Podkład lub puder w odcieniu brzoskwiniowym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-20, 16:57   #1
Justynka530
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63

Podkład lub puder w odcieniu brzoskwiniowym


Hej dziewczyny
Pierwszy raz zakładam jakiś wątek na wizażu, także nie mam jeszcze doświadczenia w tej kwestiiAle bardzo bym Was prosiła o pomoc
Otóż.....od jakiegoś czasu poszukuje dobrego podkładu lub pudru w odcieniu jasno brzoskwiniowym lub takim morelowymZależy mi, żeby ten odcień nie wpadał w pomarańcz, tylko był czysto, delikatnie brzoskwniowy, bardziej wpadający w lekki róż, anieżeli w pomarańcz
Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania się w strefie T. Najlepiej odpowiadał by mi podkład w musie, kremie, piance...w każdym razie nie bardzo płynny, tylko o takiej gęstszej konsystencji
Jeśli kiedykolwiek używałyście takiego podkładu lub pudru to bardzo bym Was prosiła o podanie jego nazwy i ewentualnie nazwy drogerii, w której można go kupićNajlepiej jak byłyby to kosmetyki dostępne w Rossmannie, Naturze lub Douglasie
Czekam na odpowiedź, mam nadzieje, że mi pomożecie, bo bardzo bym chciała sprawić sobie taki podkład lub puder na święta, żeby ożywić troszkę moją buźkęNa studniówkę kosmetyczka malowała mnie takim ładnym pudrem, właśnie w pięknym odcieniu brzoskwiniowym, ale to już dawno było i od tego czasu pozmieniała już kosmetyki, zresztą Ona wtedy mieszała kilka podkłądów i pudrów na mojej twarzy i stąd wyszedł Jej pewnie taki ładny kolorekJa mam jednak nadzieje, że Wy znacie jakiś jeden puder lub podkład, z którego odcienia będę bardzo zadowolonaCzekam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-12-21 o 10:46 Powód: wątek nieaktualny
Justynka530 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 17:12   #2
BabyOnion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Podkład lub puder w odcieniu brzoskwiniowym

Spróbuj Dior Capture Totale nr 023 Peach (brzoskwinia). Wypróbuj go na skórze. Według mnie pięknie rozjaśnia cerę.
BabyOnion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 17:32   #3
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Podkład lub puder w odcieniu brzoskwiniowym

Cytat:
Napisane przez Justynka530 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Pierwszy raz zakładam jakiś wątek na wizażu, także nie mam jeszcze doświadczenia w tej kwestiiAle bardzo bym Was prosiła o pomoc
Otóż.....od jakiegoś czasu poszukuje dobrego podkładu lub pudru w odcieniu jasno brzoskwiniowym lub takim morelowymZależy mi, żeby ten odcień nie wpadał w pomarańcz, tylko był czysto, delikatnie brzoskwniowy, bardziej wpadający w lekki róż, anieżeli w pomarańcz
Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania się w strefie T. Najlepiej odpowiadał by mi podkład w musie, kremie, piance...w każdym razie nie bardzo płynny, tylko o takiej gęstszej konsystencji
Jeśli kiedykolwiek używałyście takiego podkładu lub pudru to bardzo bym Was prosiła o podanie jego nazwy i ewentualnie nazwy drogerii, w której można go kupićNajlepiej jak byłyby to kosmetyki dostępne w Rossmannie, Naturze lub Douglasie
Czekam na odpowiedź, mam nadzieje, że mi pomożecie, bo bardzo bym chciała sprawić sobie taki podkład lub puder na święta, żeby ożywić troszkę moją buźkęNa studniówkę kosmetyczka malowała mnie takim ładnym pudrem, właśnie w pięknym odcieniu brzoskwiniowym, ale to już dawno było i od tego czasu pozmieniała już kosmetyki, zresztą Ona wtedy mieszała kilka podkłądów i pudrów na mojej twarzy i stąd wyszedł Jej pewnie taki ładny kolorekJa mam jednak nadzieje, że Wy znacie jakiś jeden puder lub podkład, z którego odcienia będę bardzo zadowolonaCzekam
najlepiej idź do drogerii z testerami, popróbuj takie, które Tobie pasują (zwłaszcza cenowo ), porównaj z opiniami z KWC
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 20:26   #4
Justynka530
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Podkład lub puder w odcieniu brzoskwiniowym

