Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-12, 15:33   #2071
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

kurcze.... neostrata HQ zostala wycofana ze sprzedazy w uni europejskiej....
na allegro mozna jeszcze kupic, ale cena wysoka - chyba 175 zl...
gdzie ja kupujecie? sklepy pewne typu estetyka i bio-med nie maja jej juz w sprzedazy....

ja cosmelan trzymam w lodowce a przy moim stosowaniu (2x w tyg tylko na czolo) sloiczek starcza mi na ok 6 miesiecy, jak wiekszosc kremow rowniez i on po otwarciu ma waznosc 3 miesiace ale wg mnie i tak dziala. no i najlepiej podzielic go na 2 czesci; czesc nieuzywana szczelnie zamknieta wg mnie nie musi siedziec w lodowce, i tak nie jest otwierana wiec powietrze niedochodzi, wiec powinien byc okey
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 16:13   #2072
wiola24p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 24
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Witam, czy ktos stosowal dermokosmelan na blizny potradzikowe, poradzila mi to pani dermatolog, zastanawiam sie czy jest sens...
wiola24p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 07:14   #2073
jokaba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Moim zdaniem jest sens. Zrobiłam cosmelan z maską na przebarwienia potrądzikowe. Nie miałam blizn, tylko ciemne nie dające się niczym zatuszować plamki. Przebarwienia posłoneczne nieliczne i słabo widoczne. Po cosmelanie zmiany potrądzikowe zniknęły i rok po kuracji nadal nie ma po nich śladu. Dodatkowy bonus to głębokie oczyszczenie skóry. ,,Wyszły" na wierzch bardzo głęboko schowane zaskórniki, których kosmetyczka nie była w stanie usunąć.
jokaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 11:14   #2074
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez wiola24p Pokaż wiadomość
Witam, czy ktos stosowal dermokosmelan na blizny potradzikowe, poradzila mi to pani dermatolog, zastanawiam sie czy jest sens...
Cytat:
Napisane przez jokaba Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jest sens. Zrobiłam cosmelan z maską na przebarwienia potrądzikowe. Nie miałam blizn, tylko ciemne nie dające się niczym zatuszować plamki. Przebarwienia posłoneczne nieliczne i słabo widoczne. Po cosmelanie zmiany potrądzikowe zniknęły i rok po kuracji nadal nie ma po nich śladu. Dodatkowy bonus to głębokie oczyszczenie skóry. ,,Wyszły" na wierzch bardzo głęboko schowane zaskórniki, których kosmetyczka nie była w stanie usunąć.
Też uważam, że jest sens Cosmelan tak pięknie złuszcza skórę, że na pewno zadziała to pozytywnie na blizny potrądzikowe. Na pewno pełna kuracja, tzn z maską dałaby jeszcze lepszy efekt, ale to dość kosztowne no i 2 tygodnie wyjęte z normalnego życia.
Ale i sam Dermamelan moim zdaniem jak najbardziej może pomóc.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 12:40   #2075
basiak78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 14
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Witam. Jestem po maseczce juz 3 tydzień i powiem Wam, ze to chyba jakaś podróba! Łuszczę się nie więcej niż po kwasach, zastanawiam się czy może wykonałam coś nie tak. Fakt maluje się, ale musze gdyż pracuje z klientami, więc nie wyobrażam sobie bym pokazała się z taką twarzą. Chce sobie jeszcze raz maseczkę nałożyć, bo została mi jeszcze połowa i może wtedy rezultat będzie jakiś bardziej zadawalający. Zauważyłam też, ze twarz jest bardziej wrażliwa, po wyduszeniu jakieś niespodzianki zostaje czerwony ślad!!! No i bardziej przetłuszcza mi się buzia. Zaczynam żałować wydanej kasy pomału, bo fakt krótki czas, ale myślałam że efekty będą bardziej widoczne.
basiak78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 09:02   #2076
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez basiak78 Pokaż wiadomość
Witam. Jestem po maseczce juz 3 tydzień i powiem Wam, ze to chyba jakaś podróba! Łuszczę się nie więcej niż po kwasach, zastanawiam się czy może wykonałam coś nie tak. Fakt maluje się, ale musze gdyż pracuje z klientami, więc nie wyobrażam sobie bym pokazała się z taką twarzą. Chce sobie jeszcze raz maseczkę nałożyć, bo została mi jeszcze połowa i może wtedy rezultat będzie jakiś bardziej zadawalający. Zauważyłam też, ze twarz jest bardziej wrażliwa, po wyduszeniu jakieś niespodzianki zostaje czerwony ślad!!! No i bardziej przetłuszcza mi się buzia. Zaczynam żałować wydanej kasy pomału, bo fakt krótki czas, ale myślałam że efekty będą bardziej widoczne.
Może po prostu Twoja skóra tak reaguje. Ja stosuję w prawdzie sam krem ale też na łuszczenie czekałam bardzo długo i było one minimalne. Mimo wszystko po prawie 2 miesiacach stosowania widzę duże efekty.
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 10:02   #2077
andziuta
Przyczajenie
 
