą, ale pozostale wlosy (te proste) naciagaja reszte w miare i nie widac az tak wielkiej roznicy. Choc teraz wlasnie wybieram sie na te odrosty zeby miec spokoj na lato i nic mi sie u gory nie wykrecalo

Efekty --> wlosy sa super lejace, , delikatne, sypkie. Musisz sie uzbroic w cierpliwosc, bo pierwszy tydzien to masakra - wlosy do 1 mycia sa straszne, ulizane, przy glowie, takie sterczace druty. Po pierwszym myciu jest o niebo lepiej, po 2 juz cieszysz sie nowymi prostymi wloskami
najlepsze efekty sa tak po 2 -3 tyg. kiedy wloski lekko odbija sie od glowy - wtedy to juz w ogole cacko

Co jeszcze moge napisac - naprawde ta trwala nie niszczy wlosow, FArouk ma kilka rodzajow tej trwalej w zaleznosci czy masz np. wlosy farbowane, rozjasniane itd. Tak jak mowilam - fryzjerka powiedziala, ze wloski sa zdrowe i nawet specjalnie nie musiala mi ich ostatnio skracac

Jesli masz faktycznie problem z wloskami i chcesz miec wreszcie z nimi spokoj to polecam bo ja oszczedzam dzieki temu godzine z dnia, w ogole zapomnisz co to prostownica

jak cos jeszcze to pytaj, albo pisz pw.

edit: aha co do odradzania - fryzjerki ktore mi to odradzaly jak zobaczyly efekt to same chcialy sobie to zrobic mowily ze super i ze sie nie spodziewaly takich efektow Jedna mieszka w Warszawie, bo tam czesto przebywam, to mowila ze wlasnie sie wybiera na prostowanko, w Warszawie tez (oczywiscie) jest salon Farouka gdzie to wykonuja, ale chyba tylko jeden
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 16:59   #2084
monikazc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej
Mam cienki proste włosy prawie do połowy pleców. Robiłam 10. lutego trwałą u kiepskiej fryzjerki- bo nie wyszło nic, włosy tylko przez pierwszy dzień minimalnie pofalowane na końcówkach;/ Jedyny efekt to to, że zamiast myć włosy co drugi dzień mogłam myć co czwarty, ale to i tak trwało niecałe półtorej miesiąca. Po czym zauważyłam że tuż po umyciu na dole mam delikatnie pofalowane włosy. A ja chcę loki wreszcie Chciałam więc po zaliczeniu sesji czyli pod koniec czerwca wybrać się na robienie trwałej do Grupy Artystycznej Waldemara Wagnera na Dąbrowskiego. Polecacie ich do takiego zabiegu? Byłam tam się pytać o trwałą pod koniec marca ale powiedzieli że to za wcześnie, mimo że nie widać wogóle skrętu ale myję rzadziej włosy. Nie będzie za wcześnie? Wiem, że dobrze tną, ale trwałą też robią dobrze? Bym czasami nie wyszła z szopą na wakacje, bo nie chcę być później łysa:P
monikazc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 18:33   #2085
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Fryzjer Poznan

Dzieki Nafie! ojoj jak sie rozpisałas kochana jestes. oczywiscie jakby co bede jeszcze pytac no ja wlasnie tez chciałam fale bo wlosy mam proste jak druty ale takie jakies przyklapniete ze wygladam jak topielica. nic nie jest w stanie ich uniesc do gory, kazdy fryzjer sie ze mna meczychodzi mi mniej wiecej o co takiego jak na zamieszczonej fotce.na razie zbieram sie w sobie na popielata farbe w farouk

Moniko gdzies ostatnio czytałam ze trwała na dlugich wlosach powinno sie robic nie czesciej niz 2 razy do roku. w tej kwestii akurat nie mam zadnych doswiadczen i nie wiem w jakims stanie masz wloski wiec trudno mi cos doradzic. mysle ze doswiadczony DOBRY fryzjer udzieli Ci porady