BabyOnion: Ten Dior niestety jest za drogi jak na moja kieszeń.... Ale dziękuję za podpowiedź
Kasza Manna: W sumie jest to jakieś rozwiązanie, z tym, że musiałabym chyba z godzinę chodzić po drogerii, zanim znalazłabym coś odpowiedniego :P A podejrzewam, że i Panie ekspedientki patrzyły by się na mnie jakoś dziwnie
Także na razie proszę Was o radę Piszcie jak macie jakieś pomysły Z góry dziekuję

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Widzę, że moje pytanie jest dość nietypowe i chyba żadna z Was nie jest w stanie mi pomóc A tak chciałam sobie kupić taki podkład pod choinkę... No nic....jest jeszcze trochę czasu do czwartku, więc może któraś z Was mi doradzi Zależy mi na pudrze lub podkładzie w odcieniu brzoskwiniowym, ale jakbyście takiego nie znały to byłabym też wdzięczna za jakąś informację dotyczącą różu w odcieniu brzoskwiniowym lub morelowymSłyszałam dużo dobrego o różu Bourjois Pastel Joues. Nie wiecie może, czy ma on jakiś ładny odcień moreli, ew brzoskwinii?I jakie róże jeszcze polecacie?
P.S. Bardziej jednak zależy mi na tym podkładzie, dlatego założyłam ten wątek, bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat Pomóżcie
__________________
Justyna
Justynka530 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 21:49   #5
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Podkład lub puder w odcieniu brzoskwiniowym

Cytat:
Napisane przez Justynka530 Pokaż wiadomość
BabyOnion: Ten Dior niestety jest za drogi jak na moja kieszeń.... Ale dziękuję za podpowiedź
Kasza Manna: W sumie jest to jakieś rozwiązanie, z tym, że musiałabym chyba z godzinę chodzić po drogerii, zanim znalazłabym coś odpowiedniego :P A podejrzewam, że i Panie ekspedientki patrzyły by się na mnie jakoś dziwnie
Także na razie proszę Was o radę Piszcie jak macie jakieś pomysły Z góry dziekuję

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Widzę, że moje pytanie jest dość nietypowe i chyba żadna z ka
Was nie jest w stanie mi pomóc A tak chciałam sobie kupić taki podkład pod choinkę... No nic....jest jeszcze trochę czasu do czwartku, więc może któraś z Was mi doradzi Zależy mi na pudrze lub podkładzie w odcieniu brzoskwiniowym, ale jakbyście takiego nie znały to byłabym też wdzięczna za jakąś informację dotyczącą różu w odcieniu brzoskwiniowym lub morelowymSłyszałam dużo dobrego o różu Bourjois Pastel Joues. Nie wiecie może, czy ma on jakiś ładny odcień moreli, ew brzoskwinii?I jakie róże jeszcze polecacie?
P.S. Bardziej jednak zależy mi na tym podkładzie, dlatego założyłam ten wątek, bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat Pomóżcie

Manna ma racje. Idz do drogerii i sama poszukaj. Co z tego, ze bedziesz musiala chodzic godzine. Ja szukam idealnego podkladu dla siebie od lat, bo wszystkie sa za ciemne a Ty musialabys poswiecic az godzine . Straszne .


Twoje pytanie nie jest nietypowe. Raczej tendencyjne. Dziewczyny zaproponowaly CI tu najprostsze rozwiazanie pt "idz do drogerii". Tobie sie po prostu nie chce. Jaki sens pomagac komus, komu ciezko poswiecic godzine a potem jeszcze narzeka, ze nikt nie jest w stanie mu pomoc. Pewnie jest, ale widzac Twoje nastawienie kazdy odpuszcza.

A gwoli pracy u podstaw: zastanow sie czy brzoskwinia czy odcien wpadajacy w roz. Te dwie rzeczy wzajemnie sie wykluczaja. Pomijajac juz nastawienie to trudno CI pomoc, bo sama nie wiesz czego szukasz. Kolor brzoskiwiniowy nie moze wpadac w roz, bo juz nie bylby brzoskwiniowy. Brzoskiwinia zawsze lekko wpada w pomarancz .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2009-12-20 o 21:52
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.