Dior - kolorówka część III - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-02, 09:40   #3541
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Gdzie klikałaś?
Na A.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46265794]
Patrzylam na te roze. Wychodza cieplaki. Jest szansa na relatywnie chlodny odcien w dwoch przypadkach, ale nigdy nie wiadomo co sie dostanie. Kazdy roz ma inny udzial procentowy kolorow, wiec nie wiadomo na co sie trafi. Nie bede ryzykowac . Szkoda, ze nic zimno-zimnego nie zrobili, bo bym brala juz teraz.[/QUOTE]

Niespecjalnie mi zależy na zimnym efekcie, raczej na delikatnym pastelowym kolorze, który pięknie odbija/rozprasza światło. Nie wiem, czy ten, który kliknęłam się sprawdzi, ale następny zamówię Dim Infusion, bo wygląda na brzoskwinię, której szukam. Pewnie - ryzyko jest zawsze, ale z 3 pudrów Hourglass ( (na 6) jestem zadowolona, więc jest szansa, że z różami też trafię
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 09:52   #3542
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

"Choc Diora uwielbiam to przestalam tu zagladac"


Dlaczego klamiesz?

Edytowane przez Mujernatural
Czas edycji: 2014-05-02 o 09:54
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 10:54   #3543
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Poziom Twojej wypowiedzi jest ponizej krytyki.
Do watku moga dolaczac dowolne osoby, nie kazdy jest alfa i omega w temacie. Wystarczy wypowiedz zignorowac, albo pouczyc kogos, a nie wysmiewac czyjas niewiedze na forum.
Co innego czegos nie wiedziec a co innego pluc sie na prawo i lewo, i robic jakies dziwne awanturki.
Wiem sporo o Diorze, bo to moja ulubiona marka i chetnie zawsze pomagam. Przy pewnym nastawieniu jednak tylko mi sie na wymioty zbiera.

EOT

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Niespecjalnie mi zależy na zimnym efekcie, raczej na delikatnym pastelowym kolorze, który pięknie odbija/rozprasza światło. Nie wiem, czy ten, który kliknęłam się sprawdzi, ale następny zamówię Dim Infusion, bo wygląda na brzoskwinię, której szukam. Pewnie - ryzyko jest zawsze, ale z 3 pudrów Hourglass ( (na 6) jestem zadowolona, więc jest szansa, że z różami też trafię
No to bede trzymac kciuki. Mnie z cieplych kolorow dobrze tylko w zoltym, wiec zawsze zimnych kolorow szukam. Mam nadzieje, ze Hourglass niedlugo wyjdzie mi naprzeciw .
Chcialam z Hourglassa ostatnio paletke kupic, ale tylko jeden puder mi pasi z trzech. Kupilabym chetnie pojdedyncze nawet, ale boje sie, ze mi sie twarz bedzie przetluszczac, bo ostatnio cos mi skora szaleje.

Z rozykow nowych ten mi sie cholernie podoba, ale u nas niedostepny. Obawiam sie tez, ze wyjsciowy kolor bedzie cieply.

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
"Choc Diora uwielbiam to przestalam tu zagladac"


Dlaczego klamiesz?
Dziewczyno, ja nie wiem jaki jest Twoj problem, ale odnosze wrazenie, ze powinnas sie ze swoim podejsciem udac na Kafeterie.
Twoje nastawienie jest zenujace i zal czytac Twoje posty. Racz wiec nie cytowac nigdy wiecej moich wypowiedzi i nic do mnie nie pisac, bo nie jestes dla mnie odpowiednim rozmowca.

EOT
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 11:08   #3544
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Dior - kolorówka część III

Bardzo proszę dziewczyny, skończmy przepychanki słowne.
Niech już EOT będzie EOT, plizzzz.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 11:09   #3545
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46268311]Co innego czegos nie wiedziec a co innego pluc sie na prawo i lewo, i robic jakies dziwne awanturki.
Wiem sporo o Diorze, bo to moja ulubiona marka i chetnie zawsze pomagam. Przy pewnym nastawieniu jednak tylko mi sie na wymioty zbiera.

