Dziergam, szyję, leniuchuję, koleżanki dopinguję - część 35 :) - Strona 103 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Hobby > Zrób to sama > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Tu porozmawiasz na temat: szydełkowania, robienia na drutach, haftu, szycia i ozdabiania ubrań oraz innych przedmiotów z materiału. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Wczoraj, 16:19   #3061
SlonecznikB
Zakorzenienie

Dot.: Dziergam, szyję, leniuchuję, koleżanki dopinguję - część 35 :)

ale żeby nie było, że tylko mówię, że ciągle u mnie decu i decu to przedstawiam co udało mi się zrobić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 2853.jpg (69,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 2872.jpg (36,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 2865.jpg (53,3 KB, 9 załadowań)
SlonecznikB jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 16:39   #3062
beata1718
Zakorzenienie

GG do beata1718

Cuda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beata1718 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 17:33   #3063
kalina1984
Zakorzenienie

Basiu cudeńka pokazujesz
Ja zrobiłam jedno jajko Mam ten crackle jednoskładnikowy, ale jak to malować, żeby było ładnie i równomiernie, u mnie widać ślady pędzla bardziej niż te spękania, to za gęste jak dla mnie jest

kalina1984 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 17:42   #3064
SlonecznikB
Zakorzenienie

Basiu to co wiem, to jak raz się pociągnie to już nie poprawiać, podobnie jak farbę na to położysz to tak aby już jej nie poprawiać, wówczas wychodzą ładne duże spękania

I dziękuję kobitki za pochwałę moich wypocin
SlonecznikB jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 17:50   #3065
gagatu
Zakorzenienie

Basiu, śliczności Cudne te kwiatki na chusteczniku

Moja niedziela upłynęła raczej leniwie, poszłam sobie na wiosenny spacer, a w domu to raczej się snuję z kąta w kąt i buszuję po internecie. Nawrzucałam trochę włóczek do koszyka i zastanawiam się, czy już kliknąć "kupuję", czy coś jeszcze dorzucić
gagatu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 22:12   #3066
aga__tka
Moderator

Cytat:
Napisane przez Malinka_5 Pokaż wiadomość
Piotr miał ogromne kłopoty w tzw zerówce... chorował, robiły się zaległości, Pani powiedziała, że się nie nadaje do podstawówki, nie wyobrażałam sobie, żebym miała latać do zerówki i do podstawówki ... w jednym roku

wystarczyło 2 tygodnie a nauczyłam go czytać... nie znał tylko kilku literek, aż dziw, że niemłody nauczyciel nie umiał sobie poradzić w zerówce szkolnej z moim synem

a później było jeszcze gorzej... źle trafiliśmy do klasy I-III co do wychowawcy ... koszmar!
nauczycielka w ogóle nie brała pod uwagę opinii z poradni o Piotrze, że ma inteligencję powyżej średniej... nudził się u niej

a profesjonalizm Agi ... (miała pokolorować figury na odpowiedni kolor) ale robiła to za dokładnie i dostała 1, a praca miała polegać na rozróżnianiu kolorów i figur, nie zdążyła ... bo kolorowała bardzo dokładnie zamiast zaznaczyć tylko kolor ...

i co ta ocena odzwierciedlała ? zarówno figury jak i kolory umiała...

do tej pory dzieciaki źle wspominają ta panią , a jak A. w starszej klasie osiągnęła czerwony pasek miała ochotę go pokazać tej nauczycielce!

dobrze, że to już się skończyło
a co do jajek
ja kiedyś robiłam cieniusim kordonkiem koszulki, później Ania O. opracowała ten wzór na grubszy tradycyjny kordonek, wychodzą fajnie

moje służą od kilku lat , o matko, sprawdziłam datę 5 lat ...

https://get.google.com/albumarchive/...dO52Kk1JtPRtxF
No właśnie coś takiego bym musiała zrobić...
one się szybko robią, bo kiedyś już robiłam i zapodziałam wzór, w sumie to nie filozofia go odtworzyć a co jest na dole?

no właśnie - bardzo dużo zależy od nauczyciela... ja mam co do naszej Pani bardzo mieszane uczucia - raz w jedną raz w drugą i naprawdę jego wyniki mają z tym niewiele wspólnego ... najbardziej mi się nie podoba, że robi hurtowo sprawdziany i potem hurtowo daje oceny - być może te sprawdziany są od siebie ciut oddalone, ale ja tego nie wiem i wydaje mi się że nie są... ale w sumie jeśli nie przekazuje wyników to dzieci i tak nie mają szans się poprawić nawet gdyby były... Tzn. często są dwie oceny z tego samego materiału i czasem się nawet zastanawiam czy to nie było tego samego dnia... Muszę chyba jeszcze raz do niej iść i powiedzieć co o tym myślę, tylko najpierw przemyśleć jakby to powiedzieć, żeby Pani nie uznała tego za atak, bo na razie to mnie to na tyle zezłościło, że wolałam się nie odzywać w tej kwestii... Ona jest pod tym względem fajna, że bierze

Cytat:
Napisane przez SlonecznikB Pokaż wiadomość
no nie wiem czy zrobię jakies jajo, może jedno ew dwa
taaaa.... co roku tak mówisz, a potem 100koszulek pokazujesz

Cytat:
Napisane przez SlonecznikB Pokaż wiadomość
ale żeby nie było, że tylko mówię, że ciągle u mnie decu i decu to przedstawiam co udało mi się zrobić
śliczne

Edytowane przez aga__tka
Czas edycji: Wczoraj o 22:32
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 9 795 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aga__tka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
misie; doping; imprezka;

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości