ROZDWAJAJĄCE się końcówki włosów- wątek zbiorczy - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-24, 20:17   #871
marta3123
Przyczajenie
 
Avatar marta3123
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8
Dot.: Końcówki!

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Najpierw opisz swoją pielęgnację, bo nie chodzi o to, żebyś kopiowała czyjeś metody, które mogą się do Twoich włosów nie nadawać, tylko o to, żeby znaleźć przyczynę rozdwajania.
Olejkiem babydream smaruję włosy raz na tydzień na suche włosy na około 2 godziny, co drugie mycie 'Garnier fructis goodbye damage' , co kolejne mycie Garnier ultra doux ' olejek z awokado i masło karite '.
Co tydzień używam maseczki z biovaxa do włosów słabych ze skłonnością do wypadania.
Co dwa tygodnie wcieram naftę kosmetyczną czasami używam olejku arganowego z pantene
Aktualnie włoski myję szaponem z czarnej rzepy, żeby zmniejszyć przetluszczanie włosów
marta3123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 20:59   #872
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: ROZDWAJAJĄCE się końcówki włosów- wątek zbiorczy

Hm... Ja bym na pewno dodała drugi, bardziej delikatny i bogaty szampon - ten to straszny rypacz.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 21:04   #873
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Końcówki!

Cytat:
Napisane przez marta3123 Pokaż wiadomość
Olejkiem babydream smaruję włosy raz na tydzień na suche włosy na około 2 godziny, co drugie mycie 'Garnier fructis goodbye damage' , co kolejne mycie Garnier ultra doux ' olejek z awokado i masło karite '.
Co tydzień używam maseczki z biovaxa do włosów słabych ze skłonnością do wypadania.
Co dwa tygodnie wcieram naftę kosmetyczną czasami używam olejku arganowego z pantene
Aktualnie włoski myję szaponem z czarnej rzepy, żeby zmniejszyć przetluszczanie włosów
Mnie tu brakuje silikonów po myciu w postaci serum/olejku/eliksiru/jak zwał tak zwał. Przy włosach cieniowanych może być problem z równomiernym pokryciem końcówek, ale dużo zależy też od podatności włosów na obciążanie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 21:29   #874
xyz1995_95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 44
Dot.: ROZDWAJAJĄCE się końcówki włosów- wątek zbiorczy

Najlepsze odżywki to Bio'vax i Wax. Można je znaleźć w przystępnych cenach w promocji, a są na prawde dobre. Lepiej wydać troszkę wiecej pieniędzy i mieć porządną odżywkę, niż te z drogerii po 10 zł
xyz1995_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 14:21   #875
diankamila
Przyczajenie
 
Avatar diankamila
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2
Unhappy Powracający problem przesuszenia włosów

Cześć dziewczyny,
Czuję się już coraz bardziej zdesperowana. Mam problem z przesuszonymi, rozdwajającymi się końcami.
Włosy farbuję co 5-6tyg (By Fama), nie prostuję, nie kręcę, suszę tylko "w nagłych wypadkach". Jakieś półtora miesiąca temu byłam zmuszona mocno podciąć włosy. Od tamtej pory starałam się dbać o nie intensywniej niż dotychczas. Maska 1-2razy w tyg (Kallos), po każdym myciu jakaś odżywka wzmacniająca lub do włosów farbowanych (drogeryjna lub By Fama), każdego dnia mgiełka nawilżająca (domowej roboty z aloesu i oliwy z oliwek lub nawilżająca z Kallosa). Raz w tygodniu olejowanie oliwą z oliwek na noc. Do tego starałam się zawsze na noc włosy związywać i nie kłaść się spać z mokrymi (niestety nie w 100% się udawało).
Nie minęły 2 miesiące a moje końce znów wyglądają okropnie! Rozdwojone, przesuszone, łamliwe.
Fryzjerka radziła kupić strukturale By Fama, ale jak się pewnie orientujecie do najtańszych nie należą.
Czy rzeczywiście powinnam je kupić? Czy może któraś z Was radziła sobie z podobnym problemem w inny sposób, skutecznie?
Czy taka już "natura" moich włosów?
diankamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 23:06   #876
blondynkatoja
Przyczajenie
 
