Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-11, 21:07   #3151
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Amyzku ja też mam zrypanych sąsiadów na dole -alkoholicy i u góry jak przychodzą wnuki
.. szał pal.
Wiec wiem jak to jest mieć upierdliwych sąsiadów.
Współczuję
masakra
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wezmę próbkę przy najlbiższej okazji

Po całosci tez udało mi się nie zbrązowić Generalnie unikam słońca jak mogę

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------



Przed chwilą sie wymaseczkowałam


Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość


O ludzie Współczuję Tobie i Amyzkowi.



Zaraz do Was dołączę


dobra użyłam dr coś tam. Są trzy maseczki z glinki- biała (odświeżająca), różowa (nawilżająca) i zielona (relaksująca). Użyłam białej. Trzyma się ją 3 minuty. no i cóż - glinka jak glinka źle nie jest, wygladziła ale szału nie ma póki co jutro spróbuję różową
pisze ze można jej używać jako "doczyszczenie" skóry z makijażu wiec coś jak pianka do demakijażu. Więc w sumie spoko rzecz ciekawe czy z luną się nada
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:11   #3152
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Nawet nie wiem czy u mnie taki Rossmann jest ale sprawdzę.

Też mam taką sytuację na twarzy Norele mam, może powinnam używać, ale chyba dla mnie są zbyt agresywne Zresztą, za dużo słońca na razie.
Przed chwilą nałożyłam pierwszy raz Norela, zobaczymy. Poszukam, mam chyba jakieś próbki filtru Schiseido, spróbuję jutro nałożyć.
Jak już ma być masakra to niech będzie po całości

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Neath, ale dla nas to raczej nie ma kolorów z Born This Way
I pewno by spłynał na dodatek na mieszanej cerze
Ja mam cerę tłustą, a mimo to lubię BTW. Za naturalny wygląd skóry po nałożeniu.
Trwałości DW nie ma, spływa w jakiejś części, ale robi to subtelnie, po prostu znikając. Nie ma warzenia się, ani plam (przy czym nie próbowałam go na skórze w obecnym stanie czyli z masakrycznym przetłuszczem).

Edytowane przez lena40
Czas edycji: 2016-09-11 o 21:20 Powód: przyda się powrót do szkoły na lekcje polskiego
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:15   #3153
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
Ile trzeba mieć by na nestora kandydować?
37 ok?
Dla mnie za krótkie i za poliestrowe - w tym akurat młodzież gustuje ��
Ale z kolei kroje stare ��

Jeśli poliester nie jest problemem, to te są fajne
https://m.zalando.pl/paper-dolls-suk...1c04h-k11.html
https://m.zalando.pl/ted-baker-sukie...1c07k-t11.html
Jeszcze nie zapadły ustalenia co do wieku .

Niestety większość imprezowych kiecek jest z poliestru, nad czym ubolewam .
Co do długości, to większość modelek ma ok 180 cm, a Amyz nieco mniej, więc powinno być ok.

Fajne sukienki przez Ciebie wybrane, jednak dla kobiet o nienagannej sylwetce, oryginalne nadruki .
__________________


Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2016-09-11 o 21:18
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:16   #3154
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Ja mam cerę tłustą, a mimo to lubię BTW. Za naturalny wygląd skóry po nałożeniu.
Trwałości DW nie ma, spływa w jakiejś części, ale robi to subtelnie, po prostu znikając. Nie ma ważenia się, ani plam (przy czym nie próbowałam go na skórze w obecnym stanie czyli z masakrycznym przetłuszczem).
Raz ze kolorów dla mnie nie ma, dwa ze znikających podkładów unikam, jak ognia, także jeden mniej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:16   #3155
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

dubel
__________________


Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2016-09-11 o 21:17
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:18   #3156
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy kosmetyki Stila są fajne czy to jakiś badziew?

Chyba sie dziś przypiekłam za mocno na słońcu co widać na zdjęciu
Ze Stili słyszałam tylko o cieniach, opinie mają dobre (czaję się na paletkę). Cienie foliowe są chyba sztandarowym ich produktem.
Wszystko to tylko zasłyszane/przeczytane.

Co do opalania się to Never chwilowo odwołała koniec świata, nie musisz się spieszyć
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:25   #3157
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy kosmetyki Stila są fajne czy to jakiś badziew?

