Dziewczyny szukam filmu,który by zadziałał na mojego chłopaka(popłakał się) ;D - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-20, 04:28   #61
Madame_Kitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 227
Dot.: Dziewczyny szukam filmu,który by zadziałał na mojego chłopaka(popłakał się) ;D

Nie jest to film romantyczny- ale strasznie poruszający, nikt nie przechodzi wobec niego obojętnie polski tytuł to"Bez mojej zgody". Nie wzruszam się łatwo na filmach ale na tym dosłownie nie mogłam się wstrzymać od spazmatycznego płaczu.

---------- Dopisano o 04:28 ---------- Poprzedni post napisano o 04:11 ----------

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
"Nieodwracalne" i popieram "Brokeback Mountain"

Oglądałam właśnie "Nieodwracalne" 2 dni temu i mówiąc szczerze jakoś szczególnie mnie nie wzruszył, raczej poruszyła mnie dogłębnie scena gwałtu ale nie płakałam raczej moja reakcja na ten film -zbulwersowanie/oburzenie/złość.obrzydzenie - ale nie poruszenie.

Brokeback Mountain- przypomniałyście mi, ach to dopiero film, żaden film o miłości mnie aż tak daaawno nie wzruszył jak ten, po prostu piękne Tylko nie wiem jak mężczyzna zareaguje na ten film, zobacz komentarze na filmwebie wiele emanuje agresją i niezrozumieniem. Myślałam żeby obejrzeć ten film z moim TŻ tem ale właśnie się boję czy go zrozumie w ten sposób co ja, on wiadomo jest mniej wrażliwy i boję się że palnie głupi komentarz i się tylko wkurzę na niego...

Ktoś pisał o filmie "Bracia"- to akurat może przemówić do faceta, bo sytuacja żołnierza, z jednej strony twardziel a z drugiej okrucieństwo wojny, zazdrość - może ci się TŻ wzruszy albo poruszy choć trochę.

Dodaję jeszcze "Pokutę"- wzruszający, miłość, wojna itd.
"Nostalgia Anioła" -trochę patetyczne ale łezka się w oku zakręci.
"Agora" też mnie wzruszyła ostatnio.
I to chyba tyle z niedawno oglądanych

Aaa i kiedyś popłakałam się na Leonie zawodowcu...może faceta też to ruszy. Ogólnie coś mi się wydaje -jak już zauważały dziewczyny- że mężczyznę bardziej wzruszy film wojenny gdzie ginie dzielny żołnierz, jakiś przyjaciel głównego bohatera, gdy traci cel o który walczył itd. niż sytuacja gdy np. kończy się wielka miłość, ona ją kocha a ona jego nie itd. , muszą się rozstać i iść w nieznane - mój TŻ nie znosi romansideł :P

Edytowane przez Madame_Kitty
Czas edycji: 2011-04-20 o 04:39
Madame_Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 10:14   #62
andziabuzka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 18
Dot.: Dziewczyny szukam filmu,który by zadziałał na mojego chłopaka(popłakał się) ;D

Też lubię wojenne filmy... Lecz jest jedna sprawa... On jest żołnierzem zawodowym i czyta właśnie książki w stylu GROM itp. Wszystko związane z wojną ;p i nie wiem czy przy takich scenach, gdzie ginie żołnierz, to się wzruszy.. Chyba mało prawdopodobne ;]
andziabuzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 16:25   #63
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Dziewczyny szukam filmu,który by zadziałał na mojego chłopaka(popłakał się) ;D

jest taki film, zwie się "Jalla! Jalla!", jeden z głównych bohaterów ma problem z wzwodem, stosuje różne metody, ja się popłakałam ze śmiechu, ale może twój facet popłacze się ze współczucia
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 16:44   #64
Bloou
Rozeznanie
 
Avatar Bloou
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 558
Dot.: Dziewczyny szukam filmu,który by zadziałał na mojego chłopaka(popłakał się) ;D

Oj tak, "Bracia" smutny film, wydaje mi się że nadaje. A poza tym może "Siedem dusz" z Willem Smithem?
__________________

Nobody
, not even the rain, has such small hands
- Cummings


JESTEM ZA WPROWADZENIEM WIĘKSZYCH KAR DLA OSÓB, KTÓRE ZNĘCAJĄ SIĘ NAD ZWIERZĘTAMI.

