Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-03, 18:23   #4681
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ooo, nie znałam tego kremu. Dzięki, sprawdzę go na pewno

HA z olejkiem to też chyba dobry pomysł.
Sprawdziłaś? Ja miałam, nie polecam, zapycha na amen.
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 19:02   #4682
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pulp fiction Pokaż wiadomość
czy serum migdałowe mogę stosować jeszcze podczas wiosny czy lata (przy użyciu kremu z filtrem) czy lepiej zrobić sobie przerwę?
Teoretycznie kwas migdałowy w niższych stężeniach może być stosowany podczas słonecznej pogody przy zachowaniu ochrony UV, ale czy się na to zdecydujesz to zależy już tylko od Ciebie.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 22:55   #4683
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Margo123 Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was próbowała kremów z BU i ma o nich jakieś zdanie?
I jak je przechowujecie?W tych pojemniczkach na kremy ,które są do nich dodawane?Bo zastanawiam się,czy jesli bede u nich zamawiać krem,to dokupić przy okazji opakowanie typu airless?
Ja mialam kilka kremow z Biochemi Urody. Najbardziej sobie chwale regenerujacy winogronowy i praktycznie przy kazdym zamowieniu do niego wracam.

Natomiast krem jest robiony w tych opakowaniach na krem, wiec dodatkowe pojemniki nie beda Ci potrzebne. Te opakowania nie roznia sie od tracyjnych opakowan na krem.

Natomiast airless polecam do zelu HA ewentualnie serum, ale krem jakos mi sie tam nie widzi.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-16, 10:56   #4684
Margo123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 281
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dzięki za sugestię.Czaję się na ten krem od pewnego czasu i następnym razem napewno go wezmę.

Tym razem wzięłam m.in. tonik mleczny 8%.Użyłam raz we wtorek wieczorem,po czym po 5 minutach spojrzałam w lustro i cała twarz była jak burak,dodatkowo rozgrzana i piekła,więc od razu zmyłam i nałożyłam bambino z tlenkiem cynku.Teraz siedzę sobie z twarza wysypaną małymi ropnymi krostkami ,praktycznie na całości.Uroczo Ich kwasy mi jednak nie pasują.Niewiem,czy to wina tego,że praktycznie wszystkie ich produkty z kwasami są w formie toniku,czy dlatego ze są robione na hydrolatach (kiedyś po ich kocankowym hydrolacie miałam twarz jak poparzoną) ale gotowce,których uzywałam (żel Pauli Choice 2% bha, Bandi 10% laktobionowy,czy nawet glyco a 12% glikolowego) nawet w jednej setnej nie robiły mi takiego pobojowiska na twarzy.Ogólnie ,w przypadku BU,widzę że jednak większość ich produktów nie zgrywa się z moją cerą ,wyjątek to ich serum azelo 10%,które stosuję na szyję i plecy i jest w miarę ok.
Margo123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 18:54   #4685
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny , czy ktoras z Was uzywala toniku BHA 2 % i olejek z witamina c 10% do cery suchej?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 10:36   #4686
Martynamam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 86
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ja akurat otrzymałam próbki i nie bardzo mi podchodzą ..
Martynamam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 12:04   #4687
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

To teraz BU ma probki?

A ja wczoraj uzylam toniku BHA 2% i rano wstalam z taaaka gladka i rozjasniona cera.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2018-03-23 o 12:07
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-28, 18:37   #4688
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Kurcze, albo mi się popsuły produkty albo nie wiem co (datę ważności mają ok) używałam olejek 3x rosę plus żel ha a ostatnio kilka razy ten sam olejem założyłam i skóra czerwona i mnie piecze i szczypie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 19:45   #4689
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Najlepiej napisz do BU w tej kwestii, powiedza Ci czy cos z poduktami sie dzieje skoro skora tak reaguje.

Moze zle przechowywalas?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-31, 17:57   #4690
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Być może w łazience było za ciepło, albo po kwasach mam ultra wrażliwa cere hm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-04, 07:44   #4691
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Odświeżam wątek .
Jakie kremu z Biochemii Urody chwalicie sobie najbardziej?
Póki co stosuje krem reperujacy winogronowy a teraz zastanawiam się nad kolejnym

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-31, 19:48   #4692
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Czy ten wątek umarł?

Oł noł
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-31, 21:26   #4693
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Czy ten wątek umarł?

Oł noł
Ja czasem mam fazę na BU i kupuję coś od nich, ale dawno nie zamawiałam, chyba z rok
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 01:09   #4694
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ja przerzucilam sie na mazidla, bo mieli tansze zestawy kosmetykow i przez dlugi czas tam kupowalam, ale przestalam, bo zauwazylam, ze mazidla na czas % zaczeli podwyzszac ceny i ogólnie robić kombinacje. Ceny na czas promocji podwyzszone o 20 zł i wiecej, a po promocji obnizane. Mi osobiscie cos takiego sie nie podoba.



Dlatego wrociłam do BU.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-06, 18:44   #4695
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Ja czasem mam fazę na BU i kupuję coś od nich, ale dawno nie zamawiałam, chyba z rok
Ja właśnie po tak długiej przerwie zrobiłam zamówienie.
Znajome zapachy olejków i hydrolatu z kwiatów gorzkiej pomarańczy przywróciły wspomnienia z młodości, kiedy to porzuciłam chemię drogeryjną i postanowiłam być naturalsem

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja przerzucilam sie na mazidla, bo mieli tansze zestawy kosmetykow i przez dlugi czas tam kupowalam, ale przestalam, bo zauwazylam, ze mazidla na czas % zaczeli podwyzszac ceny i ogólnie robić kombinacje. Ceny na czas promocji podwyzszone o 20 zł i wiecej, a po promocji obnizane. Mi osobiscie cos takiego sie nie podoba.

Dlatego wrociłam do BU.
Pseudofeministka, nie widziałam Cię sto lat

A co obecnie od nich masz?
Ostatnio weszłam na Mazidła, ale trochę się pogubiłam w tych zestawach. Na BU było mi łatwiej na niezmienionej od x lat stronie


P.S. Zupełnie zapomniałam jak tu się cytuje więcej niż jedną osobę - co za dramat
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-07, 13:34   #4696
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Ja właśnie po tak długiej przerwie zrobiłam zamówienie.
Znajome zapachy olejków i hydrolatu z kwiatów gorzkiej pomarańczy przywróciły wspomnienia z młodości, kiedy to porzuciłam chemię drogeryjną i postanowiłam być naturalsem



Pseudofeministka, nie widziałam Cię sto lat

A co obecnie od nich masz?
Ostatnio weszłam na Mazidła, ale trochę się pogubiłam w tych zestawach. Na BU było mi łatwiej na niezmienionej od x lat stronie


P.S. Zupełnie zapomniałam jak tu się cytuje więcej niż jedną osobę - co za dramat

Cześć Kochana No ja nie zrezygnowałam z Wizażu i z...zestawow. Jednak te zestawy z mazidel czy z BU sa jak dla mnie najskuteczniejsze ,no i cenowo bardzo przystępne A TY dlaczego nie kupowałaś? Wyjechałaś?



Z mazideł bardzo lubię olejek z witaminą C tetra 10% do cery tłustej w przeciwieństwie do tego z BU, ten z mazideł mnie nie zapycha, do tego ma macerat z kasztanowca, co dobrze wpływa na moje pękające naczynka. Lubiłam też od nich Booster hialuronowy, chociaż dla mnie lepsze efekty dawał ten z BU, więc jak podwyższyli cenę na mazidłach, to wróciłam do tego z BU.



Z mazidel tez lubie booster rozswietlajacy z witaminą c 20%, ale go używam raz na jakiś czas, ale jak już użyję to mam maksymalnie rozprasowaną twarz



Z Bu ostatnio zamowiłam kolagen roślinny i jestem pozytywnie zaskoczona oraz serum na oczy i na naczynka, bo brakowalo mi czegos lzejszego na okolice oczu,tez calkiem fajnie sie sprawdza.


