Kosmetyki Ziaja - cz. III - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-18, 23:41   #1981
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
ja miałam ten z nuno - wcale nie ciężki, może przy nakładaniu wydawać się tłusty, bo długo się mazał zanim wsiąkł w skórę, ale u mnie dawał matowy efekt i to na cały dzień
Jop, nie wiem skąd pomysł, że tłusty i ciężki, bo jest bardzo lekki i wchłania się do matu a mam cerę mieszaną.
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 07:03   #1982
marika161
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 466
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

iv3 dzięki za odpowiedź. Chyba kupię oba toniki-rumiankowy i ogórkowy, bo mleczko nie jest mi w sumie potrzebne, bo prawie wcale się nie maluję Jestem tylko ciekawa, czy tonik rumiankowy też pachnie tak ładnie, jak tonik ogórkowy.

Edytowane przez marika161
Czas edycji: 2011-06-19 o 07:06
marika161 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 12:09   #1983
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

marta Anti używam czwarty rok. Działa na mnie cztery dni. Zero potu, choćby się ze mnie lało, choćbym cała była lepka (zwłaszcza w czasie opalania jak jest bardzo gorąco), to pachy są suche.

A Bloker użyłam raz i kicha. Potem dałam drugą szansę i kicha.

A co do mleczek, to mnie na przykład też nie służą. Mam cerę normalną, żadnego trądziku, alergii itd. A szczypią mnie w oczy wszystkie po kolei. Miałam kupować płyn dwufazowy do oczu, ale jednak zrezygnowałam. Za duże ryzyko, a chociaż on taniutki, to 5 zł piechotą nie chodzi
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 09:00   #1984
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Bloker działa, już 3 razy użyłam, nie piekł, sucho i smrodu nie ma, a na eliminacji zapachu mi bardzo zależało, bo te drogeryjne deo tylko z godzinę eliminowały zapachy a potem znowu capiło.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 10:43   #1985
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Chciałabym wypróbować produkty z serii nuno, calma i sopot spa - i tutaj pytanie gdzie je najłatwiej zdobyć? rossman, natura, sp? i gdzie cenowo najkorzystniej? z góry dzięki za odp
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 11:36   #1986
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Chciałabym wypróbować produkty z serii nuno, calma i sopot spa - i tutaj pytanie gdzie je najłatwiej zdobyć? rossman, natura, sp? i gdzie cenowo najkorzystniej? z góry dzięki za odp
ja calmę kupowałam w rossmannie, dużą ofertę nuno widziałam w naturze
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 20:59   #1987
ewamarchewa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 130
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Witajcie! Nawet nie wiedziałam, że na wizażu istnieje taki wątek!
Co do kosmetyków Ziai: zawsze w domu na półce stał mamy płyn do higieny intymnej i krem oliwkowy. Kiedy zaczęłam w ogóle interesować się kosmetykami, i regularnie ich używać, przeżywałam faze avonu, nivea i garnier. Minęły lata męczenia się z kosmetykami, które mnie uczulały i np. prawie cała butelka nadawała się tylko do smarowania stóp lub mycia samochodu... Aż w końcu kiedyś w aptece, farmaceutka dała mi jakieś mleczko do demakijażu Ziai. Od tego w zasadzie się zaczęła moja przygoda z ziają. Po pierwsze bardzo lubie ich kosmetyki za to, że są w miarę naturalne, mają krótkie składy i dużo w nich roślinnych składników. Po drugie, oczywiście cena... minęły czasy kiedy to wydawałam po 20 zł za mleczko do demakijażu które szczypało jak cholera, albo dużo na żel pod prysznic. Teraz, od niedawna, używam prawie wyłącznie kosmetyków Ziai. Żele pod prysznic, balsam do ciała, żel do mycia twarzy, mleczka, toniki... w zasadzie wszystko kupuję Ziai, czasem tylko szampon jakiś inny się trafi. Obecnie stosuję zieloną serię Ziaja med na łojotok i trądzik. Po 3 dniach jeszcze różnicy nie widzę, ale jak coś się zmieni to dam znać. Moim hitem jak narazie z Ziai jest seria masła kakaowego, krem do rąk kozie mleko no i żele pod prysznic Zastanawiam się nad kupnem mleczka i toniku ogórkowego, czy nadają się względnie do cery tłustej/mieszanej z odrobinką wyprysków? Miałam zawsze mleczko lawendowe, rumiankowe albo nagietkowe. Ogórkowego nigdy. I teraz, krem do twarzy na noc... Możecie polecić jakiś który by mnie nie zapychał? Bo ten zielony z ziaja med jest dobry na dzien, ale na noc potrzebuje czegos silniejszego, zeby mocniej moją skórę regenerowało... Poradzicie coś?
ewamarchewa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 08:41   #1988
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez ewamarchewa123 Pokaż wiadomość
Witajcie! Nawet nie wiedziałam, że na wizażu istnieje taki wątek!
Co do kosmetyków Ziai: zawsze w domu na półce stał mamy płyn do higieny intymnej i krem oliwkowy. Kiedy zaczęłam w ogóle interesować się kosmetykami, i regularnie ich używać, przeżywałam faze avonu, nivea i garnier. Minęły lata męczenia się z kosmetykami, które mnie uczulały i np. prawie cała butelka nadawała się tylko do smarowania stóp lub mycia samochodu... Aż w końcu kiedyś w aptece, farmaceutka dała mi jakieś mleczko do demakijażu Ziai. Od tego w zasadzie się zaczęła moja przygoda z ziają. Po pierwsze bardzo lubie ich kosmetyki za to, że są w miarę naturalne, mają krótkie składy i dużo w nich roślinnych składników. Po drugie, oczywiście cena... minęły czasy kiedy to wydawałam po 20 zł za mleczko do demakijażu które szczypało jak cholera, albo dużo na żel pod prysznic. Teraz, od niedawna, używam prawie wyłącznie kosmetyków Ziai. Żele pod prysznic, balsam do ciała, żel do mycia twarzy, mleczka, toniki... w zasadzie wszystko kupuję Ziai, czasem tylko szampon jakiś inny się trafi. Obecnie stosuję zieloną serię Ziaja med na łojotok i trądzik. Po 3 dniach jeszcze różnicy nie widzę, ale jak coś się zmieni to dam znać. Moim hitem jak narazie z Ziai jest seria masła kakaowego, krem do rąk kozie mleko no i żele pod prysznic Zastanawiam się nad kupnem mleczka i toniku ogórkowego, czy nadają się względnie do cery tłustej/mieszanej z odrobinką wyprysków? Miałam zawsze mleczko lawendowe, rumiankowe albo nagietkowe. Ogórkowego nigdy. I teraz, krem do twarzy na noc... Możecie polecić jakiś który by mnie nie zapychał? Bo ten zielony z ziaja med jest dobry na dzien, ale na noc potrzebuje czegos silniejszego, zeby mocniej moją skórę regenerowało... Poradzicie coś?

