Targi ślubne, czy warto iść? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-23, 13:51   #1
Magdusia_Z
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 66

Targi ślubne, czy warto iść?


Był ktoś z Was na targach ślubnych w swoim mieście? Jakie wrażenia, warto iść?
We Wrocławiu w tą niedzielę są targi ślubne w hali Orbita. I właśnie zastanawiam się czy iść.
Głównie mi zależy na tym żeby znaleźć zespół weselny, fotografa i rozejrzeć się za sukniami. Ale nie jestem do końca przekonana czy takie targi faktycznie coś dają, czy nie jest to strata czasu. Może ktoś się wypowiedzieć kto był już kiedyś na tego typu targach jak to dokładnie wygląda?
Magdusia_Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 14:13   #2
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

I warto i nie warto

Jeśli tak sobie połazić to nie warto - tłok, ścisk, wszyscy do Ciebie krzyczą, żebyś oglądała ich stoisko - ogólnie szaleństwo
Warto natomiast jeśli szukasz czegoś konkretnego - dużo usługodawców w jednym miejscu, często dodatkowe rabaty z okazji targów, łatwo i szybko możesz porównać wiele ofert.
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 14:38   #3
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Warto I warto brać udział w konkursach - ja wygrałam (a raczej mój TŻ )bardzooo duży rabat na suknię ślubną
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 14:48   #4
MlodaKobieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 39
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

My byliśmy w zeszłym roku i powiem tak: na targi ślubne warto się wybrać, jeśli para nie ma wybranych podstawowych rzeczy: sali, fotografa, kamerzysty, zespołu... My te rzeczy już mieliśmy, więc targi były dla nas trochę bez sensu: było za wcześnie na szukanie obrączek i zastanawianie się nad garniturami. Wspominam całe targi jako łażenie w ścisku i hałasie i zbieraniu miliona ulotek :P
MlodaKobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 14:59   #5
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez MlodaKobieta Pokaż wiadomość
My byliśmy w zeszłym roku i powiem tak: na targi ślubne warto się wybrać, jeśli para nie ma wybranych podstawowych rzeczy: sali, fotografa, kamerzysty, zespołu... My te rzeczy już mieliśmy, więc targi były dla nas trochę bez sensu: było za wcześnie na szukanie obrączek i zastanawianie się nad garniturami. Wspominam całe targi jako łażenie w ścisku i hałasie i zbieraniu miliona ulotek :P
zgadzam się z powyższym.
Jeśli piszesz, że szukasz fotografa, zespołu to jak najbardziej polecam się wybrać. Sama byłam na targach dwa lata temu, tylko, że w hali ludowej i nie żałowałam. dużo stoisk więc dużo różnych ofert, można od razu porównać.
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 15:37   #6
simple9
Raczkowanie
 
Avatar simple9
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 294
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

byłam na targach w tamtym roku w Krakowie i moim zdaniem warto bo są duże rabaty i zniżki, jubilerzy w tym Apart, Kruk itp dają zniżki na obrączki i właśnie kamerzyści i fotografowie też posiadają fajne promocje. U większości spotkałam się też z tym, że jeśli się zdecyduje w dniu targu to rabaty sięgały nawet 30% osobiście też znalazłam kilka inspiracji które u siebie wykorzystam
simple9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 15:48   #7
lovela5
Raczkowanie
 
Avatar lovela5
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 190
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez simple9 Pokaż wiadomość
byłam na targach w tamtym roku w Krakowie i moim zdaniem warto bo są duże rabaty i zniżki, jubilerzy w tym Apart, Kruk itp dają zniżki na obrączki i właśnie kamerzyści i fotografowie też posiadają fajne promocje. U większości spotkałam się też z tym, że jeśli się zdecyduje w dniu targu to rabaty sięgały nawet 30% osobiście też znalazłam kilka inspiracji które u siebie wykorzystam
Ja się spoźniłam na te targi co były ostatnio w Krakowie Wiesz może czy jeszcze jakieś będą w naszej okolicy ?
lovela5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 15:54   #8
Smerfetka_88
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka_88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Miasto Królów
Wiadomości: 6 468
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez lovela5 Pokaż wiadomość
Ja się spoźniłam na te targi co były ostatnio w Krakowie Wiesz może czy jeszcze jakieś będą w naszej okolicy ?
następne będą 27 stycznia
__________________