Z BU lubie tez krem reperujacy wingoronowy, ale uzywam glownie zimą, bo na okres letni jest zbyt bogaty i cera mi sie bardzo swieci.



Z mazidel mam tez esencje ze zlotem, olejek z koenzymem Q 10 1%, serum peptydowe, żel gojący - ale te zestawy nie wywarły na mnie szczególnego wrażenia
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 16:15   #4697
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Puder do twarzy z cynkiem- to jest świetna rzecz, faktycznie daje dodatkową ochronę UV (teoretycznie spf30, a w praktyce-pewnie zależnie od nałożonej ilości). Zwykle stosuję chemiczne filtry spf50, i jeśli zdarza mi się spędzić kilka godzin na słońcu, to po wieczornym myciu skóra jest lekko zaróżowiona. Kiedy używam tego pudru skórę mam niewzruszoną słońcem, jakbym cały dzień spędziła w domu.
Oczywiście bardzo bieli, ale wymieszałam go z pudrem sypkim Yves Rocher i mam kolor idealny. Dodatkowo daje też niezle krycie.
Odradzam tylko zakup opakowania - ono jest tak fatalnie zaprojektowane, że połowa pudru ląduje poza opakowaniem za każdym razem jak je otwieram.
https://www.biochemiaurody.com/sklep...amboozinc.html
Bardzo warto go kupić - nie dość, że dobrze matuje, to faktycznie chroni przed uv, a sam cynk ma też chyba leczniczy wpływ na skórę, a cena jest śmieszna (16zł) . Tylko lepiej go sobie wymieszać w jakimś własnym, starym opakowaniu po pudrze.

Edytowane przez ertyjnbvcxzxcvbnm
Czas edycji: 2020-06-08 o 16:16
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-14, 14:15   #4698
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Cześć Kochana No ja nie zrezygnowałam z Wizażu i z...zestawow. Jednak te zestawy z mazidel czy z BU sa jak dla mnie najskuteczniejsze ,no i cenowo bardzo przystępne A TY dlaczego nie kupowałaś? Wyjechałaś?

Z Bu ostatnio zamowiłam kolagen roślinny i jestem pozytywnie zaskoczona oraz serum na oczy i na naczynka, bo brakowalo mi czegos lzejszego na okolice oczu,tez calkiem fajnie sie sprawdza.
Przez dłuższy czas nie zamawiałam nic z BU, bo jakoś mi szał minął, chciałam czegoś innego i tak szukałam, próbowałam, testowałam z lepszym lub gorszym skutkiem. Ale ostatnimi czasy mam fazę na wspomnienia , więc weszłam na wszystkie swoje ulubione strony i zaczęłam zamawiać A jeszcze przedwczoraj znalazłam stare faktury z BU, ZSK i Kolorówki i wspominałam jak dużo można było kupić 10 lat temu za 60 zł

Obecnie testuję serum LEMON EXTRA, tradycyjnie w połączeniu z HA, ale raz na 2, 3 dni, bo po pierwszych nocach z serum na twarzy, coś mnie zapchało i obawiam się, że to mogło być to. Wolałam starą wersję EKO.

I też stosuję serum na okolice oczu i naczynka Niezłe jest, leciutkie. Ale zobaczymy za jakieś 2, 3 tygodnie.
Kupiłam sobie do tego opakowanie roll-on w ZSK z trzema kuleczkami i tak sobie jeżdżę tym pod oczami

