Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-26, 16:32   #961
x_stynka
Przyczajenie
 
Avatar x_stynka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 12
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Hej dziewczęta.
Ja też ostatnio myślę że ombre to będzie idealne rozwiązanie dla mnie. Mam obecnie rozjaśniane włosy na poziomie9 ale odrost ciągle spiera mi się do rudości i strasznie mnie to denerwuje. Końce były traktowane rozjaśniaczem i jakąbym farbe nie położyła tak po kilku myciach znów są białe:/ Myślicie że jak położę 7 w odcieniu opalizującym na koronę to nie będą się spierać do rudych? Albo może macie inny pomysł?
x_stynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 10:20   #962
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez jua1991 Pokaż wiadomość
harosza22 ja zrobiłam dziś właśnie tym rozjaśniaczem.
Efekt: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...eramidami.html
A mi się podoba

Miałam ombre, ale przy podcinaniu końcówek się ścięło Teraz siedzę właśnie z miodem na łebku i zobaczymy, czy coś się uda.

W załączniku to, co miałam i to, czego nie mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ombre.jpg (33,8 KB, 188 załadowań)
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 11:22   #963
saandraa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

a czy znacie może jakiegoś dobrego fryzjera w Gliwicach , który zrobi ombre hair i będzie wyglądać cudownie?
saandraa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 20:28   #964
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Dziewczyny, przeglądałam wątek, ale nie znalazłam konkretnej odpoiwedzi chodziciaż temat był już poruszany.

Otóż - mam bardzo jasny blond włosy (poziom 11, ton perłowy, w sumie to podobny do tego w miom awatarze, może o ton ciemniejszy), a mój naturalny to ciemny blond. No i postanowiłam wrócić do natury. Chciałabym zrobić ombre, ale odwrotnie - zamiast rozjaśniać końcówki chcę przyciemnić górę. Myślałam o poziomie 8, zapewne ash na wodzie 7,5 (będę robiła profesjonalną farbą, lisapem zapewne). Tylko pytanie - jak to zrobić technicznie, żeby nie wyszła mi odcięta linia? Na pewno muszę pocieniować włosy (mam gęste i za ramiona, i tak chciałam je skrócić). Ale jak dalej? Błagam, pomóżcie, bo tutorale na youtubie są beznadziejne, całe życie farbuję sobie sama włosy i po minucie większości filmików widzę, że proponowane tam sposoby nie wyjdą. Będę bardzo wdzięczna za radę, bo fryzjerkom nie ufam, a poza tym nie stać mnie , żeby iść na farbowanie.

Edytowane przez abraxas2871
Czas edycji: 2012-09-05 o 20:32
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 21:06   #965
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

A nalozyc na gore i w dol przeciagnac rzadkim grzebieniem?
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 21:27   #966
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przeglądałam wątek, ale nie znalazłam konkretnej odpoiwedzi chodziciaż temat był już poruszany.

Otóż - mam bardzo jasny blond włosy (poziom 11, ton perłowy, w sumie to podobny do tego w miom awatarze, może o ton ciemniejszy), a mój naturalny to ciemny blond. No i postanowiłam wrócić do natury. Chciałabym zrobić ombre, ale odwrotnie - zamiast rozjaśniać końcówki chcę przyciemnić górę. Myślałam o poziomie 8, zapewne ash na wodzie 7,5 (będę robiła profesjonalną farbą, lisapem zapewne). Tylko pytanie - jak to zrobić technicznie, żeby nie wyszła mi odcięta linia? Na pewno muszę pocieniować włosy (mam gęste i za ramiona, i tak chciałam je skrócić). Ale jak dalej? Błagam, pomóżcie, bo tutorale na youtubie są beznadziejne, całe życie farbuję sobie sama włosy i po minucie większości filmików widzę, że proponowane tam sposoby nie wyjdą. Będę bardzo wdzięczna za radę, bo fryzjerkom nie ufam, a poza tym nie stać mnie , żeby iść na farbowanie.
o tym juz pisałem kilka razy w tym wątku
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 23:08   #967
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
A nalozyc na gore i w dol przeciagnac rzadkim grzebieniem?
Nie na moich włosach niestety, chyba musiałoby to być końskie zgrzebło, moich mokrych włosów nie da się rozczesać, co dopiero takich z farbą na nich.
Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
o tym juz pisałem kilka razy w tym wątku
Serio? No to nie zauważyłam (przyznaję się, że nie czytałam całego wątku od deski do deski), sorry, poszukam jeszcze raz. Dzięki.
edit: znalazłam, ale ze mnie gapa ;P Kurcze, sposób wygląda na baaardzo rozsądny, muszę chyba znaleźć jakiś grzebień, który przetrzyma moje włosy... chociaż, jutro je stopniuję, może będzie łatwiej). W każdym razie - dzięki za pomoc

