Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie! - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-14, 10:43   #691
Nomada1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 8
Dot.: najlepszy chirurg plastyk?

Polecam konsultacje w klinice medycyny estetycznej Laguna Estetica w Gdyni. Nie mogę sobie przypomnieć nazwiska, ale tam są świetni specjaliści.
Nomada1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 17:05   #692
doris789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 50
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Mogę polecić śmiało dr Bieleckiego z Poznania starszy miły i doświadczony.
doris789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 21:06   #693
Kamamilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Polecam genialnego chirurga z Polanicy Dr Mateusza Zacharę! Operował mi nos, a przyjaciółce piersi. Oba wyniki doskonałe! Wspaniały człowiek i lekarz. Z tego co wiem przyjmuje jeszcze w innych miastach, ja byłam operowana w Polanicy. Polecam go z czystym sumieniem!
Kamamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-04, 16:57   #694
Julita1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cześć dziewczyny

jestem przed konsultacją z Dr Dębskim na całkowitą korektę nosa.
Mój nos sądząc po galeriach klinik, które biorę pod uwagę nie jest często spotykany. Większość zdjęć to nosy duże z garbem, a ja nie mam tego problemu - jedyne to czubek nosa jest 'długi' i spiczasty, zbyt oddalony od twarzy.

Czy któraś z Was miała podobną budowę i jest już po zabiegu u Dr Dębskiego? Chciałabym się skontaktować, zobaczyć efekt po korekcie podobnego nosa. Liczę na pomoc i rozwianie wątpliwości

Julita
Julita1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 10:56   #695
ludacris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 10
Dot.: najlepszy chirurg plastyk?

Witan.ktos poleci mi dobrego chirurga do operacji nosa? Wlkp/kuj.pomorskie ewentualnie pomorskie. Zalezy mi,aby nie zostala robota zepsuta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ludacris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 20:34   #696
jackrox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Szczyt z warszawy
__________________
www.vumags.eu
jackrox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 13:26   #697
Sbirri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 16
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

U kogo najlepiej zrobic powiekszanie piersi w Krakowie?
Sbirri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-21, 16:28   #698
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez Sbirri Pokaż wiadomość
U kogo najlepiej zrobic powiekszanie piersi w Krakowie?
Uciekłam od Kasprzyka (poszedł na ilość i niestety, ale coraz gorzej) pojechałam do Bromy.

Pamiętajcie że kilometry nie powinny być wyznacznikiem wyboru lekarza. Ja dojezdzalam 350km
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.

Edytowane przez szann
Czas edycji: 2017-03-21 o 16:32
szann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 17:36   #699
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Zaczynam myślec nad plastyką brzucha. Nie miałam szczescia i mój brzuch w ciązy był ogromny, skóra nie wchłonęła się zadowalająco, choc w porównaniu do ogromu brzucha w ciązy i tak duzo sie wchłonęła. Niemniej jednak plastyka brzucha byłaby spełnieniem moich marzen. Wczesniej było to w obrebie dalekich marzen, ale juz moge to sobie zafundować.Kasa niemała, ale trudno. strach przed operacją spory, ale to nic. Pozostaje wybór lekarza...jestem z Podkarpacia, ale jestem w stanie dojechac, byle było wzglednie bezpiecznie, chirurg dobry, sprawdzony. Myslałam o lekarzach medialnych,(bo nie mam rozeznania)ale do Wwy daleko i srednio chce płacic za to, ze ktos jest znany... Myslałam o Polanicy, troche blizej, ponoc dobra klinika. Moze ktos jest dobry w Krakowie, lub Rzeszowie(byłoby super). Dziewczyny, pewnie to juz było, ale codziennie pracuje,mam 2 dzieci i po prostu nie mam czasu przeglądac forum, choc na pewno sprobuje. Dzieki z gory
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 15:41   #700
aritia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

No to ja polecę również Panią doktor Żukowską z Łodzi (przynajmniej mnie przyjmowała w Łodzi, ale wiem, że chyba jeszcze w innym mieście też pracuje). Powiększałam u niej piersi i wypełniałam zmarszczki. Bardzo sympatyczna, przyjemna lekarka i ma dużą wiedzę.
aritia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 21:49   #701
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: najlepszy chirurg plastyk?

