Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-08, 17:42   #2881
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Odpowiedni podkład.

Cytat:
Napisane przez irreal Pokaż wiadomość
Z góry przepraszam jeżeli w niewłaściwym miejscu umieszczam posta. Otóż, mam cerę jasną, tłustą, ze skłonnością do wyprysków + rozszerzone pory i wągry. Od lat szukam podkładu idealnego, który odpowiednio ukryje wszystkie niedoskonałości, zmatuje cerę i nie będzie się odznaczał. testowałam podkłady: soraya, lirene, revlon CS , maybelline affinitone, essence, bourjois, krem BB rimmel, krem BB astor- zawsze najjaśniejszy odcień i zawsze okazywało się że jest za ciemny albo utlenia się na pomarańczowo. Testowałam też dermacolu i o tyle o ile najjaśniejszy odcień był w porządku to niestety wpływ na cerę był niekorzystny. Obecnie jestem wierna rimmelowi match perfection foundation. Co prawda nie jest do końca ideałem (krycie i mat średni, a najjaśniejszy odcień posiada różowe tony) ale póki co najlepszy ze wszystkich przetestowanych. I tutaj moja prośba do Was, może doradzicie mi jakiś podkład, który okaże się strzałem w 10 ?

Zapraszam tutaj.

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez callmehope Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Z góry przepraszam jeśli źle umieszczam wątek (ale bywanie na wizażu jest u mnie okazjonalne i nie do końca się tu orientuję co i jak) ale potrzebuję pilnie pomocy.

Zachęcona zdrowym wyglądem skóry nawet zimą postanowiłam na chwile zatrzymać efekt letniej opalenizny i zakupiłam DOVE summer glow, dosc chwalony tutaj balsam brązujący do ciemniejszej karnacji. I o ile na początku było ok tak z czasem zaczynałam stawać się coraz bardziej żółta... nakładałam a na drugi dzień żółtko gotowe... mama jak mnie zobaczyła po dłuższym czasie to myślała że może mam żółtaczkę... a tu taki kosmetyk.. mało tego efekt żółtości potęgowała różnica między twarzą a resztą ciała.. ciągle jestem na drodze poszukiwań. szukałam podkładu, któryby pasował odcienień do balsami... i jak już mam być zółta to niech chociaż będę ale cała a nie twarz jaśniejsza... (wspmne ze na twarz nie uzywalam Dove, do tego mam inny kosmetyk) no ale wracając do tematu, próbowałam różne podkłady i dalej nie moge utrafić... powiedzcie jak wy sobie z tym radzicie?? Jesli decydujecie sie na "sztuczne opalanie" to nie macie potem problemu z doborem podkładu...?

Z góry dziękuję za pomoc.
Przesuwam tutaj - może ktoś miał podobny problem.
Ja, jak kiedyś używałam samoopalaczy (wieki temu), to zmieniałam też odcień podkładu, to oczywiste. Starałam się wybrać o tyle tonów ciemniejszy od zwykle używanego, o ile przyciemniła mi się skóra. Ponieważ jednak było z tym nieco zachodu (musiałam specjalnie kupować podkład do sztucznej opalenizny, a potem i tak stał do lata), po prostu przestałam z samoopalaczy korzystać (poza tym zapach mi przeszkadza).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 22:27   #2882
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Okej.. Nie chcąc zakładać nowego wątku zapytam tutaj.

Chcę kupić mamie podklad. Mama ma cere naczynkowa, dojrzala, sucha, z czerwonymi wypiekami na policzkach, skłonna do alergii.
Szukam czegoś dobrego. Cena przystępna. mam na ten cel tak około 100-150 złotych. Chcę kupić kosmetyk dobrej jakości, którego mama będzie używała z radością. Najlepiej w kremie, płynie. Co polecicie?
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 22:53   #2883
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Okej.. Nie chcąc zakładać nowego wątku zapytam tutaj.

