a może jednak grzywka?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-09, 14:40   #1
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706

a może jednak grzywka??


Ponieważ nie chce dublować swoich wątków postanowiłam odświeżyć ten tym razem mam grzywkowy dylemat,zrobić sobe grzywkę czy nie ? Jak myślicie? Podobają mi sie te załączona na zdjęciach,czy bedzie mi do twarzy? I jeszcze jedno czy Waszym zdaniem mam wysokie czoło?
Buziaki
Kiya.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-09, 15:10   #2
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: Lato czy może jednak wiosna??

Wydaje mi sie ze jednak lato(wiosna ma brzoskwiniowe rumience a Ty napisalas ze twoja cera jest blada i lekko rozowawa , Twoje naturalne wlosy sa ciemny blond,ale nie ze zlotymi refleksami?Zlote refleksy charakteryzuja wiosne.

A moze jestes typem mieszanym?napisalas ze masz piegi zloto brazowe(takie ma wiosna a lato ma w odcieniu szrobrazowym)hmmm masz tez delikatna oprawe twarzy tak jak wiosna
Wydaje mi sie ze bedzie Ci dobrze w tej fryzurce bo masz wysokie czolo i bardzo podobny ksztalt twarzy do Umy

Chyba jestes mieszancem Chciaz bardzo mi sie kojarzysz z tym zdjeciem a ono charakteryzuje lato

A jeszcze jedno nie widze Cie w czarnym kolorze(to tez charakterystyka lata nie wyglada ten typ urody dobrze w czarnym)

Pozdrawiam
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-09, 15:19   #3
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: Lato czy może jednak wiosna??

Czarny Elfie bardzo Ci dziękuję za wskazówki,może faktycznie jestem typem mieszanym,tylko czy typ zimny (lato) może sie mieszać z typem ciepłym (wiosna)?
Jeszcze coś,nie lubie niebieskiego koloru i wszystkich jego odcieni a podobno lato "opiera sie" na niebieskim a już nawet nie mogę sobie wyobrazić niebieskiego na twarzy np.cieni do powiek.Zawsze wydaje mi sie że wyglądam w tym kolorze nijako.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-09, 15:28   #4
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: Lato czy może jednak wiosna??

Nie mam pojecia czy zimny i cieply moga sie mieszac wyglada jednak na to ze tak
Jezeli chodzi o kolory ufaj swojemu instynktowi nie jest powiedziane ze lato musi opierac sie na niebieskim,jest tez duzo odcieni niebieskiego.
Musisz poeksperymentowac z kolorami lata i wiosny ,nie musisz tez uzywac niebieskich cieni (szcerze mowiac nie widze Cie w takim kolorze)Sprobuj popielatych rozy fioletow szrosci.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-09, 15:28   #5
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: Lato czy może jednak wiosna??

Nie mam pojecia czy zimny i cieply moga sie mieszac wyglada jednak na to ze tak
Jezeli chodzi o kolory ufaj swojemu instynktowi nie jest powiedziane ze lato musi opierac sie na niebieskim,jest tez duzo odcieni niebieskiego.
Musisz poeksperymentowac z kolorami lata i wiosny ,nie musisz tez uzywac niebieskich cieni (szcerze mowiac nie widze Cie w takim kolorze)Sprobuj popielatych rozy fioletow szrosci.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-09, 16:22   #6
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: Lato czy może jednak wiosna??

Dziękuje Czarny Elfie wygląda na to że bede musiała poeksperymentować z kolorami,dotychczas w mojej szafie dominowała czerń i beże,może teraz spróbuje coś z ciemną "zgniłą" zielenia? Bo do niebieskiego sie raczej nie przekonam.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 09:16   #7
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Re: Lato czy może jednak wiosna??

A ja bym Ciebie widziała w delikatnych pastelach... i pierwsze, co mi przyszło do głowy, to taki baardzo delikatny, mocno rozbielony ... niebieski Inne też: szarości, róże i delikatne fiolety. Wszystko rozbielone, delikatne.

