suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-13, 13:59   #1
becia28
Raczkowanie
 
Avatar becia28
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 130

suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki


Suknia jest delikatna, (chyba to muślin), ja jestem jasną szatynką, włosy mam do ramion, proste.
Mam niebieskie oczy i jasną cerę.
Biżuteria - będzie to delikatny komplet kolczyki plus zawieszka ze złota z cyrkoniami.
Buty mogą mieć najwyzej 8 cm obcasu, bo inaczej przerosnę TZ
Doradźcie, bo od kombinowania na własną rękę
__________________

Lato, lato, lato czeka ...
becia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 15:06   #2
roccoco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: germany
Wiadomości: 53
GG do roccoco
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

witaj becia28, ja tez zdecydowalam sie na white one 414. juz zamowilm ja w salonie w katowicach. Dodatki tj kolczyki i bransoletke kupilam od razu na przymiarce,sa to delikatne przezroczyste kamyczki,ktore slicznie sie mienia Fryzurka bedzie zrobiona z lekkich lokow,spietych w kucyk na jeden bok. Moze pojawi sie kwiat we wlosach ale tego jeszcze nie wiem. Na razie poszukuje butow,chce zeby byly delikatne,bez ozdob i na wysokim obcasie,no i najwazniejsze zadnych szpicow Chodze po sklepach i nic specjalnego nie ma. Becia a masz pomysl na bukiet? ja mysle o jednej rozy lub malym bukieciku z wrzosow lub storczykow.. Pozdrawiam
roccoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 16:48   #3
becia28
Raczkowanie
 
Avatar becia28
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 130
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

Co do bukietu to tak samo jak Ty myślę o róży. Różowej, jak dla mnie.
Buciki - własnie, muszą być delikatne... Z tym, że ja chciałabym nosek spiczasty, ale żeby nie był taki wyciągnięty.
A masz te lekkie loki gdzieś na zdjęciu? Pozdrawiam
__________________

Lato, lato, lato czeka ...
becia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 18:13   #4
roccoco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: germany
Wiadomości: 53
GG do roccoco
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

Niestety nie mam zdjecia z fryzura tego typu ale pewnie na forum znajdziesz cos podobnego. Ja tez mam wlosy proste,troche za ramiona ale i tak doczepie sobie sporo wlosow zeby uzyskac gestosc i dlugosc. Beda krecone na lokowke do tzw pol lokow i spiete na bok. Wyjdzie swietna fryzurka,taka romantyczna i delikatna. Jesli cos znajde w tym stylu,to wstawie fotki.
Jesli chodzi o bukiet,to poczatkowo chcialam tulipany ale mam slub we wrzesniu,wiec postawie na cos innego. Podobaja mi sie tez kalie ale wydaje mi sie ze sa troche oklepane. Piekne tez sa lilie..ach ciezka sprawa Na razie jestem zaabsorbowana poszukiwaniem butow. Mierzylam w trakcie przymiarki sukni buty ze szpicem i sandalki,ale jakos mi to nie pasowalo. Chcialabym znalesc buciki ktore bede mogla jeszcze kiedys zalozyc. .
roccoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 18:23   #5
roccoco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: germany
Wiadomości: 53
GG do roccoco
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

414.jpg

414_1.jpg
tak wyglada white one 414 pozdrawiam
roccoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 16:56   #6
becia28
Raczkowanie
 
Avatar becia28
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 130
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