Z tymi składami to bym się kłóciła, nie od dziś wiadomo, że ziaja pakuje do swoich produktów co się da. Składy kremów przerażają bo są niesamowicie długie, no ale to wszystko wpływa też na cenę, która jest przystępna. Ponadto reklamują się, że stosują składniki zatwierdzone przez ECOCert, a tuż za nimi w składach upychają np. parabeny czy oleje mineralne (w sumie podstawowe składniki ich kremów).
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 10:17   #1989
ewamarchewa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 130
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Z tymi składami to bym się kłóciła, nie od dziś wiadomo, że ziaja pakuje do swoich produktów co się da. Składy kremów przerażają bo są niesamowicie długie, no ale to wszystko wpływa też na cenę, która jest przystępna. Ponadto reklamują się, że stosują składniki zatwierdzone przez ECOCert, a tuż za nimi w składach upychają np. parabeny czy oleje mineralne (w sumie podstawowe składniki ich kremów).
no tak, wiem, ale ciężko znaleźć coś bez parabenów. Biorąc pod uwagę to ile jeszcze innej chemii jest we wszystkich kosetykach, ba nawet w jedzeniu! to stężenie parabenów w kremach aż takie wielkie nie może być, przecież są dopuszczone do produkcji, a w końcu badania nie wykazały jednoznacznego wpływu parabenów na rozwój nowotworów itd. Nawet zwykły podkład ma parabeny, nie mówiąc juz o tym, że występują naturalnie np. w żywności.

Jak myślicie,czy ten firmowy sklep w Warszawie będzie dziś czynny? Bo mam akurat wolne i mogłabym podjechać i kupić pare rzeczy, których nie mogę dostać np. w drogeriach itd. Np. bloker czy dla mamy mleczko kakaowe do demakijażu.
ewamarchewa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 13:58   #1990
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Kupiłam dziś odżywkę z witaminami-co o niej sądzicie? Mocno pomaga,pewnie nie,bo za taką cenę cudów się nie mozna spodziewać?
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 14:51   #1991
ewamarchewa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 130
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś odżywkę z witaminami-co o niej sądzicie? Mocno pomaga,pewnie nie,bo za taką cenę cudów się nie mozna spodziewać?

a jaka ta odżywka?Do włosów???