Makijaż bardzo delikatny, podkreślający bardziej oczy, usta w naturalych kolorach, lekko połyskujące.

W ogóle, jak czytałam Twój opis i p. Agaty Maroń:
http://www.wizaz.pl/images/agatam/romantyczne_lato/
to mnie idealnie pasujesz na 'lato'.
Hihi, a załączone przez CzarnegoElfa zdjęcie, to Ty

Fryzurka Umy Thurman będzie Ci pasować. Zmieniaj, jeśli Ci się podoba. Ja ostatnio zmieniłam fryzurkę, strasznie się z tego cieszę i czuję inaczej, bardziej wyjątkowo.
Jest fajnie
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-10, 14:14   #8
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: Lato czy może jednak wiosna??

Nalia dziękuje ta dziewuszka ze zdjęcia naprawde taka do mnie podobna ?
W sumie dużo sie składa na to że jestem letnim typem tylko mi te zielone oczy troche do tego nie pasuja i piegi złoto brązowe.
Pozdrawiam
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 14:40   #9
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Lato czy może jednak wiosna??

może to Ci pomoże ?

zasłaniam sobie włosy, żeby mi nie psuły wrażeń [nie to, żeby były brzydkie! od razu zaznaczam ] i wtedy wszystkie kolory wiosny od końca etykietyki "skala kolorów dla wiosny" do samego dołu wyglądają bardzo ciepło a twoja buzia różowieje, usta też.. a oczy stają się szaro-zielone.

ja bym się chyba skłaniała ku temu, że jesteś zimnym typem - choć może Ty wyciągniesz odmienne wnioski

ja już powoli przestaję wierzyć w te typy - jesienią jest np. Nicole Kidman [we wcieleniu: mlecznoróżowa skóra i rude loki..] - zaś np. "typ orientalny" to zimy.. a kobiety te mają ciepły odcień skóry..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg k.jpg (52,7 KB, 11 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 19:12   #10
EwelinciaD.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 63
GG do EwelinciaD.
Re: Lato czy może jednak wiosna??

Według mnie jesteś w 79% wiosną od razu jak zobaczyłam twoje zdjęcie taki wątek mi przyszedł na myśl.Według ekspertów do tego typu urody najlepsze kolory cieni to:błękitne ze sporą domieszką bieli,jasnozielone,brązow e-unikaj perłowego blasku.Jeżeli chodzi o ubranie to wybieraj barwy pastelowe,świetliste(beżo wy,karmelowy lub jasnoszary)Możesz je łączyć z bardziej żywymi odcieniami:żółtym,zielony m czy niebieskim Poeksperymentuj sobie bo ciemne kolory ubrań przygaszają twój ciepły typ urody
EwelinciaD. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 00:03   #11
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: Lato czy może jednak wiosna??

Sarenko jaką piękną analizę kolorystyczną dla mnie zrobiłaś
Ciężko jest sie określić,zauważyłam jednak że buzia robi mi sie ciekawsza jak mam np.makijaż oczu w zgaszonym fiolecie czy różu niż np zieleni wiec może faktycznie jestem lato
chyba przestanę trzymać sie sztywno tych reguł i zacznę więcej eksperymentować.
Pozdrawiam cieplutko
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-11, 00:07   #12
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: Lato czy może jednak wiosna??

Drobciu jak widzisz każdy ma swoją teorie na ten temat,ciężko jest określić typ,możliwe bardzo że jestem "mieszańcem" typów
Dziękuje Ci i pozdrawiam serdecznie
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 12:03   #13
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Re: Lato czy może jednak wiosna?? (do Sarenki)

Hej
Masz może takie kolorki dla Jesieni?
Zrobiłam ze swoim zdjęciem to samo co Ty z Kiyi Teraz jestem ciekawa, co wyjdzie z moją buzią przy jesiennych kolorkach.
Pozdrawiam
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 13:46   #14
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Lato czy może jednak wiosna??

