Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-06, 22:17   #3451
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja tez bylam sceptycznie nastawiona do Luny. Zwlaszcza po zlych doswiadczeniach z Mia. Ale nie zaluje. Uwazam, ze to dobrze wydane pieniadze
Jutro ide na TRII i moze botoks? Zobaczymy, co dr wymysli? Zawsze troche sie boje zastrzykow
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 22:18   #3452
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No tak, czyli jednak koło 15 dopiero bedzie...ech

No ale zeby 7-10 dni na wysylke via royal mail i to tyle funciaków? jakby to była przesyłka za 3 funty, to rozumiem tyle czasu, ale tak...
Trzeba czekać

Czyli nie tylko nasza PP jest hmm... taka jaka jest Oby dotarł w całości
Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Ja się dłuugo opierałam Jak kupiłam to od razu się wkurzyłam. Że nie kupiłam wcześniej
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 22:28   #3453
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Hurraaa! ktoś to robi ze mną ale się cieszę, bo myślałam, że może lekko świrnięta jestem czego w sumie nie wykluczam, ale lekko odetchnęłam, bo Pingwinek jest mądry, więc już mi lżej ja od grudnia albo stycznia nie pamiętam to czynię i lubię i widzę "fajność" twarzy







Ale Wy jesteście okropne!
Ja już ponad rok, mi bardzo służy, mniej na zabiegi wydaje. Najlepsze efekty były po 1 mc

Ja Luny nie mam I jakoś nie czuję potrzeby
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2016-05-06 o 22:30
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 22:29   #3454
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;60000446]Wlasnie laduje mojego szaraka. Jak ladnie swieci na dole .

W Douglasach to niezly syf musi byc. Ja kupilam stacjonarnie. U was znizek nie ma .

Macalam sztyfty Marca Jacobsa. Panie byly nieogarniete i w ogole nie wiedzialy o co kaman. Sama sobie je w szufladzie znalazlam stojac pani nad glowa i pokazujac jej palcem to, co chce zobaczyc . Rozswietlajacy (Spotlight?) to istny bazarowy festyn. Grubo nalozony na lape jest az srebrny. Rozsmarowany dalej jest baaardzo widoczny. Niewypadl moim zdaniem.

Zielony bleduje sie dosc ciezko. Efekt slabiutki. Moze wchodzic w zmarchy, podkreslac skorki.

Napalilam sie na fioletowy, ktore niby mial rozjasniac. Na mojej skorze w ogole nie bylo efektu. Nalozylam wiec kilka warstwa. Zaczal podkreslac linie skory na moim nadgarstku, ktorych golym okiem nie widac . Nie wyobrazam sobie jak zle musi wygladac na twarzy. Dodatkowo potrafi dac efekt tlustosci przy wiekszej (acz bardzo dobrze rozblendowanej) ilosci. Bylam pewna, ze go kupie patrzac na zdjecia promocyjne i opis. Wyszlam z niczym. Jedyny plus: bardzo latwo sie blenduje.

Zielony i fioleotwy sa pudrowo-tluste (dziwne to). Moga zapychac. To samo z rozswietlaczem.[/QUOTE]


Gracias, juz nie chce
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 22:44   #3455
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Kojarzę, że już ten filmik oglądałam. Szkoda, że jetem tak leniwa
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 23:00   #3456
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Kojarzę, że już ten filmik oglądałam. Szkoda, że jetem tak leniwa
Ja pewnie bym sie tylko zmarszczek nabawila dodatkowych . Mam dreszcze jak uciska i naciaga skore pod oczami (5-ta i 6-ta minuta) .

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Wywibrowalam sobie buzie Luna . Fali gladkosci nie ma. Moze dlatego, ze facjate mam zadbana ogolnie. Licze na dlugofalowe efekty i lepsza wchlanialnosc kremow.

Do tego wywibrowalam sobie podwojny podbrodek, ktory z powodu obzerania sie jak prosiak ostatnio zaczyna mi sie tworzyc . To bylo fajne . Smieszne uczucie w sumie.

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:52 ----------

Aaaa, i zeby nie bylo, zem daltonistka:

Taka Luna byla do wymacania jako tester:
https://memyselfandvogue.files.wordp...-spa-tools.jpg
http://www.sephora.com/productimages...main-Lhero.jpg

Taka do kupienia:
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...91184da901.jpg
http://i.nordstromimage.com/images/d...mini_slide.jpg

Teoretycznie to ten sam kolor .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 23:03   #3457
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Hurraaa! ktoś to robi ze mną ale się cieszę, bo myślałam, że może lekko świrnięta jestem czego w sumie nie wykluczam, ale lekko odetchnęłam, bo Pingwinek jest mądry, więc już mi lżej ja od grudnia albo stycznia nie pamiętam to czynię i lubię i widzę "fajność" twarzy

https://www.youtube.com/watch?v=73KAKkloF0Q robię ten od dawna. Jak przestaję to mam wrażenie, że powieka mi bardziej opada Na początku robiłam Tanakę, ale znajomy patolog powiedział mi, że Tanaka to nie przy mojej budowie twarzy.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-06, 23:09   #3458
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;60008201]Ja pewnie bym sie tylko zmarszczek nabawila dodatkowych . Mam dreszcze jak uciska i naciaga skore pod oczami (5-ta i 6-ta minuta) .

