Sala - Zawiercie i okolice - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-06, 17:48   #31
Calineczka489
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

termin a w kościele trzeba sobie wcześniej zarezerwować tzn. to chodzi najbardziej o godzinę, żeby nie mieć ślubu o 12.30 albo o 17 ;/. Tym bardziej jak ma się chodliwy termin
Calineczka489 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 20:41   #32
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

ano to wiadomo, ja na szczęście mam taka parafię, że raczej problemów mieć nie powinnam ale w duzym Kościele lepiej załatwiać wcześniej
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 07:39   #33
manillia
Raczkowanie
 
Avatar manillia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zawiercie/Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

to jak myślicie rok przed czy jeszcze wcześniej?
manillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 09:45   #34
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

mi się wydaje, że niekoniecznie w tym roku koleżanka we wrześniu brała tam ślub, a zaczęli wszystko załatwieć chyba pół roku przed albo i później. Ślub miała chyba o 15, ale ona tak chciała.
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 18:17   #35
Kaja_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Witam, jestem na etapie poszukiwania sali na wesele w 2012 po odwiedzeniu wielu sal w Zawierciu i w okolicach razem z narzeczonym zastawiamy się nad Hetmanem i Hotelem Zawiercia. Proszę o opinię na temat tych dwóch sal. Wesele będzie na około 130 osób. Interesuje mnie obsługa, jedzenie i oczywiście atmosfera
Słyszałam dobre opinie o Hetmanie i średnie o Hotelu Zawiercie. Sama byłam niedawno na weselu w Jurze w Kroczycach polecam salę, obsługa bardzo dobra, jedzenie pyszne
Kaja_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 18:22   #36
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

hejka moja koleżanka byla akurat w ten weekend w Hetmanie i mówiła, ze sala fajna i jedzenie bardzo dobre. Nie znam niestety szczegółów. Ja natomiast byłam w zeszłym tygodniu na weselu na sali bodajże Amor w Hucie Starej. Bardzo fajna, duża przestronna, ale to już na więcej niż 150 osób moim zdaniem
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 10:11   #37
ruda1984m
Raczkowanie
 
Avatar ruda1984m
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Z-cie
Wiadomości: 383
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Ja w Hetmanie zaliczyłam tylko imprezę sylwestrową - sala piękna, obsługa ok a i na jedzenie też na pewno nie bedziesz narzekać. My niestety mieliśmy stół szwedzki przez całą tą imprezę i trzeba było biegać na drugi koniec sali po jedzenie ale wesele to co innego
__________________
Kochaj i szalej i nie pytaj co dalej !!
ruda1984m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-12, 16:05   #38
Kaja_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Dziękuje za informację, widzę że Hetman zbiera same pozytywne opinię jeżeli ktoś coś wie na temat Hotelu Zawiercie to proszę piszcie
Kaja_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 12:03   #39
manillia
Raczkowanie
 
Avatar manillia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zawiercie/Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

gdy my szukaliśmy sali braliśmy też pod uwagę otoczenie hotelu. Hetman faktycznie ma dobry jedzenie, chociaż nie wiem czy na weselach, ja tam byłam w restauracji na obiedzie raz i był miodzio. Jednak samo otoczenie hetmana moim zdaniem nie zachęca, położony jest przy ruchliwej drodze i na pustym terenie. Hotel Zawiercie nie wiem ale słyszałam też dobre opinie, jeśli chcesz wesele w sąsiedztwie blokowisk to może warto tam zajerzec. Ja wybrałam Orle Gniazdo, cisza spokój i świetne opinie.

Ktoś zna może kamerzystę videodarek?? Jakieś opinie na jego temat?
manillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 16:50   #40
ruda1984m
Raczkowanie
 
Avatar ruda1984m
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Z-cie
Wiadomości: 383
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez manillia Pokaż wiadomość
Ktoś zna może kamerzystę videodarek?? Jakieś opinie na jego temat?
Właśnie dzisiaj oglądałam kilka jego filmów na youtubie bo też jestem zainteresowana? Wiesz może ile "kosztuje"? Choć myślę że to temat na inny wątek
__________________
Kochaj i szalej i nie pytaj co dalej !!
ruda1984m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 07:39   #41
manillia
Raczkowanie
 