Cieżko mi jest cokolwiek polecać jesli nie mam porównania... ale operacje nosa miałam jedna :p
Oczekiwania nie zawiodły, efekt lepszy niz sądziłam.
Bardzo cenie sobie u dr Skupina to, ze jest sie z nim w stałym kontakcie. Odpisuje na każdego emaila czy tez odpowiada na telefony. Z tego co wiem, nie jest to rutynowe zachowanie chirurgów plastycznych
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-04, 10:43   #702
lila252
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 24
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Z całego serca polecam dr Wysockiego z kliniki w Polanicy Zdrój. Wybitny specjalista, a w dodatku miły i delikatny jako człowiek. Bardzo wyrozumiały, rozwiał moje dylematy i opiekował się przed i po zabiegu ( bez dodatkowych opłat za wizyty az do wygojenia blizn)
lila252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 14:42   #703
lena_ka80
Raczkowanie
 
Avatar lena_ka80
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: ��
Wiadomości: 150
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Hej dziewczyny a co powiecie o Piotrowiaku ze Szczecina(wcześniej pracował u Szczyta), bo zastanawiam się między nim a Ostrowską-Clark Nikt nic kompletnie, zero info???

Edytowane przez lena_ka80
Czas edycji: 2017-07-20 o 12:22
lena_ka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 21:33   #704
Inka31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 3
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Co do wspomnianego tu Debskiego to polecam omijac szerokim lukiem. Zostałam przez niego trwale oszpecona. Dębski wyciął blizny prawie 3 cm na policzkach – głębokie, tworzące rowek i wzniesienie, w dodatku po kazdej stronie inne o nieregularnym przebiegu i zdeformował twarz (u młodej osoby przed 40), a przyszłam z drobnym mankamentem odnośnie worków pod oczami i jeszcze zapłaciłam 11 tys. zł.; blizny miały isc na skronie i do ok 1 cm, dostałam nawet schemat cięć. Debski twierdzi, że wyszły takie długie bo podczas operacji (!) ujawnił sie duży nadmiar skory podczas gdy 2 na 4 lekarzy nie widziało w ogóle wskazań do operacji ze względu na brak nadmiaru skory. Po operacji mówił mi ze ciecie jest na skroniach, ze za 2 tyg blizny beda praktycznie niewidoczne - minął ponad rok a blizny strasznie speca twarz, sa bardzo widoczne i wstydzę sie wyjsć do ludzi, mam głeboką depresję. Mówił jeszcze ze blizna schowa sie w naturalnej zmarszczce - gdzie miałaby być naturalna zmarszczka na policzku u młodej osoby przed 40 (!) Nie poczuł sie do niczego zeby zaproponować leczenie tych blizn pokrycie kosztów leczenia blizn; jeszcze w pakiecie dostałam wycięte w dol kąciki oczu, małe spłaszczone oczy i klinowate zagłebienia z boku oczu z powodu nadmiernego wycięcia tkanek, a operacja nie dała żadnego pozytywnego efektu.
Wyraźnie uzgadniałam kilko-mm blizny położone na powiekach, gdzie goją sie bezbliznowo, (nawet poprosiłam o schemat cięc, który dostałam w smsie), szczególnie że pierwszy termin operacji odwolałam bo dopiero przypadkiem dowiedziałam sie od Debskiego, że w ogóle beda jakies blizny wychodzące poza linie rzes.
Zachowanie po oszpecającej operacji było jeszcze bardziej szokujące mówił np. że blizny poza okiem mają 1,5 cm, potem: „no moze 2 cm”, a mają 2,5 cm, ze po 3 tyg od ściągnięcia szwów będą praktycznie niewidoczne; że nie wysyłał mi schematu cięć, tylko schemat początku cięć, że zgodziłam się na takie cięcia itp. w dokumentacje powpisywał kompetne bzdury pt. ze widze duchy, chyba chciał zrobić ze mnie wariatkę, albo asekurował sie na wypadek samobójstwa. Arogancko twierdził, że jest zadowolony z blizn i zabiegu, a pieniędzy za ten zabieg mi nie odda, bo zabieg jest udany, straszył prawnikami i nasyłał ich i policję na mnie za to, że opisywałam na forum tę sytuacje. Przed operacja zapewniał mnie, ze robił wiele takich zabiegów, potem po operacji jak poprosilam, żeby mi wysłał zdjecia z tych zabiegów (jestem pewna że na mnie dopiero sie uczyl, najprawdopodobniej to był jego pierwszy zabieg tego typu, inni lekarze mówili, że prawdopodobnie nie wiedział co robi), najpierw odmówił, ze nie ma zgody pacjentów, poprosiłam o zanonimizowane zdjecia, to zgodził sie, a potem sekretarka powiedziala, że nic nie dostanę.
Mam teraz głeboka depresje, wstydze sie wychodzić z domu (to juz ponad rok), zrezygnowałam z życia osobistego i towarzyskiego, planów życiowych, z ulubionego sportu, ograniczyłam aktywność zawodową (przez depresję spowodowaną oszpecającą operacją i zachowaniem lekarza oraz wstyd jak mam wytłumaczyć przed klientem 2,5 cm blizny na policzkach – trzeba być chorym psychicznie żeby takie blizny dać sobie wyciąć na twarzy, pomijając już zdeformowaną twarz), wydałam juz ponad 100 tys. zł na leczenie blizn i operacje poprawkowe (a czeka mnie dalsze bardzo kosztowne leczenie rekonstrukcyjne, które jednak nie usunie całkowicie blizn ani deformacji - wyciete zostało za dużo skóry, mieśni, tkanki podskórnej, uszkodzone są nerwy). Mimo negatywnej opinii o operacji nawet od plastyka do którego mnie Dębski (nieszczesny operator) skierował, opinii jeszcze jednego plastyka o jatrogennym urazie twarzy (na piśmie w dokumentacji lekarskiej) oraz opinii lekarza ubezpieczyciela o błedzie medycznym i trwałym uszczerbku na zdrowiu, Dębski nadal idzie w zaparte i nie oddał mi nawet pieniedzy za ten okaleczajacy zabieg . Dodatkowo, Debski mimo wielu pytań z mojej strony nie objaśnił skad sie wzięły deformacje mojej twarzy i co dokładnie zrobił, w zwiazku z tym poprawianie jest dokonywane po omacku, robilam nawet USG twarzy (3xkrotnie, żeby próbować coś ustalić).
Inka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 11:15   #705
KentuckyG
Raczkowanie
 
