Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-09, 19:08   #31
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Od razu mogę powiedzieć, że kolor różowy 064 ma kiepskie krycie, po 4 warstwach nawet widać prześwity. Oczywiście takich cienkich normalnych. Sam kolor w rzeczywistości wygląda dokładnie jak w linku.

To moje kolorki na wzorniku każdy ma max 2 warstwy, wzornik jest mleczny, więc na nim bardziej są kolory kryjące.Wzornik w dwóch odsłonach, przy świetle żarówki, i świetle dziennym. Od lewej PST001 (teraz PST1), 001 (french róż), 003, 006, 064, 011, 030, 123, 033, 084, 026.

Na dniach powinnam mieć nowe kolorki 004,PST5 i 020, więc też wrzucę foto.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140708_225851.jpg (86,6 KB, 435 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20141018_120759.jpg (102,0 KB, 565 załadowań)

Edytowane przez seXualna89
Czas edycji: 2015-02-09 o 19:11
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 19:19   #32
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Piękny ten 123 ! Przy kolejnym zamówieniu będzie moj
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 21:07   #33
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

ja nadal nie mogę się zdecydować napewno biorę bordo (tylko jeszcze nie wiem które ) i jakieś 2 inne, żeby się załapać na kupon z all. Waham się pomiędzy 14, 85 i neon 2
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 21:54   #34
zabojad13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 6
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Witajcie
Jestem tu nowa właśnie przebrnęłam przez całą drugą część wątku o lakierach hybrydowych. Na samym końcu zobaczyłam, że utworzył się wątek o lakierach z CZ ucieszyłam się bo mam głównie lakiery właśnie tej firmy. Jak będę miała chwilę to wstawię zdjęcia mojego wzornika żeby Wam ułatwić wybór
zabojad13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 22:06   #35
malinka0525
Zadomowienie
 
Avatar malinka0525
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
ja nadal nie mogę się zdecydować napewno biorę bordo (tylko jeszcze nie wiem które ) i jakieś 2 inne, żeby się załapać na kupon z all. Waham się pomiędzy 14, 85 i neon 2
Mam i 14 i 85. Ja 85 używam tylko jako dodatek, więc jeśli miałabym brać któryś z tych dwóch to wzięłabym 14, bardzo ładnie wygląda.
__________________
Jesteśmy Małżeństwem!

Milenka
malinka0525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 22:47   #36
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
ja nadal nie mogę się zdecydować napewno biorę bordo (tylko jeszcze nie wiem które ) i jakieś 2 inne, żeby się załapać na kupon z all. Waham się pomiędzy 14, 85 i neon 2
Jeśli nie masz neonowego różu to ja bym go brała na pewno bo neonki modne czyli neon 2 .
co do bordo 18 i 53 wyglądają prawie identycznie więc z tych to na chybił trafił. 16 wygląda już na bardzo ciemne bordo, na jednym z wzorników przy ciemnym zdjęciu wpada wręcz w brąz, jak dla mnie zbyt ciemny chyba że o taki ci właśnie chodzi.
A dylematu pomiędzy koralowym różem 14 a srebrem 85 raczej nie rozwiąże bo są zupełnie różne od siebie i zależy czy wolisz takie bardziej szalone okazjonalne stylizacje - wtedy bierz srebrny a jeśli wolisz klasyke to koral
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 08:31   #37
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez malinka0525 Pokaż wiadomość
Mam i 14 i 85. Ja 85 używam tylko jako dodatek, więc jeśli miałabym brać któryś z tych dwóch to wzięłabym 14, bardzo ładnie wygląda.
Cytat:
Napisane przez waaampirmona Pokaż wiadomość
Jeśli nie masz neonowego różu to ja bym go brała na pewno bo neonki modne czyli neon 2 .
co do bordo 18 i 53 wyglądają prawie identycznie więc z tych to na chybił trafił. 16 wygląda już na bardzo ciemne bordo, na jednym z wzorników przy ciemnym zdjęciu wpada wręcz w brąz, jak dla mnie zbyt ciemny chyba że o taki ci właśnie chodzi.
A dylematu pomiędzy koralowym różem 14 a srebrem 85 raczej nie rozwiąże bo są zupełnie różne od siebie i zależy czy wolisz takie bardziej szalone okazjonalne stylizacje - wtedy bierz srebrny a jeśli wolisz klasyke to koral
Z neonów mam summer joy z indigo, ale to zupełnie inny odcień. Czym się różni neon 1 od neon 2, ma któraś z was oba kolory? Na zdjęciach wyglądają prawie tak samo...
Raczej wezmę 14, 85 chciałam mieć jako dodatek, coś a la gold disco z semilaca, ale chyba sobie daruję na razie
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-10, 09:02   #38
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Dziewczyny a macie jakiś must have w przypadku lakierów CZ? Kończy mi się cleaner od nich i jak do tej pory najlepiej mi się sprawdził, przede wszystkim się nie klei. No i wiadomo samego cleanere nie opłaca się zamawiać
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 09:31   #39
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Moje wczorajsze PST1- 2 warstwy. Położyłam na nail tek- zobaczymy jak się będzie trzymać.