Cytat:
Napisane przez roccoco Pokaż wiadomość
Niestety nie mam zdjecia z fryzura tego typu ale pewnie na forum znajdziesz cos podobnego. Ja tez mam wlosy proste,troche za ramiona ale i tak doczepie sobie sporo wlosow zeby uzyskac gestosc i dlugosc. Beda krecone na lokowke do tzw pol lokow i spiete na bok. Wyjdzie swietna fryzurka,taka romantyczna i delikatna. Jesli cos znajde w tym stylu,to wstawie fotki.
Jesli chodzi o bukiet,to poczatkowo chcialam tulipany ale mam slub we wrzesniu,wiec postawie na cos innego. Podobaja mi sie tez kalie ale wydaje mi sie ze sa troche oklepane. Piekne tez sa lilie..ach ciezka sprawa Na razie jestem zaabsorbowana poszukiwaniem butow. Mierzylam w trakcie przymiarki sukni buty ze szpicem i sandalki,ale jakos mi to nie pasowalo. Chcialabym znalesc buciki ktore bede mogla jeszcze kiedys zalozyc. .
No własnie, te buty... Właściwie pogodziłam się z myślą, że przydadzą się TEN JEDEN RAZ Na przymiarce mierzyłam z odkrytym noskiem, bardzo ładne ale niestety za wysokie.
Jesli masz ślub we wrześniu to pewnie myślisz też o bolerku? Ja zastaniawiam się nad szalem z takiego samego materiału.
A chcesz rajstopy czy ponczochy? Pewnie zależy to od butów, prawda?
__________________

Lato, lato, lato czeka ...
becia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 13:47   #7
roccoco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: germany
Wiadomości: 53
GG do roccoco
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

witaj! jak na razie znalazlam ladne buciki w aldo. jutro jade do polski wiec w tym tygodniu skocze do silesi i popytam. Jesli akurat beda mieli taki model ktory mi sie podoba i odcien bedzie ok to od razu biore. Sa dosyc wysokie bo maja 10cm obcas ale najwyzej kupie jeszcze jakies drugie na zmiane. Tak jak pisalam wczesniej,ja poszukuje butow raczej zakrytych,z zaokraglonymi przodami wiec ubiore cieniutkie ponczochy. Jesli chcesz miec sandalki to ja zrezygnowalabym z ponczoch czy rajstop. nawet te bezszwowe moim zdaniem nie pasuja. Wtedy wystarcza slicznie pomalowane paznokcie
Slub mam 5 wrzesnia wiec mysle ze nie bedzie zimno i nie planuje zadnego bolerka. Wymyslilas juz sobie jakas fryzurke?
roccoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 07:10   #8
becia28
Raczkowanie
 
Avatar becia28
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 130
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

Doszłam do wniosku, że moje buty też powinny być z zakrytym noskiem.
Co do fryzury to jeszcze nie wiem, czekają mnie co najmniej dwa próbne czesania.
I ciągle rozpatruję wersję z bolerkiem - ślub mam na początku czerwca.
A chcesz pończochy czy rajstopy?
__________________

Lato, lato, lato czeka ...
becia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 11:19   #9
roccoco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: germany
Wiadomości: 53
GG do roccoco
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

becia ja zaloze na pewno ponczochy samonosne. Nie lubie rajstop i zle sie w nich czuje. Mysle o kolorze cielistym z delikatna koronka na gorze. W tym tygodniu mam zamiar zajac sie poszukiwaniem bukietu. Pochodze po kwiaciarniach,poogladam katalogi. Musze uzgodnic dekoracje sali bo chcialabym miec z tych samych kwiatow co bukiet. No i oczywiscie sprawa butow, zajrze do nowego salonu evity w Tychach i skocze do silesi.
Jesli chodzi o bolerko to ja bym zrezygnowala z niego,poniewaz suknia ma dlugie rekawy. Moim skromnym zdaniem za duzo tego bedzie. W sumie poczatek czerwca jest juz cieply. Mam urodziny pod koniec maja i zawsze robie impreze w ogrodzie,bo jest cieplutko. Mysle ze nie masz sie czym martwic
roccoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 11:32   #10
becia28
Raczkowanie
 
Avatar becia28
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 130
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

