wpływ chorego zęba na stan skóry? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-06, 20:04   #1
justiiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 41

wpływ chorego zęba na stan skóry?


otóż ostatnio zrobila mi sie dziurka w zabku ...teraz czuje jak ropka mi sie tam dostaje strasznie boli a wizyta u dentysty dopiero za tydzien ....zauwazylam ze odkad mam zepsutego zeba stan mojej skory sie pogorszyl...czy mozliwe aby chory zab mial wplyw na stan mojej cery? moze to glupie pytanie ale pojecia nie mam....
justiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 21:36   #2
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: wpływ chorego zęba na stan skóry?

zeby maja duzy wplyw na stan cery. w moim przypadku kompetentni lekarze zawsze pytali o to czy mam zdrowe zabki. jedna z wielu przyczyn tradziku sa chore zeby.

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2006-02-07 o 08:50
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 09:03   #3
indiego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 254
Dot.: wpływ chorego zęba na stan skóry?

Cytat:
Napisane przez justiiii
otóż ostatnio zrobila mi sie dziurka w zabku ...teraz czuje jak ropka mi sie tam dostaje strasznie boli a wizyta u dentysty dopiero za tydzien ....zauwazylam ze odkad mam zepsutego zeba stan mojej skory sie pogorszyl...czy mozliwe aby chory zab mial wplyw na stan mojej cery? moze to glupie pytanie ale pojecia nie mam....
droga kolezanko
i dziwi mnie co ty masz za stomatologa ze z bolacym zebem nie chce cie przyjac "z miejsca" do tego zmiana ropna!!! to wymaga szybkiej interwencji pewnie nie jestes w wieku w ktorym przestaje ci na zebach zalezec!!!!
zmiany zapalne w obrebie ukladu stomatognatycznego, zatrzymane osemki moga miec wplyw na ogolny stan organizmu, gdyz nie sa od niego odizolowane, niestety nie wolno zwalac winy na zeby jesli ma sie problemy tradzikowe czesto maja one inne podloze!!
indiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.