Handmade and diy - mój blog
Post na dziś: Sutaszowe kolczyki w sepii

Smerfetka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 19:00   #9
simple9
Raczkowanie
 
Avatar simple9
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 294
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

faktycznie też gdzieś czytałam, że 27 stycznia
simple9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 19:19   #10
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Powiem z własnego doświadczenia - warto iść na Targi Ślubne
Ja na takich targach znalazłam salon sukien ślubnych w którym były sukienki, o jakich marzyłam i kiedy już nadszedł czas wyboru, wiedziałam gdzie mam się skierować, żeby te jedną, jedyną znaleźć
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 22:19   #11
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez Magdusia_Z Pokaż wiadomość
Był ktoś z Was na targach ślubnych w swoim mieście? Jakie wrażenia, warto iść?
We Wrocławiu w tą niedzielę są targi ślubne w hali Orbita. I właśnie zastanawiam się czy iść.
Głównie mi zależy na tym żeby znaleźć zespół weselny, fotografa i rozejrzeć się za sukniami. Ale nie jestem do końca przekonana czy takie targi faktycznie coś dają, czy nie jest to strata czasu. Może ktoś się wypowiedzieć kto był już kiedyś na tego typu targach jak to dokładnie wygląda?

Pewnie że warto często sa jakieś rabaty albo lepsze ceny ja np. na swoich targach dostałam 10% upustu gdy zrobie wesele w pewnej restauracji i właśnie tam chciałam robic, tym sposobem też zaoszczędzę
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 00:12   #12
lovela5
Raczkowanie
 
Avatar lovela5
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 190
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez simple9 Pokaż wiadomość
faktycznie też gdzieś czytałam, że 27 stycznia

Znalazłam http://targislubne.info/


Idę, a Wy ?
lovela5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 09:57   #13
simple9
Raczkowanie
 
Avatar simple9
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 294
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

ja już większość mam zamówione to już nie mam po co, ale musicie dziewczyny koniecznie napisać co było ciekawego
simple9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 22:29   #14
Magdusia_Z
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 66
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

No mi właśnie najbardziej zależy na tym, żeby coś mi w końcu zaświtało w głowie i ruszyło z tym zespołem, fotografem itd. Bo ciągle tego jeszcze nie mamy załatwionego. Ale w takim razie na bank się wybiorę bo widzę, że dużo z Was poleca, no i faktycznie o tych rabatach to nawet nie wiedziałam, że można coś połapać
A swoją drogą we Wrocławiu mają chyba też być właśnie potem w hali ludowej, ale to już jakoś chyba w późniejszym terminie. Orientuje się ktoś kiedy dokładnie?
Magdusia_Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 23:05   #15
lovela5
Raczkowanie
 
Avatar lovela5
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 190
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez simple9 Pokaż wiadomość
ja już większość mam zamówione to już nie mam po co, ale musicie dziewczyny koniecznie napisać co było ciekawego

Dobrze Ci. Ja nadal jestem na etapie szukania sali :-/ No w sumie znalazłam tą która mi się podoba ale jeszcze nie byliśmy u nich na degustacji. Boję sie bo słyszałam że różnie bywa z ich jedzeniem :-/

Ale na targi napewno się wybiorę i poszukam obrączek bo każdy mówi że są promocje..... A więc trzeba iść. No i może znajdę promocje na inne rzeczy też, chociaż dużo mam już znalezione i wstępnie zarezerwowane
lovela5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 21:42   #16
lisek8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Warto odwiedzić takie Targi jeśli, tak jak było napisane wyżej, nie ma się jeszcze wybranych: fotografa, kamerzysty, sali, oprawy muzycznej itd... tam macie możliwość zobaczyć co oferują, porównać prace, ceny itd. Mozecie też podpisac umowe, otrzymując w tym dniu dodatkowy rabat. W najbliższy weekend, czyli 30.11.2012- 02.12.2012 targi slubne odbęda się równiez w Kielcach. ZatrzymacChwile.com jako sponsor ma do rozdania kilka dwuosobowych wejściówek. By otrzymać jedną z nich należy napisać prywatną wiadomość do uzytkownika grenob, a on odpowie, jak najłatwiej Wam ją przekazać. Pozdrawiam
lisek8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 22:16   #17
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez Magdusia_Z Pokaż wiadomość
No mi właśnie najbardziej zależy na tym, żeby coś mi w końcu zaświtało w głowie i ruszyło z tym zespołem, fotografem itd. Bo ciągle tego jeszcze nie mamy załatwionego. Ale w takim razie na bank się wybiorę bo widzę, że dużo z Was poleca, no i faktycznie o tych rabatach to nawet nie wiedziałam, że można coś połapać
A swoją drogą we Wrocławiu mają chyba też być właśnie potem w hali ludowej, ale to już jakoś chyba w późniejszym terminie. Orientuje się ktoś kiedy dokładnie?
daj znać co ciekawego było
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 12:02   #18
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Warto Nie tylko, jeśli nie ma się fotografa czy zespołu, ale nawet żeby się zainspirować co do dekoracji - pomysły są świetne No i jest dużo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, np. moja koleżanka wygrała suknię ślubną ze znanego salonu, która normalnie kosztowała ponad 4 tys.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 20:55   #19
Wiolinkax
Zadomowienie
 
