Poziome zmarszczki na czole u 20-latki. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-30, 08:35   #1
nuxeo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3

Poziome zmarszczki na czole u 20-latki.


Dzien dobry, mam dosc nietypowy problem, jakim sa zmarszczki poziome. Nietypowy problem, poniewaz, nie wiem, jak to mozliwe, ale.. zmarszczki te mam juz od jakos 2 lat, poczatkowo myslalam, ze znikna same, jednak tak sie nie stalo. Problem u mnie, polega na tym, ze zmarszczki te, chcac nie chcac, beda sie robic, a z racji tego, ze jak mam normalna mimike twarzy (czyli oczy otwarte szeroko), to czolo mi sie marszczy, skad te zmarszczki. Jezeli zas przymruze oczy, czolo jest wtedy gladkie. Wyglada na to, ze na czole mam za duzo skory(?!) i skad te zmarszczki. Dodam, ze probowalam je zwalczyc kwasem glikolowym, ktory zamowilam przez internet, lecz robilam to bardzo, bardzo ostroznie, jedynie punktowo, wyczytalam, ze mozna robic maseczki z alg, co pomaga na zmarszczki, jednak, wszystko okazalo sie bezskuteczne. Zastanawiam sie teraz nad pojsciem do kosmetyczki (chociaz zawsze omijalam to miejsce szerokim lukiem, poniewaz wole naturalne kosmetyki, nie zadne lasery, itp.), bo jak widze, nie ma innej drogi wyjscia, a czolo wyglada strasznie. Najgorsze jest to, ze jezeli mam normalna 'mine', to na czole sie pojawiaja zmarszczki.. nie wiem jak do tego doszlo Prosze Was, drogie Wizazanki o pomoc. Mam dopiero 20 lat, a zmarszczki te wygladaja strasznie. W zalaczniku dolaczam 2 zdjecia, jedno z mniejszymi zmarszczkami, czyli z oczami przymruzonymi, drugie, z normalnie otwartymi, a zatem - z wiekszymi zmarszczkami. W istocie, na zdjeciach, z tego co widze, nie wyglada to az tak koszmarnie, jak w rzeczywistosci..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (38,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (43,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2016-11-30 o 09.42.17.jpg (42,7 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez nuxeo
Czas edycji: 2016-11-30 o 08:43
nuxeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-30 09:35:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.