EOT



No to bede trzymac kciuki. Mnie z cieplych kolorow dobrze tylko w zoltym, wiec zawsze zimnych kolorow szukam. Mam nadzieje, ze Hourglass niedlugo wyjdzie mi naprzeciw .
Chcialam z Hourglassa ostatnio paletke kupic, ale tylko jeden puder mi pasi z trzech. Kupilabym chetnie pojdedyncze nawet, ale boje sie, ze mi sie twarz bedzie przetluszczac, bo ostatnio cos mi skora szaleje.

Z rozykow nowych ten mi sie cholernie podoba, ale u nas niedostepny. Obawiam sie tez, ze wyjsciowy kolor bedzie cieply.



Dziewczyno, ja nie wiem jaki jest Twoj problem, ale odnosze wrazenie, ze powinnas sie ze swoim podejsciem udac na Kafeterie.
Twoje nastawienie jest zenujace i zal czytac Twoje posty. Racz wiec nie cytowac nigdy wiecej moich wypowiedzi i nic do mnie nie pisac, bo nie jestes dla mnie odpowiednim rozmowca.

EOT[/QUOTE]



Policz do 10 zanim cos napiszesz
Jak narazie jedyna osoba robiaca dziwne awanturki jestes Ty.
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 11:09   #3546
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46268311]Co innego czegos nie wiedziec a co innego pluc sie na prawo i lewo, i robic jakies dziwne awanturki.
Wiem sporo o Diorze, bo to moja ulubiona marka i chetnie zawsze pomagam. Przy pewnym nastawieniu jednak tylko mi sie na wymioty zbiera.

EOT



No to bede trzymac kciuki. Mnie z cieplych kolorow dobrze tylko w zoltym, wiec zawsze zimnych kolorow szukam. Mam nadzieje, ze Hourglass niedlugo wyjdzie mi naprzeciw .
Chcialam z Hourglassa ostatnio paletke kupic, ale tylko jeden puder mi pasi z trzech. Kupilabym chetnie pojdedyncze nawet, ale boje sie, ze mi sie twarz bedzie przetluszczac, bo ostatnio cos mi skora szaleje.

Z rozykow nowych ten mi sie cholernie podoba, ale u nas niedostepny. Obawiam sie tez, ze wyjsciowy kolor bedzie cieply.



Dziewczyno, ja nie wiem jaki jest Twoj problem, ale odnosze wrazenie, ze powinnas sie ze swoim podejsciem udac na Kafeterie.
Twoje nastawienie jest zenujace i zal czytac Twoje posty. Racz wiec nie cytowac nigdy wiecej moich wypowiedzi i nic do mnie nie pisac, bo nie jestes dla mnie odpowiednim rozmowca.

EOT[/QUOTE]

pozdrawiam i nie stresuj sie tyle w zyciu
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 11:13   #3547
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Dior - kolorówka część III

EOT, amen
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-02, 11:16   #3548
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Bardzo proszę dziewczyny, skończmy przepychanki słowne.
Niech już EOT będzie EOT, plizzzz.
Olu, spoko . Z mojej strony EOT. Nie lubie stylu Kafeterii nawet na Wizazu, wiec wlaczam ignora .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 11:22   #3549
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Poziomko odwiedzilam Cie na blogu. Widze ze Urzekla Cie szminka ktora Ci polecalam ciekawe czym jeszcze Cie zaraze Przyjrzalas sie temu cieniu? To byl kolor ktorego szukalas, czy wolisz cos jasniejszego?
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 11:40   #3550
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Poziomko odwiedzilam Cie na blogu. Widze ze Urzekla Cie szminka ktora Ci polecalam ciekawe czym jeszcze Cie zaraze Przyjrzalas sie temu cieniu? To byl kolor ktorego szukalas, czy wolisz cos jasniejszego?
Tak, urzekła mnie Pisałam tutaj w wątku i nawet zdjęcia wstawiałam Przyjrzałam się, ale to nie jest do końca odcień który szukam Jest za różowy Taki fenomen tego odcienia, że ciężko znaleźć coś 'po środku', zawsze jest albo za brązowy, za szary albo za fioletowy/różowy Hehe W innym wątku dziewczyny mi poleciły cień Yves Rocher Popielaty Róż i chyba to jest najbardziej zbliżony kolor jaki szukam
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 11:40   #3551
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Ja dzisiaj ide do Douglasa, lista Diorowa robi sie coraz dluuuuzsza
Szminki tez obejrze, ale waham sie miedzy kolorami.
Napalilam sie tez na cienie, 5tki lub 3ki
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-02, 11:44   #3552
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj ide do Douglasa, lista Diorowa robi sie coraz dluuuuzsza
Szminki tez obejrze, ale waham sie miedzy kolorami.
Napalilam sie tez na cienie, 5tki lub 3ki
Ooo a co jest na tej liście? A między jakii koorami się wahasz? Mnie cienie też kuszą, ale nie mogę znaleźć odpowiedniej dla siebie kompozycji