Edytowane przez abraxas2871
Czas edycji: 2012-09-06 o 23:17
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-07, 20:01   #968
JustineReves
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 121
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Nie na moich włosach niestety, chyba musiałoby to być końskie zgrzebło, moich mokrych włosów nie da się rozczesać, co dopiero takich z farbą na nich.
pisałyśmy o metodzie z grzebieniem nie raz
skoro masz gęste włosy to kup sobie grzebień o takich bardzo grubych, szeroko rozstawionych zębach
ja też mam dość grube włosy, których praktycznie nigdy nie rozczesuję i tą metodą właśnie uzyskałam ładny efekt ombre ja nie rozczesywałam ich do końca tylko tak ok 3-4 cm gdzie jeszcze jest farba i czesałam jakieś 10cm w dół i tak kilka razy jedno pasmo, raz kilka cm mniej, drugim razem zaś trochę dalej przeciągałam grzebieniem
i nie polecam Ci przeciągać grzebieniem do samego spodu nawet gdy wydaje Ci się że farby już na nim nie ma i że przeciągasz nim do końca dlatego że jest Ci wygodnie :P ja przez to wycinałam kilka zafarbowanych na ciemno do końca włosów, bo bardzo nie fajnie wyglądały wśród reszty blondu

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
A mi się podoba

Miałam ombre, ale przy podcinaniu końcówek się ścięło Teraz siedzę właśnie z miodem na łebku i zobaczymy, czy coś się uda.

W załączniku to, co miałam i to, czego nie mam
bardzo piękny efekt!
trzymam kciuki by udało Ci się go odzyskać!!
za pierwszym razem też robiłaś miodem??
JustineReves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 20:27   #969
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez JustineReves Pokaż wiadomość
bardzo piękny efekt!
trzymam kciuki by udało Ci się go odzyskać!!
za pierwszym razem też robiłaś miodem??
A skąd że Miałam okres w życiu, że chciałam zostać blondynką Było mi tak pięknie, że w mordę strzelił No ale na rozjaśnione włosy farba za bardzo nie bierze... I tak rok minął, farba za farbą, przyszły upalne wakacje poza Polską, słońce wypaliło końce i powstało ombre

A co do efektu po miodku, to ja widzę, mama widzi, koleżanki nie widzą Choć ich opinii za bardzo bym do serca nie brała...
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 15:51   #970
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Co do trzykrotnego rozjaśniania miodem, to efekt w załączniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ombre2.jpg (27,2 KB, 209 załadowań)
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 23:24   #971
JustineReves
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 121
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
A skąd że Miałam okres w życiu, że chciałam zostać blondynką Było mi tak pięknie, że w mordę strzelił No ale na rozjaśnione włosy farba za bardzo nie bierze... I tak rok minął, farba za farbą, przyszły upalne wakacje poza Polską, słońce wypaliło końce i powstało ombre

A co do efektu po miodku, to ja widzę, mama widzi, koleżanki nie widzą Choć ich opinii za bardzo bym do serca nie brała...
czyli naturalne ombre najlepsze
ale widzę że miodek też ładnie działa masz je tak niby mocno rozjaśnione ale nadal naturalnie to wygląda gratuluję efektu
JustineReves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 09:08   #972
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Co do trzykrotnego rozjaśniania miodem, to efekt w załączniku.
rozjasnianie miodem, o co kaman?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 10:38   #973
czarna magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 149
OMBRE proszę o radę-fryzjerka źle robi?

Kochane mam pytanko!

Wczoraj robiłam ombre u fryzjerki przynajmniej tak miało być.

Przed wizytą umówiłam się z nią w kwesti ceny powiedziała koło 40 60zł,że to tylko końcówki zależy ile farby weźmie to ok.


