POMOCY!!!Szydełko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-16, 14:04   #1
kalinkii
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 413

POMOCY!!!Szydełko


POMOCY!!!
Dziewczyny,pomóżcie,jeste m początkująca na szydełku i chciałam zrobić takie fajne kurki,które są pokazane stronie kury domowej i wszystko zrobiłam,fajnie mi wyszły,ale nie wiem jak zakończyć, bo tam na końcu pisze, że ogon i grzebień zakończyć ozdobnymi półsłupkami,a ja nie wiem, jak się robi takie ozdobne półsłupki,może ktoś by mi to wytłumaczył jak pastuch krowie jak je zrobić to wykończenieI jak zrobić taki fajny ozdobny grzebień jak na zdjęciu?Bardzo proszę
Podaję Wam linka do strony tej kurki z opisem i ze zdjęciem:
http://www.kuradomowa.com/zrobtosama...zydelkowe.ht ml
kalinkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 09:47   #2
relitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 50
GG do relitka
Dot.: POMOCY!!!Szydełko

cześć
wydaję mi się że ten ostatni rządek ozdobny to można trochę wymyślić samemu... np. co półsłupek zrobić 3 oczka łańcuszka..., to jeden z wielu pomysłów...
życzę świetnych pomysłów i miłej pracy
pozdrawiam Alina z Piernikowa
__________________
www.relitka.blogspot.com
relitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 11:27   #3
GLINKA121
Zakorzenienie
 
Avatar GLINKA121
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Złotoryja - Dolnyśląsk
Wiadomości: 12 478
GG do GLINKA121 Send a message via Skype™ to GLINKA121
Dot.: POMOCY!!!Szydełko

Cytat:
Napisane przez kalinkii Pokaż wiadomość
POMOCY!!!
Dziewczyny,pomóżcie,jeste m początkująca na szydełku i chciałam zrobić takie fajne kurki,które są pokazane stronie kury domowej i wszystko zrobiłam,fajnie mi wyszły,ale nie wiem jak zakończyć, bo tam na końcu pisze, że ogon i grzebień zakończyć ozdobnymi półsłupkami,a ja nie wiem, jak się robi takie ozdobne półsłupki,może ktoś by mi to wytłumaczył jak pastuch krowie jak je zrobić to wykończenieI jak zrobić taki fajny ozdobny grzebień jak na zdjęciu?Bardzo proszę
Podaję Wam linka do strony tej kurki z opisem i ze zdjęciem:
http://www.kuradomowa.com/zrobtosama...zydelkowe.ht ml
Jest wątek szydełko podstawy tam można było zadać to pytanie a nie latać po wszystkich jak kukułka i podrzucać identyczne posty i dodatkowo zakładać nowy temat bo akurat tam tak napisali - a to jak zakończysz ogon to tylko kwestia Twojego gustu
GLINKA121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 11:54   #4
kalinkii
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 413
Dot.: POMOCY!!!Szydełko

Fajnie,że ktoś mi pomógł.Myślałam,że na tym portalu są bardziej życzliwi ludzie,no nic ,popytam po znajomych.
P.S. Przeglądałam różne wątki, dlatego tak skakałam po różnych wątkach,również podstawy szydełko i niestety nic nie znalazłam,nie wiem jak się wykańcza takie rzeczy i jakim wzorem.

"Nie można wszystkim pomóc, powiada małoduszny, i nie pomaga nikomu."
kalinkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 12:46   #5
GLINKA121
Zakorzenienie
 
Avatar GLINKA121
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Złotoryja - Dolnyśląsk
Wiadomości: 12 478
GG do GLINKA121 Send a message via Skype™ to GLINKA121
Dot.: POMOCY!!!Szydełko

Cytat:
Napisane przez kalinkii Pokaż wiadomość
Fajnie,że ktoś mi pomógł.Myślałam,że na tym portalu są bardziej życzliwi ludzie,no nic ,popytam po znajomych.
P.S. Przeglądałam różne wątki, dlatego tak skakałam po różnych wątkach,również podstawy szydełko i niestety nic nie znalazłam,nie wiem jak się wykańcza takie rzeczy i jakim wzorem.

"Nie można wszystkim pomóc, powiada małoduszny, i nie pomaga nikomu."
Nie w tym rzecz że nikt nie chce pomóc tylko Ty nie zapoznałaś się dobrze z regulaminem - nikt nie pomoże jeśli to nie będzie w odpowiednim miejscu - a skoro byłaś w wątku "Szydełko - podstawy " czemu tam nie zostawiłaś wpisu? albo dlaczego nie weszłaś na wątek wielkanocny - sporo tam rad i wzorów
Na innych forach takie zaśmiecanie nie miało by miejsca nie byłoby do pomyślenia
Jeśli możesz mieć pretensje do kogoś to tą osobą jesteś Ty

Edytowane przez GLINKA121
Czas edycji: 2010-01-17 o 12:48
GLINKA121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 15:53   #6
damurek
Zakorzenienie
 
Avatar damurek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 721
Dot.: POMOCY!!!Szydełko

Cytat:
Napisane przez kalinkii Pokaż wiadomość
..."Nie można wszystkim pomóc, powiada małoduszny, i nie pomaga nikomu ..."
Oj, Kalinkii, ależ Ty jesteś niecierpliwa ... zadajesz pytanie i czekasz na odpowiedź w międzyczasie szukając rozwiązania ..... jeżeli chcesz mieć podane na tacy to tym bardziej postaw na cierpliwość - a z regulaminem też się zapoznaj ..... jest tutaj tyle wątków ze wzorami i schematami gdzie możesz znaleźć to co Cię interesuje - kto szuka ten znajdzie ... poszperaj dobrze ... a jak poszperasz to zobaczysz, że Dziewczyny pomagają, oj, pomagają i są bardzo życzliwe ... czasami nawet wyręczają w szukaniu .. na pewno nie są małoduszne .... .
Jak czegoś chcę to szukam szukam szukam ...... szukam aż znajdę.
Życzę Ci wytrwałości i powodzenia w twórczej pracy.