Chcę kupić mamie podklad. Mama ma cere naczynkowa, dojrzala, sucha, z czerwonymi wypiekami na policzkach, skłonna do alergii.
Szukam czegoś dobrego. Cena przystępna. mam na ten cel tak około 100-150 złotych. Chcę kupić kosmetyk dobrej jakości, którego mama będzie używała z radością. Najlepiej w kremie, płynie. Co polecicie?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ion-spf15.html polecam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 23:19   #2884
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziękuję.
Ktoś coś jeszcze ma?
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 23:32   #2885
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja potwierdzam to co napisała buahhot ten podkład fajnie kryje , rozświetla i wygląda dobrze na suchej cerze, nie wchodzi w wałamania skóry
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 23:45   #2886
ORIENT Music
Raczkowanie
 
Avatar ORIENT Music
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 177
Dot.: Poszukuje dobrego Pudru-kompakt,niepostarzajacego- ,niewysuszajacego,w odcieniu

A czy ten rimmel nie podraznia skory ? i nie tworzy efekt plaskiej twarzy ?
ORIENT Music jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 13:22   #2887
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Od siebie dodam, że pachnie jak wszystkie produkty, z każdej gałęzi przemysłu, anti-aging

Czytam sobie MakeupAlley - w sensie spis i oceny podkładów. W szoku jestem, ale też jestem niezadowolona, bo od razu widać, że króluję podkłady szpachlujące, matujące (Colorstay, Double Wear) :/ Zastanawiałam się nad Long Lastingiem z Bobbi Brown, a on tu ma raptem ocenę 3 Ogarnę jeszcze Everlastinga, po dzisiejszym przejrzeniu internetu bardzo dużo babek lubiących Lingerie lubi też Everlastinga

I oglądałam wczoraj na YT jeden tutorial Pixiwoo, używała Chanel Vitalumiere najklasyczniejszego - ale on dał piękne wykończenie
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 13:53   #2888
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Od siebie dodam, że pachnie jak wszystkie produkty, z każdej gałęzi przemysłu, anti-aging

Czytam sobie MakeupAlley - w sensie spis i oceny podkładów. W szoku jestem, ale też jestem niezadowolona, bo od razu widać, że króluję podkłady szpachlujące, matujące (Colorstay, Double Wear) :/ Zastanawiałam się nad Long Lastingiem z Bobbi Brown, a on tu ma raptem ocenę 3 Ogarnę jeszcze Everlastinga, po dzisiejszym przejrzeniu internetu bardzo dużo babek lubiących Lingerie lubi też Everlastinga

I oglądałam wczoraj na YT jeden tutorial Pixiwoo, używała Chanel Vitalumiere najklasyczniejszego - ale on dał piękne wykończenie

Nie tylko szpachle bo face and body ma ocenę 4.0 czyli b.wysoką mimo niewielkiego krycia. Chanel fajnyyyyyy ale latem będzie spływał z cery innej niż sucha
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 14:31   #2889
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dzisiaj drugi raz testowalam Skin Illusion. Tym razem nalozylam palcami. I znowu mam tapete :-(

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 14:55   #2890
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A ja sobie przypomniałam, że mam próbkę Face&Body z MAC'a, ale nie wybiorę się po niego jutro, jeśli mi się spodoba, bo mam ferie i mi się nie chce
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 17:32   #2891
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Witam, poszperałam na szybko w forum, ale nie znalazłam nic na ten temat, więc zakładam osobny wątek.
Mam zamiar kupić ten podkład w kompakcie.
Uwielbiam kosmetyki z Max Factor toteż kusi mnie kupno tego produktu. Opinie ma niezłe z tego co czytałam, minusem jest tylko cena.

A moje pytanie jest takie: Jaki kolor dobrać? Nie mam zbyt dużego doświadczenia w kupowanie wszelakich podkładów, więc proszę o radę. Mam cerę raczej jasną i wolę, żeby był jaśniejszy niż ciemniejszy Nie chcę efektu maski, broń boże! Stawiam na naturalność

Z góry dziękuję za odpowiedź
__________________

28.09.2010


krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 17:43   #2892
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Dzisiaj drugi raz testowalam Skin Illusion. Tym razem nalozylam palcami. I znowu mam tapete :-(

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Tapetę? Wchodzi Ci w załamania czy jest za bardzo kryjący?
Mi wydaje się lekko kryjący ( do poziomu średniego) no ale wierzę, co buźka to inny efekt. Szkoda że się u Ciebie nie sprawdził.