Chyba sie dziś przypiekłam za mocno na słońcu co widać na zdjęciu
hello!!!!
kiedy wracasz do PeeL? u nas też ciepło - i po co było wydawać kasę na podróż jak tutaj też +30

Oolong fajne te kiecki ale to trzeba by mieć figurę jak ania rubik albo aniyam zeby takie nosić moje cyce by w tym wyglądały jak dynie

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie zapadły ustalenia co do wieku .

Niestety większość imprezowych kiecek jest z poliestru, nad czym ubolewam .
Co do długości, to większość modelek ma ok 180 cm, a Amyz nieco mniej, więc powinno być ok.

Fajne sukienki przez Ciebie wybrane, jednak dla kobiet o nienagannej sylwetce, oryginalne nadruki .
amyz jest zdecydowanie niskopienna tż mówi na mnie hobbit

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2016-09-11 o 21:23
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-11, 21:25   #3158
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dobra użyłam dr coś tam. Są trzy maseczki z glinki- biała (odświeżająca), różowa (nawilżająca) i zielona (relaksująca). Użyłam białej. Trzyma się ją 3 minuty. no i cóż - glinka jak glinka źle nie jest, wygladziła ale szału nie ma póki co jutro spróbuję różową
pisze ze można jej używać jako "doczyszczenie" skóry z makijażu wiec coś jak pianka do demakijażu. Więc w sumie spoko rzecz ciekawe czy z luną się nada
Glinek nie można stosować z Luną .
Napisz jutro o kolejnej .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:34   #3159
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Ze Stili słyszałam tylko o cieniach, opinie mają dobre (czaję się na paletkę). Cienie foliowe są chyba sztandarowym ich produktem.
Wszystko to tylko zasłyszane/przeczytane.

Co do opalania się to Never chwilowo odwołała koniec świata, nie musisz się spieszyć
Dzięki za opinie spodobało mi sie kilka rzeczy ale czy ja ich potrzebuje

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
hello!!!!
kiedy wracasz do PeeL? u nas też ciepło - i po co było wydawać kasę na podróż jak tutaj też +30

Oolong fajne te kiecki ale to trzeba by mieć figurę jak ania rubik albo aniyam zeby takie nosić moje cyce by w tym wyglądały jak dynie

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------



amyz jest zdecydowanie niskopienna tż mówi na mnie hobbit
wracamy w czwartek, powiem tylko, ze ciężkie jest życie madżesti w luksusie co chwile tylko jeść pod pysk podkładają , drinkowac trzeba, na plaże latać i sie opalać, na zakupy chodzić . Ciężki żywot
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:44   #3160
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie zapadły ustalenia co do wieku .

Niestety większość imprezowych kiecek jest z poliestru, nad czym ubolewam .
Co do długości, to większość modelek ma ok 180 cm, a Amyz nieco mniej, więc powinno być ok.

Fajne sukienki przez Ciebie wybrane, jednak dla kobiet o nienagannej sylwetce, oryginalne nadruki .

etam, jak dobrze skrojone, to nieźle takie etui maskują to i owo
ja lubię wzorki, a mam nadwagę, brzuch pociążowy, piersi średniowymiarowe (34f/32ff freya), 170cm
zawsze w Z. można odesłać, ja tak robię z 3/4 rzeczy, a jeśli płaci się przez Paypala albo Przelewy24, to b szybko zwracają

najlepiej taki krój na mnie wygląda:
https://www.zalando.pl/derhy-tambour...1c08a-k11.html

ale to się trzeba trochę namierzyć sukienek, by wyczuć swoje besty

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

ooo, to może taka dla Ciebie amyz

wydaje sie dobra, na mały wzrost:

https://www.zalando.pl/derhy-cantal-...1c06s-c11.html
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:47   #3161
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy kosmetyki Stila są fajne czy to jakiś badziew?

Chyba sie dziś przypiekłam za mocno na słońcu co widać na zdjęciu
Tu to chyba nawet Szanele nie pomogą