Przyszłam po czym fryzjerka stwierdziła,że wystarczy tylko dekoloryzować i nie dawać na to farby tak, też zrobiła.
Nałożyła dekoloryzator na końce, umyła wysuszyła po czym skasowała mnie 60zł-mówiąc "z suszeniem 60zł" A ja na to a jest opcja bez suszenia?


Pomijając ten fakt.


W domu po wyprostowaniu, okazało się, że jest to zrobione nie tak jak ma być bo mam zrobioną dolną warstwę włosów , jak je rozpuszczam np przody nie są zrobione, ani farby nic. Niechlujnie.

Moja matka jak to zobaczyła a jest jej stała klientką zdenerwowała się bardzo, jak usłyszała,że tylko dekoloryzatorem za 60zł to już całkiem.


Praktycznie tego nie widać bo mam tylko końce na naj dłuższych włosach z tyłu bez przodów i górnej warstwie włosów.



I jak sama powiedziała, zadzwoni do niej,że jak takie coś mogła zrobić bez farby nic za 60zł oszustwo.

Moje pytanie, można zostawić włosy na samej dekoloryzacji tylko?

Mam włosy ciemne nie wygląda to, źle są brazowe bardziej ale jak to tak???
czarna magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 11:41   #974
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: OMBRE proszę o radę-fryzjerka źle robi?

Cytat:
Napisane przez czarna magda Pokaż wiadomość
Kochane mam pytanko!

Wczoraj robiłam ombre u fryzjerki przynajmniej tak miało być.

Przed wizytą umówiłam się z nią w kwesti ceny powiedziała koło 40 60zł,że to tylko końcówki zależy ile farby weźmie to ok.


Przyszłam po czym fryzjerka stwierdziła,że wystarczy tylko dekoloryzować i nie dawać na to farby tak, też zrobiła.
Nałożyła dekoloryzator na końce, umyła wysuszyła po czym skasowała mnie 60zł-mówiąc "z suszeniem 60zł" A ja na to a jest opcja bez suszenia?


Pomijając ten fakt.


W domu po wyprostowaniu, okazało się, że jest to zrobione nie tak jak ma być bo mam zrobioną dolną warstwę włosów , jak je rozpuszczam np przody nie są zrobione, ani farby nic. Niechlujnie.

Moja matka jak to zobaczyła a jest jej stała klientką zdenerwowała się bardzo, jak usłyszała,że tylko dekoloryzatorem za 60zł to już całkiem.


Praktycznie tego nie widać bo mam tylko końce na naj dłuższych włosach z tyłu bez przodów i górnej warstwie włosów.



I jak sama powiedziała, zadzwoni do niej,że jak takie coś mogła zrobić bez farby nic za 60zł oszustwo.

Moje pytanie, można zostawić włosy na samej dekoloryzacji tylko?

Mam włosy ciemne nie wygląda to, źle są brazowe bardziej ale jak to tak???
Zacznijmy od tego że włosy po dekoloryzacji mogą ciemnieć Jesteś pewna że to była dekoloryzacja a nie rozjaśnianie?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 12:24   #975
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: OMBRE proszę o radę-fryzjerka źle robi?

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Zacznijmy od tego że włosy po dekoloryzacji mogą ciemnieć Jesteś pewna że to była dekoloryzacja a nie rozjaśnianie?
no dokładnie pewnie to był rozjasniacz... ale poryłem sie tym z suszarką :brzyda l:
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 16:59   #976
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Moje włosy zaczynały już ciemnieć, a po powrocie z wakacji znowu jasne od słońca, a do tego suche
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4173.jpg (5,7 KB, 44 załadowań)
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki

Edytowane przez Jigoku
Czas edycji: 2012-09-29 o 11:35
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 17:59   #977
JustineReves
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 121
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Moje włosy zaczynały już ciemnieć, a po powrocie z wakacji znowu jasne od słońca, a do tego suche
polecam odżywki z nivei jak dla mnie najlepsze przy niskiej cenie
JustineReves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 18:04   #978
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez JustineReves Pokaż wiadomość
polecam odżywki z nivei jak dla mnie najlepsze przy niskiej cenie
Nie używam silikonowych produktów Mam swoje wypróbowane
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 18:14   #979
zua
Wtajemniczenie
 
Avatar zua
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 364
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Chciałabym prosić o poradę.