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Wywibrowalam sobie buzie Luna . Fali gladkosci nie ma. Moze dlatego, ze facjate mam zadbana ogolnie. Licze na dlugofalowe efekty i lepsza wchlanialnosc kremow.

Do tego wywibrowalam sobie podwojny podbrodek, ktory z powodu obzerania sie jak prosiak ostatnio zaczyna mi sie tworzyc . To bylo fajne . Smieszne uczucie w sumie.

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:52 ----------

Aaaa, i zeby nie bylo, zem daltonistka:

Taka Luna byla do wymacania jako tester:
https://memyselfandvogue.files.wordp...-spa-tools.jpg
http://www.sephora.com/productimages...main-Lhero.jpg

Taka do kupienia:
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...91184da901.jpg
http://i.nordstromimage.com/images/d...mini_slide.jpg

Teoretycznie to ten sam kolor .[/QUOTE]
to tera trzymaj kciuki, żeby przyszła do mnie ta turkusowa, zielona jest okropna :/ będę się czuła, jakbym miala żabę na twarzy i słowo daję, ze odeslę

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=73KAKkloF0Q robię ten od dawna. Jak przestaję to mam wrażenie, że powieka mi bardziej opada Na początku robiłam Tanakę, ale znajomy patolog powiedział mi, że Tanaka to nie przy mojej budowie twarzy.
a wiadomo, ile lat ma kobieta z filmiku? dla mnie staro wygląda i nie wiem, czy to efekt przed czy po?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 23:09   #3459
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
to tera trzymaj kciuki, żeby przyszła do mnie ta turkusowa, zielona jest okropna :/ będę się czuła, jakbym miala żabę na twarzy i słowo daję, ze odeslę
Co Ty mowisz . Zielona jest sliczna. Niebieska jest fee .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 23:27   #3460
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja już ponad rok, mi bardzo służy, mniej na zabiegi wydaje. Najlepsze efekty były po 1 mc

Ja Luny nie mam I jakoś nie czuję potrzeby
A to zwiększę do 7 dni bo w necie czytałam różne opinie na temat częstotliwości i nie wiedziałam, w którą stronę iść (czy częściej czy mniej) ja widzę napięcie, no i przede wszystkim nie widzę nic nowego co w moim wieku jest sukcesem

Ja też nie czuję potrzeby tej Luny, ale te kolory i niedobre dziewczyny tu ciągle o niej piszą kusicielki, a ja jestem podatna na takie gadżety ale się trzymam twardo

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Kojarzę, że już ten filmik oglądałam. Szkoda, że jetem tak leniwa



[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;60008201]Ja pewnie bym sie tylko zmarszczek nabawila dodatkowych . Mam dreszcze jak uciska i naciaga skore pod oczami (5-ta i 6-ta minuta) .[/QUOTE]

Pozory poza tym ja nakładam wcześniej oleje albo krem, ale wole oleje, a ona ciągnie na sucho


Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=73KAKkloF0Q robię ten od dawna. Jak przestaję to mam wrażenie, że powieka mi bardziej opada Na początku robiłam Tanakę, ale znajomy patolog powiedział mi, że Tanaka to nie przy mojej budowie twarzy.
Ale ten, co wkleiłaś to ktoś musi robić? i te policzki jakoś tak mocno ciągnięte?
A o co chodzi w budową? ja mam pociągłą twarz, ale nie schudła mi, jak piszą niektórzy



Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
to tera trzymaj kciuki, żeby przyszła do mnie ta turkusowa, zielona jest okropna :/ będę się czuła, jakbym miala żabę na twarzy i słowo daję, ze odeslę

a wiadomo, ile lat ma kobieta z filmiku? dla mnie staro wygląda i nie wiem, czy to efekt przed czy po?
No turkusik śliczny

Nie wiem to tylko modelka do pokazania pani Tanaka Yukuko mnie przekonała
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 23:37   #3461
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja bym przygarnęła Lunę stacjonarnie, jak online, to mi się trochę nie chce