Edytowane przez aussie31
Czas edycji: 2008-06-10 o 18:45 Powód: dopisek
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 18:59   #2086
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzjer Poznan

aussie31 to co jest na tych fotkach, nie jest do uzyskania poprzez trwala ondulacje
mozesz to uzyskac poprzez odpowiednie nakrecenie na walki, lub na lokowke oczywisci uzywajac mocnych srodkow stylizujacych utrwalajacych skret
trwala moze byc rowniez "wspomagaczem" do utrzymania takiego skretu po walkach lub lokowce
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 19:24   #2087
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Fryzjer Poznan

Ok no to bardzo dziekuje za wyjasnienie tej kwestii mi własnie chodziło a takie bardzo luźne loki, fale a nie o takie mocno zakręcone sprężyny.Jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o trwałą i nie wiedziałam jaki efekt mogłabym uzyskać. Teraz wszystko jasne Czyli jednak będę zmuszona pozostać przy wałkach i przezwycieżyć swoje lenistwo ech....
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 20:47   #2088
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: Fryzjer Poznan

hej dziewczyny,
moj syn chcialby miec powycinane takie wzorki jak mieli niektorzy uczestnicy "You can dance", nie wiecie ktory fryzjer w Poznaniu to wykonuje?? Z gory dziekuje za odpowiedz
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 20:51   #2089
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Fryzjer Poznan

ja w piatek ide do fryzjera "RITA" na Rynku Łazarskim napisze pozniej wrazenia
Farouka sobie odpuszczam.Bo moimch nie zbyt rewelacyjnych wrazeniach.
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 18:16   #2090
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Poznan

A ja właśnie przeżywam "żałobę". Tomek Bronowicki z Maestro otwiera swój salon w Bydgoszczy. No i cóż, niestety wyprowadza się z Poznania. We wtorek powiedział mi, że to nasze ostatnie cięcie. Na pożegnanie fantastycznie mnie ściął, jak zwykle zresztą. Kapitalnie potrafi ukazać na mojej głowie moje dwa Rybie oblicza.
Fryzury, które mi robił zawsze odzwierciedlały mój charakter i temperament. Tylko tej klasy fryzjer to potrafi.

Hmm... W sumie do Bydgoszczy daleko nie jest...

Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 16:14   #2091
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Fryzjer Poznan

A ja sie zapisałam na farbe znowu, ide w przyszlym tygodniu do salonu Matrixa, czyli tam gdzie zawsze. do Farouka nie chce mi sie jechac -za daleko mam a cenowo podobnie,jesli nie tak samo. mam w planie powrot do naturalnego koloru -zobaczymy co tam mi Pani fryzjerka doradzi pewnie jak zwykle bede musiala powalczyc o swoje ale ...z fryzjerami tak juz chyba jest.
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 19:35   #2092
pako89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: Fryzjer Poznan

Zdecydowanie polecam Tomka z Grupy Artystycznej Waldemara Wagnera.
Strzyżenie - mistrzostwo precyzji, nie ma miejsca na przypadkowość. Początkowo byłam w lekkim szoku bo miałam włosy do ramion a wyszłam w króciutkiej fryzurce, ale po pierwszym myciu włosów naprawdę doceniłam Tomka i moją nową fryzurę. Stylizacja ogranicza się do zaznaczanie woskiem kilku kosmyków, reszta układa się sama
pako89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 11:42   #2093
GloriaMaximus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Fryzjer Poznan

Cześć! Czy któraś z Was orientuje się może co się stało z MIRELLĄ z Kenzo w Poznaniu? Niedawno dzwoniłam tam, żeby jak zwykle umówić się na cięcie, ale powiedziano mi, że Mirella już tam nie pracuje. BARDZO proszę o jakieś info, bo to naprawdę rewelacyjna fryzjerka i nie wiem co mam teraz zrobić
GloriaMaximus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 19:19   #2094
karolinkach86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
hejka dziewczyny niech ktoras mi doradzi do ktorego z tych 3 fryzjerow powinnam sie udac na calosc tzn frabowanie sciecie i ulozenie do krzysztofa z victorii center, waldka wagnera z grupy artystycznej czy moze artura z legrand ktory z nich jest najlepszy doradzcie prosze!!!!!!!!!