Avatar Wiolinkax
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Moim zdaniem warto iść, głownie ze względów orientacyjnych, można zobaczyć wiele ciekawych, atrakcyjnych inspiracji, pomysłów, można zdobyć namiary na różne firmy, usługi, można pooglądać pokazy mody slubnej no i oczywiście jak dziewczyny wspomniały warto brać udział w konkursach. Moja siostra wygrała 30% zniżke na suknie ślubną, a jej koleżanka biżuterię ślubną i pobyt w SPA
Wiolinkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 08:24   #20
MlodaKobieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 39
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Gdyby organizatorzy targów zobaczyli, jak wielkie jest tu poparcie dla akcji tego typu, to mogliby się zdziwić ;-) Słyszałam ostatnio w tv, że ludzie coraz rzadziej decydują się uczestniczyć w targach ślubnych, bo w ramach oszczędności rezygnują z kamerzysty, wypaśnego samochodu do ślubu i innych rzeczy....
MlodaKobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 09:51   #21
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Jak ja szykowałam się do ślubu to byłam chyba 2 razy na targach. Pamiętam jak wyniosłam stamtąd dosłownie małą siatkę ulotek . Ale co z tego jak i tak na nikogo się ostatecznie nie skusiliśmy. Dobre było to, że zespoły na żywo pokazywały jak i co grają/śpiewają. Teoretycznie każdy kto wchodził na targi dostawał poradnik ze zbiorem adresów: salonów sukien ślubnych, zespołów/dj, kamerzystów/fotografów, restauracji itp. W praktyce nie dla każdego wystarczyło.

Jak dla mnie warto sobie pójść i zobaczyć jak takie targi wyglądają.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 16:58   #22
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

moim zdaniem warto iść. Sama byłam przed swoim ślubem- wyniosłam kupę ulotek-na większości były zniżki 20-30% co też jest dobre. Pogadałam z pracownią florystyczną, którą chciałam zatrudnić- obejrzałam ich kompozycje itp, dostałam bon na 25% zniżki na bieliznę do sklepu w którym i tak miałam zamiar kupować bieliznę więc zawsze parę groszy zaoszczędziłam Do tego obejrzałam kupę gadżetów i znalazłam kilka inspiracji Warto się wybrać
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 21:21   #23
Magdusia_Z
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 66
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