Bloou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 17:57   #65
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: Dziewczyny szukam filmu,który by zadziałał na mojego chłopaka(popłakał się) ;D

Nie zapomnij dać znać na którym mu łezka poleciała.
__________________
zapuszczam włosy!


Don't forget to love yourself!
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 11:48   #66
frensic
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 29
Dot.: Dziewczyny szukam filmu,który by zadziałał na mojego chłopaka(popłakał się) ;D

Ja byłem w weekend na los numeros. Popłakał się, ale... ze śmiechu. Liczy się?
frensic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 13:22   #67
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Dziewczyny szukam filmu,który by zadziałał na mojego chłopaka(popłakał się) ;D

Cytat:
Napisane przez Diva1 Pokaż wiadomość
Już widzę jak facet płacze przy miłości gejowskiej. Ten film raczej nie jest dla mężczyzn.

Nie wiem tez dlaczego kobiety miałby plakac na tym filmie ?mnie sam tytuł robi banana na twarzy
Krol lew?cast away,zielona mila--jejku okazuje sie ze mam kamien zamiast serca
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 15:26   #68
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Dziewczyny szukam filmu,który by zadziałał na mojego chłopaka(popłakał się) ;D

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Nie wiem tez dlaczego kobiety miałby plakac na tym filmie ?mnie sam tytuł robi banana na twarzy
Krol lew?cast away,zielona mila--jejku okazuje sie ze mam kamien zamiast serca
Na królu lwie płakałam, cast away-takie sobie; Brokeback Mountain - nudziło mnie okropnie,a co tu mówić o wzruszeniu.
"Życie jest piękne" i "Chłopiec w pasiastej piżamie", zwłaszcza ten drugi film-polecam.
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 15:29   #69
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: Dziewczyny szukam filmu,który by zadziałał na mojego chłopaka(popłakał się) ;D

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Nie wiem tez dlaczego kobiety miałby plakac na tym filmie ?mnie sam tytuł robi banana na twarzy
Krol lew?cast away,zielona mila--jejku okazuje sie ze mam kamien zamiast serca
No i się z Tobą zgaszam, bo ja do tej pory mam zaciechę z tego o gejach. Chodziło mi że kobieta go obejrzy z ciekawości, ale żeby się wzruszać? no raczej nie.Casaway i Zielona mila dobre filmy, a ten drugi to jeden z moich ulubionych, ale nie przypominam sobie żebym płakała na nich. Na Królu lwie się wzruszyłam to pamiętam, ale to za małolata.
__________________
zapuszczam włosy!


Don't forget to love yourself!

Edytowane przez Diva1
Czas edycji: 2011-05-04 o 15:31
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 15:47   #70
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Dziewczyny szukam filmu,który by zadziałał na mojego chłopaka(popłakał się) ;D

Cytat:
Napisane przez Diva1 Pokaż wiadomość
No i się z Tobą zgaszam, bo ja do tej pory mam zaciechę z tego o gejach. Chodziło mi że kobieta go obejrzy z ciekawości, ale żeby się wzruszać? no raczej nie.
Nie każda go chce nawet z ciekawości obejrzeć,robiłam sobie półgodzinne przerwy,tak mnie to mało wciągnęło...uff,a już myślałam,że to ja jestem jakaś niewrażliwa i gruboskórna, bo na BM nie płakałam
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 20:06   #71
AnQś
Zadomowienie
 
Avatar AnQś
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 109
Dot.: Dziewczyny szukam filmu,który by zadziałał na mojego chłopaka(popłakał się) ;D