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
A ja sobie przypomniałam, że mam próbkę Face&Body z MAC'a, ale nie wybiorę się po niego jutro, jeśli mi się spodoba, bo mam ferie i mi się nie chce
Daj znać czy Ci się spodobał
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 18:33   #2893
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez krolowakiczu Pokaż wiadomość
Witam, poszperałam na szybko w forum, ale nie znalazłam nic na ten temat, więc zakładam osobny wątek.
Mam zamiar kupić ten podkład w kompakcie.
Uwielbiam kosmetyki z Max Factor toteż kusi mnie kupno tego produktu. Opinie ma niezłe z tego co czytałam, minusem jest tylko cena.

A moje pytanie jest takie: Jaki kolor dobrać? Nie mam zbyt dużego doświadczenia w kupowanie wszelakich podkładów, więc proszę o radę. Mam cerę raczej jasną i wolę, żeby był jaśniejszy niż ciemniejszy Nie chcę efektu maski, broń boże! Stawiam na naturalność

Z góry dziękuję za odpowiedź
Nikt Ci nie dobierze odcienia przez Internet. Idź do sklepu, poproś o próbki, testuj. Innej drogi do wybrania idealnego podkładu nie ma.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 19:46   #2894
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Tapetę? Wchodzi Ci w załamania czy jest za bardzo kryjący?
Mi wydaje się lekko kryjący ( do poziomu średniego) no ale wierzę, co buźka to inny efekt. Szkoda że się u Ciebie nie sprawdził.
Oceniam krycie jako srednie ale nie w nim problem byl. Wygladalam jak pudernica nie wiem jak to mozliwe ale jednak. Byl matowy, plaski i widoczny na mojej twarzy. Po ok. 6 godzinach zaczal "ciastkowac". Aleee.. wychodze dzisiaj jeszcze i postanowilam wyprobowac Face and Body. I takiego efektu oczekiwalam, to jest moja druga lepsza cera Ladnie i naturalnie.


Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 20:28   #2895
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Oceniam krycie jako srednie ale nie w nim problem byl. Wygladalam jak pudernica nie wiem jak to mozliwe ale jednak. Byl matowy, plaski i widoczny na mojej twarzy. Po ok. 6 godzinach zaczal "ciastkowac". Aleee.. wychodze dzisiaj jeszcze i postanowilam wyprobowac Face and Body. I takiego efektu oczekiwalam, to jest moja druga lepsza cera Ladnie i naturalnie.


Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
O tak face and body uwielbiam . Równie fajny jest Bobbi Brown Spf 15 foundation tylko mało popularny bo lekko kryje
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 22:13   #2896
a_ngi_e
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8
Thumbs up Rupa Cosmetics, Matt foundation

witam, ( czy ktoś się spotkał z tym podkładem w PL ?? )
dzisiaj właśnie dorwałam podkład, którego nie można znaleźć w internecie. Rupa cosmetisc, matt foundation , niestety podkład dostępny tylko w salonie tej marki ( kobieta pierwsze zrobiła mi makijaż ) jako,że mam cere trądzikową tłustą.. pierwsze nałożyła mi baze ( podkreślała Pani,że osoba z cerą tłustą musi użyć bazy pod makijaż przeznaczoną tylko do cery tłustej ) tej samej firmy, następnie takim " dziwacznym pędzelkiem " nakładała podkład, który tak jak Revlon CS czy DW nie posiada pompki. ja mam taki średni trądzik,a nałożyła mi 2 warstwy i wszystko średnio zakryło, na końcu nałożyła korektor na najbardziej widoczne krostki. przez ok 5/6h nie potrzebowałam żadnej poprawki ( nawet pudrem ), podkład ma konsystencje gęstą ale w żadnym wypadku nie ciężka.. nie czułam w ogóle podkładu na twarzy. kolor najjaśniejszy dobrany idealnie wiec moje kochane Wizażystki jak tylko będziecie miały okazje przetestować ten produkt to polecam. dodam tylko ,że podkład zmyłam po ok 9h, a nadal wyglądał super. ja kupiłam w Irlandii za 36e.( zobacze jak będzie się sprawował przez następny tydzien ,w tym wesele i dam znać )