Jakie masz dokładnie oczy? Opisz tą zieleń i kolor obwódki (szary? brązowy?). Czy w tęczówce masz jakieś plamki lub promyczki? Jeśli tak to jakiego są koloru? Szkoda, że nie zamieściłaś zdjęcia bez makijażu.
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 21:23   #15
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: Lato czy może jednak wiosna??

oczy mam typowo zielone bez żadnych plamek i promyczków,obwódka oka jest ciemno zielona,dołączam zdjęcie,przy okazji wiadać moje piegi
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-12, 07:39   #16
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Lato czy może jednak wiosna??

Myślę, że jesteś jednak wiosną. Ten typ ma w/g najdokładniejszej z analiz kolorystycznych (które mam), oczy "przezroczyste zielone, mogą mieć złote plamki". Poza tym jednak na tym powiększeniu widać, że masz ciepły odcień skóry, a kolor różowy tylko "przebija się" przez naskórek.
Tak mi się wydaje
Ewentualnie napisz mi jakiego podkładu używasz, jaki ma kolorek. Będę mogła sprawdzić, czy z tą twoją cerą to nie moje zwidy
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-12, 09:00   #17
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Lato czy może jednak wiosna?? (do Sarenki)

Julia napisał(a):
> Hej
> Masz może takie kolorki dla Jesieni?
> Zrobiłam ze swoim zdjęciem to samo co Ty z Kiyi Teraz jestem ciekawa, co wyjdzie z moją buzią przy jesiennych kolorkach.
> Pozdrawiam

bardzo proszę. jesień i przy okazji zima [to będzie całość]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg koloryjesien.jpg (16,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koloryzima.jpg (15,7 KB, 2 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-12, 09:06   #18
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Lato czy może jednak wiosna??

Kiya napisał(a):
> chyba przestanę trzymać sie sztywno tych reguł i zacznę więcej eksperymentować.



no właśnie , bo wszystko zależy 'od dnia' . mam taką koszulkę w kolorze "mocny ciepły czerwony." [dużo w tym kolorze pomarańczowych nut].. i jak założę ją teraz [jak już zbladłam a piegi mi się ukryły] wyglądam fatalnie - za to jak wracam z wakacji: złota opalenizna i piegi [mi się robią i złote i ciemne ].. bluzka pasuje mi bardzo.. a jeszcze jak pomaluję oczy na brązowo to mi tęczówki zielenieją [ciepleją]..

tak to bywa
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-12, 09:41   #19
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Lato czy może jednak wiosna??

Sarenko, nie wiem jak wyglądasz, więc trudno mi powiedzieć, dlaczego obserwujesz taki efekt. Jedno jest pewne - analiza jest koszmarnie trudna, ale dla mnie, właśnie dlatego tak fascynująca.
Mnie różne osoby klasyfikowały jako najróżniejsze typy. Raz (dawno, parę lat temu) pewna pani wizażystka powiedziała, że jestem latem, więc (wtedy jescze kompletnie niepewna swojego zdania) ubrałam się na kolejne z nią spotkanie, w wygrzebaną na dnie szafy, fioletową sukienkę. I wiesz co...? Była przerażona efektem!!! Powiedziała, że jest mi w fioletowym okropnie!!!
Oczywiście można by dyskutować na temat odcienia, a jednak...hmmm nie najlepiej czuję się w większości z nich.
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-12, 15:35   #20
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Re: Lato czy może jednak wiosna?? (do Sarenki)

Dziekuję bardzo
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 21:26   #21
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Re: Lato czy może jednak wiosna??

Hej!
moja przyjaciolka jest wizazystka i z tego co sie przy niej nauczylam moge powiedziec,ze dla mnie jestes typem wiosny. ja jestem lato i mamy zupelnie inny odcien skory i oczu.Pozaym masz zlote piegi.Typ zimny i cieply nie moga sie mieszac,zreszta pasuja im inne klory i odcienie.Jesli nadal masz watpliwosci to na pewno rozwieje je test ze srebrna i zlota chusta.jesli pasuje Ci srebrna jestes typem zimnym jesli lepiej Ci w zlocie-cieplym. pozdrawiam i udanych eksperymentow.
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 21:49   #22
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Re: Lato czy może jednak wiosna??