a co z koloryzacja ktory z nich jest najlepszy

hejka a ten artur z legrand jest dobry czy moze lepszy jest waldek z grupy artystycznej a moze krzysiek z victorii ktorego bys mi polecila?

zadna mi nie pomoze (((((((((((((

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-18 o 21:06 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycji i multicytowania
karolinkach86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 19:43   #2095
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Fryzjer Poznan

Karolinko, nie pisz posta pod postem
poczekaj chwile, ktoś zawsze Ci odpowie
ja bym Ci polecała Farouka
ale jeśli koniecznie chcesz któregoś z tych trzech, których wymieniłaś, to musisz poczekać na dziewczyny które miały z nimi do czynienia, jak się zjawią to na pewno Ci odpowiedzą
pozdrawiam
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 19:51   #2096
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam,

czy mogłybyście mi tak orientacyjnie napisać ile kosztowałoby zrobienie odrostów na rozjaśnianych, długich włosach?

Chciałabym się tam wybrać, ale nie wiem ile musiałabym przeznaczyć na to pieniążków A głupio mi tam wejść i się tylko spytać

Proszę o odpowiedź, będę wdzięczna! Interesuje mnie tylko cena rozjaśnienia włosków bez modelowania...
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 20:22   #2097
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: Fryzjer Poznan

karolinkach: dziewczyny polecają Farouka do farbowania, tam mają ponoć lepsze farby.
A wracając do pozostałych, to byłam tylko u Krzysztofa, chciałam mysi kolor i taki wyszedł, więc w sumie byłam zadowolona, włosy jakieś zniszczone nie były, on pracuje na Goldwellu. Ale poczytaj starsze posty, ktoś kiedyś pisał, że Krzysztof zniszczył włosy nieudanym farbowaniem...
Satis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 23:10   #2098
toya2006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 612
GG do toya2006
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez karolinkach86 Pokaż wiadomość
hejka dziewczyny niech ktoras mi doradzi do ktorego z tych 3 fryzjerow powinnam sie udac na calosc tzn frabowanie sciecie i ulozenie do krzysztofa z victorii center, waldka wagnera z grupy artystycznej czy moze artura z legrand ktory z nich jest najlepszy doradzcie prosze!!!!!!!!!

a co z koloryzacja ktory z nich jest najlepszy

hejka a ten artur z legrand jest dobry czy moze lepszy jest waldek z grupy artystycznej a moze krzysiek z victorii ktorego bys mi polecila?

zadna mi nie pomoze (((((((((((((
na pewno nie artur!!! artur tnie głownie starsze panie, fryzury kaski, w ogole le grand jest przereklamowany, golą strasznie a efekty mierne. polecam waldka z ga, i maestro
toya2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 13:44   #2099
kachulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

Osobiście moge polecić Sasze z Tupetu, poszłam do niego ogarnąc troche mą cudną czuprynę z którą Piotrek z Pacykarni ostatnio troche za mocno poszalał i się po prostu nie układała. I nie wyglądała, hehe
Ogolnie wrażenie mam dobre, wysłuchał co miałam do powiedzenia, rzucił swoją propozycję co do "okiełznania buszu", wprowadził plan w życie i powiem, że spisał się bardzo dobrze
Co dla mnie ważne, nie upierał się przy prostowaniu włosów przez co po powrocie do domu nie musiałam ich od razu myć
Włosy bardzo dobrze się układają, nic tam niepotrzebnie nie odstaje i jest fajnie
kachulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 15:03   #2100
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
Witam,

czy mogłybyście mi tak orientacyjnie napisać ile kosztowałoby zrobienie odrostów na rozjaśnianych, długich włosach?

Chciałabym się tam wybrać, ale nie wiem ile musiałabym przeznaczyć na to pieniążków A głupio mi tam wejść i się tylko spytać

Proszę o odpowiedź, będę wdzięczna! Interesuje mnie tylko cena rozjaśnienia włosków bez modelowania...

W salonach fryzjerskich maja rozne ceny,ale mysle ze do 30/40 zl powinna wolac fryzjerka, najlepiej zawsze miec troche wiecej na wszelki wypadek.
Mozesz rowniez przedzwonic i sie spytac
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.