Już się witałam z gąską w S, już miałam brać MD, ale żadna pani nie miała ochoty podejść stwierdziłam , że na jedną rękę dam klasyka a na drugą tą nową i pochodzę sobie tak po sklepie... Wyszłam z niczym, bo stwierdziłam, że mi się nie podobają nie wiem, czy mi nos oszalał, czy co
A pochwalę się, że dostałam sporą premię do 1 wypłaty, więc aż wypada to jakoś zmaterializować
Idę nadrabiać
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-11, 21:53   #3162
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
etam, jak dobrze skrojone, to nieźle takie etui maskują to i owo
ja lubię wzorki, a mam nadwagę, brzuch pociążowy, piersi średniowymiarowe (34f/32ff freya), 170cm
zawsze w Z. można odesłać, ja tak robię z 3/4 rzeczy, a jeśli płaci się przez Paypala albo Przelewy24, to b szybko zwracają

najlepiej taki krój na mnie wygląda:
https://www.zalando.pl/derhy-tambour...1c08a-k11.html

ale to się trzeba trochę namierzyć sukienek, by wyczuć swoje besty
Lubię zakupy na Z, a bezproblemowe zwroty to wisienka na torcie .

Sukienki ołówkowe były do niedawna moimi ulubionymi, ale odkąd chodząc w nich muszę wciągać brzuch , odwiesiłam je do szafy.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:58   #3163
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Lubię zakupy na Z, a bezproblemowe zwroty to wisienka na torcie .

Sukienki ołówkowe były do niedawna moimi ulubionymi, ale odkąd chodząc w nich muszę wciągać brzuch , odwiesiłam je do szafy.
może majciochy korekcyjne ala Kim Kardashian? :P
próbowałam takie nosić po ciążach, ale nie mogłam ich znieść - wielkie i sztuczne

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

tydzień grecki w Lidlu to gwóźdź do mej trumny.....
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 21:59   #3164
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
W S czy w D?

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------



Dla mnie też nie ma generalnie (choć Snow by był dobry ale oczywiście S do PL sprowadza tylko ciemne kolory), ale postanowiłam szybko używać póki mam jeszcze jakąś opaleniznę po Panamie (nie próbowałam jeszcze na twarzy ) Normalnie to dla mnie dobry jest tylko najjaśniejszy Shiseido Synchro Skin, także no...
W S oczywiście W D w życiu nie dostałam tylu gratisów
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 22:07   #3165
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
może majciochy korekcyjne ala Kim Kardashian? :P
próbowałam takie nosić po ciążach, ale nie mogłam ich znieść - wielkie i sztuczne
Kupiłam halkę modelującą figurę, wytrzymałam w niej pół godziny .
Generalnie nie jest źle, noszę rozmiar 36/38, tylko wyhodowałam brzuch. Byłam w lipcu przez tydzień na urlopie z jogą i miałam nadzieję się go pozbyć. Jednak pyszne jedzenie nam serwowano. Jadłam w przekonaniu, że ćwicząc 3-4 godz. dziennie spalę zbędne kalorie. Ostatniego dnia instruktorka powiedziała nam, że godzina jogi to utrata 38 kalorii .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 22:11   #3166
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Tu to chyba nawet Szanele nie pomogą

Już się witałam z gąską w S, już miałam brać MD, ale żadna pani nie miała ochoty podejść stwierdziłam , że na jedną rękę dam klasyka a na drugą tą nową i pochodzę sobie tak po sklepie... Wyszłam z niczym, bo stwierdziłam, że mi się nie podobają nie wiem, czy mi nos oszalał, czy co
A pochwalę się, że dostałam sporą premię do 1 wypłaty, więc aż wypada to jakoś zmaterializować
Idę nadrabiać
Ja też tak w piątek chodziłam i nic mi się z nowości nie podobało, nic.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 22:11   #3167
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Chyba sie dziś przypiekłam za mocno na słońcu co widać na zdjęciu

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ponoć ma być rozszerzona gama kolorów w S, ale nie wiedzą kiedy Ja na razie protestuję murzynka, a jak nie da rady, to sobie kupię kolejną rzecz do testowania - NYX Pro Foundation Mixer w kolorze White

Tonik migdałowy Norel spowodował u mnie łuszczenie skóry na twarzy i ręce, którą nakładałam go Ale będą jeszcze próbować jesienią używać. No i mam żel nieotwarty... Może jak się nakremuje po Norelach, to będzie okay

Shiseido Synchro Skin najjaśniejszy nie jest różowy na mojej twarzy Idealny jest Ale miałam parcie na Born This Way teraz, bo Never poleca

I ja zaraz się wymaseczkuje
Może rozszerzą, Narsa też powinni

Ja mam nieotwarty tonik multiwitaminowy. Ciekawe jak się sprawdzi, skoro krem po 1 użyciu leży Na razie kończę nawilżający z Bielendy - polecam
Mam na oku jeszcze różany z Evree.