Co do wczorajszego pytania, sklep firmowy był zamknięty. Dobrze że byłam w ch wileńska i zaszłam tam przy okazji bo gdybym jechała specjalnie... Szczerze mówiąc, rossmann i drogerie natura są bardzo słabo jak na mój gust zaopatrzone w ziaję. Bloker kupiłam wczoraj w 3 rossmannie, a peeling enzymatyczny nuno widziałam tylko w naturze za prawie 10zł!!! W naturze strasznie drogo! Myślałam, że w kerfurze na hali coś znajdę, ale też nic, bynajmniej nic co by mnie interesowało. Nie ma innej opcji, tylko jechać do firmowego jeszcze raz.
ewamarchewa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-25, 19:32   #1992
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

tak do włosów.
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 21:37   #1993
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś odżywkę z witaminami-co o niej sądzicie? Mocno pomaga,pewnie nie,bo za taką cenę cudów się nie mozna spodziewać?
Ja mam tą https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-witaminy.html i chwale ją sobie Fajnie nawilża i wygładza włosy.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 12:50   #1994
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Właśnie ją wczoraj użyłam.Włosy faktycznie nawilżone i miłe w dotyku.Ile jej nakładasz?Boję się,że dałam trochę za dużo,bo takie trochę przyklapnięte te włosy dziś.
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 13:11   #1995
ewamarchewa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 130
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Właśnie ją wczoraj użyłam.Włosy faktycznie nawilżone i miłe w dotyku.Ile jej nakładasz?Boję się,że dałam trochę za dużo,bo takie trochę przyklapnięte te włosy dziś.
A ja właśnie nigdy nie miałam odzywek z Ziai bo nigdy ich nie mogłam dostać. Interesuje mnie taka z zieloną zakrętką, z miętą, co niby przedłuża świeżość włosów. Czy któraś z Was ją próbowała i mogłaby ją polecić??? Jak juz bede w tym sklepie firmowym, to moglabym kupić to czego nie widzę w sklepach... Jak to jest, Ziaja niby polska firma, itd a kosmetyki na najniższych półkach leżą w drogeriach i też bardzo ograniczony wybór...
ewamarchewa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 15:21   #1996
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Właśnie ją wczoraj użyłam.Włosy faktycznie nawilżone i miłe w dotyku.Ile jej nakładasz?Boję się,że dałam trochę za dużo,bo takie trochę przyklapnięte te włosy dziś.
Hmm jeśli nakładam rano to takiego kleksa niedużego,bo moja włosy same z siebie mają tendencję do przyklapywania

Cytat:
Napisane przez ewamarchewa123 Pokaż wiadomość
A ja właśnie nigdy nie miałam odzywek z Ziai bo nigdy ich nie mogłam dostać. Interesuje mnie taka z zieloną zakrętką, z miętą, co niby przedłuża świeżość włosów. Czy któraś z Was ją próbowała i mogłaby ją polecić??? Jak juz bede w tym sklepie firmowym, to moglabym kupić to czego nie widzę w sklepach... Jak to jest, Ziaja niby polska firma, itd a kosmetyki na najniższych półkach leżą w drogeriach i też bardzo ograniczony wybór...
Z miętą?Muszę się rozejrzeć za nią Ja swoją odżywkę kupiłam w Schleckerze i nigdzie więcej nie rzuciły mi się w oczy.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 15:36   #1997
ewamarchewa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 130
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Hmm jeśli nakładam rano to takiego kleksa niedużego,bo moja włosy same z siebie mają tendencję do przyklapywania


Z miętą?Muszę się rozejrzeć za nią Ja swoją odżywkę kupiłam w Schleckerze i nigdzie więcej nie rzuciły mi się w oczy.

Tak własnie, chciałam zoabczyć jaką mają ofertę no i na stronie Ziai jest, odzywka miętowa, przedłużająca świeżość włosów. Niestety Schlekera nie ma w Warszawie, za to jest sklep firmowy
ewamarchewa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 20:33   #1998
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja te odżywki Ziajki widuję w hipermarketach, np. w Leclercu albo Makro.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 13:05   #1999
ket
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Witam , mam pytanie czy można uzywać mleczka po opalaniu na twarz jako krem do stosowania codziennego ? OCZYWIŚCIE MOWA O MLECZKU UTRWALAJĄCYM OPALENIZNĘ ,NAWILŻAJĄCE,ODŻYWCZE Z ZIAJI. Dodam ,iż to mleczko bardzo nadawało mi się do twarzy.
ket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-28, 15:19   #2000
ewamarchewa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 130
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez ket Pokaż wiadomość
Witam , mam pytanie czy można uzywać mleczka po opalaniu na twarz jako krem do stosowania codziennego ? OCZYWIŚCIE MOWA O MLECZKU UTRWALAJĄCYM OPALENIZNĘ ,NAWILŻAJĄCE,ODŻYWCZE Z ZIAJI. Dodam ,iż to mleczko bardzo nadawało mi się do twarzy.