Avatar andziuta
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

czesc, ja maske robilam pod koniec listopada. Teraz smaruje sie juz tylko 2 razy w tygodniu na noc. Zaraz na drugi dzien po zastosowaniu kremu, skora bardzo sie luszczy.
Kazda skora reaguje inaczej, moze musicie smarowac troche grubiej.
Pozdrawiam
andziuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 18:30   #2078
Brosiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 60
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cześć dziewczyny. Moje pytanie zapewne się już pojawiło, ale jestem dopiero na setnej stronie I części, więc trochę potrwa niż przez wszystkie przebrnę. Mam blizny potrądzikowe, dlatego zdecydowałam się na cosmelan, ale dzięki pani dermatolog trochę zwątpiłam Mam także lekki trądzik jeszcze, który leczę. Bardzo proszę o poradę, czy mogę podczas smarowania się cosmelanem stosować leki na trądzik( jeśli to pomoże to aktualny lek zawiera nadtlenek benzoilu oraz adapalen) ? Nie wyobrażam sobie przerywania walki z trądzikiem na kilka miesięcy. Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji ? Wiem, że najlepiej zapytać dermatologa, ale wizyta dopiero w pon., a chciałam już się czegoś dowiedzieć. I jeszcze chciałam zapytać czy podczas stosowania cosmelanu nowo powstałe blizny po pryszczach znikną, znaczy czy cosmelan je usunie, z uwagi na ich świeżość, czy zrobi to dopiero kolejny zabieg wraz z maseczką ?
Rozpisałam się trochę Byłabym bardzo wdzięczna za szybką odpowiedz Pozdrawiam.
Brosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 13:07   #2079
ursa maior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Witajcie Kochane Dziewczyny,
walczę od ponad 7 lat z plamami na plecach po trądziku. Co jakiś czas coś mi wyskakuje a niestety zostają mi po tym plamy. Już mam dosyć bo w końcu chciałabym założyć bluzkę na ramiączkach albo sukienkę bez pleców. Obiecałam sobie, że na majówkę w końcu założę bluzkę letnią, bo już mam dosyć wstydzenia się własnego wyglądu.
Czy któraś z Was miała taki problem i stosowała całą kurację Cosmelan albo Dermamelan na plecy? Czy pomogło?
Chciałam sobie kupić w necie zestaw i zrobić go z pomocą przyjaciółki w domu. Czy macie jakieś sprawdzone źródło, gdzie kupujecie przez internet i jesteście pewne, że to nie podróbki? Bo czytałam kilka niepochlebnych uwag o niektórych sprzedawcach allegro, dlatego wole zapytać Was niż na darmo wydać 1000 zł.
Będę ogromnie wdzięczna za pomoc!
Pozdrawiam
ursa maior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 12:07   #2080
basiak78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 14
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Witam, w sobotę powtórnie nałożyłam maskę cosmelan i powiem, ze tym razem wytrzymałam tylko 5 godzin bo piekło strasznie. Widzę, ze buzia chyba tak zareagowała, gdyż naskórek był już cieńszy, w końcu 3 tydzień kuracji mam już za sobą. Jeśli chodzi o spłycenie śladów po trądzikowych, wydaje mi się iż pomoże bo mi np plamy może jeszcze nie znikły, ale bruzdy wargowo-nosowe mam na pewno mniejsze. Jednakże tym razem nie kupowała