Roccoco słuchaj może i masz Ty rację z tym, że bolerko nie pasuje. Wiesz co, w razie co to zorganizuję sobie jasny szal, jakby było naprawdę zimno, to się otulę.
Bo wiesz, w koncu będziemy miały odkryte plecy. Zmarźlak jestem
Ja chyba kupię i rajstopy i pończochy, z powyższego powodu. Też cieliste.
A ta koronka nie będzie prześwitywać?
U mnie sala będzie udekorowana różowymi kwiatami na pewno.
__________________

Lato, lato, lato czeka ...
becia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 15:48   #11
roccoco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: germany
Wiadomości: 53
GG do roccoco
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

witaj najlepiej jak pojdziesz do salonu gdzie kupilas suknie i panie ci doradza co bedzie bardziej pasowalo. Ubierz ja sobie jeszcze raz i zdecydujesz. Ja uwazam ze wszystkie dodatki jak bolerko czy szal popsuja efekt,ale sprawdz to wczesniej sama. Jesli chodzi o ponczochy to napewno koronka nie bedzie widoczna,wiem to poniewaz kiedy mierzylam suknie,to mialam na sobie ponczochy cieliste z dosyc duza koronka,nic nie bylo widac
roccoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 11:01   #12
becia28
Raczkowanie
 
Avatar becia28
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 130
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

dobra, kupuję te pończochy
Znów - pewnie masz rację, że do naszego fasonu nie pasuje szal.
Wymysliłaś kwiaty? Ja postanowiłam kupić jedną długą różę jak będę szła na przymiarkę, obetnę jej oczywiście kolce, i zobaczę.
__________________

Lato, lato, lato czeka ...
becia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 13:10   #13
roccoco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: germany
Wiadomości: 53
GG do roccoco
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

podnosze watek choc szkoda ze tylko my sie tutaj udzielamy Kupilam buciki w aldo. Sa inne niz te ktore widzialam na stronie,ale maja smietankowy odcien,okragle noski i wysoki obcas. Bede musiala kupic jeszcze jedna pare butow troszke nizszych bo moge nie wytrzymac tylu godzin na takich wysokich obcasach. Oczywiscie podczas pobytu w polsce nie zdazylam wybrac kwiatow ale za tydzien jade znowu wiec luz Bardzo bym chciala miec jedna roze ale nie taka lysa tylko np owinieta krysztalkami. Druga opcja jak narazie to malutki bukiecik ze storczykow.
pozdrawiam
roccoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 13:39   #14
becia28
Raczkowanie
 
Avatar becia28
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 130
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

Ja tez wybrałam buty, dziś je odbieram, nosek mają takie jak tu: http://www.lamarka.chmielna.waw.pl/111EVAPERLAKREM.JPG,
a zapiecie takie jak tu:
http://www.lamarka.chmielna.waw.pl/5...TPERLAKREM.jpg

Właśnie też myslałam o tych kryształkach, a raczej o jednym. Nie wiem kiedy zamówić ten kwiatek i gdzie.
A co do tego że tylko my się udzielamy - wiesz, bo pewnie tylko my będziemy mieć TAKĄ suknię
__________________

Lato, lato, lato czeka ...

Edytowane przez becia28
Czas edycji: 2009-03-31 o 13:41
becia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 14:20   #15
roccoco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: germany
Wiadomości: 53
GG do roccoco
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

Becia ciesze sie ze juz tez kupilas buciki,bardzo ladne Szukam w watkach o bukietach slubnych czegos co moze mi wpasc w oko ale ciagle nic.. Wszystkie te bukiety wydaja mi sie takie duze a ja chce cos malego,romantycznego,pros tego..
Masz racje,ze chyba tylko my jestesmy wlascicielkami tej pieknej sukni. Podjelas juz decyzje co z tym szalem? Masz pomysl na fryzurke? Ja w sumie juz wszystko mam przygotowane.pozostaje dokupic buciki i bielizne..
roccoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 14:37   #16
becia28
Raczkowanie
 
Avatar becia28
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 130
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