Jak nie jest różowy, to skołuję próbkę


Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Przed chwilą nałożyłam pierwszy raz Norela, zobaczymy. Poszukam, mam chyba jakieś próbki filtru Schiseido, spróbuję jutro nałożyć.
Jak już ma być masakra to niech będzie po całości

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------



Ja mam cerę tłustą, a mimo to lubię BTW. Za naturalny wygląd skóry po nałożeniu.
Trwałości DW nie ma, spływa w jakiejś części, ale robi to subtelnie, po prostu znikając. Nie ma warzenia się, ani plam (przy czym nie próbowałam go na skórze w obecnym stanie czyli z masakrycznym przetłuszczem).
Koniecznie nałóż filtr
Ja mam chyba bardzo wrażliwą na kwasy cerę. Nawet Triacneal i Effacla Duo mi zrobiły masakrę Norele też za mocne. Nie wiem w co już celować, żeby poprawić cerę i pozbyć się przebarwień...

Z obecnym przetłuszczem nawet DW mógłby spłynąć
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 22:15   #3168
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość


Może rozszerzą, Narsa też powinni

Ja mam nieotwarty tonik multiwitaminowy. Ciekawe jak się sprawdzi, skoro krem po 1 użyciu leży Na razie kończę nawilżający z Bielendy - polecam
Mam na oku jeszcze różany z Evree.

Jak nie jest różowy, to skołuję próbkę



Koniecznie nałóż filtr
Ja mam chyba bardzo wrażliwą na kwasy cerę. Nawet Triacneal i Effacla Duo mi zrobiły masakrę Norele też za mocne. Nie wiem w co już celować, żeby poprawić cerę i pozbyć się przebarwień...

Z obecnym przetłuszczem nawet DW mógłby spłynąć
W sprawie Narsa też pisałam sprutę

Śmiało otwieraj tonik - używam go od kilku dni i mi pasuje Pachnie jak jakiś Bobovit czy inny soczek multiwitaminowy
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 22:16   #3169
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
ooo, to może taka dla Ciebie amyz

wydaje sie dobra, na mały wzrost:

https://www.zalando.pl/derhy-cantal-...1c06s-c11.html
Śliczna
Na mnie za krótka
Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Tu to chyba nawet Szanele nie pomogą

Już się witałam z gąską w S, już miałam brać MD, ale żadna pani nie miała ochoty podejść stwierdziłam , że na jedną rękę dam klasyka a na drugą tą nową i pochodzę sobie tak po sklepie... Wyszłam z niczym, bo stwierdziłam, że mi się nie podobają nie wiem, czy mi nos oszalał, czy co
A pochwalę się, że dostałam sporą premię do 1 wypłaty, więc aż wypada to jakoś zmaterializować
Idę nadrabiać


Znajdziesz jakąś zachciewajkę na pewno
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Kupiłam halkę modelującą figurę, wytrzymałam w niej pół godziny .
Generalnie nie jest źle, noszę rozmiar 36/38, tylko wyhodowałam brzuch. Byłam w lipcu przez tydzień na urlopie z jogą i miałam nadzieję się go pozbyć. Jednak pyszne jedzenie nam serwowano. Jadłam w przekonaniu, że ćwicząc 3-4 godz. dziennie spalę zbędne kalorie. Ostatniego dnia instruktorka powiedziała nam, że godzina jogi to utrata 38 kalorii .
Też taką mam, ale nie ubrałam ani razu Jedynie takie trochę wyższe majtki z lidla ubieram do sukienek i dają radę.

38? To przy siedzeniu się chyba spala więcej kcal
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-11, 22:17   #3170
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Kupiłam halkę modelującą figurę, wytrzymałam w niej pół godziny .
Generalnie nie jest źle, noszę rozmiar 36/38, tylko wyhodowałam brzuch. Byłam w lipcu przez tydzień na urlopie z jogą i miałam nadzieję się go pozbyć. Jednak pyszne jedzenie nam serwowano. Jadłam w przekonaniu, że ćwicząc 3-4 godz. dziennie spalę zbędne kalorie. Ostatniego dnia instruktorka powiedziała nam, że godzina jogi to utrata 38 kalorii .
Rozbawilaś mnie bardzo
A instruktorce chyba zera zabraklo na koncu, bo 38 kalorii to spalisz w godzinę leżąc do gory brzuszkiem
Bardzo lubie jogę
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 22:19   #3171
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

