Świadectwo ukończenia liceum ogólnokształcącego dla dorosłych-akceptowane za granicą? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-08, 15:28   #1
levver
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1

Świadectwo ukończenia liceum ogólnokształcącego dla dorosłych-akceptowane za granicą?


Zastanawiam się nad ukończeniem liceum eksternistycznego. Zwyczajnie nie daję sobie rady w lo - nie tylko z nauką, ale też i psychicznie. Możecie mówić, że jestem po prostu porażką życiową, ale nie ma profilu dla mnie .
Takie liceum eksternistyczne wydaje się być dla mnie idealne, ale pojawia się jedna obawa. No więc jak się kończy lo, to się dostaje świadectwo ukończenia szkoły średniej - i tego dokładnie potrzebuję na studia, ponieważ zamierzam powędrować za granicę; tam nie chcą matur, tylko to świadectwo właśnie. Ktoś się może orientuje, czy świadectwo ukończenia liceum ogólnokształcącego dla dorosłych i świadectwo ukończenia szkoły średniej to te same rzeczy, albo chociaż taką samą mają wartość i znaczenie?
levver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 11:00   #2
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: liceum eksternistyczne, świadectwo ukończenia liceum ogólnokształcącego dla dor

Cytat:
Napisane przez levver Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad ukończeniem liceum eksternistycznego. Zwyczajnie nie daję sobie rady w lo - nie tylko z nauką, ale też i psychicznie. Możecie mówić, że jestem po prostu porażką życiową, ale nie ma profilu dla mnie .
Takie liceum eksternistyczne wydaje się być dla mnie idealne, ale pojawia się jedna obawa. No więc jak się kończy lo, to się dostaje świadectwo ukończenia szkoły średniej - i tego dokładnie potrzebuję na studia, ponieważ zamierzam powędrować za granicę; tam nie chcą matur, tylko to świadectwo właśnie. Ktoś się może orientuje, czy świadectwo ukończenia liceum ogólnokształcącego dla dorosłych i świadectwo ukończenia szkoły średniej to te same rzeczy, albo chociaż taką samą mają wartość i znaczenie?
Uczelnia powinna mieć udostępniony spis dokumentów wymaganych do przyjęcia na studia, jeśli nie ma tam dokładnie wyszczególnione czego potrzebują to napisz maila lub zadzwoń. Może się okazać, że jedna uczelnia zaakceptuje, inna nie, chcesz się opierać tylko na niepotwierdzonej wiedzy z forum?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-15 12:00:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.