Avatar KentuckyG
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 306
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Bardzo Ci współczuję tej historii, mam nadzieję, że wszystko skończy się jednak dobrze... Ja dopiero coś tam sobie planuję, ale już wiem, że to będzie doktor xxx, bo operował moją przyjaciółkę i mamę. Nic tak nie buduje zaufania jak historie bliskich.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-02-19 o 20:56
KentuckyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 11:25   #706
Weronika_66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 19
Dot.: najlepszy chirurg plastyk?

Hej czy zna ktoś dobrego specjalistę od blizn poopzrzeniowych
Weronika_66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 08:50   #707
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

a czy była któras u P.Grażyny Jurek Nasinskiej?
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 15:17   #708
TheSketchedLady
Wtajemniczenie
 
Avatar TheSketchedLady
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 070
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Hej! Ja klasycznie - szukam chirurga "od nosków". Kilka nazwisk się przewija, ale może ktoś może coś jeszcze doradzić? Najlepiej Łódź/Warszawa/Poznań, ale to nie jest wyznacznik. Póki co rozważam dr. Mateusza Zacharę, dr. Macieja Charazińskiego i dr. Piotra Skupina (słyszałam wiele opinii, że jest najlepszy, ale się nie mogę oprzeć wrażeniu, że wszystkie "jego" nosy są robione na jedno kopyto - dziewczęce, lekko zadarte, a nie do końca o to mi chodzi).
Czy ktoś z Was może się wypowiedzieć na temat tych lekarzy?

Z góry dzięki
__________________
Wymiana:
Biżuteria, perfumy, pędzle i kolorówka
Sukienki i buty

Wątki można łączyć



Edytowane przez TheSketchedLady
Czas edycji: 2017-09-17 o 15:23
TheSketchedLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 18:40   #709
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: najlepszy chirurg plastyk?

Zaloguj na sie na forum beauty tam masz każdego lekarza i ich nosy
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-18, 14:33   #710
zeszpinakiem
Raczkowanie
 
Avatar zeszpinakiem
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 35
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
Uciekłam od Kasprzyka (poszedł na ilość i niestety, ale coraz gorzej) pojechałam do Bromy.

Pamiętajcie że kilometry nie powinny być wyznacznikiem wyboru lekarza. Ja dojezdzalam 350km
szann jesteś zadowolona z Bromy? chciałabym niedługo rozpocząć u niego botoks (w planach tez korekcja powiek) i tak się zastanawiam - po spotkaniu z nim wydaje się konkretny, rzeczowy i "w porządku".
zeszpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 22:15   #711
Celandine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Dr Wojciech Wacławowicz, znakomity chirurg plastyczny z Wrocławia.
Witam,
Z pełnym zaufaniem mogę polecić wszystkim zainteresowanym tego chirurga plastycznego.
Dr Wojciech Wacławowicz przeprowadził u mnie zabieg liftingu twarzy i szyi. Od momentu konsultacji, poprzez przebieg zabiegu aż do ostatniej wizyty kontrolnej byłam pod dużym wrażeniem ogromnej profesjonalizmu i umiejętności tego lekarza.
Konsultowałam się w sprawie kilku zabiegów, Pan Doktor wykazał dużą empatię, zrozumienie, rozmawiał ze mną bardzo konkretnie i cierpliwie odpowiadał na wiele moich pytań. Konsultacja była całkowicie bezpłatna.
Zabieg przeprowadzony był w Szpitalu Orthos we Wrocławiu, gdzie Dr Wacławowicz jest ordynatorem oddziału chirurgi plastycznej. Szpital jest nowoczesny, świetnie wyposażony, skrupulatnie przestrzegający wszystkich norm czystości.
Koordynatorem zabiegów w tym szpitalu jest pani Agnieszka Poprawska, która jest osobą bardzo kompetentną, posiadającą dużą znajomość procedur chirurgicznych i była bardzo pomocna w zorganizowaniu konsultacji i przygotowaniach do zabiegu.
Po przyjęciu na oddział w szpitalu wykonano mi wszystkie niezbędne badania, bez żadnych opłat dodatkowych.
Prosiłam, żeby zabieg przeprowadzony został w głębokiej sedacji raczej niż w pełnej narkozie i tak też został wykonany.
Przebiegu zabiegu oczywiście nie pamiętam, natomiast bezpośrednio po zabiegu czułam się nad wyraz dobrze. Środki przeciwbólowe podawano mi tylko w ciągu pierwszej doby po zabiegu, po wypisie ze szpitala nie było potrzeby, żeby oprócz przepisanego antybiotyku cokolwiek zażywać.
Miłym zaskoczeniem był stosunkowo niewielki obrzęk i całkowity brak zasinień, co samo w sobie wskazuje na dużą kompetencję operującego lekarza.
Rezultat jest fenomenalny, po trzech tygodniach blizny są całkowicie zagojone, cięcia w przednich częściach uszu prawie niewidoczne. Twarz zachowała naturalny wygląd, nie ma efektu „maski” a jednocześnie ubyło mi sporo lat. Do osiągnięcia takiego efektu potrzeba dużego doświadczenia i fachowości ale też i specjalnego daru, który rzemiosło podnosi do poziomu sztuki. Bywają muzycy i bywają muzykanci; Dr Wacławowicz należy zdecydowanie do tej pierwszej grupy.
Celandine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 18:18   #712
Darkana
Raczkowanie
 
Avatar Darkana
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 156
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

A czy któraś z pań jest po zabiegu powiększania piersi u dr Wacławicza, po jakim czasie można wrócić do pracy po takim zabiegu ?
Darkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-05, 13:11   #713
Lirien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 65
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