bym już zestawu cosmelanu całego, wydaje mi się że sam dermamelan wystarczy w zupełności. Tego kremu dołączonego w sumie nie używałam prawie wcale, a jednocześnie ze mną używa moja koleżanka lecz samego dermamelanu i ma te same skutki co ja po całej kuracji, a różnica kwotowa spora. Ja za zestaw dałam jakieś 1150 zł, a ona kupując u kosmetyczki derma 500 zł. Jeśli chodzi o plamy na plecach... Ja miałam BARDZO brzydki dekolt z plamami po opalaniu i zniszczony jak u osoby po 50 roku życia, maskę i krem także stosowałam na te okolice, pochwalę się iż są te miejsca rozjaśnione, delikatne, młodzieńcze. Więc widzem już efekty
basiak78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 20:35   #2081
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez ursa maior Pokaż wiadomość
Chciałam sobie kupić w necie zestaw i zrobić go z pomocą przyjaciółki w domu. Czy macie jakieś sprawdzone źródło, gdzie kupujecie przez internet i jesteście pewne, że to nie podróbki? Bo czytałam kilka niepochlebnych uwag o niektórych sprzedawcach allegro, dlatego wole zapytać Was niż na darmo wydać 1000 zł.
sklepEstetyka ma na 100% oryginale produkty
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 07:50   #2082
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Hej dziewczyny..mam pytanie odnosnie kremu dermamelan..do tych co stosowały ,do tych co pamiętają odp innych plamek..Czy mozna sie po nim słabo łuszczyc?czy były takie osoby ???i czy po odstawieniu kremu cera sie pogarszała?chodzi mi o pryszcze,bo podczas smarowania jest wszystko jakby zasuszone..Będę Wam wdzięczna za szybką odp..I..pozdrawiam Wszystkie ..to forum było moim drugim domemdługi czas
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 08:30   #2083
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny..mam pytanie odnosnie kremu dermamelan..do tych co stosowały ,do tych co pamiętają odp innych plamek..Czy mozna sie po nim słabo łuszczyc?czy były takie osoby ???i czy po odstawieniu kremu cera sie pogarszała?chodzi mi o pryszcze,bo podczas smarowania jest wszystko jakby zasuszone..Będę Wam wdzięczna za szybką odp..I..pozdrawiam Wszystkie ..to forum było moim drugim domemdługi czas
Ja stosuję dermamelan i praktycznie się nie łuszczę. Tylko raz zeszła mi skóra gdzieś tak po kilkunastu dniach od rozpoczęcia kuracji a poza tym prawie zero łuszczenia (od czasu do czasu jakaś mała skórka odstanie). Efekt wygładzenia i rozjaśnienia plam jest więc chyba to działa i bez złuszczania Na drugie pytania nie odpowiem z doświadczenia bo jeszcze daleka droga przede mną zanim go odstawię ale dziewczyny wcześniej pisały że przy stosowaniu 2 razy na tydzień stan skóry się nie pogarsza.
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 18:26   #2084
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Dziekuje Angel..no własnie a czy ktoras z Was jak odstaiła zupelnie to nie pogorszyła sie cera????
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 20:44   #2085
ursa maior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez Angel@ Pokaż wiadomość
sklepEstetyka ma na 100% oryginale produkty