Dzisiaj odebrałam PST11, PST5 i 003. Szkoda, że wczoraj nie przyszły to bym przetestowała a tak odczekam przynajmniej te kilka dni

Edit. właśnie oglądam ten PST5 i w buteleczce przynajmniej bardziej mi przypomina ten 015- sprawdzę na paznokciu bo chciałam typowo szary bez beżowej nuty.

Izaa29- mój must have to właśnie póki co PST1 ale ja kolekcji na razie nie mam zbyt imponującej

Dziewczyny a te brokatowe nie zdejmują się trudniej niż zwykłe? Podoba mi się ten 085 tylko się zastanawiam, czy schodzi tak samo łatwo jak inne? Nie mam żadnego z brokatowych a zwykłe lakiery brokatowe schodziły mi zawsze mega ciężko i mam chyba jakieś uprzedzenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2015-02-09 22.25.01 (1280x720).jpg (67,1 KB, 453 załadowań)

Edytowane przez aniaem84
Czas edycji: 2015-02-10 o 09:39
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 10:05   #40
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez aniaem84 Pokaż wiadomość
Piękny ten 123 ! Przy kolejnym zamówieniu będzie moj
rzeczywiście ten fiolet jest przepiękny i pięknie prezentuje się z PST1
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140928_155304.jpg (62,3 KB, 543 załadowań)
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 10:05   #41
specialle
Rozeznanie
 
Avatar specialle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 960
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
ja nadal nie mogę się zdecydować napewno biorę bordo (tylko jeszcze nie wiem które ) i jakieś 2 inne, żeby się załapać na kupon z all. Waham się pomiędzy 14, 85 i neon 2
A moglabys mi wytlumaczyc jak sciagnac to mobilne allegro???? Probowalam i cos mi nie idzie. Aplikacja ta jest darmowa???

A co do koloru 64 to mi pokryl po 2 warstwach, zato z czewienia 011 mialm problem u siostry bo nawet po 3 warstwach widac bylo koncowki
specialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-10, 10:08   #42
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez aniaem84 Pokaż wiadomość
Moje wczorajsze PST1- 2 warstwy. Położyłam na nail tek- zobaczymy jak się będzie trzymać.

Dzisiaj odebrałam PST11, PST5 i 003. Szkoda, że wczoraj nie przyszły to bym przetestowała a tak odczekam przynajmniej te kilka dni

Edit. właśnie oglądam ten PST5 i w buteleczce przynajmniej bardziej mi przypomina ten 015- sprawdzę na paznokciu bo chciałam typowo szary bez beżowej nuty.

Izaa29- mój must have to właśnie póki co PST1 ale ja kolekcji na razie nie mam zbyt imponującej

Dziewczyny a te brokatowe nie zdejmują się trudniej niż zwykłe? Podoba mi się ten 085 tylko się zastanawiam, czy schodzi tak samo łatwo jak inne? Nie mam żadnego z brokatowych a zwykłe lakiery brokatowe schodziły mi zawsze mega ciężko i mam chyba jakieś uprzedzenia
Pst5 jest szary szary. Taki myszowy ze tak to ujme . I kryje jedna warstwa należycie.

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 10:12   #43
samantagrey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 254
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Brokatowe z CZ schodzą minimalnie gorzej niż zwykle 😊
samantagrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 10:25   #44
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez specialle Pokaż wiadomość
A moglabys mi wytlumaczyc jak sciagnac to mobilne allegro???? Probowalam i cos mi nie idzie. Aplikacja ta jest darmowa???

A co do koloru 64 to mi pokryl po 2 warstwach, zato z czewienia 011 mialm problem u siostry bo nawet po 3 warstwach widac bylo koncowki
Jest darmowa. Ściągałam jakoś przez zwykłe allegro ale nie pamiętam dokładnie jak
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 10:25   #45
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

seXualna89 tym zdjęciem całkowicie mnie przekonałaś- uwielbiam takie fiolety! wstrzymam się tylko z zamówieniem do kolejnej akcji na all z kuponami

samantagrey jak minimalnie gorzej to może się skuszę chociaż mam już tyle kolorów, które chcę, że strach myśleć jak sobie podsumuję

diabliczko66 rzeczywiście po porządnym wymieszaniu jest to szary mysi- czuję, że będzie hit!
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 11:39   #46
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Hehe no ten szary taki pasujący do wszystkiego. Na mnie wywołał efekt wow jak zamawialam swój pierwszy lakier z cz. Ładnie wygląda moim zdaniem z zestawieniu z jasnym rozem

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 12:02   #47
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez aniaem84 Pokaż wiadomość
Izaa29- mój must have to właśnie póki co PST1 ale ja kolekcji na razie nie mam zbyt imponującej
Piękny ale taki już właśnie mam z innej firmy. Zdecydowanie jest to kolor po który sięgałam najczęściej
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 12:06   #48
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Zamówione wzięłam 14, 18 i neon 2
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 13:23   #49
malinka0525
Zadomowienie
 
Avatar malinka0525
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Z neonów mam summer joy z indigo, ale to zupełnie inny odcień. Czym się różni neon 1 od neon 2, ma któraś z was oba kolory? Na zdjęciach wyglądają prawie tak samo...
Raczej wezmę 14, 85 chciałam mieć jako dodatek, coś a la gold disco z semilaca, ale chyba sobie daruję na razie
Neonów na razie nie mam żadnych więc nie pomogę, ale widzę, że już wybrałaś Czekam na foto pazurków w nowych kolorach

Cytat:
Napisane przez aniaem84 Pokaż wiadomość
Edit. właśnie oglądam ten PST5 i w buteleczce przynajmniej bardziej mi przypomina ten 015- sprawdzę na paznokciu bo chciałam typowo szary bez beżowej nuty.