To ja z bardzej blaha sprawa - rozwazam korekcje policzkow/zuchwy. Polecicie kogos w Krakowie?
Lirien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 08:25   #714
floragia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 268
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Dziewczyny czy któraś z Was robila coś u<ciach> w Warszawie? Szczególnie interesuje mnie info jak robi powiększanie ust chciałabym lekko poprawić ich kształt, ostatnio robiłam sobie makijaż na wesele i makijażystka mi zwróciła uwagę na to że górna warga jest lekko asymetryczna. Tak się w to wkręciłam ze teraz ciągle o tym myślę i kiepsko się czuję z tym

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-02-15 o 15:19
floragia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-03, 15:42   #715
szafrana
Raczkowanie
 
Avatar szafrana
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 116
Dot.: najlepszy chirurg plastyk?

Witajcie 🙂 poleci ktoś chirurga plastyki nosa z Krakowa? Jest ktoś godny polecenia? Mam duży garbaty nos i chciałam ściąc garba i lekko poprawić i może zmiejszyć nos. Poratuje ktoś informacjami? Pozdrawiam 😊
szafrana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 08:58   #716
Dorotii83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 280
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez floragia Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was robila coś u <ciach> w Warszawie? Szczególnie interesuje mnie info jak robi powiększanie ust chciałabym lekko poprawić ich kształt, ostatnio robiłam sobie makijaż na wesele i makijażystka mi zwróciła uwagę na to że górna warga jest lekko asymetryczna. Tak się w to wkręciłam ze teraz ciągle o tym myślę i kiepsko się czuję z tym
Ostatnio czytałam, że moja koleżanka go polecała. Robiła biust i jest bardzo zadowolona. Wspominała, że do m-ca po zabiegu biust średnio wyglądał ale już po 3 m-cach było super.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-02-15 o 15:20
Dorotii83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 15:39   #717
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez Dorotii83 Pokaż wiadomość
Ostatnio czytałam, że moja koleżanka go polecała. Robiła biust i jest bardzo zadowolona. Wspominała, że do m-ca po zabiegu biust średnio wyglądał ale już po 3 m-cach było super.
Nie wiesz ile zaplacila?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 22:45   #718
Dorotii83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 280
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Nie wiesz ile zaplacila?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ona konkretnie to nie wiem, ale jak sama się orientowałam to ceny w sensownych miejscach zaczynają się od
15-18 tyś w górę.
Dorotii83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-09, 22:19   #719
beacia194
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Do Pani Doktor chodziłam od lat. Robiłam u Doktor lipolizę iniekcyjną, gdyż z natury mam pucołowatą twarz. Po pierwszych zabiegach efekt był niesamowity. Parę lat później powtórzyłam zabieg, gdyż zauważyłam,ze tłuszcz na twarzy zaczął się odkładać w nieregularny sposób.Po tej powtórce została mi podskórna gula na policzku. Na badaniu usg wykonanym pod okiem Pani Dr okazało się,ze to tłuszczak. Ostrzyknelismy go jeszcze raz,ale nie znikłnął calkowicie. Chciałam powtórzyć zabiehg po półrocznej przerwie,by pozbyć się go całkowicie,ale Pani Dr nagle zmieniłazdanie i stwierdziłąła,że to tylko skóra. Zgłupiałam. Mało tego dwa razy miałam sytuację,ze byłam w drodze do Pani Dr, a wizyta została odwołana. Pieniądze wyrzucone w błoto, któryh nikt mi nie zwróci. Dodam,żę drugim razem leciałam prosto z Anglii. Dzwoniono do mnie kiedy siedziałam już w samolocie i nocleg też zostal zaplacony.Nie dostałam żadnej rekompensaty nawet w formie zniżki.Czuję się rozczarowana i zawiedziona do tego stopnia,że pomimo " paru wspólnie spędzonych lat" postanowiłam poszukać specjality gdzie indziej.
beacia194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-28, 20:45   #720
kasiakrakow81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 13
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cześć dziewczyny



Mam pytanie czy któraś miała styczność z panią Dr Wioletta Szczepieniec z Krakowa ,jakieś opinie????chodzi o powiększenie biustu
kasiakrakow81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-19 13:48:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.