Czy ktoras z Was rodzila w U.K. ? - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-20, 23:06   #451
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Czy ktoras z Was rodzila w U.K. ?

Mnie 'obslugiwaly' trzy. I kazda byla spoko.
Wczesniej na jakies badanie trafilam do takiego niemilego starego babska. Za to byla z nia praktykantka i byla bardzo mila. Kiedy trafilam do szpitala juz rodzic, powiedzielismy, ze nie zyczym sobie, zeby ta pani sie kolejny raz pojawila. Jeszcze spytali nas, czy chcemy zlozyc oficjalna skarge na nia, ale dla mnie to donosicielstwo i powiedzialam, ze nie.
Ogolnie spotkalam sie z piecioma poloznymi i szosta, tym babsztylem. Wszystkie oprocz ostatnio wymienionej byly bardzo mile i pomocne.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 23:22   #452
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Czy ktoras z Was rodzila w U.K. ?

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Mnie 'obslugiwaly' trzy. I kazda byla spoko.
Wczesniej na jakies badanie trafilam do takiego niemilego starego babska. Za to byla z nia praktykantka i byla bardzo mila. Kiedy trafilam do szpitala juz rodzic, powiedzielismy, ze nie zyczym sobie, zeby ta pani sie kolejny raz pojawila. Jeszcze spytali nas, czy chcemy zlozyc oficjalna skarge na nia, ale dla mnie to donosicielstwo i powiedzialam, ze nie.
Ogolnie spotkalam sie z piecioma poloznymi i szosta, tym babsztylem. Wszystkie oprocz ostatnio wymienionej byly bardzo mile i pomocne.
Chaos Girl to ile rodzilas, ze mialas az 3 polozne? Ja akurat trafilam na koniec zmiany a uwinelam sie w szesc godzin.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 00:43   #453
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Czy ktoras z Was rodzila w U.K. ?

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Chaos Girl to ile rodzilas, ze mialas az 3 polozne? Ja akurat trafilam na koniec zmiany a uwinelam sie w szesc godzin.
szybciutko.
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 02:02   #454
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Czy ktoras z Was rodzila w U.K. ?

Cytat:
Napisane przez madzienka7913348636
:d:d:d szybciutko.
:d :d :d

Edytowane przez aaliyah
Czas edycji: 2009-07-21 o 16:45
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 14:28   #455
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Czy ktoras z Was rodzila w U.K. ?

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Chaos Girl to ile rodzilas, ze mialas az 3 polozne? Ja akurat trafilam na koniec zmiany a uwinelam sie w szesc godzin.
Ekspresowy porod Ja spedzilam w szpitalu 16 godzin.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 14:33   #456
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Czy ktoras z Was rodzila w U.K. ?

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Ekspresowy porod Ja spedzilam w szpitalu 16 godzin.
Pierwsze dziecko rodzilam ponad dobe.
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 14:39   #457
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Czy ktoras z Was rodzila w U.K. ?

Moja znajoma spedzila w szpitalu 30 godz, ale ona miala porod wywolywany. No wiec tabletka i szesc godzin czekania i tak kilka razy. Mowila, ze jak sie jej zaczely skurcze, to wszytsko juz trwalo godzine. Ja mialam skurcze pzrez caly czas.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 14:45   #458
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Czy ktoras z Was rodzila w U.K. ?

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Moja znajoma spedzila w szpitalu 30 godz, ale ona miala porod wywolywany. No wiec tabletka i szesc godzin czekania i tak kilka razy. Mowila, ze jak sie jej zaczely skurcze, to wszytsko juz trwalo godzine. Ja mialam skurcze pzrez caly czas.
Uuuu wspolczuje, u mnie skurcze trwaly dobre ponad 8 godzin, na porodowce krzyczalam juz, ze umieram tak cholernie bolalo. Mialo byc ponad dobe jak we wczesniejszym watku , "dobre ponad" mialo byc dobe ponad do czego chcialam nawiazac piszac 8h?juz nie pamietam . Hi, hi aby to pierwszy raz skleroza z poplataniem mnie wzmogla.

Edytowane przez madzienka79
Czas edycji: 2009-07-21 o 17:48 Powód: SLEPOTA POLACZONA ZE SKLEROZA I NIEROZROZNIANIEM CYFR I LITER NA KLAWIATURZE.
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 16:50   #459
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Czy ktoras z Was rodzila w U.K. ?

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Pokaż wiadomość
Uuuu wspolczuje, u mnie skurcze trwaly dobre ponad 8 godzin, na porodowce krzyczalam juz, ze umieram tak cholernie bolalo.
Rodzilas ponad dobe, a skurcze mialas 8 godzin...