Avatar manillia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zawiercie/Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

tu jest jego strona 22film.pl Ceny jeszcze nie wiem dokładnie bo w najbliższą niedzielę dopiero mamy z nim spotkanie.
manillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 09:16   #42
Asia212121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Witajcie, aktualnie jesteśmy na etapie wyboru zespołu na wesele. Czy znacie może jakiś fajny z okolic Zawiercia?
Przyznam szczerze, że mamy już swój typ ale niestety jeszcze ich nie słyszałam na żywo, a wiem że to ważne Zespół nazywa się Magistrala i są chyba z Pilicy, mamy już nawet opinię mojej znajomej, która ich słyszała i mówi, że takiego zespołu jeszcze nie widziała - ponoć grają "wszystko i w super klimacie..." No ale wiadomo, to tylko jedna opinia a gusta są różne. Jeżeli ktoś z Was ich słyszał proszę o opinię
Asia212121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 13:18   #43
Ninusiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Witam wszystkich
Ja na moim weselu mialam kamerzyste videocentrum jest swietny zrobil mi fajna pamiatke...
Co do mojego zespolu mialam SUPER!!!do dzis polecam go wszystkim moim znajomym co biora slub nazywaja sie New Age...Spiewa ta bardzo sympatyczna kobietka i ma super glos a gra dwoch facetow i czasem spiewaja zet fajnie
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze troche pomoglam w wyborze
Ninusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 11:07   #44
manillia
Raczkowanie
 
Avatar manillia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zawiercie/Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

i jak tam dziewczyny przygotowania? my już mam zaklepanego fotografa, dj, kamerzystę i salę

mam pytanie do dziewczyn które miały wesele w orlim gnieździe...jakie tam są dekoracje? brałyście ich dekoracje czy swoją dekoratorkę? my się właśnie zastanawiamy co zrobić ale nie wiemy jak te dekoracje u nich wyglądają.
manillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 11:29   #45
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez manillia Pokaż wiadomość
i jak tam dziewczyny przygotowania? my już mam zaklepanego fotografa, dj, kamerzystę i salę

mam pytanie do dziewczyn które miały wesele w orlim gnieździe...jakie tam są dekoracje? brałyście ich dekoracje czy swoją dekoratorkę? my się właśnie zastanawiamy co zrobić ale nie wiemy jak te dekoracje u nich wyglądają.
no u mnie powoli do przodu. w najbliższym czasie idziemy na nauki. Sukienkę mam już wstępnie wybraną, fryzurę mniej więcej też. Teraz jeszcze zostały zaproszenia, obrączki, nie mamy jeszcze auta i się zacznie
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 23:34   #46
Faflik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 30
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Hej!
To mój pierwszy post na forum więc witam Wszystkich serdecznie!

Moje pierwsze pytanie dotyczy zespołu na wesele z okolicy Zawiercia.
Ninusiaa, pisałaś o fajnym zespole - New Age:

Cytat:
Napisane przez Ninusiaa Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Ja na moim weselu mialam kamerzyste videocentrum jest swietny zrobil mi fajna pamiatke...
Co do mojego zespolu mialam SUPER!!!do dzis polecam go wszystkim moim znajomym co biora slub nazywaja sie New Age...Spiewa ta bardzo sympatyczna kobietka i ma super glos a gra dwoch facetow i czasem spiewaja zet fajnie
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze troche pomoglam w wyborze
Czy mogłabym prosić Cię o jakiś kontakt do nich?
Szukałam informacji na necie, ale nic nie udało mi się znaleźć...

Pozdrawiam i dziękuję!
Faflik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 07:30   #47
Asia212121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez Faflik Pokaż wiadomość
Hej!
To mój pierwszy post na forum więc witam Wszystkich serdecznie!

Moje pierwsze pytanie dotyczy zespołu na wesele z okolicy Zawiercia.
Ninusiaa, pisałaś o fajnym zespole - New Age:



Czy mogłabym prosić Cię o jakiś kontakt do nich?
Szukałam informacji na necie, ale nic nie udało mi się znaleźć...