Roccoco, słuchaj mam bieliznę !!
Kupiłam silikonowy biustonosz i cieliste bezszwowe gatki firmy Hanna bodajże. Na noc poślubną nic nie mam, no ale może wieczór panieński rozwiąże mój dylemat
Miałaś rację, nie będzie bolerka ani specjalnego szala. Szal kupię zwykły jasny, ale zabiorę go tylko jak miałoby być skandalicznie zimno
Wciąż nie miałam jeszcze próbnych fryzur, wiec nie wiem, czy lepiej w koczek na karku, czy w romantycznych lokach.
No i nie jestem umówiona z makijażystką, niestety... Będziesz miała próbny makijaż?
Pozdrawiam
__________________

Lato, lato, lato czeka ...
becia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 09:46   #17
roccoco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: germany
Wiadomości: 53
GG do roccoco
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

Becia ja bym stawiala na fryzurke z wlosami spietymi zeby nie psuc efektu ktory daje dekolt na plecach. Moim zdaniem musi byc odsloniety Ja dalej podtrzymuje wersje z wlosami spietymi w kucyk na bok. Probnej fryzury nie bede robic, bo calkowicie ufam mojej fryzjerce i zawsze jestem mega zadowolona wiec niczego sie nie obawiam. Makijaz mam juz umowiony u mojej kosmetyczki,ktora tez zawsze mnie maluje na imprezy. Jej makijaze sa po prostu boskie wiec probnego tez nie przewiduje.
Bielizne tez bede miec bezszwowa,ale mam juz sprawdzone i to moje ulubione sloggi hot pans oczywiscie bezowe bo biale moze byc widac pod sukienka. Stanika na pewno miec nie bede bo warunki mi na to pozwalaja jedyne na co moze sie skusze to wszycie w sukienke poduszek ktore zbiora mi biust blizej siebie.
Becia podaj stronke z ktorej zamawialas buty.Jesli chodzi o stanik silikonowy to dobry pomysl, kiedys tez na imprezie taki mialam i trzymal sie swietnie. musisz tylo dobrze go ulozyc na piersiach bo inaczej deformuje optycznie biust.
roccoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 14:51   #18
becia28
Raczkowanie
 
Avatar becia28
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 130
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

No moimi włosami to trudno cokolwiek przysłonić - są lekko za ramiona.
Buciki kupowałam w sklepie, do którego podałam Ci linka - i nie przez internet, tylko poszłam i przymierzyłam.
Zazdroszczę, że nie musisz mieć stanika.... ehh..
Ja nigdy w życiu nie byłam u kosmetyczki - z kolei mi na to pozwoliły warunki ale za to teraz nie wiem dokąd się udać na malunek. Fryzjerkę też mam wybraną, ael moze masz rację - zawsze byłam zadowolona z tego co mi zrobiła - więc może zrobię tylko jedno próbne? Hmmm....
__________________

Lato, lato, lato czeka ...
becia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 13:41   #19
danao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

Witam kolezanki Też założę w dniu ślubu suknię model white one 414. Mam prawie wszystkie dodatki skompletowane. Jedank chciałabym się was poradzić w sprawie welonu - wydaje mi się bowiem, że do tego fasonu sukni welon nie pasuje. Myslałam o zywych kwiatach we włosach z jednej strony i to wszystko. Podpowiedzcie czy będziecie miały welon i czy pasuje? Jesli idzie o buty ślubne to polecam producenta z Łodzi www.artediroma.com- włoska skórka w środku i na zewnątrz z perłowa poświatą w bieli lub ecri albo mieszany kolor kości słoniowej. Na stronie producent podaje salony ślubne w całej Polsce, z którymi współpracuje i gdzie można jego buty zamówić. Ja wybrałam model Victoria 331-polecam