Jamestown ten Twój kolorek piękny
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-06, 23:45   #3462
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
t
a wiadomo, ile lat ma kobieta z filmiku? dla mnie staro wygląda i nie wiem, czy to efekt przed czy po?
Od 6:12 masz porownanie przed i po. Oko jest wyraźnie otworzone Nie wiem, ile ma lat.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 23:52   #3463
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Od 6:12 masz porownanie przed i po. Oko jest wyraźnie otworzone Nie wiem, ile ma lat.
Za to ta gleboka linia pod okiem bardziej wyrazna .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 05:38   #3464
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Mnie nie interesuje widok na filmiku tylko w lustrze i opinia mojej dermatolog.
Iwonko mi twarz wyszczuplała.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 07:42   #3465
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja nie robię masaży właśnie dlatego że wyszczupliły mi twarz, "podtuczyłam" buzię maskami z pueraria mirifica i od tamtej pory poszłam w japoński nurt i ćwiczę mięśnie mimiczne 2 razy w tygodniu. A masuję tyle co mi Foreo wymasuje.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 08:13   #3466
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

no i wzięłam przez Was Lunę - tez szarą, chociaż kusiła mnie różowa - z przekory

spodziewam się 10 lat mniej po miesiącu używania
już się nie mogę doczekać ...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 08:30   #3467
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

mam pytanie: ktora z pomadek Toma Forda bylaby kolorem zblizona do English Rose Burberry? wiecie?? pomozcie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 08:54   #3468
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=73KAKkloF0Q robię ten od dawna. Jak przestaję to mam wrażenie, że powieka mi bardziej opada Na początku robiłam Tanakę, ale znajomy patolog powiedział mi, że Tanaka to nie przy mojej budowie twarzy.
hmm a gdzieś można o tym poczytać? Jestem zaintrygowana
Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Ja nie robię masaży właśnie dlatego że wyszczupliły mi twarz, "podtuczyłam" buzię maskami z pueraria mirifica i od tamtej pory poszłam w japoński nurt i ćwiczę mięśnie mimiczne 2 razy w tygodniu. A masuję tyle co mi Foreo wymasuje.
podrzuć proszę jakieś szczegóły
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 10:55   #3469
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
hmm a gdzieś można o tym poczytać? Jestem zaintrygowana
podrzuć proszę jakieś szczegóły
http://azjatyckicukier.blogspot.com/...arzy-cz-2.html - od bloga Azjatyckiego Cukru zaczynałam, sporo ćwiczeń znalazłam na Youtube pod nazwami FaceFitness/FaceYoga. Dużo zależy od tego jaki jest problem - ja ćwiczeniami chciałam zaokrąglić twarz, policzki, trochę podnieść kąciki ust i udało mi się to zrobić Niestety masaż rozluźnił mi mięśnie do tego stopnia że miałam pierwsze objawy migracji twarzy (dolina łez, zapadnięte policzki i jednocześnie gigantyczne wory pod oczami). U mnie się po prostu masowanie nie sprawdza
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-07, 11:34   #3470
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
http://azjatyckicukier.blogspot.com/...arzy-cz-2.html - od bloga Azjatyckiego Cukru zaczynałam, sporo ćwiczeń znalazłam na Youtube pod nazwami FaceFitness/FaceYoga. Dużo zależy od tego jaki jest problem - ja ćwiczeniami chciałam zaokrąglić twarz, policzki, trochę podnieść kąciki ust i udało mi się to zrobić Niestety masaż rozluźnił mi mięśnie do tego stopnia że miałam pierwsze objawy migracji twarzy (dolina łez, zapadnięte policzki i jednocześnie gigantyczne wory pod oczami). U mnie się po prostu masowanie nie sprawdza
O matko, u mnie i u męża efekt przeciwny, podniesienie owalu i ujędrnianie. Mi się jakoś ta joga twarzy nie spodobała, próbowałam kilka razy.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 11:44   #3471
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
O matko, u mnie i u męża efekt przeciwny, podniesienie owalu i ujędrnianie. Mi się jakoś ta joga twarzy nie spodobała, próbowałam kilka razy.
Dużo na pewno zależy od budowy twarzy, ja mam twarz zupełnie owalną i "bezkształtną". Kości jarzmowe mam zapadnięte, oczodoły bardzo mocno schowane, żuchwa bardzo wąska itd. więc jestem niestety podatna na migrację twarzy. Widać to z resztą po moich rodzicach - oboje zestarzeli się właśnie w ten sposób. Nie mają zmarszczek ale mają twarze jakby obsunięte w dół i to sprawia że wyglądają na swój wiek (60+). Myślę że gdyby oboje ćwiczyli mięśnie mimiczne to wyglądaliby o wiele młodziej.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 12:22   #3472
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

A to ja mam pyze i nic mi nie migruje
W takim razie polecam ci Skulptre.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 12:30   #3473
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dziewczęta, znacie może jakąś dobrą bazę nawilżającą na powieki? Wszędzie są takie, które obiecują przedłużoną trwałość cieni na powiekach tłustych, a ja z kolei mam suche i czasem niektóre cienie nie wyglądają na nich za dobrze. Np. taki Tint Armaniego potrafi uwidocznić mi nierówność powiek, bo ma dość suchą formułę, a w zestawieniu z moimi suchymi powiekami robi się pokaźny sucharek. Próbowałam nakładania dobrego kremu nawilżającego na powieki jakiś czas przed nałożeniem makijażu, ale niewiele pomaga.