Ja rodzilam 6 godzin bo w UK trafia sie na porodowke jak masz skurcze co 5 minut, mialam wtedy juz rozwarcie na 4cm. A skurcze mialam w sumie 30 godzin.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 17:03   #460
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Czy ktoras z Was rodzila w U.K. ?

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Rodzilas ponad dobe, a skurcze mialas 8 godzin...

Ja rodzilam 6 godzin bo w UK trafia sie na porodowke jak masz skurcze co 5 minut, mialam wtedy juz rozwarcie na 4cm. A skurcze mialam w sumie 30 godzin.
no tak fajnie to zabrzmialo, nie ta cyferka wyskoczyla:hahaha :. Tak tez slyszalam, ze biora cie tutaj do szpitala jak juz prawie rodzisz.
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 23:59   #461
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Czy ktoras z Was rodzila w U.K. ?

Jak sie upzresz, to nie. My dzwonilismy dwa razy i za drugim powiedzialam, ze przyjezdzam i juz. Oczywoscie w pierwszej rozmowie zalecono mi kapiel. Cos mi sie zdaje, ze te kapiele, to kaza brac niby to dla relaksu, ale maja pewnosc, ze pacjentka czysta przyjedzie
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 00:11   #462
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Czy ktoras z Was rodzila w U.K. ?

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Jak sie upzresz, to nie. My dzwonilismy dwa razy i za drugim powiedzialam, ze przyjezdzam i juz. Oczywoscie w pierwszej rozmowie zalecono mi kapiel. Cos mi sie zdaje, ze te kapiele, to kaza brac niby to dla relaksu, ale maja pewnosc, ze pacjentka czysta przyjedzie
Skad taki wniosek? Maja jakies przykre doswiadczenia? a jak ktos nie ma wanny albo ciezko kobiecie zrobic sobie kapiel.
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 00:41   #463
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Czy ktoras z Was rodzila w U.K. ?

Nie wiem jakie tu maja doswiadczenia, ale mojej mamy znajoma byla polozna w Polsce. Mowila, ze nieraz takie brudne baby przychodza do porodu, ze sie zyc odechciewa.
A jak ktos nie ma wanny w domu, czy nie da rady kapieli zrobic, to panie polozne pewno takowa przygotuja. Mnie pytaly na wjezdzie, czy sie wykapalam
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 14:30   #464
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: Czy ktoras z Was rodzila w U.K. ?

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Nie wiem jakie tu maja doswiadczenia, ale mojej mamy znajoma byla polozna w Polsce. Mowila, ze nieraz takie brudne baby przychodza do porodu, ze sie zyc odechciewa.
A jak ktos nie ma wanny w domu, czy nie da rady kapieli zrobic, to panie polozne pewno takowa przygotuja. Mnie pytaly na wjezdzie, czy sie wykapalam
mnie sie tam nikt nie pytal ani przez telefon nie zalecal

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Pokaż wiadomość
no tak fajnie to zabrzmialo, nie ta cyferka wyskoczyla:hahaha :. Tak tez slyszalam, ze biora cie tutaj do szpitala jak juz prawie rodzisz.
no wiesz to, ze masz skurcze co 5 minut to nie znaczy ze juz prawie rodzisz..... ja mialam co minute z pierwszym dzieckiem i trwalo to 8h.....
a 4 cm rowarcia mialam juz dwa dni przed rozpoczeciem akcji porodowej
z drugim skurcze mialam co 15-30minut od rana, ale na tyle znosnie ze do szpitala sie nie wybieralam, do okolo poludnia i wtedy jak mnie laplo to na porodowke przyjechalam a polozna mi kazala od razu przec......
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 14:34   #465
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Czy ktoras z Was rodzila w U.K. ?

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Nie wiem jakie tu maja doswiadczenia, ale mojej mamy znajoma byla polozna w Polsce. Mowila, ze nieraz takie brudne baby przychodza do porodu, ze sie zyc odechciewa.
A jak ktos nie ma wanny w domu, czy nie da rady kapieli zrobic, to panie polozne pewno takowa przygotuja. Mnie pytaly na wjezdzie, czy sie wykapalam


---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

[QUOTE=Ejva;13374018]mnie sie tam nikt nie pytal ani przez telefon nie zalecal



no wiesz to, ze masz skurcze co 5 minut to nie znaczy ze juz prawie rodzisz.....:co nfused::confuse d: gdzie co i jak bo nie rozumiem? napisalam prawie jak juz rodzisz to biora cie do szpitala a nie jak masz skurcze co 5 minut.
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 17:37   #466
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Czy ktoras z Was rodzila w U.K. ?

