Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-04, 09:03   #541
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dotarły do mnie 3 pierwsze próbki 3 x matujący podkład (różne odcienie) i dostałam jedną gratis - puder rozświetlający przyłączam się do testowania
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 12:16   #542
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dostałam swój cały zestaw z podkładem matującym .
Jako gratis dostałam próbki różu sunrise i podkładu rozświetlającego golden medium- świetnie nadaje się na brązer
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 15:04   #543
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej . Jestem tu nowa, nie miałam nigdy do czynienia z Annabelle Minerals, dlatego potrzebuję porady. Jaki odcień podkładu (i korektora) będzie dla mnie odpowiedni, jeśli z EDM używałam olive fair i neutral fair. Bardzo proszę o pomoc
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 15:15   #544
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Hej . Jestem tu nowa, nie miałam nigdy do czynienia z Annabelle Minerals, dlatego potrzebuję porady. Jaki odcień podkładu (i korektora) będzie dla mnie odpowiedni, jeśli z EDM używałam olive fair i neutral fair. Bardzo proszę o pomoc
Miałam sampla EDM olive fair kiedy szukałam dla siebie odcienia, ten mi nawet pasował i nad nim myślałam, ale ostatecznie zdecydowałam się na golden fair, a z Annabelle używam golden fairest. Może jakoś Ci to pomoże
A co do korektorów to moim zdaniem light nadaje się tylko pod podkład do tuszowania zaczerwienień, bo jest w zasadzie biało-zielony, natomiast medium idealnie stapia się z golden fairest
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 16:08   #545
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Miałam sampla EDM olive fair kiedy szukałam dla siebie odcienia, ten mi nawet pasował i nad nim myślałam, ale ostatecznie zdecydowałam się na golden fair, a z Annabelle używam golden fairest. Może jakoś Ci to pomoże
A co do korektorów to moim zdaniem light nadaje się tylko pod podkład do tuszowania zaczerwienień, bo jest w zasadzie biało-zielony, natomiast medium idealnie stapia się z golden fairest
Super, dziękuję . Próbowałam też kiedyś golden fair z EDM i też mi pasował, więc spróbuję z golden fairest (teraz patrzę i beige też wygląda nieźle, nawet trochę jaśniej). Jaką formułę polecasz do mieszanej cery z niewielką ilością niedoskonałości?
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 17:22   #546
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cześć Dziewczyny
Mam małe pytanko, a mianowicie.. Czy wiecie gdzie można stacjonarnie kupić pudełeczko z sitkiem do podkładu/pudru sypkiego?
Chciałabym wykorzystać je do próbki podkładu AM
__________________





Edytowane przez norka93
Czas edycji: 2013-03-04 o 17:37
norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:42   #547
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Czesc dziewczyny.. moze bylybyscie zainteresowane wymiana? Chodzi o roz..https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679952
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 20:00   #548
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Super, dziękuję . Próbowałam też kiedyś golden fair z EDM i też mi pasował, więc spróbuję z golden fairest (teraz patrzę i beige też wygląda nieźle, nawet trochę jaśniej). Jaką formułę polecasz do mieszanej cery z niewielką ilością niedoskonałości?
Najlepiej by było, jakbyś sobie zamówiła próbki kryjącego i matującego Teoretycznie na mieszanej cerze lepiej powinien się sprawdzić matujący, ale u mnie przy takiej cerze kryjący jakoś lepiej "leży" Krycie wg mnie mają podobne.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 20:09   #549
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
(...)

Wypróbuj i napisz czy Ci taki sposób pasuje .
Ja od kilku dni nie używam korektora wcale, podkład matujący, tak ładnie kryje że korektor jest już zbędny .
Próbowałam u mnie nic z tego, mam za dużo do przykrycia i żeby mi pokryło np. niedoskonałości, muszę małym pędzelkiem przykryć tylko tą kropkę

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Dobrze wklepać palcem - wtedy trzymają się cały dzień Daję go pod podkład.
Palcem! Dzięki, jutro wypróbuję

Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
1. raczej light, wziełabym obie próbki, dla fair light jest za jasny. Light jest naprawdę bardzo biały i nie dostosowuje się do kolorytu cery, u mnie podkład go nie przykrywa.
2. róż honey, rozświetlający medium gold - te połyskujące drobinki są malo widoczne.
3.sunrise jest matowy
U mnie też. Męczę się i męczę, musiałabym chyba sto warstw nałożyć, żeby to zakryć albo robię coś źle.
Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Testowałam nakładanie podkładu AM na mokro...twarz obficie spryskałam tonikiem i pędzel z podkładem też spryskałam. Aplikacja bajka, nie ma smug, rozprowadza się szybko i dokładnie, że właściwie po ciemku można to robić .
Efekt na buzi baaardzo mi się spodobał , wygląda jak nałożony płynny podkład, bez żadnej maski przy rewelacyjnym kryciu . Krycie wg mnie lepsze niż przy nakładaniu na sucho a twarz wygląda niezwykle naturalnie.
Już się nie mogę doczekać swojego biga , jadę teraz na próbce i mam wrażenie że ubytku nie widać...
Polecam wypróbować ten sposób
jak to zrobiłaś, ja nie umiem pryskam pędzel np. wodą termalną, a potem jak nakładam, to mi się ciastoli (istnieje takie słowo? ) i robię sobie ciemne i jasne placki, nie potrafię równomiernie jaki masz pędzel? I twarzy nie psikam niczym, tylko pędzel... czy to ważne?
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Super, dziękuję . Próbowałam też kiedyś golden fair z EDM i też mi pasował, więc spróbuję z golden fairest (teraz patrzę i beige też wygląda nieźle, nawet trochę jaśniej). Jaką formułę polecasz do mieszanej cery z niewielką ilością niedoskonałości?
Ja mam mieszaną cerę, niedoskonałości ogromu też nie mam. Mam wersję kryjącą, matującej nie miałam, więc brak mi porównania, ale kryjąca sprawdza się bardzo dobrze
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 20:17   #550
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Ja mam mieszaną cerę, niedoskonałości ogromu też nie mam. Mam wersję kryjącą, matującej nie miałam, więc brak mi porównania, ale kryjąca sprawdza się bardzo dobrze
Moim problemem są delikatne przebarwienia i stwierdzam, po dzisiejszym dniu, że matujący sprawdza się. Potrzebowałam tylko jednej poprawki, miło że dodali mi 1 próbkę podkładu rozświetlającego, dodaję go na policzki i cera wygląda świeżej
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 20:31   #551
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość

jak to zrobiłaś, ja nie umiem pryskam pędzel np. wodą termalną, a potem jak nakładam, to mi się ciastoli (istnieje takie słowo? ) i robię sobie ciemne i jasne placki, nie potrafię równomiernie jaki masz pędzel? I twarzy nie psikam niczym, tylko pędzel... czy to ważne?

:
Ja robię podobnie jak Ty i nic mi się nie ciastoli A jak dużo psikasz na pędzel?
U mnie nakładanie wygląda tak:
1. wysypuję odrobinę na miseczkę, robię 1 psik wody na pędzel (używam flat topa z EDM), nabieram podkład tym zwilżonym pędzlem i nakładam na twarz - najpierw stempluję, potem rozcieram,
2. następnie znowu odrobinka na miseczkę, jeden psik na pędzel i nakładam na nos i brodę
3. i na każdy policzek znowu to samo.
Później w razie potrzeby dokładam drugą warstwę na policzki.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361

Edytowane przez Kasiek1987
Czas edycji: 2013-03-04 o 20:47
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 20:40   #552
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
jak to zrobiłaś, ja nie umiem pryskam pędzel np. wodą termalną, a potem jak nakładam, to mi się ciastoli (istnieje takie słowo? ) i robię sobie ciemne i jasne placki, nie potrafię równomiernie jaki masz pędzel? I twarzy nie psikam niczym, tylko pędzel... czy to ważne?
Aplikowałam tak podkład pędzlem kabuki z TBS i było super ale dobrze radzi sobie też ścięty do różu z Annabelle , jak flat top nie wiem ale myślę że to nie powinno mieć znaczenia.
Najpierw spryskuję twarz (można też bez tego, kiedyś tak próbowałam i też było dobrze), potem nabieram na pędzel podkład i spryskuję pędzel z podkładem i siup na twarz. U mnie nic się nie ciastoli ani nie robią się smugi... Może za dużo podkładu nabierasz na raz , chociaż ja też za oszczędna nie jestem...nie wiem, może znaczenie ma formuła, ja mam matującą. Aż z ciekawości spróbuję czy kryjącą można tak aplikować...
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 20:50   #553
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Moim problemem są delikatne przebarwienia i stwierdzam, po dzisiejszym dniu, że matujący sprawdza się. Potrzebowałam tylko jednej poprawki, miło że dodali mi 1 próbkę podkładu rozświetlającego, dodaję go na policzki i cera wygląda świeżej
Rozświetlający masz w tym samym odcieniu co matujący? może ja też bym chciała...
Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Ja robię podobnie jak Ty i nic mi się nie ciastoli A jak dużo psikasz na pędzel?
U mnie nakładanie wygląda tak:
1. wysypuję odrobinę na miseczkę, robię 1 psik wody na pędzel (używam flat topa z EDM) i nakładam na twarz - najpierw stempluję, potem rozcieram,
2. następnie znowu odrobinka na miseczkę, jeden psik na pędzel i nakładam na nos i brodę
3. i na każdy policzek znowu to samo.
Później w razie potrzeby dokładam drugą warstwę na policzki.
Psikam tak ze dwa razy - może za dużo Najpierw psikasz,czy nabierasz podkładu? Stemplować = przykładasz pędzel np. do policzka w różnych miejscach? A potem wszystko rozcierasz? Może tu robię błąd, bo ja od razu rozcieram... Dziękuję za opisanie, spróbuję tak
Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Aplikowałam tak podkład pędzlem kabuki z TBS i było super ale dobrze radzi sobie też ścięty do różu z Annabelle , jak flat top nie wiem ale myślę że to nie powinno mieć znaczenia.
Najpierw spryskuję twarz (można też bez tego, kiedyś tak próbowałam i też było dobrze), potem nabieram na pędzel podkład i spryskuję pędzel z podkładem i siup na twarz. U mnie nic się nie ciastoli ani nie robią się smugi... Może za dużo podkładu nabierasz na raz , chociaż ja też za oszczędna nie jestem...nie wiem, może znaczenie ma formuła, ja mam matującą. Aż z ciekawości spróbuję czy kryjącą można tak aplikować...
Acha... nie wiem, co robię źle nakładam bardzo mało, bo właśnie się obawiam placków dzięki, spróbuję