pozdrawiam

Edytowane przez a_ngi_e
Czas edycji: 2015-02-09 o 22:14
a_ngi_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 23:19   #2897
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Poszukuje dobrego Pudru-kompakt,niepostarzajacego- ,niewysuszajacego,w odcieniu

Ja mam puder Max Factor creme puff, puder transparentny i jestem z niego zadowolona ładnie kryje i raczej nie wysusza
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 01:58   #2898
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Poszukuje dobrego Pudru-kompakt,niepostarzajacego- ,niewysuszajacego,w odcieniu

Cytat:
Napisane przez Patrycjaa99 Pokaż wiadomość
Ja mam puder Max Factor creme puff, puder transparentny i jestem z niego zadowolona ładnie kryje i raczej nie wysusza
On psuje skore zatyka pory+ podraznia czesto! i nie sadze ze ma odcien ecru !
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 09:21   #2899
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
O tak face and body uwielbiam . Równie fajny jest Bobbi Brown Spf 15 foundation tylko mało popularny bo lekko kryje
Chciałam capnąć dzisiaj tego BB (lub lastinga), bo dzisiaj 20% na "wszystko" w Douglasie (Noc zakupów), oczywiście oprócz BB, Sensai, Philips i MAC.

Jestem po nałożeniu Face & Body z MAC'a, czekam na to WOW, o którym wszyscy mówią. Ja w sztucznym świetle widzę błysk, jakby ten podkład nie był oil-free, a w naturalnym warstewkę pudru. Ale mam trochę wysuszoną cerę, ale z drugiej strony porządnie ją nawilżam, także...
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-10, 10:18   #2900
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Rupa Cosmetics, Matt foundation

Ale po co zakładać o tym osobny wątek? Serio? Nie mogłaś już w podkładowym napisać o tej "wesołej nowinie"?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 12:35   #2901
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Chciałam capnąć dzisiaj tego BB (lub lastinga), bo dzisiaj 20% na "wszystko" w Douglasie (Noc zakupów), oczywiście oprócz BB, Sensai, Philips i MAC.

Jestem po nałożeniu Face & Body z MAC'a, czekam na to WOW, o którym wszyscy mówią. Ja w sztucznym świetle widzę błysk, jakby ten podkład nie był oil-free, a w naturalnym warstewkę pudru. Ale mam trochę wysuszoną cerę, ale z drugiej strony porządnie ją nawilżam, także...
Bo on ma takie wilgotne wykończenie, tj powinien moeć. U mnie zimą niestety tego nie widać. On też minimalnie kryje , no i moim zdaniem jest niewydajny,alr ja bardzo go lubię
On słynie z mokrego wykończenia ale to nie taka perła typu vitalimiere albo parure de lumiere tylko coś jak lekko spocona skóra latem...przeciwieŃstwo błysku podszytego sporym kryciem
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-02-10 o 12:55
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 17:51   #2902
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

No to to, taki lekko spocony. Podobny efekt uzyskiwalam True Radiance, dlatego go zwrocilam. Trwaly i nos nie swieci mi sie do tej pory (zaraz po nalozeniu napisalam poprzedniego posta), ale raczej nie.

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

A mialas Studio Fix MACa?
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 18:05   #2903
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
No to to, taki lekko spocony. Podobny efekt uzyskiwalam True Radiance, dlatego go zwrocilam. Trwaly i nos nie swieci mi sie do tej pory (zaraz po nalozeniu napisalam poprzedniego posta), ale raczej nie.