Ja tez miełam poród wywoływany, po jednej tabletce sie zaczeło. Uwinełam sie w 6 godz. od pierwszego jakiegokolwiek bólu do wyjścia dzidzi. To to jest ekspres jak na wywoływany
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 08:52   #467
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: Czy ktoras z Was rodzila w U.K. ?

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Pokaż wiadomość







.:con fused::confused : gdzie co i jak bo nie rozumiem? napisalam prawie jak juz rodzisz to biora cie do szpitala a nie jak masz skurcze co 5 minut.
odnioslas sie do posta w ktorym aaliyah pisala ze trafia sie do szpitala gdy sie ma skurcze co 5 minut......
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me

Edytowane przez Ejva
Czas edycji: 2009-07-23 o 08:53
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 12:31   #468
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Czy ktoras z Was rodzila w U.K. ?

Cytat:
Napisane przez Ejva Pokaż wiadomość
odnioslas sie do posta w ktorym aaliyah pisala ze trafia sie do szpitala gdy sie ma skurcze co 5 minut......
Ano odnioslam sie do tego posta tyle, ze napisalam "prawie rodzisz", nie podalam konkretnej liczby skurczow.

Edytowane przez madzienka79
Czas edycji: 2009-07-23 o 14:48
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 20:42   #469
olibar
Raczkowanie
 
Avatar olibar
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: green island
Wiadomości: 416
Dot.: Czy ktoras z Was rodzila w U.K. ?

Hej!
Watek cos umarl wiec moze odkopie ;-)
Mam termin porodu na za 10 dni. Bylam ogladac szpital i do wyboru mam Birth Centre nowo otworzone gdzie sa same polozne a srodki znieczulajace to g&a i mozna basen uzyc.
Obok jest porodowka z lekarzami i tam tez mozna fostac epidural i jeszcze cos. Ja sie zdecydowalam na Birth Centre. Mysle ze nie potrzebuje epiduralu z reszta kazdy odradza itp itd. Anyway.. jak zobaczylam sale.. zapytalam jak glupia: ile sie placi za pobyt Autentycznie mozg mi uciekl i w momencie zadawania pytania nie myslalam. Polozna sie usmiala i mowi ze za darmo haha.
Sa 4 sale porodowe. To jak pokoj ensuite w hotelu 4*...
Pamietam ze w Polsce ponad 6 lat temu byly oferowane pokoje osobne za 500zl doba oraz to nie wygladalo jak tu ani w 1/10...
W zalaczniku zdjecie.

No ale przechodzac do meritum sprawy. To moja druga ciaza, pierwsza w Uk. Mialam z 6 spotkan z poloznymi od poczatku. Kazde spotkanie z inna kobieta. Ok. Nie mislam badania ginekologicznego ANI RAZU. Raz sie pytalam poloznej czy ona mi zajrzy tam "just in case". A ona z usmiechem ze jak nie mam uplawow, nie krwawie itp to nie ma po co zagladac. Bylam zdziwiona no ale dobra.
Ostatnio pytsla mnie czy chce zeby podano witamijr bodaj K dla dziecka po porodzie. Wiec pytam czemu mnie pyta no chyba oni wiedza co jest najlepsze :O generalnie takie mi pytsnia zadawala ze naprawde w szoku bylam. Albo: czy zezwalam na podpiecie mnie ewentualnir pod Ktg albo czy wole sluchac bicie serca przez ten przenosny sprzet. No LOL.
Generalnie napomknelam ze chcialsbym rodzic w wodzie bo za pierwszym razem bylo okropnie. Bulo to w Polsce i nie mislam mozliwosci wyboru pozycji w tamtych latach. Polozna byla zdziwiona jak jej mowilam. Wiec nie bylo oddzialywania grawitacji przez co nie dosc ze mnie nacielo to popekalam tak bardzo ze kilka tygodni chodzic nie moglam ani siedziec. Nie do pomyslenia.

Dlatego opowiedzialamno tym poloznej a ona stwierdzila ze tu to jak chce tak moge urodzic. Na stojaco kucajaco w wodzie czy jak tam akrobacje mi pozwola moim problemem tylko jest to ze mam trzy duze zszycia po 1szym porodzie i jsk mi to peknie znow to chyba umre z bolu. Po 1szym razie z seksem czekalam... ponad rok. Dacie wiare nie dalam rady wczesniej. Moj tz chodzil jak nakrecony haha.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BIRTH_CENTR__c2170589_1542_312.jpg (25,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lew_ORM1046_medres.JPG (39,3 KB, 2 załadowań)
olibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-09, 20:57   #470
silly78
tut tuut
 
Avatar silly78
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 688
GG do silly78
Dot.: Czy ktoras z Was rodzila w U.K. ?