Pozdrawiam i dziękuję!
Witam, ja ze swojej strony mogłabym Ci polecić zespół Magistrala - z tego co wiem grają wszystko na żywo i przynajmniej mają stronę w internecie
Pozdrawiam
Asia212121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 15:41   #48
Faflik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 30
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Dzięki!
Każda podpowiedź się przyda, bo wesele we wrześniu tego roku i mnóstwo zespołów ma już pozajmowane terminy...
Na pewno sprawdzę każdą możliwość!
Pozdrawiam serdecznie
Faflik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 19:09   #49
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Dziewczyny, które planują swoje wesele w Orlim Gnieździe zamówcie sobie same zespół albo DJ. Nie bierzcie tych co polecają w hotelu. byłam na dwóch weselach gdzie raz grał jeden z nich a raz drugi - porażka no chyba, że się dużo wypije to można się fajnie pobawić bo wtedy wszystko jedno kto gra

co do wystroju sal, obsługi i jedzenia to wszystko jest super...cena też nie wygórowana no i ten basen i zabawa przy basenie...super
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)


Edytowane przez n.ik.a
Czas edycji: 2011-01-19 o 19:11
n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 22:55   #50
aneta0111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Witam serdecznie Od paru tygodni szukamy z narzeczonym lokalu na nasze wesele. Zakochaliśmy się oboje w sali w hotelu Fajkier. Niestety jest to nowy obiekt i nie potrafię znaleźć żadnych opinii na temat jedzonka, atmosfery, obsługi. Proszę Was o pomoc ponieważ dla nas priorytetem jest jednak smaczne jedzenie a wystrój dopiero w drugiej kolejności. Może ktoś z Was był tam na weselu albo sam organizował Swoje? Mieszkamy dość daleko i bylibyśmy wdzięczni za jakiekolwiek informacje, pozdrawiam
aneta0111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 11:55   #51
ruda1984m
Raczkowanie
 
Avatar ruda1984m
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Z-cie
Wiadomości: 383
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

A była może któraś z Was na imprezie "U taty" ??
__________________
Kochaj i szalej i nie pytaj co dalej !!
ruda1984m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 12:20   #52
idus55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 186
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

kiedyś miałam około 2-3 zaproszenia na imprezkę do tego lokalu. Jednak za każdym wyszło tak, że nie mogłam bo to, bo tamto. Jednak moi rodzice byli, znajomi także.. Lokal taki sobie, ale podobno jedzenie okropne. Dodam, że to nie jest opinia z jednej imprezy, a z kilku i od paru osób na przestrzeni ok. dwóch lat. Niektórym, nie dość, że nie smakowało, to nawet zdarzyło się struć. Nie polecam...
idus55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 22:40   #53
Laureen85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez aneta0111 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie Od paru tygodni szukamy z narzeczonym lokalu na nasze wesele. Zakochaliśmy się oboje w sali w hotelu Fajkier. Niestety jest to nowy obiekt i nie potrafię znaleźć żadnych opinii na temat jedzonka, atmosfery, obsługi. Proszę Was o pomoc ponieważ dla nas priorytetem jest jednak smaczne jedzenie a wystrój dopiero w drugiej kolejności. Może ktoś z Was był tam na weselu albo sam organizował Swoje? Mieszkamy dość daleko i bylibyśmy wdzięczni za jakiekolwiek informacje, pozdrawiam

Witam! wizażanka od niedawna
Co do Fajkiera...śliczny jest z zewnątrz i to chyba tyle :/ kolezanka z pracy mojej mamy robila tam córce wesele. po pierwsze drogo, naprawde drogo...ale kobieta chciala sie pokazać, a jak menu musiała zatwierdzic to w google dania wpisywała, bo nie wiadomo było co to jest. I nie mówie tutaj o jakiś "dewolajach"
Nie ten adres jeśli szukacie czegoś mało arystokratycznego i swojskiego.
pozdrawiam
Laureen85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 22:51   #54
Laureen85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