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

A mialas Studio Fix MACa?
Mac jest wodoodporny tj F&b .
Studio Fix miałam na buzi kilka razy, ale on jest szpachelkowaty.
Pamiętasz jak pisałaś że Shiseido był u Ciebie b.widoczny? Ten jest bardziej. Uważam że każdy podkład da się nałożyć na prawie każdą buzie by wyglądał naturalnie ale z tym mi się nie chciało nawet kombinować
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 18:10   #2904
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ojoj! To nie, odpada! Ojoj! Dobra, nie kombinuje, promocje są co jakiś czas, może pojawi się nowy Everlasting w Polsce, teraz czekam na Healthy Mix'a
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 18:11   #2905
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Wyszła nowa wersja czy zamowiłaś? Ja czekam z wypiekami na twarzy na YSL te
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 22:54   #2906
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja tak sie napaliłam na clarins everlasting ale zawiodłam sie nie utzymuje sie na mojej buzi tak długo jakbym chciała, potem ściera się, o wiele lepszy jest ten shiseido UV
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 06:30   #2907
ORIENT Music
Raczkowanie
 
Avatar ORIENT Music
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 177
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Ja tak sie napaliłam na clarins everlasting ale zawiodłam sie nie utzymuje sie na mojej buzi tak długo jakbym chciała, potem ściera się, o wiele lepszy jest ten shiseido UV
Rowniez nie polecam tego podkladu w nim moja skora swiecila sie jak w zadnym innym i szybko zszedl + niedoskonalosci w nim byly bardzie widocznee podkreslone niz bez niego ,do tego skora byla jakas podraniona,po zmyciu skora wygladala na wymeczona,chyba najgorszy wysokopolkowy podklad jaki mialam,a testowalam sporo.Warto sprobowac podklad Make p for ever hd ,ale jest to podklad bardzo slabiutko kryjacy tak naprawde,nie zakryje on nawet drobnych niedoskonalosci raczej to taki krem koloryzujacy.

---------- Dopisano o 06:30 ---------- Poprzedni post napisano o 05:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
. Potrzebuję żółci + beżu, bez różowego, bo mam cerę naczynkową.
100 czy 103 mógłby być lepszy?
a ja szukam podkladu w odcieniu"Ecru ",badz beż(jasny)+ róż. I pudru kompaktowego ,niepostarzajacego w odcieniu "Ecru".do skory mieszanej dajacy wykonczzenie miekkie,nie plaskie,nie twarde.

Edytowane przez ORIENT Music
Czas edycji: 2015-02-11 o 07:12
ORIENT Music jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 08:21   #2908
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Ja tak sie napaliłam na clarins everlasting ale zawiodłam sie nie utzymuje sie na mojej buzi tak długo jakbym chciała, potem ściera się, o wiele lepszy jest ten shiseido UV
Everlasting jest cięższy i lepiej kryjący ale też wolę Shiseido. Nigdy mi jednak everlasting nie spłynął
Świecił się po 7-8 h ale tak naturalnie, lekko.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-02-11 o 08:29
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 17:36   #2909
stokrotka5555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 53
Dot.: Poszukuje dobrego Pudru-kompakt,niepostarzajacego- ,niewysuszajacego,w odcieniu

ja mam lirene matujący, nie uczula i nie podrażnia skóry. Po kilku minutach staje się matowy A w wakacje mam tylko krem cc z bielendy a puder od okazji do okazji
stokrotka5555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 18:47   #2910
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dorwałam testery Wake Me Up 100 i 103 i będę testować
Ale to wieczorem

6zł za 15ml, no jak za darmo

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Myślę, że 100 byłaby jaśniejsza, ale ona ma różowe tony, jak dla mnie nie takie lekkie, ale dosyć intensywne. Ja bym się skaniała do 103.
Dzięki raz jeszcze za radę. WMU 103 jest idealny Pięknie się wtopił w skórę, to co miał ukryć to ukrył i w ogóle ten zapach I rozświetlenie mojej suchej skóry Kolor idealny. Jutro przetestuję jak się sprawuje przez cały dzień. I chyba wezmę pełny wymiar, bo jednak pompka mnie bardziej przekonuje niż odkręcany tester
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.