Jak zaskoczyć męża i jego auto? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-16, 14:25   #1
ExtraHal76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7

Jak zaskoczyć męża i jego auto?


Hej chciałabym poradzić się Was, jak można zaskoczyć męża i jego auto Mój mąż wyjechał w delegację i jakoś tak się składa , że nie ma czasu zająć się swoim samochodem;/ Już dawno planował go odświeżyć i zrobić gruntowne sprzątanie w samochodzie, ale nie ma kiedy. Pomyślałam, że zrobię mu niespodziankę i oddam auto do pralni i do czyszczenia. Ktoś wie ile kosztuje czyszczenie skóry w samochodzie i gdzie można coś takiego zrobić? Nie chciałabym robić tego na własną rękę , ponieważ chciałabym, by wszystko było perfekcyjnie zrobione.. Polecicie coś?
ExtraHal76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 19:57   #2
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Jak zaskoczyć męża i jego auto?

Polecać coś można tylko w momencie, kiedy podasz miejscowość z której jesteś.
Google wyrzuciło mi bardzo zróżnicowane ceny czyszczenia skórzanej tapicerki. Polecam Ci poczytać, co tam internety oferują i zapoznać się z cenami w Twojej okolicy
od siebie dodam tyle, że w moim poprzednim samochodzie, który przez firmy oferujące takie usługi był nazywany "dużym" za cały pakiet płaciłam około 300zł.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2015-04-16 o 19:59
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 22:16   #3
Laine99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Jak zaskoczyć męża i jego auto?

Faktycznie, żeby coś Ci polecić na początku musimy wiedzieć skąd jesteś, chociaż... nie musisz nam tego pisać. Sama poszukaj u siebie w mieście czy okolicy. Albo najlepiej sama posprzątaj mężowi samochód. Większa frajda i satysfakcja
Laine99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 20:20   #4
Porfirion2776
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 6
Dot.: Jak zaskoczyć męża i jego auto?

Dokładnie Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie skorzystanie z internetu i wyszukanie firmy zajmującej się czyszczeniem skóry i tapicerki w Twojej okolicy Na własną rękę nie warto niczego robić, bo nie daj Boże użyjesz nie tego kosmetyku co trzeba i koniec - wyrządzisz uszkodzenia nie do naprawienia. Nie ma to jak profesjonalne podejście do sprawy
Porfirion2776 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 00:30   #5
Johnsonxxx80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: Jak zaskoczyć męża i jego auto?

Zamiast zadawać takie pytania na forum, szukaj w internecie :P Nie wierzę, że w Twojej okolicy nie ma żadnej firmy, która świadczyłaby takie usługi :P Wydaje mi się, że każde auto od czasu do czasu potrzebuje takiego "spa" :P Cena na pewno zależy od rodzaju tapicerki i wielkości auta, ale wydaje mi się, że zapłacisz coś około 300 złotych spokojnie
Johnsonxxx80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 09:36   #6
ExtraHal76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: Jak zaskoczyć męża i jego auto?

Cytat:
Napisane przez Laine99 Pokaż wiadomość
Faktycznie, żeby coś Ci polecić na początku musimy wiedzieć skąd jesteś, chociaż... nie musisz nam tego pisać. Sama poszukaj u siebie w mieście czy okolicy. Albo najlepiej sama posprzątaj mężowi samochód. Większa frajda i satysfakcja
Sama nie chcę się w to bawić, bo nie mam doświadczenia w czyszczeniu skóry, bo potrzebne są do tego specjalne pasty i jakieś inne specyfiki Jestem z okolic Rzeszowa jeżeli to ułatwi, żebyście mi coś polecili to super Chciałabym, by wszystko było perfekcyjnie ja mogę auto posprzątać, ale nie wypiorę porządnie tapicerki i na pewno będę mieć problem z tą skórą;/ Może jednak coś poleci ktoś jeszcze?
ExtraHal76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 10:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.