No miałyście rację, opłacało się iść Ludzi sporo, ale też sporo zobaczyłam. Niestety mój narzeczony nie mógł iść ze mną bo wypadła mu zmiana w pracy, ale za to koleżankę zaciągnęłam :P
I tak: napróbowałam się tortów – na pewno już wiem, że nie chcę czekoladowego, nie mój klimat :P Niektóre były przepyszne! Załapałyśmy się też na moment jak był pokaz sukien ślubnych na scenie, było na czym oko zawiesić. Zespół niestety żaden nie wpadł mi ani w oko ani w ucho Momentami wręcz mnie to już drażniło jak coś grali, bo zagłuszali rozmowę i po wszystkim już wyszłam z lekkim bólem głowy. Jak dla mnie było stanowczo za głośno. Pogadałam też sobie z fajnym fotografem, pooglądałam zdjęcia, pokazywał mi albumy i fotoksiążki. Tylko no właśnie, co z tego jak nie było mojego tż i bez sensu, bo nie mogliśmy tak naprawdę nic zdecydować. Z tym fotografem umówiłam się na spotkanie w przyszłym tygodniu, żeby tż też mógł zobaczyć, a co do reszty to nabrałam ulotek, namiarów, telefonów i będziemy przeglądać razem W każdym razie targi zaliczam do udanych
Aha, a pod halą pełno ulotkarzy którzy w środku się nie wystawiali a za to bombardowali z zewnątrz Także juz zanim weszłam to miałam 1/3 siaty papierków
Magdusia_Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 14:55   #24
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez Magdusia_Z Pokaż wiadomość
No miałyście rację, opłacało się iść Ludzi sporo, ale też sporo zobaczyłam. Niestety mój narzeczony nie mógł iść ze mną bo wypadła mu zmiana w pracy, ale za to koleżankę zaciągnęłam :P
I tak: napróbowałam się tortów – na pewno już wiem, że nie chcę czekoladowego, nie mój klimat :P Niektóre były przepyszne! Załapałyśmy się też na moment jak był pokaz sukien ślubnych na scenie, było na czym oko zawiesić. Zespół niestety żaden nie wpadł mi ani w oko ani w ucho Momentami wręcz mnie to już drażniło jak coś grali, bo zagłuszali rozmowę i po wszystkim już wyszłam z lekkim bólem głowy. Jak dla mnie było stanowczo za głośno. Pogadałam też sobie z fajnym fotografem, pooglądałam zdjęcia, pokazywał mi albumy i fotoksiążki. Tylko no właśnie, co z tego jak nie było mojego tż i bez sensu, bo nie mogliśmy tak naprawdę nic zdecydować. Z tym fotografem umówiłam się na spotkanie w przyszłym tygodniu, żeby tż też mógł zobaczyć, a co do reszty to nabrałam ulotek, namiarów, telefonów i będziemy przeglądać razem W każdym razie targi zaliczam do udanych
Aha, a pod halą pełno ulotkarzy którzy w środku się nie wystawiali a za to bombardowali z zewnątrz Także juz zanim weszłam to miałam 1/3 siaty papierków
no to fakt, hałasu nie da się uniknąć w tego typu miejscach.
a wybrałaś mniej więcej smak tortu? no oprócz tego czekoladowego który Ci nie podszedł hehe
trochę faktycznie szkoda, że nie byłaś z tż, bo teraz właściwie od nowa musisz gadać np z fotografem.
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 17:22   #25
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Ja byłam na rok temu, świeżo po zaręczynach, nie mieliśmy wtedy ustalonego ani terminu ani nic, wyszłam z targów jedynie przerażona ilością rzeczy do załatwienia, ilością możliwości wyboru tego i tamtego, ogólnie było fajnie, ale wiązało się to jedynie z oglądanie stoisk.

WCZORAJ byłam po raz kolejny na Targach w Pałacu Kultury i jestem zachwycona, mamy już termin i salę, więc była okazja żeby podejsc do danego stoiska, podpytac czy dany termin jest wolny lub nie, jaka jest cena, dostaliśmy dużo ulotek z promocjami (np. -20% na obrączki, -300zł na fotografa, -500zł na DJa). Skoro wiem gdzie mam wesele to mogłam z kilkoma cukierniami omówic warunki dowozu tortu (np. w jednym miejscu 2zł/1km a w innym 200zł bez względu na odległosc). Można poszukac inspiracji, w jednym miejscu obejrzec suknie z wielu salonów itp itp. Jak najbardziej POLECAM taką wyprawę
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 10:25   #26
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
WCZORAJ byłam po raz kolejny na Targach w Pałacu Kultury i jestem zachwycona, mamy już termin i salę, więc była okazja żeby podejsc do danego stoiska, podpytac czy dany termin jest wolny lub nie, jaka jest cena, dostaliśmy dużo ulotek z promocjami (np. -20% na obrączki, -300zł na fotografa, -500zł na DJa). Skoro wiem gdzie mam wesele to mogłam z kilkoma cukierniami omówic warunki dowozu tortu (np. w jednym miejscu 2zł/1km a w innym 200zł bez względu na odległosc). Można poszukac inspiracji, w jednym miejscu obejrzec suknie z wielu salonów itp itp. Jak najbardziej POLECAM taką wyprawę
Hej, tez bylam wlasnie w Palacu Kultury i Nauki - troche mnie przerazila ilosc osob - musialam trafic na jakies godziny szczytu - jak wychodzilam ok. 14 juz bylo lepiej - ale kolejka przed kasami wciaz rosla