No właśnie w tym problem, że oni nie sprzedają maski cosmelanu, tylko sam cosmelan 2
A wiesz Angela gdzie można kupić cały oryginalny zestaw? Może być cosmelan a może dermelan. Chodzi mi o to żeby to pewne źródło było.
Dziękuję
a i obiecuję zdać relację jak już kupię i zastosuję
ursa maior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 10:53   #2086
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez ursa maior Pokaż wiadomość
No właśnie w tym problem, że oni nie sprzedają maski cosmelanu, tylko sam cosmelan 2
A wiesz Angela gdzie można kupić cały oryginalny zestaw? Może być cosmelan a może dermelan. Chodzi mi o to żeby to pewne źródło było.
Dziękuję
a i obiecuję zdać relację jak już kupię i zastosuję
Ja ostatnio zamawiałam krem dermamelan od KATEWAYS i jest identyczny jak ten ze skepu Estetyka, opakowanie nie różni się niczym, kolor i konsystencja również. Jeszcze nie zaczęłam go stosować bo wykańczam poprzednie opakowanie ale wygląda na oryginalny. Wcześniej zamawiałam od tej kobiety krem z filtrem i był ok, więc chyba mogę polecić.

Edytowane przez Angel@
Czas edycji: 2012-02-02 o 10:58
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 07:45   #2087
magdus34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 48
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cześć Dziewczyny, dawno sie nie odzywałam. zaczełam stosować dermamelan2 po koniec sierpnia, po 4 tygodniach nie miałam już nawet jednej plamy, a borykałam się z nimi od 6 lat.Po 2,5 miesiąca nakładałam derm 2 razy wtygodniu, skóra jest gładka, oczyszczona ale z mieszanej zrobiła sie pszesuszona i wrażliwa. Wiczorem czuję straszny dyskomfort suchej skóry. Po ostatnich słonecznych dniach, powróciły plamy pod oczami, mniejsze i bledsze ale jednak.Co mam robić,zaczynać od nowa nakładanie codziennie??? Jak sobie poradzić z suchą skórą?
magdus34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 12:27   #2088
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez Angel@ Pokaż wiadomość
Ja stosuję dermamelan i praktycznie się nie łuszczę. Tylko raz zeszła mi skóra gdzieś tak po kilkunastu dniach od rozpoczęcia kuracji a poza tym prawie zero łuszczenia (od czasu do czasu jakaś mała skórka odstanie). Efekt wygładzenia i rozjaśnienia plam jest więc chyba to działa i bez złuszczania Na drugie pytania nie odpowiem z doświadczenia bo jeszcze daleka droga przede mną zanim go odstawię ale dziewczyny wcześniej pisały że przy stosowaniu 2 razy na tydzień stan skóry się nie pogarsza.
Ja stosuję Cosmelan 2 trzy razy w tygodniu, od dwóch miesiący i cerę mam prawie jak niemowlak Nadal zero plam, zero pryszczy (a kiedyś był to mój największy problem). Nie przestanę używać Cosmelanu 2 już chyba nigdy.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 12:22   #2089
marta marta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 14
Question Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Hej, wybieram się na zabieg i mam kilka pytań.
Czy tydz po cosmelanie mogę pójść bez problemu do pracy?
Czy można użyć po tyg podkład na twarz?
Czy zabieg jest bolesny i czy warty w ogóle tej ceny?
Pozdrawiam
marta marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 22:29   #2090
andziuta
Przyczajenie
 
Avatar andziuta
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez magdus34 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, dawno sie nie odzywałam. zaczełam stosować dermamelan2 po koniec sierpnia, po 4 tygodniach nie miałam już nawet jednej plamy, a borykałam się z nimi od 6 lat.Po 2,5 miesiąca nakładałam derm 2 razy wtygodniu, skóra jest gładka, oczyszczona ale z mieszanej zrobiła sie pszesuszona i wrażliwa. Wiczorem czuję straszny dyskomfort suchej skóry. Po ostatnich słonecznych dniach, powróciły plamy pod oczami, mniejsze i bledsze ale jednak.Co mam robić,zaczynać od nowa nakładanie codziennie??? Jak sobie poradzić z suchą skórą?
Czesc, mysle, ze maski nie musisz juz nakladac, ale kuracja 7 dni pod rzad dobrze by ci zrobila (tzn. samym cosmelan 2 ). Potem rob to 2 lub 3 razy w tygodniu i nie zapomnij o kremie z filtrem, minimum 50+.
A co do suchej skory to moge polecic ci krem Avene Hydrance Optimale.
Super nawilza skore, wyprobowalam na sobie.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez marta marta Pokaż wiadomość
Hej, wybieram się na zabieg i mam kilka pytań.
Czy tydz po cosmelanie mogę pójść bez problemu do pracy?
Powiedzialabym, ze dopiero po 10 dniach.
Czy można użyć po tyg podkład na twarz?
Mozna, ale silnie nawilzajacy. Make up matowy sprawi, ze bedzie widac kazda lupke suchej skory. A to nie wyglada estetycznie.
Czy zabieg jest bolesny i czy warty w ogóle tej ceny?
Pozdrawiam