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez roccoco Pokaż wiadomość
Becia ja bym stawiala na fryzurke z wlosami spietymi zeby nie psuc efektu ktory daje dekolt na plecach. Moim zdaniem musi byc odsloniety Ja dalej podtrzymuje wersje z wlosami spietymi w kucyk na bok. Probnej fryzury nie bede robic, bo calkowicie ufam mojej fryzjerce i zawsze jestem mega zadowolona wiec niczego sie nie obawiam. Makijaz mam juz umowiony u mojej kosmetyczki,ktora tez zawsze mnie maluje na imprezy. Jej makijaze sa po prostu boskie wiec probnego tez nie przewiduje.
Bielizne tez bede miec bezszwowa,ale mam juz sprawdzone i to moje ulubione sloggi hot pans oczywiscie bezowe bo biale moze byc widac pod sukienka. Stanika na pewno miec nie bede bo warunki mi na to pozwalaja jedyne na co moze sie skusze to wszycie w sukienke poduszek ktore zbiora mi biust blizej siebie.
Becia podaj stronke z ktorej zamawialas buty.Jesli chodzi o stanik silikonowy to dobry pomysl, kiedys tez na imprezie taki mialam i trzymal sie swietnie. musisz tylo dobrze go ulozyc na piersiach bo inaczej deformuje optycznie biust.
Czy do modelu white one 414 pasuje welon???? Pdpowiedzcie proszę
danao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-07, 13:46   #20
becia28
Raczkowanie
 
Avatar becia28
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 130
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

Witam!
Piękne buciki!
Ja nie będę miała welonu. Na stronie producenta modelka ubrana w naszą suknię też nie ma welonu. Wydaje mi się, że to z uwagi na rękawy - pewnie za dużo by było tej mgiełki.
__________________

Lato, lato, lato czeka ...
becia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 14:05   #21
danao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

Tego mi było trzeba Chciałam aby ktoś utwierdził mnie w tym, że welon tu nie pasuje. Obawiam się, że goście tradycjonaliści będa zawiedzeni brakiem welonu jednak najwazniejsze abym ja się dobrze czuła. Masz rację, że przez te rękawy za dużo tego by było. Swoją droga gratuluje dobrego gustu bo sknia śliczna A jak z bukietem ślubnym - jaki rodzaj kwiatów wybrałaś? Dzięki za podpowiedź
danao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 15:42   #22
roccoco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: germany
Wiadomości: 53
GG do roccoco
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

witaj donao!!! bardzo sie ciesze ze trafilas do naszego malego grona zauroczonych ta sliczna suknia! Welon moim zdaniem odpada,ta suknia jest piekna sama w sobie. Jesli wepniesz we wlosy kwiat to bedziesz wygladac ekstra,do tego delikatne dodatki i juz. Ja puki co chyle sie do kilku roz ciasno ze soba zwiazanych tylko wstazka, Beda to roze smiatankowo-rozowe. Im wiecej ogladam na necie propozycji,tym mam wiekszy mentlik w glowie.
Kupilam juz buciki ktore beda sluzyly mi kiedy nie wytrzymam w tych pierwszych czyli ok 11cm. Wpadlam na nie na allegro,obcas 8,5 cm. jutro postaram sie wkleic fotke. Dalam za te butki 130 zl wiec cena dla mnie ok. A ty donao wymyslilas juz fryzurke? Ehhh ja juz mam wszystko co potrzebuje na slub i wesele. Teraz szukam butow i dodatkow na drugi dzien do sukienki kobaltowej... pozdrawiam was kobietki
roccoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 07:25   #23
danao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

Witaj roccoco Uważam podobnie jak Ty, że welon jest tu zbyteczny - potrzbowałam się jednak upewnić Równiez mam już wszystkie dodatki tylko próba u kosmetyczki i fryzjerki i gotowe. POstaram sie wkleić kilka propozyji uczesań, które najbardzie wg mnie będa pasowały do fasonu sukienki. Mysle, że zdecyduje się na upięcie włośów takie jak ta brunetka na zdjęciu, tylko w miejsce spinki kwiat - kolro włosów dosyć zbliżony i długośc też
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uczesanie.jpg (27,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uczesanie 2.jpg (21,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uczesanie 3.jpg (23,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uczesanie 4.jpg (12,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uczesanie 5.jpg (26,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uczesanie 6.jpg (11,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uczesanie 7.jpg (17,4 KB, 16 załadowań)
danao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 12:23   #24
becia28
Raczkowanie
 