Mam nadzieję, że to już koniec tej nieprzyjemnej atmosfery I że zaglądanie tutaj znowu będzie przyjemnością
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 11:55   #3553
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ooo a co jest na tej liście? A między jakii koorami się wahasz? Mnie cienie też kuszą, ale nie mogę znaleźć odpowiedniej dla siebie kompozycji

Mam nadzieję, że to już koniec tej nieprzyjemnej atmosfery I że zaglądanie tutaj znowu będzie przyjemnością
Waham sie miedzy Nude, a Singuliere....
a chce kupic tez cienie, Maximizer mnie kusi i samoopalacz Clarinsa
Cienie 5tki stylish move lub trokji smoky pink albo smoky navy....
generalnie musze najpierw pomacac

Dam znac z czym wrocilam
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/

Edytowane przez Mijalea
Czas edycji: 2014-05-02 o 11:58
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 12:07   #3554
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Waham sie miedzy Nude, a Singuliere....
a chce kupic tez cienie, Maximizer mnie kusi i samoopalacz Clarinsa
Cienie 5tki stylish move lub trokji smoky pink albo smoky navy....
generalnie musze najpierw pomacac

Dam znac z czym wrocilam
Nude mi się wydaje za pomarańczowa Ale może Tobie przypasuje
Maximizer jest super Co do piątek to tak mi źle że nie mogę znaleźć żadnych dla siebie
Tylko pamiętaj - pytaj o konkretne kolory, bo to, że nie ma testerów nie znaczy że nie ma produktu.. ja to już tyle razy sie z tym spotkałam, że w szufladach mają wszystko, a testerów nie ma.. Więc jak mam sie dowiedzieć co mają w ofercie?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 13:10   #3555
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Waham sie miedzy Nude, a Singuliere....
a chce kupic tez cienie, Maximizer mnie kusi i samoopalacz Clarinsa
Cienie 5tki stylish move lub trokji smoky pink albo smoky navy....
generalnie musze najpierw pomacac

Dam znac z czym wrocilam
Widze ze lista dluga moge zapytac dlaczego akurat postawilas na samoopalacz Clarinsa? Jest az tak dobry? Ja chce kupic z nowej kolekcji Diora ta baze Bronze & Prime. Nie moge jeszcze przeczytac zadnej opini na jego temat wiec mam watpliwosci...

Ps. Singuliere jest toche intensywniejszy niz na zdjeciach ktore zamiescila Poziomka i ja. Nie wiem jak czujesz sie w rozowym kolorze, bo z tego co pamietam z Reviver wybralas odcien koralowy, wiec moze postaw na Nude

Edytowane przez Mujernatural
Czas edycji: 2014-05-02 o 13:12
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 14:01   #3556
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Widze ze lista dluga moge zapytac dlaczego akurat postawilas na samoopalacz Clarinsa? Jest az tak dobry? Ja chce kupic z nowej kolekcji Diora ta baze Bronze & Prime. Nie moge jeszcze przeczytac zadnej opini na jego temat wiec mam watpliwosci...

