:(( boli ząb...ale nie wiem ktory, nawet nie wiem czy u gory czy na dole....mam - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-22, 22:45   #1
kirsza
Raczkowanie
 
Avatar kirsza
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 471

:(( boli ząb...ale nie wiem ktory, nawet nie wiem czy u gory czy na dole....mam


TROCHE dziur jestem w trakcie leczenia u mojej dentystki ale ona teraz jest na urlopie i jutro z rana musze szukac pilnie jakiegos dentysty ale skad on bedzie wiedzial ktory mnie boli jak ja sama nie wiem..juz nie moge wytrzymac!!!!!! (((((((((( boli jak nie wiem ale nie wiem nawet czy to na dole cy u gory((((((((
__________________

MIŁOŚĆ JEST WTEDY GDY JEDNO SPADA W DÓŁ A DRUGIE CIĄGNIE GO KU GÓRZE....
kirsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 22:59   #2
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: :(( boli ząb...ale nie wiem ktory, nawet nie wiem czy u gory czy na dole....mam

Popukaj łyżką albo czymś podobnym każdego zęba,prawdopodobnie odczujesz,który to
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 23:03   #3
kirsza
Raczkowanie
 
Avatar kirsza
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 471
Dot.: :(( boli ząb...ale nie wiem ktory, nawet nie wiem czy u gory czy na dole....mam

stukalam i nic........i nie wiem wszytskie bola...
__________________

MIŁOŚĆ JEST WTEDY GDY JEDNO SPADA W DÓŁ A DRUGIE CIĄGNIE GO KU GÓRZE....
kirsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 23:06   #4
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: :(( boli ząb...ale nie wiem ktory, nawet nie wiem czy u gory czy na dole....mam

To jak pojdziesz do jakiejs dentystki to dentystka Ci popuka w zęby i tam gdzie poczujesz najsilniejszy ból to bedzie napewno ten ząb! Ona powinna wiedzieć i widziec
BÓL ZĘBA to najstraszniejsze co może być Trzymaj się!
pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 15:40   #5
abaco
Raczkowanie
 
Avatar abaco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 59
Dot.: :(( boli ząb...ale nie wiem ktory, nawet nie wiem czy u gory czy na dole....mam

Pewnie rosnie ci ósemka. Ja mialam bardzo podobnie, nie wiedzialam co mnie boli i zz ktorej strony. To byl taki "ćmiący" ból. Pod dwoch dniach ustało a dentystka powiedziala ze to od zebow madrosci i z bolem nic sie nie zrobi. Wziasc tabletki przeciwbolowe i przeczekac. Tak wiec moze masz ten sam problem.
abaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 16:24   #6
Balbinka85
Raczkowanie
 
Avatar Balbinka85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 113
Dot.: :(( boli ząb...ale nie wiem ktory, nawet nie wiem czy u gory czy na dole....mam

Dziewczynki ja apropos bolu zeba..Pod koniec wrzesnia mialam wyleczone wszystkie(bylo az 6 dziurek pfff bo przez caly rok nei chodzilam)a teraz jest koniec pazdziernika a mnie znow bola tylne zabki,przy dokladnym szczotkowaniu nawet bardzo,i teraz jak wtryniam gdzieniegdzie jezyk odczuwam pewnien dyskomfort zwiazny z bolem.Lada dzien wybieram sie do dentysty ale moze ktoras z Was mi powie czego objawem jest takie psucie sie zebow?Myje je 2 razy dziennie,czasem nawet czesciej.Dodam ze ranne i wieczorne mycie zajmuje mi ok 10 minut bo drazni mnie jak wyczuwam osad tuz po myciu dlatego szoruje i szoruje

Poradzcie mi skad takei psucie,dobrze?

Aha i slodyczami sie nie objadam.
Balbinka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 22:26   #7
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: :(( boli ząb...ale nie wiem ktory, nawet nie wiem czy u gory czy na dole....mam

Po prostu niektóre osoby mają słabą kość,uwarunkowania genetyczne i choćby nie wiadomo jak dbały o zęby,to one i tak będą się psuć
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-02, 11:39   #8
Carrie:)
Rozeznanie
 
Avatar Carrie:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 789
Dot.: :(( boli ząb...ale nie wiem ktory, nawet nie wiem czy u gory czy na dole....mam

taki niezidentyfikowany ból to może być tez zapalenie miazgi w którymś ząbku... ból promieniuje na rózne zęby, więc wydaje się, ze raz boli np. górna 6tka, raz dolna itd.. "Objawów" z zewnatrz tez nie widac, więc trzeba się zdać na lekarza- oby 'trafił' w chorujący ząb
__________________
'I like my money right where I can see it ... hangin' in my closet'
Carrie:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 21:45   #9
Gwiazdka20
Zadomowienie
 
Avatar Gwiazdka20
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 168
Dot.: :(( boli ząb...ale nie wiem ktory, nawet nie wiem czy u gory czy na dole....mam

Mozecie mi wytłumaczyć na czym polega obcięcie wędzidełka? i jaki to daje skutek?
Gwiazdka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 23:38   #10
Eta Carinae
Raczkowanie
 
Avatar Eta Carinae
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa-Michalin
Wiadomości: 86
Dot.: :(( boli ząb...ale nie wiem ktory, nawet nie wiem czy u gory czy na dole....mam

Kirsza, idz do dentysty i niech da Ci znieczulenie w żuchwie po tej stronie gdzie boli. Jak przesztanie to znaczy że boli na dole a jak nie to problem dotyczy górnych. Pomocny może byc PANTOMOGRAM - takie duże zdjęcie na którym widac też ósemki. Czasem rosną poziomo i pchają się na korzenie siódemek i wtedy boli. Same, nawet prawidłowo rosnące ósemki też dają do wiwatu. Jak juz powyższe przyczyny zostaną wykluczone to można jeszcze zrobic malutkie zdjęcie zgryzowo-skrzydłowe.Widac na mi czy nie ma próchnicy pomiedzy zębami w tzw. punktach stycznych i w jakim stanie są wypełnienia w zębach.Jeszcze trzeba sprawdzic czy nie miałaś ostatnio zakładanego wypełnienia w tylnym zebie bo może byc za wysokie - należy zrobic korektę w zwarciu szczęk.

Balbinka85, jak będziesz tak szorowac zęby to narobisz sobie kłopotu bo rozwalisz dziąsła i szkliwo przy szyjkach zębów. Zęby będą bolały i trzeba bedzie to łatac plombami. Prosta rada: myjesz zęby nie 2 razy dziennie tylko po każdym jedzeniu szczotką miękką SOFT 3 minuty a nie 10 (chyba że jesz tylko 2 razy na dobe), wieczorem wraz ze szczotkowaniem czyścisz przestrzenie między zębami nitką dentystyczną (bardzo ważne !) i możesz sobie ewentualnie zafundowac płukankę do zebów z apteki - wszystko jedno jaką tak samo jak i pastę, zmuszasz swojego faceta do wizyty u dentysty i wyleczenia sobie wszystkich zębów, jak po pół roku dentysta znajdzie Ci następną dziurę - zmieniasz dentystę. Ot i cała filozofia.

Karina

PS Używacie nitek dentystycznych?
Eta Carinae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.