Mnie możecie zignorować bo bywam tutaj ,,od święta,, ... po prostu mam dość ciągłych próśb pod moim adresem, zwłaszcza na Pw. ..... na forum byłam dla przyjemności a nie jako pogotowie - zresztą wszystkie wzory i schematy wklejałam w swoje wątki - tam można poszukać ... .
Forum jest ostatnio zaśmiecone niepotrzebnymi wątkami, bałagan się tu zrobił ..... nikt chyba tego nie pilnuje, nikt nad tym nie panuje ........ .

A z tym cytatem o małoduszności przeholowałaś!!!
__________________
Gdyby mnie ktoś szukał to jestem TUTAJ

Edytowane przez damurek
Czas edycji: 2010-01-17 o 17:45 Powód: dopisek
damurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 18:32   #7
kalinkii
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 413
Unhappy Dot.: POMOCY!!!Szydełko

Uważam,że z tym cytatem nie przeholowałam,przynajmnie j w moim przypadku,ponieważ nikt oprócz jednej osoby nie starał się nawet udzielić mi odpowiedzi na pytanie,tylko od razu mnie strofował.
Nie jestem alfą i omegą, aby wiedzieć,że takie pytanie należało zadać w wątku podstawy szydełkowania.Wydaje mi się,że takie ozdobne wykończenie robótki,to nie jest podstawa,tylko przynajmniej dla mnie jest to szydełkowanie zaawansowane.Podstawą jest łańcuszek,słupek,półsłupe k,a nie ozdobny grzebień itp.
Zadawałam pytania na różnych wątkach,bo na żadnym nie mogłam doczekać się odpowiedzi,dlatego założyłam nowy wątek,nie wiedziałam,że to przestępstwo,ale jeśli tak,to proszę o usunięcie tego wątku.
Myślałam,że na waszym portalu otrzymam szybką odpowiedź na nurtujący mnie problem i bardziej doświadczone koleżanki mi pomogą,bo ja nawet dokładnie nie wiem czego szukać,jakiego wzoru, bo ze zdjęcia kury nie mogę tego rozszyfrować,a jedynie się zestresowałam.
Wybaczcie mi moja nieudolność,chyba w ogóle zrezygnuję z szydełkowania
[IMG]file:///G:/DCIM/100K7430/100_1738.JPG[/IMG]
kalinkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-17, 20:00   #8
GLINKA121
Zakorzenienie
 
Avatar GLINKA121
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Złotoryja - Dolnyśląsk
Wiadomości: 12 478
GG do GLINKA121 Send a message via Skype™ to GLINKA121
Dot.: POMOCY!!!Szydełko

Cytat:
Napisane przez kalinkii Pokaż wiadomość
Uważam,że z tym cytatem nie przeholowałam,przynajmnie j w moim przypadku,ponieważ nikt oprócz jednej osoby nie starał się nawet udzielić mi odpowiedzi na pytanie,tylko od razu mnie strofował.
Nie jestem alfą i omegą, aby wiedzieć,że takie pytanie należało zadać w wątku podstawy szydełkowania.Wydaje mi się,że takie ozdobne wykończenie robótki,to nie jest podstawa,tylko przynajmniej dla mnie jest to szydełkowanie zaawansowane.Podstawą jest łańcuszek,słupek,półsłupe k,a nie ozdobny grzebień itp.
Zadawałam pytania na różnych wątkach,bo na żadnym nie mogłam doczekać się odpowiedzi,dlatego założyłam nowy wątek,nie wiedziałam,że to przestępstwo,ale jeśli tak,to proszę o usunięcie tego wątku.
Myślałam,że na waszym portalu otrzymam szybką odpowiedź na nurtujący mnie problem i bardziej doświadczone koleżanki mi pomogą,bo ja nawet dokładnie nie wiem czego szukać,jakiego wzoru, bo ze zdjęcia kury nie mogę tego rozszyfrować,a jedynie się zestresowałam.
Wybaczcie mi moja nieudolność,chyba w ogóle zrezygnuję z szydełkowania
[IMG]file:///G:/DCIM/100K7430/100_1738.JPG[/IMG]
Wejdź tu http://www.wizaz.pl/forum/showthread...2#post16513302 zacytuj jeszcze raz swoją prośbę i poczekaj spokojnie na odpowiedź - jak nie ja to ktoś Ci odpowie - nie zachowuj się jak rozkapryszony bachor - przestań się stresować
bo np prośba w tym wątku to już całkowity http://www.wizaz.pl/forum/showthread...7#post16486657 niewypał - wątek był już nieczynny - ale tego chyba nie zauważyłaś
GLINKA121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.