Ps. Singuliere jest toche intensywniejszy niz na zdjeciach ktore zamiescila Poziomka i ja. Nie wiem jak czujesz sie w rozowym kolorze, bo z tego co pamietam z Reviver wybralas odcien koralowy, wiec moze postaw na Nude
To też zależy ile sie nałoży Jak się bedzie maziać 10 razy to i wyjdzie mocny kolor Ja zazwyczaj przejadę 2 razy i wychodzi mi taki jak na zdjęciach
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 14:37   #3557
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
To też zależy ile sie nałoży Jak się bedzie maziać 10 razy to i wyjdzie mocny kolor Ja zazwyczaj przejadę 2 razy i wychodzi mi taki jak na zdjęciach
Masz racje. Ja juz mam taki nawyk ze lubie nakladac 3 razy w malych odstepach czasu, a potem jakies male poprawki w ciagu dnia. Jedna warstwa dla mnie jest zbyt delikatna, a rezultat po 3 jak dla mnie idealny
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 15:06   #3558
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Masz racje. Ja juz mam taki nawyk ze lubie nakladac 3 razy w malych odstepach czasu, a potem jakies male poprawki w ciagu dnia. Jedna warstwa dla mnie jest zbyt delikatna, a rezultat po 3 jak dla mnie idealny
Ja nakładam wszystko raz Po co mam marnować szminkę Może właśnie i dlatego Lip Glow tak szybko Ci schodzi?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 15:27   #3559
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ja nakładam wszystko raz Po co mam marnować szminkę Może właśnie i dlatego Lip Glow tak szybko Ci schodzi?
Makijaz robie tylko raz i nie potrzebuje zadnych poprawek, a kosmetyki sluza mi nawet dwa lata, ale za to szminki ... Szkoda ze nie ma promocji co trzecia gratis

Mijaela gdzies sie zapodziala w drodze powrotnej z Douglasa. Czyzby torba byla zbyt ciezka?

Edytowane przez Mujernatural
Czas edycji: 2014-05-02 o 15:30
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-02, 16:11   #3560
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Makijaz robie tylko raz i nie potrzebuje zadnych poprawek, a kosmetyki sluza mi nawet dwa lata, ale za to szminki ... Szkoda ze nie ma promocji co trzecia gratis

Mijaela gdzies sie zapodziala w drodze powrotnej z Douglasa. Czyzby torba byla zbyt ciezka?
A tak z ciekawości Ile masz zapasu Lip Glowa i co robisz z pudełeczkami? Mi by było szkoda wyrzucać hahaha

No właśnie Mijaela, czekamy, czekamy!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 17:05   #3561
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Dior - kolorówka część III

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46268311]
No to bede trzymac kciuki. Mnie z cieplych kolorow dobrze tylko w zoltym, wiec zawsze zimnych kolorow szukam. Mam nadzieje, ze Hourglass niedlugo wyjdzie mi naprzeciw .
Chcialam z Hourglassa ostatnio paletke kupic, ale tylko jeden puder mi pasi z trzech. Kupilabym chetnie pojdedyncze nawet, ale boje sie, ze mi sie twarz bedzie przetluszczac, bo ostatnio cos mi skora szaleje.

Z rozykow nowych ten mi sie cholernie podoba, ale u nas niedostepny. Obawiam sie tez, ze wyjsciowy kolor bedzie cieply.
[/QUOTE]

Jeżeli piszesz o tej potrójnej paletce pudrów, to oprócz tego środkowego, pozostałe dwa są ciepłe. Ciepłe i dość ciemne. Środkowy jest dla mnie zbyt jasny i zimny i wcale go nie używam Myślę, że ten by Tobie właśnie pasował
Dla mnie ze wszystkich ambientów najlepszy jest Diffused Light. I nie przetłuszcza cery