Z baz pod cienie nie korzystam w sumie żadnych (nie muszę, nic mi się nie roluje nigdy), więc stosuję tylko Paint Pota Painterly MAC na gołą powiekę. Ale przydałoby mi się coś dobrze nawilżającego i wyrównującego strukturę powieki do takich trudniejszych cieni jak Tinty właśnie. Kojarzycie coś takiego?
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 12:39   #3474
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
http://azjatyckicukier.blogspot.com/...arzy-cz-2.html - od bloga Azjatyckiego Cukru zaczynałam, sporo ćwiczeń znalazłam na Youtube pod nazwami FaceFitness/FaceYoga. Dużo zależy od tego jaki jest problem - ja ćwiczeniami chciałam zaokrąglić twarz, policzki, trochę podnieść kąciki ust i udało mi się to zrobić Niestety masaż rozluźnił mi mięśnie do tego stopnia że miałam pierwsze objawy migracji twarzy (dolina łez, zapadnięte policzki i jednocześnie gigantyczne wory pod oczami). U mnie się po prostu masowanie nie sprawdza
Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Dużo na pewno zależy od budowy twarzy, ja mam twarz zupełnie owalną i "bezkształtną". Kości jarzmowe mam zapadnięte, oczodoły bardzo mocno schowane, żuchwa bardzo wąska itd. więc jestem niestety podatna na migrację twarzy. Widać to z resztą po moich rodzicach - oboje zestarzeli się właśnie w ten sposób. Nie mają zmarszczek ale mają twarze jakby obsunięte w dół i to sprawia że wyglądają na swój wiek (60+). Myślę że gdyby oboje ćwiczyli mięśnie mimiczne to wyglądaliby o wiele młodziej.
dzięki za linka
coś czuję, że zanim miałabym się za to zabrać, musiałabym obadać, jaką mam twarz, bo nie wiem
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 12:52   #3475
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
A to ja mam pyze i nic mi nie migruje
W takim razie polecam ci Skulptre.
Sprawdzę ale przyznam że z obecnego stanu rzeczy jestem bardzo zadowolona


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
dzięki za linka
coś czuję, że zanim miałabym się za to zabrać, musiałabym obadać, jaką mam twarz, bo nie wiem
Bardzo pomaga właśnie podpatrzenie rodziców i ich objawów starzenia
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 13:04   #3476
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;60008656]Co Ty mowisz . Zielona jest sliczna. Niebieska jest fee .[/QUOTE]

Uhm . Trzymaj lepiej kciuki za turkusik

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Od 6:12 masz porownanie przed i po. Oko jest wyraźnie otworzone Nie wiem, ile ma lat.
Nie widze tego serio, nawet wiecej twarz przed bardziej mi się podoba. Ale poczytam o masażach, choć wydają mi się dość brutalne : akurat utrata owalu na starość raczej mi nie grozi, to ciekawa jestem, co można nimi uzyskać.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 13:34   #3477
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dobra, po waszych opiniach i przetrząśnięciu internetów jestem na Lunę zdecydowana

Ciekawa jestem tylko czy dostanę ją gdziekolwiek stacjonarnie czy odeślą do neta.

Pytanie jeszcze, miał ktoś styczność z tym? https://www.foreo.com/pl/luna-play
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 13:43   #3478
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Dobra, po waszych opiniach i przetrząśnięciu internetów jestem na Lunę zdecydowana

Ciekawa jestem tylko czy dostanę ją gdziekolwiek stacjonarnie czy odeślą do neta.

Pytanie jeszcze, miał ktoś styczność z tym? https://www.foreo.com/pl/luna-play
ktoś znalazł, że to jest nie do naładowania - jak się wyczerpie bateria to do śmieci
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 13:45   #3479
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ktoś znalazł, że to jest nie do naładowania - jak się wyczerpie bateria to do śmieci
Ah, czyli 100 użyć, a później 169pln do kosza. Dzięki, w takim razie już nawet na to nie patrzę
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-07, 13:48   #3480
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ah, czyli 100 użyć, a później 169pln do kosza. Dzięki, w takim razie już nawet na to nie patrzę
nie wiem czy dokładnie 100... ale nie można doładować
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.