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ertyjnbvcxzxcvbnm Pokaż wiadomość
Puder do twarzy z cynkiem- to jest świetna rzecz, faktycznie daje dodatkową ochronę UV (teoretycznie spf30, a w praktyce-pewnie zależnie od nałożonej ilości). Zwykle stosuję chemiczne filtry spf50, i jeśli zdarza mi się spędzić kilka godzin na słońcu, to po wieczornym myciu skóra jest lekko zaróżowiona. Kiedy używam tego pudru skórę mam niewzruszoną słońcem, jakbym cały dzień spędziła w domu.
Oczywiście bardzo bieli, ale wymieszałam go z pudrem sypkim Yves Rocher i mam kolor idealny. Dodatkowo daje też niezle krycie.
Odradzam tylko zakup opakowania - ono jest tak fatalnie zaprojektowane, że połowa pudru ląduje poza opakowaniem za każdym razem jak je otwieram.
https://www.biochemiaurody.com/sklep...amboozinc.html
Bardzo warto go kupić - nie dość, że dobrze matuje, to faktycznie chroni przed uv, a sam cynk ma też chyba leczniczy wpływ na skórę, a cena jest śmieszna (16zł) . Tylko lepiej go sobie wymieszać w jakimś własnym, starym opakowaniu po pudrze.
Też go mam, ale wzbogaciłam go jeszcze krzemionką.
Zastanawiam się tylko nad bieleniem, o którym wspominasz, bo po nałożeniu jest całkowicie transparentny. Matuje, goi, chroni przed słońcem, ale u mnie bielenia nie ma. Czym go nakładasz?

A co do opakowania, to wystarczy kupić podręczne opakowanie na puder 25 ml i puszek o średnicy wieczka i voila
Nic się nie dzieje, puder przewraca się w torebce, plecaku i wszystko jest na swoim miejscu
Ja akurat kupiłam je w Kolorówce, ale na BU mają identyczne pudełko 25 ml z sitkiem, tylko kolor wieczka inny.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2020-06-14 o 14:16
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-19, 21:58   #4699
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Pytanie - czy używała któraś z was ekstrakt wierzbowy standaryzowany na 10% BHA?
https://www.biochemiaurody.com/sklep...cylicacid.html

Rozglądam się za czymś z większą zawartością BHA, na moje potrzeby pewnie 4-5% też pewnie by wystarczyło. Chodzi o sprzątanie porów a nie o złuszczanie. Ale jestem ciekawa jak taka forma salicylu się sprawdza, jeśli ktoś miał i używał

Trafiłam na ten produkt też na KWC
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...icylowego.html
I tu mnie zdziwiła opinia z grudnia 2019, że to przychodzi w formie dwuskładnikowej a nie jako gotowa mieszanka. Chyba że to starsza wersja
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-19, 22:43   #4700
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88079659]Pytanie - czy używała któraś z was ekstrakt wierzbowy standaryzowany na 10% BHA?
https://www.biochemiaurody.com/sklep...cylicacid.html

Rozglądam się za czymś z większą zawartością BHA, na moje potrzeby pewnie 4-5% też pewnie by wystarczyło. Chodzi o sprzątanie porów a nie o złuszczanie. Ale jestem ciekawa jak taka forma salicylu się sprawdza, jeśli ktoś miał i używał

Trafiłam na ten produkt też na KWC
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...icylowego.html
I tu mnie zdziwiła opinia z grudnia 2019, że to przychodzi w formie dwuskładnikowej a nie jako gotowa mieszanka. Chyba że to starsza wersja [/QUOTE]

Ostatnio również zawiesiłam na tym oko.
Kupisz w razie braku odpowiedzi?
Bo ten wątek jakby umarł...
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 10:47   #4701
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88079659]Pytanie - czy używała któraś z was ekstrakt wierzbowy standaryzowany na 10% BHA?
https://www.biochemiaurody.com/sklep...cylicacid.html

Rozglądam się za czymś z większą zawartością BHA, na moje potrzeby pewnie 4-5% też pewnie by wystarczyło. Chodzi o sprzątanie porów a nie o złuszczanie. Ale jestem ciekawa jak taka forma salicylu się sprawdza, jeśli ktoś miał i używał

Trafiłam na ten produkt też na KWC
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...icylowego.html
I tu mnie zdziwiła opinia z grudnia 2019, że to przychodzi w formie dwuskładnikowej a nie jako gotowa mieszanka. Chyba że to starsza wersja [/QUOTE]

A dlaczego Cię to dziwi? Przecież w BU miesza się poszczeólne składniki między sobą.