Na pierwszym zdjęciu moje włosy. Na drugim elekt jaki chciałabym osiągnąć, tzn. taki naturalny, w miarę delikatny.

Nigdy włosów nie farbowałam, więc wystarczy mi tylko farba, zgadza się? Kupić jakiś jasny blond? Ile przytrzymać ją na włosach? Druga sprawa to sposób przygotowania włosów. Oglądałam filmiki na yt i jedna dziewczyna zawiązała sobie kucyka na czole i tak farbowała, a inna po prostu rozdzieliła włosy na dwie części, dała je do przodu.. Są jeszcze jakieś inne metody? Która będzie dla mnie lepsza? Włosy z tyłu mam podcięte na prosto, z przodu lekko wycieniowane. A i jeszcze... jaką część włosów powinnam zafarbować, żeby głupio nie wyglądało? 1/4 z całości będzie ok?

Jak ktoś będzie miał fajnego bloga, jak zrobić to krok po kroku - może się ze mną podzielić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1212.jpg (35,5 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg leather pants, zara.jpg (94,9 KB, 230 załadowań)
zua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 21:49   #980
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zua Pokaż wiadomość
Chciałabym prosić o poradę.

Na pierwszym zdjęciu moje włosy. Na drugim elekt jaki chciałabym osiągnąć, tzn. taki naturalny, w miarę delikatny.

Nigdy włosów nie farbowałam, więc wystarczy mi tylko farba, zgadza się? Kupić jakiś jasny blond? Ile przytrzymać ją na włosach? Druga sprawa to sposób przygotowania włosów. Oglądałam filmiki na yt i jedna dziewczyna zawiązała sobie kucyka na czole i tak farbowała, a inna po prostu rozdzieliła włosy na dwie części, dała je do przodu.. Są jeszcze jakieś inne metody? Która będzie dla mnie lepsza? Włosy z tyłu mam podcięte na prosto, z przodu lekko wycieniowane. A i jeszcze... jaką część włosów powinnam zafarbować, żeby głupio nie wyglądało? 1/4 z całości będzie ok?

Jak ktoś będzie miał fajnego bloga, jak zrobić to krok po kroku - może się ze mną podzielić
pisałem o tym w tym wątku, wcześniej jak i całkiem niedawno, przedstawiłem schemat jak to ma wyglądać
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 16:28   #981
zua
Wtajemniczenie
 
Avatar zua
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 364
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Postanowiłam nie robić tego sama... Bo bałam się, że źle zrobię... Więc poszłam do najlepszego salonu w mieście... koszt 165 zł. Chyba pisać nie muszę jaka jestem zła... i smutna... ;(

Edit: Aha... Ja jej dałam zdjęcie tej pani, co wrzucałam wyżej i tak samo miała zrobić (tylko różnica kolorów) - coś jej nie wyszło ;( ;(

POMOCY, co można z tym zrobić??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pomocy.jpg (78,1 KB, 215 załadowań)

Edytowane przez zua
Czas edycji: 2012-09-20 o 16:29
zua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 22:53   #982
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zua Pokaż wiadomość
Postanowiłam nie robić tego sama... Bo bałam się, że źle zrobię... Więc poszłam do najlepszego salonu w mieście... koszt 165 zł. Chyba pisać nie muszę jaka jestem zła... i smutna... ;(

Edit: Aha... Ja jej dałam zdjęcie tej pani, co wrzucałam wyżej i tak samo miała zrobić (tylko różnica kolorów) - coś jej nie wyszło ;( ;(

POMOCY, co można z tym zrobić??
O.o jestem w szoku!

farba ciemny blond, kladziesz na 1/3 dlugosci, po 20 min przecijagnij na 2/3 dlugosci a po 20 min polej cale wlosy woda i przemasuj trzymaj 5-10 min.

z londy weź
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 13:03   #983
perli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Ombre hair na blond włosach

Witam Czy któraś z Was robiła może Ombre Hair na blond włosach? Szukałam jakieś porady jak to zrobic- wiadomo, na brązowych włosach rozjaśniamy końcówki, ja mam włosy blond i chciałabym zafarbowac je od góry na średni brąz, jednak boje się że farba zejdzie mi niżej i pokryje całe włosy. Próbowałaś któraś z Was w ten sposób robic ombre?
perli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 14:42   #984
disajna
Raczkowanie
 