Te nowe róże Diora - My Lady ładne, szkoda, że u nas nie ma


Dziś doleciał błyszczyk Kiss Me i już nie żałuję, że się na niego skusiłam. Naprawdę fajnie wygląda i świetnie nawilża.
Kiedyś były takie błyszczyki Plastic Gloss, ja je uwielbiałam, i ten mi właśnie je przypomina (tylko tamte raczej ściągały usta). Szkoda, że je wycofali...: (
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 18:50   #3562
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Talking Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości Ile masz zapasu Lip Glowa i co robisz z pudełeczkami? Mi by było szkoda wyrzucać hahaha

No właśnie Mijaela, czekamy, czekamy!
obecnie mam 2 balsamy i uzywam jednoczesnie (na wszelki wypadek gdyby jedna zawieruszyla sie w jakies torebce ). Pudeleczka laduja w smietniku, bo w mojej szufladzie z kosmetykami musze miec wszystko zorganizowane a malo mam miejsca. Musze przyznac ze az tak bardzo mi sie nie podobaja, aczkolwiek sa solidne. Ladniejsze etui maja szminki z Guerlaina, szkoda bylo wyrzucac bo bylo masywne, srebrne, z otwieranym lusterkiem, cudo! niestety zawartosc nie byla tak zachwycajaca jak w przypadku Diora

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cos mi sie wydaje ze Mijaela zemdlala z radosci ocknij sie i pokaz nam swoje nowe zdobycze czekamy z niecierpliwoscia
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 19:30   #3563
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Waham sie miedzy Nude, a Singuliere....
a chce kupic tez cienie, Maximizer mnie kusi i samoopalacz Clarinsa
Cienie 5tki stylish move lub trokji smoky pink albo smoky navy....
generalnie musze najpierw pomacac

Dam znac z czym wrocilam
Stylish Move są piękne
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 19:34   #3564
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Jeżeli piszesz o tej potrójnej paletce pudrów, to oprócz tego środkowego, pozostałe dwa są ciepłe. Ciepłe i dość ciemne. Środkowy jest dla mnie zbyt jasny i zimny i wcale go nie używam Myślę, że ten by Tobie właśnie pasował
Dla mnie ze wszystkich ambientów najlepszy jest Diffused Light. I nie przetłuszcza cery

Te nowe róże Diora - My Lady ładne, szkoda, że u nas nie ma


Dziś doleciał błyszczyk Kiss Me i już nie żałuję, że się na niego skusiłam. Naprawdę fajnie wygląda i świetnie nawilża.
Kiedyś były takie błyszczyki Plastic Gloss, ja je uwielbiałam, i ten mi właśnie je przypomina (tylko tamte raczej ściągały usta). Szkoda, że je wycofali...: (
To fajnie, że Ci pasuje Plastic Gloss, aż sobie wygooglowałam Ciekawe, nigdy o nich nie słyszałam A pamiętacie DiorKiss? Je chyba też wycofali

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
obecnie mam 2 balsamy i uzywam jednoczesnie (na wszelki wypadek gdyby jedna zawieruszyla sie w jakies torebce ). Pudeleczka laduja w smietniku, bo w mojej szufladzie z kosmetykami musze miec wszystko zorganizowane a malo mam miejsca. Musze przyznac ze az tak bardzo mi sie nie podobaja, aczkolwiek sa solidne. Ladniejsze etui maja szminki z Guerlaina, szkoda bylo wyrzucac bo bylo masywne, srebrne, z otwieranym lusterkiem, cudo! niestety zawartosc nie byla tak zachwycajaca jak w przypadku Diora