Same nalozenie maski nie jest bolesne. Po zmyciu maski, skora jest czerwona, wrazliwa i goraca. Poza tym od 3 dnia twarz jest bardzo czerwona i spuchnieta.

WARTO!!!!! Pozbylam sie moich plam i jestem Happy!!!! WARTO!!!!!
andziuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 01:43   #2091
sylvi81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Witam wszystkich,
mam pytanko, w ten czwartek o 16 mialam nakładaną maskę w gab, trzymałam ją 6 h,z czego po 2 h zmyłam z nad ust + z policzków(tak poleciła mi dermatolog, bo mam popękane naczynka). Powiedziała również, że cos2 zaczynam nakładać 2*dziennie od Soboty. No ok, ale czy jeśli moja skóra jest naprawdę strasznie czerwona, obolała to czy dalej zaczynać kurację cos2 od jutra czy lepiej troszkę poczekać?

Edytowane przez sylvi81
Czas edycji: 2012-02-11 o 01:45
sylvi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 09:59   #2092
rendziak1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

witam wszystkie dziewczęta - jestem tu nowa - aczkolwiek od dłuższego czasu podczytywałam Was. tydzień temu miałam nakładaną maskę dermamelan - 5 h. potem od razu rozpoczęłam stosowanie kremu dermamelan 2 - 2 x dziennie . i chyba potrzebuje Waszego wsparcia - twarz mam nadal buraczaną - zwłaszcza okolice ust i broda - łuszczę się niemiłosiernie - plamy lekko się rozjaśniły . kiedy to się wreszcie skończy - już trace nadzieję, że moja twarz kiedykolwiek będzie wyglądała normalnie - nie mogę się ludziom na oczy pokazać - o nałożeniu podkładu moę zapomnieć - twarz pali jak cholera - w ciągu dnia używam kremu nawilżającego Iwostin - po nałożeniu mam ochote wzywać straż pożarną - potem jest ok - czuje ulgę.... mam ochote zakończyć tą kurację! help....
rendziak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 13:03   #2093
andziuta
Przyczajenie
 
