Regulon- Plamienie non stop! Pomocy!:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-28, 17:10   #1
p0isengirl
Raczkowanie
 
Avatar p0isengirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 432
Unhappy

Regulon- Plamienie non stop! Pomocy!:(


Cześc Wam Drogie Wizażanki. Mam ogromny problem a przez najbliższy miesiąc nie będę miała jak odiwedzić mojej pani ginekolog więc proszę Was o radę Od czerwca zaczęłam przyjmowac tabletki antykoncepcyjne Regulon , dodam ze są to moje pierwsze tabletki. Przez całe opakowanie miałam plamienia a ok. 16-18 tabletki zaczął się tak jakby okres który trwa aż do dziś czyli do 2 dnia przerwy. I teraz moje pytanie do Was czy są normalne te plamenia? Przez cały czas muszę używać podpasek:/ I czy podczas drugiego opakowania będzie tak samo? Prosze Was o odpowiedzi i z Góry serdecznie Dziekuję
p0isengirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 18:11   #2
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Regulon- Plamienie non stop! Pomocy!:(

Hm, wiesz - do 3 opakowania włącznie organizm ma prawo się dostowywać i różnie to może wyglądać... ja przy pierwszym opakowaniu Mercilonu miałam plamienia przez całe 21 dni, a potem normalne krwawienie z odstawienia... Nie wiem, jeśli te plamienia nie miną, to powiedz o nich lekarzowi i tyle. Chyba że staną się naprawdębardzo obfite - wtedy to radziłabym iść do jakiegokolwiek lekarza, byś nie wpadła w anemięlub nie dostałą krwotoku itp. Ale myślę, że będzie dobrze
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 07:41   #3
p0isengirl
Raczkowanie
 
Avatar p0isengirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 432
Dot.: Regulon- Plamienie non stop! Pomocy!:(

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Hm, wiesz - do 3 opakowania włącznie organizm ma prawo się dostowywać i różnie to może wyglądać... ja przy pierwszym opakowaniu Mercilonu miałam plamienia przez całe 21 dni, a potem normalne krwawienie z odstawienia... Nie wiem, jeśli te plamienia nie miną, to powiedz o nich lekarzowi i tyle. Chyba że staną się naprawdębardzo obfite - wtedy to radziłabym iść do jakiegokolwiek lekarza, byś nie wpadła w anemięlub nie dostałą krwotoku itp. Ale myślę, że będzie dobrze
Dzięki za odpowiedź Mam nadzieje ze u mnie przy drugim opakowaniu bedzie jush ok, bo nie wyobrażam sobie całych wakacji tak jak czerwca...

Może ktoś jeszcze się wypowie ?
p0isengirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 09:28   #4
LinusiaD
Raczkowanie
 
Avatar LinusiaD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 41
Dot.: Regulon- Plamienie non stop! Pomocy!:(

Cytat:
Napisane przez p0isengirl Pokaż wiadomość
Cześc Wam Drogie Wizażanki. Mam ogromny problem a przez najbliższy miesiąc nie będę miała jak odiwedzić mojej pani ginekolog więc proszę Was o radę Od czerwca zaczęłam przyjmowac tabletki antykoncepcyjne Regulon , dodam ze są to moje pierwsze tabletki. Przez całe opakowanie miałam plamienia a ok. 16-18 tabletki zaczął się tak jakby okres który trwa aż do dziś czyli do 2 dnia przerwy. I teraz moje pytanie do Was czy są normalne te plamenia? Przez cały czas muszę używać podpasek:/ I czy podczas drugiego opakowania będzie tak samo? Prosze Was o odpowiedzi i z Góry serdecznie Dziekuję
Ja na samym początku przyjmowania tabletek <też Regulon> miałam tak samo . Nieprzestawaj ich brać i leć z nimi tak jak powinnaś a po 1wszej miesiączce i w czasie II opakowania wszystko wróci do normy a teraz troszke sie pomęczyć trzeba no niestety Organizm musi sie przyzwyczaić
__________________
<<< Linusia >>>

Jesteś Promykiem Słońca na niebie To sprawia,że zawsze chcę czekać na Ciebie
Cieszę się kiedy Ciebie szczęście spotyka, wówczas i mnie ono dotyka :
LinusiaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 19:20   #5
p0isengirl
Raczkowanie
 
Avatar p0isengirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 432
Dot.: Regulon- Plamienie non stop! Pomocy!:(

Cytat:
Napisane przez LinusiaD Pokaż wiadomość
Ja na samym początku przyjmowania tabletek <też Regulon> miałam tak samo . Nieprzestawaj ich brać i leć z nimi tak jak powinnaś a po 1wszej miesiączce i w czasie II opakowania wszystko wróci do normy a teraz troszke sie pomęczyć trzeba no niestety Organizm musi sie przyzwyczaić
jeju mam nadzieje że tak będzie.. Bardzo dziękuje za odpowiedzi
p0isengirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 10:58   #6
LinusiaD
Raczkowanie
 
Avatar LinusiaD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 41
Dot.: Regulon- Plamienie non stop! Pomocy!:(

Cytat:
Napisane przez p0isengirl Pokaż wiadomość
jeju mam nadzieje że tak będzie.. Bardzo dziękuje za odpowiedzi
Napewno Buziaki
__________________
<<< Linusia >>>

Jesteś Promykiem Słońca na niebie To sprawia,że zawsze chcę czekać na Ciebie
Cieszę się kiedy Ciebie szczęście spotyka, wówczas i mnie ono dotyka :
LinusiaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.