To znowu ja
Dla porownania przesylam swoje zdjecie.Wloski naturalnie popielaty ciemny blad bez zlotych refleksow to co widac to pozostalosci po farbowaniu i proby zciagniecia ciemnej farbykiedy mialam czarne wlosy i cala oprawe twarzy kazdy dalby sobie reke uciac,ze jestem zima.A tu jak najbardziej naturalnieWracam do swojego pierwotnego wygladu.
ps.strasznie wygladam w zlocie duzo lepiej w srebrze.
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 22:05   #23
Hago
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5
Re: Lato czy może jednak wiosna??

skoro juz mowa o typach kolorystycznych to może ktoś mi powie jakim ja typem jestem, bo każdy mówi mi co innego.z góry dziekuje za pomoc
Hago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 22:26   #24
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: Lato czy może jednak wiosna??

Perełko,Rzęsko dziękuje ze tak bardzo staracie sie mnie określić.Zawsze wydawało mi sie że jestem latem i że bardziej pasuje mi srebro niż złoto którego zresztą nie lubie moge wątpliwości co do lata budzą zielone oczy i złoto brązowe piegi.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 22:29   #25
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Re: Lato czy może jednak wiosna??

A ktora to Ty?
Bo jesli jestes po lewej to 100% jesien.Jesli po prawej mozliwe,ze lato ale nie widac koloru oczu.masz makijaz wiec nie wiem jaka masz naturalna oprawe twarzy i odcien skory. Czy to naturalny kolor wlosow?Mysle jednak,ze jestes chlodnym typem.
pozdrawiam
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 22:44   #26
Hago
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5
Re: Lato czy może jednak wiosna??

do perełki: moje oczy są zielone, w sumie to moja oprawa oczu nie jets a ni jasna ani ciemna, włosy na zdjęciu są moim naturalnym kolorem, a na zdjeciu niemam podkladu wiec to moj naturalny odcien skory. ja jestem ta w jeansowej kurtce czyli ta po prawej
Hago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-14, 10:46   #27
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Lato czy może jednak wiosna??

Kiya, ja też niedługo zamieszcze swoje zdjęcie. Liczę na rewanż .
Perełko, ja nie lubię srebra, jeśli już to noszę je latem, gdy jestem trochę opalona. Też mam trochę pojęcia (ale bladego ) o typach kolorystycznych, ale ponieważ różni różnie mówią wolałabym to sprawdzić kolejny raz, zwłaszcza, że łatwiej oceniać drugą osobę niż siebie.
Mam tylko problem ze zdjęciami, bo te na których jestem bez makijażu, są albo z dzieciństwa, albo np. zaraz po porodzie (a fuj).
No i nigdy nie próbowałam jeszcze wklejać tu zdjęć. Dziś spróbuję.
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-14, 11:39   #28
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: Lato czy może jednak wiosna??

Rzęsko ale moje zdjęcie już tu czaruje zaraz na początku wątku.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-14, 12:09   #29
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Lato czy może jednak wiosna??

Właśnie wkleiłam moje w nowym wątku, proszę zajrzyj.
Temat: Jaki ze mnie typek.
P.S.Twoje zdjęcie oglądałam oczywiście!!!
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-14, 16:50   #30
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: Lato czy może jednak wiosna??

Jesteście pewne że wiosna? Charakterystyczne dla wiosny jest to że łatwo sie opala... A trudno opala sie jesień...

Dla porównania fotka z moim okiem Też zielonym.. Też mam dylematy bo ja sama nie wiem w jakich kolorach lepiej - wydaje mi się, ze w ciepłych.. jedna wizażystka powiedziała że w ciepłych a druga że w zimnych.. (i bądź tu mądry) Włosy mam ciemny blond - szatyn (troche złocistych refleksów) Piegi jak widac, policzki rumiane... Mi sie wydaje ze jestem mieszana -- wiosna z jesienią..

Kiya a jak ty się czujesz w kolorach jesieni?
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.