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cos mi sie wydaje ze Mijaela zemdlala z radosci ocknij sie i pokaz nam swoje nowe zdobycze czekamy z niecierpliwoscia
I ile opakowań już zużyłaś? Już wyobrażam sobie Ciebie jak nagle Dior stwierdzi, że wycofuje je ze sprzedaży, to zrobisz napad na perfumerie i 50 szminek w zapasie do końca życia Ahh.. ta moja wyobraźnia
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 19:35   #3565
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Stylish Move są piękne
Rzeczywiscie piekna! Szkoda tylko ze nie moge sobie pozwolic na takie kolory. Znajac zycie wygladalabym jak wampir.
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 19:37   #3566
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie piekna! Szkoda tylko ze nie moge sobie pozwolic na takie kolory. Znajac zycie wygladalabym jak wampir.
Jak dla mnie za dużo fioletów w tej palecie I jeszcze takie intensywne... Jakby odcienie były bardziej stonowane i połączone np z brązami to bym kupiła
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 19:39   #3567
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
To fajnie, że Ci pasuje Plastic Gloss, aż sobie wygooglowałam Ciekawe, nigdy o nich nie słyszałam A pamiętacie DiorKiss? Je chyba też wycofali



I ile opakowań już zużyłaś? Już wyobrażam sobie Ciebie jak nagle Dior stwierdzi, że wycofuje je ze sprzedaży, to zrobisz napad na perfumerie i 50 szminek w zapasie do końca życia Ahh.. ta moja wyobraźnia
Poziomko nawet mnie nie strasz, bo jak sie to okaze prawda to zmusze Cie zebys wykupila dla mnie wszystkie dostepne balsamy w Polsce, a ja zajme sie Hiszpania bede musiala tylko zaciagnac jakis mega kredyt bo 50 sztuk to naprawde za malo
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 19:44   #3568
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Poziomko nawet mnie nie strasz, bo jak sie to okaze prawda to zmusze Cie zebys wykupila dla mnie wszystkie dostepne balsamy w Polsce, a ja zajme sie Hiszpania bede musiala tylko zaciagnac jakis mega kredyt bo 50 sztuk to naprawde za malo
No w sumie rzeczywiście, skoro Ty jedną w miesiąc zużywasz
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 19:46   #3569
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Jeżeli piszesz o tej potrójnej paletce pudrów, to oprócz tego środkowego, pozostałe dwa są ciepłe. Ciepłe i dość ciemne. Środkowy jest dla mnie zbyt jasny i zimny i wcale go nie używam Myślę, że ten by Tobie właśnie pasował
Dla mnie ze wszystkich ambientów najlepszy jest Diffused Light. I nie przetłuszcza cery

Te nowe róże Diora - My Lady ładne, szkoda, że u nas nie ma


Dziś doleciał błyszczyk Kiss Me i już nie żałuję, że się na niego skusiłam. Naprawdę fajnie wygląda i świetnie nawilża.
Kiedyś były takie błyszczyki Plastic Gloss, ja je uwielbiałam, i ten mi właśnie je przypomina (tylko tamte raczej ściągały usta). Szkoda, że je wycofali...: (
Pamiętam je, nawet jeden jeszcze mam .
W sumie na początku nie lubiłam tej serii, bo trochę z nich były klejuchy, ale potem się przyzwyczaiłam i pamiętam, jak resztki zapasów ze wszystkich Douglasów mi ściągali. W sumie miałam więc 4 sztuki w kolorze 002 Capricious Pink, stąd jeden jeszcze mi się ostał .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 19:54   #3570
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Wlasnie robie manicure i przypomnialo mi sie ze nie wspomnialam o tym ze w koncu zdobylam ten lakier Nail Glow ( juz jakis czas temu). Jestem z niego bardzo zadowolona, aczkolwiek internautki pisza ze jest jakis tanszy odpowiednik, ktory rowniez dobrze sie sprawdza. Daje ladny efekt i dlugo trzyma sie na paznokciach, mimo ze myje dlonie milion razy w ciagu dnia.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pamiętam je, nawet jeden jeszcze mam .
W sumie na początku nie lubiłam tej serii, bo trochę z nich były klejuchy, ale potem się przyzwyczaiłam i pamiętam, jak resztki zapasów ze wszystkich Douglasów mi ściągali. W sumie miałam więc 4 sztuki w kolorze 002 Capricious Pink, stąd jeden jeszcze mi się ostał .
Tylko 4 udalo Ci sie zdobyc? O jejku, jak zart Poziomki sie spelni to biada mi
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-25 19:17:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.