Avatar andziuta
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez rendziak1 Pokaż wiadomość
witam wszystkie dziewczęta - jestem tu nowa - aczkolwiek od dłuższego czasu podczytywałam Was. tydzień temu miałam nakładaną maskę dermamelan - 5 h. potem od razu rozpoczęłam stosowanie kremu dermamelan 2 - 2 x dziennie . i chyba potrzebuje Waszego wsparcia - twarz mam nadal buraczaną - zwłaszcza okolice ust i broda - łuszczę się niemiłosiernie - plamy lekko się rozjaśniły . kiedy to się wreszcie skończy - już trace nadzieję, że moja twarz kiedykolwiek będzie wyglądała normalnie - nie mogę się ludziom na oczy pokazać - o nałożeniu podkładu moę zapomnieć - twarz pali jak cholera - w ciągu dnia używam kremu nawilżającego Iwostin - po nałożeniu mam ochote wzywać straż pożarną - potem jest ok - czuje ulgę.... mam ochote zakończyć tą kurację! help....
Kiedy ja robilam ten zabieg pod koniec listopada, tez bylym zalamana. Ale bylo warto !!!! Przetrzymaj to i mow sobie ciagle, ze jeszcze pare dni i bedzie dobrze. Bedziesz miala super skore i pozbedziesz sie plam, ktorych tak nie lubialas. Jeszcze tylko pare dni. Dasz rade, wkoncu jestes kobieta!!!!! Pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez andziuta Pokaż wiadomość
Kiedy ja robilam ten zabieg pod koniec listopada, tez bylym zalamana. Ale bylo warto !!!! Przetrzymaj to i mow sobie ciagle, ze jeszcze pare dni i bedzie dobrze. Bedziesz miala super skore i pozbedziesz sie plam, ktorych tak nie lubialas. Jeszcze tylko pare dni. Dasz rade, wkoncu jestes kobieta!!!!! Pozdrawiam
Aha! Jesli nie masz plam w okolicy ust i brody to nie smaruj tych okolic, dopoki sie nie zagoja, albo smaruj je co 2 dzien.
Z mojej brody tak schodzila skora i byla wysuszona, ze az skora mi popekala. Wtedy tez przestalam ja smarowac na pare dni.
andziuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 13:39   #2094
rendziak1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

bardzo dziękuję za wsparcie- tego mi było trzeba - dzisiaj rano juz okolic ust nie smarowałam - bo skóra piecze do granic wytrzymałości . mam jeszcze jedno pytanko - jak na złośc są teraz siarczyste mrozy - na dzień używam kremu nawilżającego - tak kazala mi dermatolog - ale ... now łaśnie wszystkie wiemy do czego prowadzi smarowanie sie na mróż kremem nawilżającym....narazie siedzę w domu - ale czy mogę się posmarować przed wyjściem kremem tłustym - takim co chroni skóre przed mrozem?
rendziak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 08:47   #2095
basiak78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 14
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Witam. Nie wiem czy dobrze doradzę, ale mi ten krem uratował "skórę" dosłownie nie jeden raz. Pracuje z klientem i musze wygladać znośnie, czyli codziennie nakładam makijaż wychodzac z domu, wiadomo po cosmelanie nie zawsze było to możliwe więc wyczytałam tez na tym forum, ale wcześniejszych pamietnikach, że krem derosan jest dobry i gdyby nie on nie przeżyłam bym chyba tej kuracji... Zaraz po zmyciu maski i to już 2 razy ją nakładałam, nasmarowałam sie tym kremem, bo tak okropnie mnie buzia paliła, czułam się jakby ktos mi twarz przypalał!!!Ten krem wyśmienicie to złagodził i mimo tego skóra mi sie łuszczyła ale delikatnie. Jest to nie drogi krem i kupiłąm go nawet w carrefurze! Polecam dziewczynom by nałożyć sobie go będąc w domu ja robiłam to na noc, rano zmyć, później cieniutka warstwe cosmelanu2 i mogłam zrobić delikatny makijaż i wygladałam w miarę przyzwoicie. Jeszcze odnośnie działania cosm2, nie nastawiajcie się na cudny efekt w krótkim czasie bo niestety mozecie się zniechęcić, a nawet i pożałować tego że ten zabieg wykonałyście, tak jak było w moim przypadku... Ja robiłam 5 stycznia i nawet parę postów szybciej byłam załamana brakiem efektów, teraz cofam wszystko co pisałam złego na temat tej kuracji. Moja buzia reaguje nie w taki drastyczny sposób jak większość z Was, łuszczyła się bardzo słabo, plamki mam jeszcze (potrądzikowe), ale Dziewczyny NIGDY nie miałam takiej ślicznej, gładkiej, napietej i wolnej od wyprysków skóry!!! W piątek pojawiły się jakies "niespodzianki", wydusiłam je wczoraj, grubo posmarowałam na noc cosm2 i dzisiaj mam tylko plamki, a skóra w tym miejscu po jest gładziusieńka i wszystko elegancko zasuszone. Jesli jeszcze któraś z nowicjuszek ma wątpliwości mam nadzieję, że je rozwiałam i po paru miesiącach odczytam tutaj zadawalające i szczęśliwe Wasze relacje i opinie