A zapomniałam pisać - nie polecam toników i miceli z Evree - tak szczypia w oczy, ze szok No chyba ze sie będzie omijac okolice oczu, ale jak dla mnie to pomyłka, bo micelem domywam resztki makijazu ocznego. Bioderma w zyciu mi krzywdy nie zrobiła, zielony tonik Sephorowy tez nie, wiec zostaję przy nich.
Z Evree, tylko kremy do rak, stóp, peeling i oliwkę do demakijażu oczu polecam.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 22:20   #3172
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

D chyba właśnie zatrudnił osobę wrzucającą próbki na stronę od konkurencji... 4 próbki dla kobiet w tym jedna to jest dla dzieci, druga niespodzianka...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1473625123837.jpg (42,9 KB, 35 załadowań)
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 22:21   #3173
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Kupiłam halkę modelującą figurę, wytrzymałam w niej pół godziny .
Generalnie nie jest źle, noszę rozmiar 36/38, tylko wyhodowałam brzuch. Byłam w lipcu przez tydzień na urlopie z jogą i miałam nadzieję się go pozbyć. Jednak pyszne jedzenie nam serwowano. Jadłam w przekonaniu, że ćwicząc 3-4 godz. dziennie spalę zbędne kalorie. Ostatniego dnia instruktorka powiedziała nam, że godzina jogi to utrata 38 kalorii .
To jakas pomyłka chyba, bo ja w 30 minut Jogi spalam lekko ponad 100 kcal
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 22:21   #3174
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
W sprawie Narsa też pisałam sprutę

Śmiało otwieraj tonik - używam go od kilku dni i mi pasuje Pachnie jak jakiś Bobovit czy inny soczek multiwitaminowy
I dobrze! Niech teraz Alex natrzepie jasnych podkładów


Poczeka sobie w kolejce, pół Bielendy mi zostało, a że przelewam ją do buteleczki ze sprayem, to jest diablo wydajna
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 22:22   #3175
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
D chyba właśnie zatrudnił osobę wrzucającą próbki na stronę od konkurencji... 4 próbki dla kobiet w tym jedna to jest dla dzieci, druga niespodzianka...
Widziałam to już i wcześniej - nie było w czym wybierać, wiec dałam sobie spokój. Oni śmieszni sa, no naprawdę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 22:24   #3176
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Rozbawilaś mnie bardzo
A instruktorce chyba zera zabraklo na koncu, bo 38 kalorii to spalisz w godzinę leżąc do gory brzuszkiem
Bardzo lubie jogę
Tak myślałam właśnie. Na studiach chodziłam na jogę i to nie były tak lekkie zajęcia
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A zapomniałam pisać - nie polecam toników i miceli z Evree - tak szczypia w oczy, ze szok No chyba ze sie będzie omijac okolice oczu, ale jak dla mnie to pomyłka, bo micelem domywam resztki makijazu ocznego. Bioderma w zyciu mi krzywdy nie zrobiła, zielony tonik Sephorowy tez nie, wiec zostaję przy nich.
Z Evree, tylko kremy do rak, stóp, peeling i oliwkę do demakijażu oczu polecam.
Miałaś ten różany tonik w sprayu?

Ja polecam spray do stóp
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 22:27   #3177
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
D chyba właśnie zatrudnił osobę wrzucającą próbki na stronę od konkurencji... 4 próbki dla kobiet w tym jedna to jest dla dzieci, druga niespodzianka...
Już dawno pisałam, że Aleks tam dorabia, to mi nie wierzyłyście...

A może boxa szykują?
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 22:28   #3178
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

W temacie halek wyszczuplających, to popełniłam kiedyś taką w triumphie za całe 260zł. Chciałam mój rozmiar 38, ale ekspedientka doradziła 36, bo moje 38 nic nie robiło. Ostatecznie założyłam ją kilka razy pod sukienki "do stania". A teraz leży, bo się czuję w niej jak kim kardashian w stylizacjach "na parówkę"...
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 22:28   #3179
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Okropną miałam niedzielę dzisiaj. Jakiś sąsiad z góry zalał mi balkon olejem (chyba), próbując trafić nim w psa. Nie muszę wam pisać, ze nadal jestem w szoku i mój pies również.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (123,3 KB, 41 załadowań)
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 22:28   #3180
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja polecam spray do stóp
odkrycie roku w kategorii "jak ułatwić sobie życie"
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-15 14:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.