W weekend będę tak kombinować i napiszę, co mi się udało stworzyć
__________________
!


Edytowane przez Aysell
Czas edycji: 2013-03-04 o 20:53
Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 20:54   #554
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Rozświetlający masz w tym samym odcieniu co matujący? może ja też bym chciała...
Matujące mam: beige fair, beige light, golden fair. Rozświetlający natural fairest i bardzo pasuje mi
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 21:16   #555
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Rozświetlający masz w tym samym odcieniu co matujący? może ja też bym chciała...

Psikam tak ze dwa razy - może za dużo Najpierw psikasz,czy nabierasz podkładu? Stemplować = przykładasz pędzel np. do policzka w różnych miejscach? A potem wszystko rozcierasz? Może tu robię błąd, bo ja od razu rozcieram... Dziękuję za opisanie, spróbuję tak

Acha... nie wiem, co robię źle nakładam bardzo mało, bo właśnie się obawiam placków dzięki, spróbuję

W weekend będę tak kombinować i napiszę, co mi się udało stworzyć
Najpierw psikam, potem nabieram podkładu, przykładam do danej części twarzy miejsce przy miejscu i rozcieram - ale nie rozczulam się zbytnio nad tym i jest dobrze
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 21:21   #556
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Najlepiej by było, jakbyś sobie zamówiła próbki kryjącego i matującego Teoretycznie na mieszanej cerze lepiej powinien się sprawdzić matujący, ale u mnie przy takiej cerze kryjący jakoś lepiej "leży" Krycie wg mnie mają podobne.
Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Ja mam mieszaną cerę, niedoskonałości ogromu też nie mam. Mam wersję kryjącą, matującej nie miałam, więc brak mi porównania, ale kryjąca sprawdza się bardzo dobrze
Dzięki dziewczyny .
Po lekturze wątku sephorowego trochę się boję, że nawet odcienie fairest będą za ciemne dla mnie. Na razie się chyba wstrzymam i spróbuję bliżej lata, jak nabiorę kolorów . Jeśli chodzi o formuły, to rozświetlającą wykluczyłam od razu. Jak już będę zamawiała kolory do sprawdzenia, to wezmę próbki zarówno kryjącego jak i matowego, tak chyba będzie najlepiej.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 22:27   #557
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Co do nakladania na mokro, zawsze psikam po nalozeniu prochow na pedzel. Nie wiem tak juz sie nalozylam w przypadku nakladania cieni ze po dotknieciu mokrym pedzlem puder zmienia wlasciwosc i jak w przypadku suchego mam prawie czysty powiedzmy spodek, to w przypadku mokrego robi sie on brudny wiec marnuje sie wiecej kosmetykow i ciezej domyc itd
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 22:42   #558
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Matujące mam: beige fair, beige light, golden fair. Rozświetlający natural fairest i bardzo pasuje mi
Achaaaa to nie wymyślę w ten sposób, który dla mnie, muszę sama wyczaić i może kiedyś zamówię
Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Najpierw psikam, potem nabieram podkładu, przykładam do danej części twarzy miejsce przy miejscu i rozcieram - ale nie rozczulam się zbytnio nad tym i jest dobrze
Dobrze, tak będę robić dzięki jeszcze raz
Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Co do nakladania na mokro, zawsze psikam po nalozeniu prochow na pedzel. Nie wiem tak juz sie nalozylam w przypadku nakladania cieni ze po dotknieciu mokrym pedzlem puder zmienia wlasciwosc i jak w przypadku suchego mam prawie czysty powiedzmy spodek, to w przypadku mokrego robi sie on brudny wiec marnuje sie wiecej kosmetykow i ciezej domyc itd
Też prawda Twoim sposobem - najpierw podkład, potem psikam - też spróbuję może coś mi wyjdzie w końcu
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 10:35   #559
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Moje smakolyki