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Teraz widze ten krem to DERMOSAN zjadłam literówkę....
basiak78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 11:48   #2096
Brosiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 60
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Hej dziewczyny ! Mam pytanie odnośnie czerwonej twarzy. Kiedy to się w końcu skończy ?!?!?! Chce być z powrotem takim bladziuchem jak przed dermamelanem. Chociaż ładnie mi w czerwonej opaleniźnie :P 14 dni po zabiegu mam większą imprezę i chciałabym jakoś znośnie wyglądać. Burak mam także na szyi. I tutaj moje pytanko. Jak go skutecznie zamaskować? Czy sam podkład wystarczy ? A może jakaś baza ? Posiadam np. białą.
Brosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 12:07   #2097
rendziak1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

ja wczoraj zaliczyłam impreze - tydzien po dermamelanie - szyje posmarowałam samoopalaczem zeby duzej roznicy nie bylo miedzy burakiem na twarzy - twarz lekko przupudrowalam pudrem sypkim. plus jest taki ze było i tak ciemno w lokalu wiec sie w oczy nie rzucałam byl tylko dyskomfort z powodu pieczenia - ale w domu tez bym go miała
rendziak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 18:43   #2098
sylvi81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Witam,
ja jednak zaczęłam stosować cos2 2*dziennie, skóra nadal czerwona, najbardziej na brodzie, aż pomarszczona w tym miejscu, a tak ogólnie to łuszczy się w wielu miejscach.
Niestety plamy nadal widoczne a jestem 4 dzień w trakcie kuracji, wiem, ze podają, że efekt będzie widoczny dopiero po 4 tygodnich, ale niektóre z Was pisały we wcześniejszych postach, że już po masce nie widać było żadnych plam.
Dziś kolejny dzień nie poszłam do pracy, bo nie mogłam przez to jak wyglądam, zadzwoniłam, że jestem chora
A tak poza tym to wydaje mi się, że moja der troszkę mnie oszukała, bo nie dość, że nie oddała mi reszty maski, to mam wrażenie, że nałożyła ją strasznie cienko i nie równo, w porównaniu do tego jak powinno być nałożone poprawnie (jak widziałam na youtube).
No, ale już nic na to nie poradzę
Czy któraś z Was nakładała maskę na szyję? lub cos2 na szyję? Jeśli tak to jak to działa?
Pozdrawiam wszystkich
sylvi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 21:37   #2099
Brosiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 60
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

sylvi
cierpliwości dziewczyno ! Ja jestem już, albo dopiero 10 dni po masce, a plamy ani drgnęły, więc nie pozostaje mi nic, prócz cierpliwego czekania na efekty. Maski chyba żadna z nas nie dostała z powrotem do domu. I ja jestem w podobnej sytuacji jak Ty, bo pani doktor właściwie wsmarowała mi maskę w twarz, dość cienko, prześwitywała mi skóra, a na youtubie diewczyny były porządnie obłożone maską. Jednak zaczerwieniłam się po zmyciu maski i strasznie się łuszczę, więc chyba wszystko okej. Ja nakładałam na szyję dermamelan i działa podobnie jak na twarzy. Skóra czerwona, bardzo się łuszczy, ale o efektach ( oprócz gładkości skóry ) jeszcze nic powiedzieć nie mogę.
Brosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 23:46   #2100
sylvi81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Hej Brosiaaa,
dzięki za odpowiedż,
troszkę mi dodałaś optymizmu
Także cierpliwie czekam dalej.
U mnie żadnej gładkości skóry na razie nie ma, bo bardziej się łuszczy, a nawet na brodzie wygląda jakby była na maxa pomarszczona, no ale mam nadzieję, że to wkrótce minie.

A Twoja der nakładała Ci też tę maskę na szyję? I czy tam masz plamki czy tylko smarujesz dla efektu odmładzającego?

Pozdrawiam
sylvi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.