A polecacie Ostaniec? teraz zrobili remont i są dwie sale- restauracyjna częśc, a taneczna jest oranżerią- wygląda przepieknie.
Możecie coś powiedzieć o przyjęciach weselnych które tam organizaują?
Pozdrawiam
Laureen85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 08:26   #55
gosia113355
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Witam
ja już wesele mam za sobą, podobnie jak przeszukiwania i porównywanie ofert sal z okolic Zawiercia. Szczerze polecam salę Black Rose w Pilicy, ostatecznie w tej sali mieliśmy wesele i wszystko się udało. Właściciele są w porządku, wszystko można z nimi ustalić. Jedzenie było bardzo dobre i w dużej ilości. Sama sala wygląda ślicznie, zamawialiśmy niewielką dodatkową dekorację. Zapewniam że należę do wymagających osób, pod każdym względem, więc jeśli już porywam się na słowa uznania to musiało być dobrze. NIE polecam natomiast Hetmana. Po pierwsze układ szwedzkiego stołu nie sprawdza się na weselach a na taki układ stawiają w tejże restauracji, z oczywistych przyczyn. Ustawić jedzenie na 1 dużym stole jest łatwiej niż na kilkunastu małych - mniej pracy, kłopotu jedzenia. W Hetmanie nie liczy się klient i jego wymagania, zapominają że wesele to dzień dla młodych i powinien być przygotowany zgodnie z ich wizją, a nie z wizją managementu.
gosia113355 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 19:28   #56
szkrabeniek
Raczkowanie
 
Avatar szkrabeniek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 431
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Witam Was
Chciałam podbić temat
Ja i mój Tż planujemy ślub w sierpniu 2013 wiem że to jeszcze dużo czasu ale chcielibyśmy zarezerwować salę - oczywiście w okolicach Zawiercia.
Wesele planujemy na ponad 150 osób. Myślałam o Hetmanie ale nie jestem przekonana w 100% Może któraś z Was była gdzieś w okolicach na sali, która utkwiła Wam w głowie
szkrabeniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 19:43   #57
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

o Hetmanie słyszałam, ze maja szwedzki stół i tak średnio to wygląda. Mnie sie bardzo Magda w Kroczycach podobała, jednak nie byłam tam na weselu, tylko byliśmy obejrzeć salę, gdy szukaliśmy miejsca na nasze wesele
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 19:51   #58
idus55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 186
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

bardzo fajna sala jest w Hucisku- Orle Gniazdo :d nie jest tam zbyt drogo, i o ile dobrze pamietam to w cene wliczone sa posilki, torty, wszelakie ciasteczka itp dodam ze bardzo smacznie w srodku bardzo ladnie i elegancko
idus55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 09:15   #59
manillia
Raczkowanie
 
Avatar manillia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zawiercie/Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

o Hetmanie tez słyszałam kiepskie opinie, właśnie przez stół szwedzki. Nie ma tam również mozliwości zabrania reszty jedzenia. Co do Orlego Gniazda, ja tam mam wesele w przyszłym roku, oczywiście wcześniej przetestowałam ich i zorganizowałam tam konferencję i jedzenie mają wspaniałe, ciasta również. Ostatnio znajomy opowiadał że był tam na weselu i tort był bardzo dobry i że świetne wrażenie robi ta fontanna czekoladowa którą mają w ofercie.

A tak z nieco innej beczki, jak wygląda sytuacja z naukami w kościele piotra i pawła??

Edytowane przez manillia
Czas edycji: 2011-06-02 o 09:16
manillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 18:22   #60
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez manillia Pokaż wiadomość
o Hetmanie tez słyszałam kiepskie opinie, właśnie przez stół szwedzki. Nie ma tam również mozliwości zabrania reszty jedzenia. Co do Orlego Gniazda, ja tam mam wesele w przyszłym roku, oczywiście wcześniej przetestowałam ich i zorganizowałam tam konferencję i jedzenie mają wspaniałe, ciasta również. Ostatnio znajomy opowiadał że był tam na weselu i tort był bardzo dobry i że świetne wrażenie robi ta fontanna czekoladowa którą mają w ofercie.

A tak z nieco innej beczki, jak wygląda sytuacja z naukami w kościele piotra i pawła??
nauki są w każdą 2 i 3 niedzielę miesiąca i w 2 i 3 wtorek miesiaca. W niedziele prowadzi ks. Mariusz, potem jest krótkie spotkanie z Panią z poradni. We wtorki jest tylko Pani z poradni. Nie jest nawet tak źle, ale 65 zł zapłacic trzeba za beznadziejne materiały o naturalnym planowaniu rodziny.
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-07 12:11:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.