Golden fair jest mniej zolty niz Light Golden z Lumiere w formule FF, ale jest jeszcze bardziej adekwatny dla mnie

Czas na testy
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-05, 10:36   #560
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Moje smakolyki

Golden fair jest mniej zolty niz Light Golden z Lumiere w formule FF, ale jest jeszcze bardziej adekwatny dla mnie

Czas na testy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0733.jpg (166,9 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0735.jpg (172,1 KB, 63 załadowań)
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 10:38   #561
Loczek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sillke29 Pokaż wiadomość
a ja się chyba pospieszyłam z opinią strasznie mi zaczął ciemnieć na twarzy, nie wiem czemu, ani jak to zmienić!
Nie mam pojęcia dlaczego kolor podkładu Ci się zminia , nigdy nic podobnego mi sie nie przydarzyło.
Zastanawia mnie jednak czy Wam dziewczyny podkład nie spływa jak jest dość ciepło, bo używam je od wczesnej jesieni więc nie miałam okazji tego sprawdzić na sobie?
Loczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 13:41   #562
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dotarły do mnie dzisiaj próbki.
Wzięłam korektor light (dopiero po zamówieniu doczytałam, że jest zielonkawy, ale nic straconego, na naczynka też się coś przyda), golden fairest kryjący i golden fairest matujący. Dostałam w gratisie golden fairest rozświetlający (bardzo mnie to cieszy, sama bym nie zamówiła, a tak to będzie okazja poeksperymentować z błyskiem).

Pierwsze wrażenia - na razie z testów na przedramieniu, na dniach dopiero sprawdzę jak podkłady zachowują się na twarzy.
Podkład kryjący wydaje się jednak zdecydowanie lepiej kryć niż matujący. Mam nadzieję, że mnie nie pozapycha, bo jednak potrzebuję czegoś mocniejszego, z drugiej jednak strony nie chcę mieć maski. Krycie w Pixie oceniłabym na pośrednie między kryjącym a matującym z Annabelle.
Golden nie jest jakiś żółty, według mnie wygląda bardzo naturalnie.
Podkłady odrobinę ciemnieją (obawiam się jak to na twarzy wyjdzie), na początku wydawało mi się, że przesadziłam wybierając najjaśniejszy odcień (golden fairest), bo po nałożeniu był bialutki, ale po chwili zrobił się "normalny"(może kwestia stopienia się z cerą?). Z Pixie używam kolorów na poziomie 2.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 13:51   #563
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Eh, zaczynam żałować, że do korektorów nie dobrałam jednak podkładu golden fairest w formule matującej. Cóż, mój zapłon chyba zawsze budzi się po czasie, więc potem muszę płacić dodatkowo za wysyłki
No nic, czekam teraz na moje korektory Możliwe, że jutro będą u mnie.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 14:02   #564
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ktos wie kiedy pojawia sie probki? napisalam do nich ale zadnej odpowiedzi nie dostalam. nie ma probek zadnego podkladu na ktorym mi zalezy ani korektora;/ a juz raz zamowilam u nich w ciemno podklad ktory u mnie do niczego sie nie nadaje bo zupelnie nie wstrzelilam sie w kolor - tez nie bylo probek wtedy;/ nie chce znow popelnic tego bledu
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-03-05 o 14:04
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 14:14   #565
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A jakie chcesz próbki? Wydaje mi się, że wszystkie są na stronie.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 15:15   #566
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

golden fair i fairest w formule kryjacej i korektor medium
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 15:23   #567
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

O masz. Rzeczywiście nie ma. Wczoraj na pewno były. Dobrze że zamówiłam przed weekendem.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 15:24   #568
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

wczoraj wieczorem tez nie bylo
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 11:14   #569
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Uzywacie wieksza czy mniejsza dawke?
Ja juz po takiej mam porzadne krycie - formula kryjaca
Chyba nawet wysypalo mi sie za duzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0743.jpg (155,5 KB, 110 załadowań)
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 11:42   #570
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Uzywacie wieksza czy mniejsza dawke?
Ja juz po takiej mam porzadne krycie - formula kryjaca
Chyba nawet wysypalo mi sie za duzo
Z kryjącej wystarcza mi ok połowa tej ilości .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.