Wycieczka samochodem drezno-praga - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-28, 21:59   #1
topsykrett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Arrow

Wycieczka samochodem drezno-praga


Cześć!
Jestem studentem i wraz z dwoma kolegami planujemy wyjazd. Wycieczka będzie przebiegała według planu : wyjazd ze szczecina w nocy do drezna ( dzień pobytu) następnie do Pragi (dwa dni pobytu, w tym nocleg[bądź dwa] w jakimś tanim hotelu/hostelu/czymkolwiek) i powrót

Niestety, jesteśmy świerzaki, planujemy wyjazd "na spontana". Liczymy na tanie koszty oraz na jak najmniejsze zmęczenie podróżą. Koszt na jedną osobę za same paliwo już wynosi około 200 zł.
Jakie są koszty tanich hoteli na obrzeżach Pragi?
Co warto zwiedzić?
Czego unikać w trakcie wyjazdu?
Co warto ze sobą zabrać?
Ojj wiele mam pytań, najlepiej jakby znalazł się taki "ktoś" kto taki mały trip odbył i opisał takową podróż.
Pozdrawiam, studencik
topsykrett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 17:20   #2
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wycieczka samochodem drezno-praga

Cytat:
Napisane przez topsykrett Pokaż wiadomość
Cześć!
Jestem studentem i wraz z dwoma kolegami planujemy wyjazd. Wycieczka będzie przebiegała według planu : wyjazd ze szczecina w nocy do drezna ( dzień pobytu) następnie do Pragi (dwa dni pobytu, w tym nocleg[bądź dwa] w jakimś tanim hotelu/hostelu/czymkolwiek) i powrót

Niestety, jesteśmy świerzaki, planujemy wyjazd "na spontana". Liczymy na tanie koszty oraz na jak najmniejsze zmęczenie podróżą. Koszt na jedną osobę za same paliwo już wynosi około 200 zł.
Jakie są koszty tanich hoteli na obrzeżach Pragi?
Co warto zwiedzić?
Czego unikać w trakcie wyjazdu?
Co warto ze sobą zabrać?
Ojj wiele mam pytań, najlepiej jakby znalazł się taki "ktoś" kto taki mały trip odbył i opisał takową podróż.
Pozdrawiam, studencik
Byłam i w Dreźnie i w Pradze. Oba miasta są bardzo klimatyczne, choć Praga bije Drezno na głowę, co chyba nie powinno dziwić.
W Pradze szukajcie najtańszej lokalizacji z darmowym parkingiem. Hostele są najtańsze, ale nie wiadomo, czy oferują parkingi. Jak możecie spać w pokoju 3-osobowym to nie powinniście wydać majątku.
W samochodzie możecie wziąć właściwie wszystko. Weźcie sobie suchy prowiant do Drezna, tam jest dosyć drogo, ale wyskoczcie na kiełbaskę W Pradze koniecznie zjedzcie knedlo-vepro-zelo, smazeny syr i takie tam. No i piwo, zarówno i Niemcy, jak i Czechy słyną z wyjątkowego piwa i kultury jego picia (wyjście do baru w Pradze, przebywanie z mieszkańcami - bezcenne).
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 16:01   #3
oskar90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 115
Dot.: Wycieczka samochodem drezno-praga

Hej dołączam sie do was W 2014 roku mysle nad wybraniem się na Ibize myslalem też o lloret de mar albo Pag Croatia chorwacja ibiza szukam ekipy, byliby jacys chetni?
oskar90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.