Ja używałam tej formy kwasu BHA i ten z kory wierzby jest słabszy w działaniu. 10 % kwasu BHA z kory wierzby nie równa sie 10 % BHA kwasu salicylowego. Z tego co pamiętam to nawet nie ma co liczyć na wyższe steżenie tego wkasu, bo w kosmetykach dopuszczallne stezenie do wlasnie 2%.

Ja mialam serum redukujace pory wlasnie na bazie kwasu bha z kory wierzby i dla mnie slabo dzialalo.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 11:06   #4702
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Ostatnio również zawiesiłam na tym oko.
Kupisz w razie braku odpowiedzi?
Bo ten wątek jakby umarł...
Po tym co napisała pseudofeministka, to nie wiem

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A dlaczego Cię to dziwi? Przecież w BU miesza się poszczeólne składniki między sobą.
Bo na stronie BU podali skład produktu co sugerowałoby, że sprzedają produkt o podanym składzie a nie 2 osobne produkty
Zresztą nie napisali nic o mieszaniu, o tym, że składniki są osobno. Właśnie byłam ciekawa jak to wypada, bo ogólnie z samą wodą kwas salicylowy tak niechętnie się miesza i mnie właśnie chodziło o coś gotowego, żeby nie mieć problemów z wytrącaniem kwasu.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam to nawet nie ma co liczyć na wyższe steżenie tego wkasu, bo w kosmetykach dopuszczallne stezenie do wlasnie 2%.
Wiem, że w produktach kosmetycznych 2%. Właśnie nie wiem jak kwalifikowany jest ten produkt - czy jako surowiec czy gotowy kosmetyk. Jeśli jako kosmetyk, to bym się nie dziwiła

A próbowałaś tylko tego konkretnego serum z BU, czy robiłaś też coś sama z tym ekstraktem?
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 22:10   #4703
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Czy któraś z Was skusiła się na te limitowane peptydowe kapsułki? Bo się nad nimi zastanawiam
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 15:11   #4704
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88080499]Po tym co napisała pseudofeministka, to nie wiem
[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was skusiła się na te limitowane peptydowe kapsułki? Bo się nad nimi zastanawiam
A co to jest?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 22:56   #4705
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość




A co to jest?
Jakaś limitowana nowość, kapsułki z peptydem na zmarszczki mimiczne, mają na stronie
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-26, 12:54   #4706
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Jakaś limitowana nowość, kapsułki z peptydem na zmarszczki mimiczne, mają na stronie
Wrzucisz link?
Nie mogę znaleźć.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-26, 20:48   #4707
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Wrzucisz link?
Nie mogę znaleźć.
Jasne: https://www.biochemiaurody.com/sklep...-capsules.html
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-26, 22:06   #4708
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
O, pierwsze widzę
Nie znalazłaś gdzieś jakichś opinii o tych kapsułkach?
Zawsze możesz też napisać do BU. Na pewno rzeczowo Ci odpiszą, jeśli opiszesz im stan swojej cery Oni są w porządku. Na bank nie wcisną kitu.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-26, 22:21   #4709
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
O, pierwsze widzę
Nie znalazłaś gdzieś jakichś opinii o tych kapsułkach?
Zawsze możesz też napisać do BU. Na pewno rzeczowo Ci odpiszą, jeśli opiszesz im stan swojej cery Oni są w porządku. Na bank nie wcisną kitu.
Zaryzykowałam, zamówiłam i czekam Dopiero co się pojawiły i nigdzie żadnych opinii nie było.
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-26, 22:24   #4710
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Zaryzykowałam, zamówiłam i czekam Dopiero co się pojawiły i nigdzie żadnych opinii nie było.
Testowanie jest fajne
A jakie zmarszczki są dla Ciebie największą zmorą?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.