Hejka co s konkretnie Cie niepokoi? Powiedz o tym poloznej/w szpitalu, mysle ze rozwieja Twoje watpliwosci
Mimo braku badan ginekologicznych dobrze wspominam opieke poloznych, a juz szpital to fantazja. Jednoosobowy pokoj z lazienka, pielegniarka na dzwonek cala dobe, wrecz mi mlwily ze za rzadko dzwonie a one sa na kazde moje gwizdniecie.
Nie woem, czy system angielski jest dobry przy ciazy problemowej, ja problemow nie mialam i wspominam doskonale. Szczegolnie w porownaniu z opowiesciami kolezanek z pl
__________________
Panicz

Maluch
silly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 21:11   #471
olibar
Raczkowanie
 
Avatar olibar
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: green island
Wiadomości: 416
Dot.: Czy ktoras z Was rodzila w U.K. ?

Wlasnie tez czytalam, ze jesli bezproblemowa ciaza to opieka fantastiko polozna ciagle przy nas. Ciekawe jak to bedzie.
Najbardziej niepokoje sie:
1. Dojazdem, mowila mi ze mam dzwonic do szpitala jak bede miec skurcze ale jak co 5 min to mam nie dzwonic a jak czesciej to tak.. tyle ze co jesli urodze szybciutko? Auta nie mamy a na taxi 15 min trzeba czekac okolo plus 20 min dojazd..
2. Boje sie kolejnego rozerwania moich juz wczesniej rozerwanych i zszytych czesci waginy :P w trzech miejscach na zszyciu mialam krwiaki po poprzedniej ciazy i chamsko mnie zszyli bo tyle lat po a ja czuje te szycia pod palcami zgrubienia straszne.
3. Wiem troche niesmaczne ale tak sie zastanawiam jak to jest todzic w wodzie bo jednak no krew plywa a czasami dwojeczka moze wyjechac :P za 1 szym razem niestety ale pierwsza byla kupka a nie dziecko :P i jakos tak wstyd mi.
olibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 21:27   #472
silly78
tut tuut
 
Avatar silly78
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 688
GG do silly78
Dot.: Czy ktoras z Was rodzila w U.K. ?

Coz, moge napisac tylko jak bylo u mnie. O 4 rano po prostu odeszly mi wody, maz mnie zawiozl do szpitala i przyjeli mnie od reki. Wiec nie wiem jak to jest liczyc skurcze.
Z drugim pt nie pomoge, u mnie cesarka ze wskazaniem. Ale zaszyli elegancko, zadnych problemow.
A co do porodu... Wiesz, to czysta fizjologia ale jestem pewna ze w szpitalu spotkasz sie z milym cieplym przyjeciem niewazne co oni sa mili, a poza tym, tak pragmatycznie... Boja sie zlozenia skargi przez pacjenta, wiec mozesz byc zupelnie zrelaksowana
__________________
Panicz

Maluch
silly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 21:29   #473
olibar
Raczkowanie
 
Avatar olibar
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: green island
Wiadomości: 416
Dot.: Czy ktoras z Was rodzila w U.K. ?

Dzieki za informacje to moze zamiast dzwonic do nich to podjade od razu.
Ciesze sie ze chociaz Twoje szycie dobre ;-)
olibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 21:33   #474
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Czy ktoras z Was rodzila w U.K. ?

W drugiej ciazy przy skurczach zadzwonilam no tez nie wiedzialam czy sie zbierac czy jak, polozna powiedziala ze Jak sie obawiam I mysle ze czas to zebym przyjechala, zbadaja mnie I najwyzej wysla do domu spowrotem, no ale zostalam I za 2 godz urodzilam


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Kruszyna nr 2
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 21:34   #475
olibar
Raczkowanie
 
Avatar olibar
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: green island
Wiadomości: 416
Dot.: Czy ktoras z Was rodzila w U.K. ?

O kurcze to dobrze ze pojechalas ;-) dobrze sie czyta takie historie :P
olibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 12:03   #476
olibar
Raczkowanie
 
Avatar olibar
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: green island
Wiadomości: 416
Dot.: Czy ktoras z Was rodzila w U.K. ?

Tak sie zastanawiam nad mlekiem modyfikowanym. Myslalam ze kupie tu Nan ktory uzywalam w Pl ale niestety nie ma. Zdecydowalam sie na Hipp. Pewnie roznic w modyfikowanym mleku za wiele nie ma..
olibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-10 12:03:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.