Avatar becia28
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 130
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

Cześc Dziewczyny, podoba mi się uczesanie6. Ja wolałabym wpiąć spinkę, tylko muszę ją jeszcze znaleźć...
__________________

Lato, lato, lato czeka ...
becia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 13:33   #25
roccoco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: germany
Wiadomości: 53
GG do roccoco
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

sliczne fryzurki Ja bede miala cos takiego jak na zdjeciu 3 Ale bardziej na bok,dlugosc bedzie tez taka sama. Razem z dodatkami kupilam szpilki do wlosow zakonczone takimi samymi kamieniami,ktore sa na bransolecie i w kolczykach. Jesli w ostatecznej wersji zrezygnuje z kwiata we wlosach,to bedzie jakies wyjscie. Uwazam,ze wasze wybory fryzurek sa jak najbardziej trafione i bedziecie wygladac slicznie sprobuje zalaczyc fotke tych bucikow zmiennych jak mi sie uda. To te drugie w kolorze smietanki. No i jeszcze fryzurki ktore mi sie tez podobaja.
Becia napewno znajdziesz spinke do wlosow,w salonach slubnych jest tego duzo. pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 55e2856edf7c1effmed.jpg (20,5 KB, 21 załadowań)

Edytowane przez roccoco
Czas edycji: 2009-04-08 o 13:36
roccoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 14:11   #26
roccoco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: germany
Wiadomości: 53
GG do roccoco
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

wklejam kilka moich propozycji.)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (6,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 222.jpg (9,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 333.jpeg (56,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 444.jpg (8,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 555.jpg (6,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 666.jpeg (45,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 777.jpg (25,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 888.jpeg (5,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 999.jpg (9,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (9,1 KB, 10 załadowań)
roccoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 14:11   #27
danao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

Idealnie dobrałaś buty na zmianę roccoco mi niestety tak nie poszło, gdyż skórę cięzko dopasować do materiału. Więc moje sa troszkę ciemniejsze od sukienki - bo gdybym wybrała bielsze to byłby fopasik Koszula męska też nie może byś biała tylko waniliowa, smietankowa bo inaczej sukienka będzie wyglądała szaro. A gdzie można dostać spinki do włosów - najlepiej z jakimis kryształakami bo dodatki mam w srebrze i cyrkoniach? Tak mysle, że może tez trzeba miec jakąś alternatywe gdy kwiat we włosach padnie
danao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 14:13   #28
roccoco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: germany
Wiadomości: 53
GG do roccoco
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 11.jpeg (7,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 12.jpeg (10,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (7,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (7,3 KB, 12 załadowań)
roccoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 14:22   #29
roccoco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: germany
Wiadomości: 53
GG do roccoco
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

donao te buciki sa z satyny,kolor idealny z sukienka. Pierwsze buty,ktore bede miala na sobie tez sa ze skory i ciutke ciemniejsze niz suknienka, Mysle ze lepiej ciemniejsze niz biale Spineczki,szpileczki i rozne inne akcesoria do wlosow znajdziesz w salonach slubnych. Ja na poczatek polecam buszowac po allegro i tego typu serwisach., Jest wiele taniej! W salonie madonny za dodatki zaplacilam ponad 600 zl!!! podobne w internecie kosztuja wiecej niz polowe taniej. Masakra, ale niezle naciagaja biedne,podekscytowane panny mlode i wciskaja im takie ceny. Ja niestety dalam sie nabrac no ale trudno,raz sie ma slub i wesele. ..
roccoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 14:00   #30
danao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: suknia white one 414 - szukam bucików i fryzurki

Jeszcze kilka fajnych upięć znalazłam
danao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.