Avatar disajna
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 135
Dot.: Ombre hair na blond włosach

Myślę, że to nie jest dobry pomysł. A co z odrostami później. Będziesz miała 3 kolory na głowie. Nie rób nic na siłę
disajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 14:42   #985
ja_fuksja
Raczkowanie
 
Avatar ja_fuksja
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 95
Dot.: Ombre hair na blond włosach

Pomysł raczej kiepski. Nawet jeżeli farba nie spłynie (co jest bardzo ciężkie do wykonania) to przy pojawieniu się odrostów będzie mieć na głowie blond-brąz-blond... Choć nigdy nic nie wiadomo, może wylansujesz nowy trend
__________________
Uroda bez właściwej pielęgnacji jest jak auto bez kół, niby je masz, ale z niego nie korzystasz
ja_fuksja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 17:54   #986
Monique DeVine
Raczkowanie
 
Avatar Monique DeVine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 51
Dot.: Ombre hair na blond włosach

Ja robiłam ombre na bardzo jasnym blondzie Miałam wtedy włosy mniej więcej do łopatek, farbowane o ile się nie mylę Garnier Naturals111, więc jasny popielaty blond. Wymyśliłam sobie ombre, a że miałam zachomikowaną farbę o odcieniu ciemniejszym, ale też chłodnym (Nice&Easy, odcienia nie pamiętam, coś w rodzaju satynowego średniego blondu chyba) to uznałam, że dwa chłodne odcienie będą idealne. Położyłam więc Nice&Easy tylko na odrosty, po czym opuściłam głowę w dół i rzadkim grzebieniem przeciągnęłam farbę tak z grubsza do 2/3 długości, zostawiając około 10 cm blond końcówek, suchych, nietkniętych farbą. Wyszło bardzo fajnie i naturalnie, 2/3 włosów miały odcień popielaty średni blond, a 1/3 jasny popielaty blond. Sama byłam zaskoczona tym, że mój w zasadzie głupi pomysł wypalił A zatem DA SIĘ.
__________________
"Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania."
Mistrz Yoda

Egiosta to ktoś, kto myśli o sobie, zamiast myśleć o mnie...
Monique DeVine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 18:03   #987
aniakf
Raczkowanie
 
Avatar aniakf
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 315
Dot.: Ombre hair na blond włosach

A jeśli np. ja mam włosy w takim średnim blond (niby beż ale paskudny), z pasemkami, których kompletnie nie widać i chciałabym ombre to czy sensem będzie nakładać rozjaśniacz np. na same końce, czy one mi się nie pokruszą (już mam pasemka robione rozjaśniaczem) czy nie wyjdą szare lub żółte?
aniakf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 18:26   #988
Monique DeVine
Raczkowanie
 
Avatar Monique DeVine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 51
Dot.: Ombre hair na blond włosach

To zależy, w jakiej są kondycji... Gdybyś nałożyła np. farbę rozjaśniającą (byle nie popielatą, bo odcień musi pasować, np.jakiś bardzo jasny beżowy blond rozjaśniający) na same końce, ale tak trochę nierównomiernie (żeby nie wyglądały jak od linijki) - to może fajnie wyjść.
__________________
"Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania."
Mistrz Yoda

Egiosta to ktoś, kto myśli o sobie, zamiast myśleć o mnie...
Monique DeVine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 21:09   #989
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Ombre hair na blond włosach

Cytat:
Napisane przez perli Pokaż wiadomość
Witam Czy któraś z Was robiła może Ombre Hair na blond włosach? Szukałam jakieś porady jak to zrobic- wiadomo, na brązowych włosach rozjaśniamy końcówki, ja mam włosy blond i chciałabym zafarbowac je od góry na średni brąz, jednak boje się że farba zejdzie mi niżej i pokryje całe włosy. Próbowałaś któraś z Was w ten sposób robic ombre?
no to naloz o ton ciemniejsza farbe na gore, opisywalem to wiele razy, nie splynie nic na konce. a odrosty bedziesz poprawiala powiedzmy po 2 miesiacach
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 21:22   #990
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: małopolska/ Łódź
Wiadomości: 1 491
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

a to moje ombre
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ombre.jpg (41,6 KB, 308 załadowań)
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą












imy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-12 03:47:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.