Nie znam się dokładnie na kosmetykach, ale jeśli nie zapycha Ci to mleczko twarzy to w sumie czemu nie... Może niech ktoś bardziej obeznany w tych tematach się wypowie)

A co do sklepu firmowego, dziś zajrzałam na stronę, żeby zobaczyć godziny otwarcia(chodzi o Warszawę) i w promocji mają mleczka do ciała w butelkach po 400ml, oliwkowe i kozie mleko po 7,99 czyli taniej niż np. w rossmannie.
ewamarchewa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 18:26   #2001
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez ket Pokaż wiadomość
Witam , mam pytanie czy można uzywać mleczka po opalaniu na twarz jako krem do stosowania codziennego ? OCZYWIŚCIE MOWA O MLECZKU UTRWALAJĄCYM OPALENIZNĘ ,NAWILŻAJĄCE,ODŻYWCZE Z ZIAJI. Dodam ,iż to mleczko bardzo nadawało mi się do twarzy.
Skoro Ci pasuje i nie szkodzi to nie widzę przeciwwskazań.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 13:50   #2002
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ostatnio czytałam bardzo pozytywne opinie o odżywce do włosów farbowanych z Ziaji. Czy ktoś ją stosuje bądź stosował? Warto kupić?
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 17:28   #2003
Rossenkaa
Przyczajenie
 
Avatar Rossenkaa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Nie używałam odżywki do farbowanych, ale za to wiele innych. Mniemam że i ta będzie rewelacyjna. Moja mama chyba jej używała, jaki ona ma kolor opakowania? to podpytam.
I tak najbardziej i najmilej wspominam serię Ziaji sprzed dobrych paru lat, kiedy to butelki były jeszcze okrągłe, jak mini butelki na mleko, wtedy nie mogłam obyć się bez odżywki bez spłukiwania z mlekiem, miodem albo tej z kiełkami pszenicy. To były MEGA SUPER produkty.
Rossenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 19:12   #2004
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Nie wiem czy o tę odżywkę chodzi, ale od kilkunastu tygodni używam Oleju Rycynowego Trwały Kolor. Z serii Plantica bodajże.

Nie dość, że wydajna, to działa. Poza tym mam wrażenie, że rzeczywiście "ratuje włosy", zaczęło mi rosnąć bardzo dużo króciutkich włosków.
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 10:50   #2005
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Tak, chyba chodzi o tą odżywkę. Opakowanie ma teraz biało czerwone.
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 11:03   #2006
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez asiuulkaa Pokaż wiadomość
Tak, chyba chodzi o tą odżywkę. Opakowanie ma teraz biało czerwone.
Dobrze wiedzieć.

Używam któraś z Was kremu z serii Sopot, tego nowego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...na.html&next=1
Jestem ciekawa, jak to jest z tym wyrównaniem kolorytu, bo kupiłam już kiedyś dwa kremy Ziai do twarzy i zero efektu - jakiegokolwiek. Teraz mnie naszło na koloryt, ale w ciemno kupować nie zamierzam

Edit: udało mi się w facebookowej akcji, że dostanę zestaw Sopot do testowania, więc pewnie będa pierwszą, która wystawi temu kremowi recenzję
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram

Edytowane przez agateq
Czas edycji: 2011-07-05 o 14:02
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 11:55   #2007
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Bloker ziaji działa, użyłam dopiero kilka razy mam go ze 3 tygodnie, zablokował mi całkiem pocenie, nie ma zapachów nieprzyjemnych bo po prostu się nie rozwijają.
Używałam zgodnie z zaleceniem z opakowania.
Jestem bardzo wdzięczna ziaji za tak cudowny dezodorant i tani, tylko żeby mi go z półek nie wycofali.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 15:31   #2008
ewamarchewa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 130
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Potwierdzam, że bloker Ziai działa zachwycająco, jak antidral czy etiaxil. Sprawuje się świetnie no i jest kilka razy tańszy niż ww. Serdecznie wszystkim polecam. Zastanawiam sie też nad antyperspirantami w kulce, nie blokerami, nigdy nich nie uzywałam, nawet nie wąchałam. Mozecie jakis polecić, owocowy albo kwaitowy??
ewamarchewa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 14:58   #2009
rhytm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Litwa
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

W czasie pobytu w Polsce zaopatrzyłam się trochę w produkcję Ziaji. Dokładniej mówiąc kupiłam masło kakaowe do ciała, balsam oliwkowy, bloker i szampon słonecznikowy dla włosów farbowanych.
Szukałam masła waniliowego, ale nigdzie nie znalazłam. Pomyślałam, że może go w ogóle wycofali? Ale ja tam wiedzieć nie mogę, nie jestem z Polski.
rhytm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 17:39   #2010
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Czy jestem jedyna osoba, na ktora nie dzialal Bloker?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-06 13:23:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.