Avatar blondynkatoja
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
naturalna blondynka

jestem naturalną blondynką jak dbać o końcówki włosów
blondynkatoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 15:18   #877
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: ROZDWAJAJĄCE się końcówki włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez diankamila Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Czuję się już coraz bardziej zdesperowana. Mam problem z przesuszonymi, rozdwajającymi się końcami.
Włosy farbuję co 5-6tyg (By Fama), nie prostuję, nie kręcę, suszę tylko "w nagłych wypadkach". Jakieś półtora miesiąca temu byłam zmuszona mocno podciąć włosy. Od tamtej pory starałam się dbać o nie intensywniej niż dotychczas. Maska 1-2razy w tyg (Kallos), po każdym myciu jakaś odżywka wzmacniająca lub do włosów farbowanych (drogeryjna lub By Fama), każdego dnia mgiełka nawilżająca (domowej roboty z aloesu i oliwy z oliwek lub nawilżająca z Kallosa). Raz w tygodniu olejowanie oliwą z oliwek na noc. Do tego starałam się zawsze na noc włosy związywać i nie kłaść się spać z mokrymi (niestety nie w 100% się udawało).
Nie minęły 2 miesiące a moje końce znów wyglądają okropnie! Rozdwojone, przesuszone, łamliwe.
Fryzjerka radziła kupić strukturale By Fama, ale jak się pewnie orientujecie do najtańszych nie należą.
Czy rzeczywiście powinnam je kupić? Czy może któraś z Was radziła sobie z podobnym problemem w inny sposób, skutecznie?
Czy taka już "natura" moich włosów?
A gdzie jakiś silikonowy produkt do zabezpieczania końcówek, serum/olejek/jedwab/kuracja najlepiej bez protein i alkoholu? Większość włosów będzie się bez tego rozdwajać.

Cytat:
Napisane przez blondynkatoja Pokaż wiadomość
jestem naturalną blondynką jak dbać o końcówki włosów
Tak samo jak o resztę, a do tego stosować na końcówki jakiś silikonowy kosmetyk zabezpieczający typu jedwab/serum/olejek.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-26, 11:22   #878
GoldenLook
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 25
Dot.: Powracający problem przesuszenia włosów

Cytat:
Napisane przez diankamila Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Czuję się już coraz bardziej zdesperowana. Mam problem z przesuszonymi, rozdwajającymi się końcami.
Włosy farbuję co 5-6tyg (By Fama), nie prostuję, nie kręcę, suszę tylko "w nagłych wypadkach". Jakieś półtora miesiąca temu byłam zmuszona mocno podciąć włosy. Od tamtej pory starałam się dbać o nie intensywniej niż dotychczas. Maska 1-2razy w tyg (Kallos), po każdym myciu jakaś odżywka wzmacniająca lub do włosów farbowanych (drogeryjna lub By Fama), każdego dnia mgiełka nawilżająca (domowej roboty z aloesu i oliwy z oliwek lub nawilżająca z Kallosa). Raz w tygodniu olejowanie oliwą z oliwek na noc. Do tego starałam się zawsze na noc włosy związywać i nie kłaść się spać z mokrymi (niestety nie w 100% się udawało).
Nie minęły 2 miesiące a moje końce znów wyglądają okropnie! Rozdwojone, przesuszone, łamliwe.
Fryzjerka radziła kupić strukturale By Fama, ale jak się pewnie orientujecie do najtańszych nie należą.
Czy rzeczywiście powinnam je kupić? Czy może któraś z Was radziła sobie z podobnym problemem w inny sposób, skutecznie?
Czy taka już "natura" moich włosów?
Ja też polecam jakieś olejki do włosów a szczególnie końcówek. Jeżeli nie lubisz z silikonami to polecam naturalne np.arganowy, macadamia. Musisz regularnie podcinać końcówki aż włosy się wzmocnią bo rozdwojonych juz nie naprawisz.
GoldenLook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 12:56   #879
Dana34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 100
Dot.: ROZDWAJAJĄCE się końcówki włosów- wątek zbiorczy

Ja też miałam straszny problem z rozdwajaniem się końcówek :/ Okropnie to wyglądało. Przekonałam się tylko przez ten czas że nie zawsze to co mega drogie jest tak dobre. Stosowałam dwie odżywki polecone przez fryzjerów (dwóch różnych bo jak jeden nie pomagał to szłam do drugiego – o głupia ja ^ ^ ) i nic. W końcu koleżanka poleciła mi masło z mango z esent. Na początku byłam średnio nastawiona tym bardziej, że masło z założenia wydawało mi się za ciężkie. Potem dopiero się okazało że trzeba je roztopić w wodzie. Faktycznie muszę powiedzieć że widzę poprawę. Powolutku małymi kroczkami ale cały czas jest progres
Dana34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-09 12:56:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.