Wlasciwie podeszlam do tematu: pozbierac jak najwiecej ulotek i przejrzec na spokojnie w domu. Super opcja byl darmowy makijaz - z checia bym z tego skorzystala, ale byla lista oczekujacych stad nie zalapalam sie. Znizki na obraczki swietne - duuuze, bo na niektorych stoiskach nawet 30%.

Mi zabraklo stoiska z bizuteria okoloslubna - tzn nie obraczki, a naszyjniki lub kolczyki - bylam gotowa cos kupic, ale kompletnei nic nie bylo, moze 2, 3 propozycje tylko u kruka
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 22:13   #27
Andreona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Targi ślubne to bardzo dobra okazja zobaczenia sukni, zaproszeń, samochodu na żywo. Można tez porozmawiać z wystawcami, zadać pytania, które nas nurtują. Być może znajdziecie jakąś ciekawą ofertę, której nie można znaleźć bezpośrednio w internecie. Można tez popróbować ciast i wyrobów proponowanych przez restauracje.Można podpatrzeć jakiś pomysł na aranżacje ślubu, wesela.
Andreona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 14:02   #28
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
Hej, tez bylam wlasnie w Palacu Kultury i Nauki - troche mnie przerazila ilosc osob - musialam trafic na jakies godziny szczytu - jak wychodzilam ok. 14 juz bylo lepiej - ale kolejka przed kasami wciaz rosla

Wlasciwie podeszlam do tematu: pozbierac jak najwiecej ulotek i przejrzec na spokojnie w domu. Super opcja byl darmowy makijaz - z checia bym z tego skorzystala, ale byla lista oczekujacych stad nie zalapalam sie. Znizki na obraczki swietne - duuuze, bo na niektorych stoiskach nawet 30%.

Mi zabraklo stoiska z bizuteria okoloslubna - tzn nie obraczki, a naszyjniki lub kolczyki - bylam gotowa cos kupic, ale kompletnei nic nie bylo, moze 2, 3 propozycje tylko u kruka
ja też jak byłam we Wrocławiu na targach przed ślubem to szukałam biżuterii i wiesz, że u nas też w tym temacie marnie? No właśnie obrączki jak najbardziej...ale ja głównie poszukiwałam fajnej bransoletki i byłam pewna że no na targach to na pewno coś wypatrzę i kiszka.

A powiedzcie mi czy udało Wam się faktycznie poprzez targi kogoś znaleźć na wesele? Np zespół czy kamerzystę? Bo takie duże firmy to rozumiem że się wystawiają jak właśnie no kruk z obrączkami itd..dla nich to żaden koszt, wręcz wypada żeby się pokazali ale takie właśnie "mniejsze" firmy? jestem ciekawa czy takim podwykonawcom opłaca się w ogóle pokazywać na targach.
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 22:25   #29
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Ja byłam w zeszłym roku z mamą (narzeczony nie mógł iść) i od razu na wejściu zostałyśmy zaczepione przez menadżerkę pewnego sieciowego hotelu, która dokładnie omówiła nam całą ofertę i praktycznie dosłownie od tej chwili wiedziałam, że chcę robić wesele nigdzie indziej tylko właśnie tam W zeszłym tygodniu podpisaliśmy z tą salą umowę Także warto

6 stycznia są u mnie Targi i na pewno znów się wybiorę, tym razem z narzeczonym oraz z przyjaciółką i jej narzeczonym

A co do fotografa, kamerzysty i DJ to ich akurat nie wybraliśmy na Targach. Na naszego DJ zdecydowaliśmy się, bo byliśmy na weselu, które prowadził i bardzo nam się podobało, a foto/video wybraliśmy przez internet.
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 11:02   #30
Virginnia
Zadomowienie
 
Avatar Virginnia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z Krainy Królika
Wiadomości: 1 215
Dot.: Targi ślubne, czy warto iść?

Na Targach można na żywo posłuchać zespołów. Sama tak znalazłam zespół
__________________
Virginnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-16 09:22:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.