Japanese story
http://www.filmweb.pl/film/Japo%C5%8...ia-2003-108112
Wyłam jak bóbr, a film polecił mi właśnie mój tż.
Jedna z tych historii, które na zawsze zostają w serduchu
__________________
Kiedy podchodzę do dziecka, wzbudza ono we mnie dwa rodzaje uczuć: czułość wobec tego, kim jest i szacunek dla tego, kim może się stać.
Maryniu
Niania Ogg zwykle kładła się spać wcześnie. W końcu miała już swoje lata. Czasami szła do łóżka nawet o szóstej rano.
AnQś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 00:23   #72
Kama_Siwa
Raczkowanie
 
Avatar Kama_Siwa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Dziewczyny szukam filmu,który by zadziałał na mojego chłopaka(popłakał się) ;D

Ja ze swoim chłopakiem bardzo płakałam na '' Zaklęci w czasie"
Kama_Siwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 11:48   #73
pacierp
Rozeznanie
 
Avatar pacierp
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 777
Dot.: Dziewczyny szukam filmu,który by zadziałał na mojego chłopaka(popłakał się) ;D

"Marley i ja" I "Hachiko" to moi faworyci. Musieliśmy przerywać oglądanie obu filmów, bo mój mąż płakał tak głośno, ze zakłócał odbiór
pacierp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 22:21   #74
Narsha
Raczkowanie
 
Avatar Narsha
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 57
Dot.: Dziewczyny szukam filmu,który by zadziałał na mojego chłopaka(popłakał się) ;D

Mój facet bardzo się wzruszył oglądając ze mną "Taiyou no uta". Bardzo zabawne były jego próby ukrywania tego wzruszenia ;> Osobiście go nie rozumiem, bo myślałam, ze nie wytrwam do końca - jeden z nudniejszych filmów jakie oglądałam ;>
__________________
It's a murder fact, reality kills.
Call your doctor now for your reality pills.

Małe porzucone kotki szukają domu: klik!
Narsha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 08:32   #75
andziabuzka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 18
Dot.: Dziewczyny szukam filmu,który by zadziałał na mojego chłopaka(popłakał się) ;D

Cześć dziewczyny dzięki za nowe propozycje.. Dużo z tych filmów , co mi pisałyście pościągałam, ale nawet połowy nie obejrzeliśmy;] z tego co pamiętam to "Marley i ja" nie poszła łezka... A "Chłopiec w pasiastej piżamie" to się na tym filmie skupić wtedy nie mogłam bym musiała obejrzeć go jeszcze raz...Ale tym razem sama
andziabuzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 18:06   #76
ileana
Rozeznanie
 
Avatar ileana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 834
GG do ileana
Dot.: Dziewczyny szukam filmu,który by zadziałał na mojego chłopaka(popłakał się) ;D

temat dla mnie - bo ja jestem taką twardzielką, którą trudno jest wzruszyć, a uwielbiam płakać na filmach, to jest takie oczyszczające... ufff...
z tego co pamiętam ja płakałam (a raczej oczęta mi się ino załzawiły) przy Królu lwie (ale jak byłam mała), Candy, Życie ukryte w słowach, Podaj dalej, Tańcząc w ciemnościach, Wybór Zofii, Życie jest piękne.Nie znam tego uczucia, jak mówicie "płakałam jak bóbr". Rzućcie coś jeszcze, to może i ja skorzystam
__________________
wymianka ciuszkowa książkowa
wish lista książkowa
ileana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 20:05   #77
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Dziewczyny szukam filmu,który by zadziałał na mojego chłopaka(popłakał się) ;D

"Bez mojej zgody" rewelacyjny film... płakałam jak dziecko
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 18:14   #78
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Dziewczyny szukam filmu,który by zadziałał na mojego chłopaka(popłakał się) ;D

A może Fluke (po polsku to jest: psim tropem do domu). Nie znam osoby, która by nie pękła przy tym filmie. Nawet ja pękłam chociaż płaczę na filmach praktycznie nigdy.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.