Dziewczyny a te brokatowe nie zdejmują się trudniej niż zwykłe? Podoba mi się ten 085 tylko się zastanawiam, czy schodzi tak samo łatwo jak inne? Nie mam żadnego z brokatowych a zwykłe lakiery brokatowe schodziły mi zawsze mega ciężko i mam chyba jakieś uprzedzenia
PST 5 to piękny szary. Tak wygląda na paznokciach: (patrz zdjęcie)
Też miałam problem w zwykłych lakierach żeby zmyć brokatowy, ale ten schodzi bez problemu.

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
rzeczywiście ten fiolet jest przepiękny i pięknie prezentuje się z PST1
Piękne! I już wiem jaki kolor następny sobie zamówię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0359.jpg (94,4 KB, 454 załadowań)
__________________
Jesteśmy Małżeństwem!

Milenka
malinka0525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-10, 14:24   #50
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez specialle Pokaż wiadomość
A moglabys mi wytlumaczyc jak sciagnac to mobilne allegro???? Probowalam i cos mi nie idzie. Aplikacja ta jest darmowa???
Ja weszłam z tabletu przez normalną przeglądarkę na alegro i na samej górze wyskoczyła mi informacja o mobilnym allegro. Poprostu klinełam i zaczęło pobierać.

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Zamówione wzięłam 14, 18 i neon 2
Gratuluję podjęcia decyzji. Ja myślę czy nie skorzystać jeszcze z allegro męża i nie kupić kolejnych 3 kolorów... tyle że jeszcze pierwsze zamówienie nie doszło a ja już chce kolejne.... Szaleństwo ^^
Teraz będę walczyć z samą sobą żeby nic więcej nie kupić. W tym miesiącu na paznokciowe rzeczy wydałam już sporą sumkę wiec muszę się jakoś ogarnąć i sobie odmówić .. czemu to takie trudne :<
Jestem chyba paznokciocholiczką ;p
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 15:24   #51
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

mobilne allegro macie w sklepie play na androidzie ;p
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 16:30   #52
zabojad13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 6
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Wrzucam swoje wzorniki może się przydadzą teraz ciemne kolory wyglądają dobrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (153,1 KB, 376 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (134,8 KB, 240 załadowań)

Edytowane przez zabojad13
Czas edycji: 2015-02-12 o 17:14
zabojad13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 20:02   #53
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez zabojad13 Pokaż wiadomość
Wrzucam swoje wzorniki może się przydadzą
Ładna kolekcja ale na tym pierwszym zdjęciu kolory są chyba trochę przekłamane?

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez waaampirmona Pokaż wiadomość
Ja weszłam z tabletu przez normalną przeglądarkę na alegro i na samej górze wyskoczyła mi informacja o mobilnym allegro. Poprostu klinełam i zaczęło pobierać.


Gratuluję podjęcia decyzji. Ja myślę czy nie skorzystać jeszcze z allegro męża i nie kupić kolejnych 3 kolorów... tyle że jeszcze pierwsze zamówienie nie doszło a ja już chce kolejne.... Szaleństwo ^^
Teraz będę walczyć z samą sobą żeby nic więcej nie kupić. W tym miesiącu na paznokciowe rzeczy wydałam już sporą sumkę wiec muszę się jakoś ogarnąć i sobie odmówić .. czemu to takie trudne :<
Jestem chyba paznokciocholiczką ;p
Nic mi nie mów, ostatnio kupiłam nową lampę, 3 kolory i top z semilaca. Miał to być koniec zakupów na najbliższe parę miesięcy i pewnie byłby gdybym się nie dowiedziała, że CZ robi małe pojemności... mam wszystko co potrzebne a dalej kupuję.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 20:30   #54
zabojad13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 6
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Dzięki Ciemne kolory nie wyszły najlepiej (nie widać różnicy pomiędzy nimi) bo robiłam aparatem z telefonu ale myślę,że jasne są ok zrobię zdjęcie zwykłym aparatem w dziennym świetle to może lepiej wyjdzie

Edytowane przez zabojad13
Czas edycji: 2015-02-10 o 20:32
zabojad13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 21:45   #55
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość

Nic mi nie mów, ostatnio kupiłam nową lampę, 3 kolory i top z semilaca. Miał to być koniec zakupów na najbliższe parę miesięcy i pewnie byłby gdybym się nie dowiedziała, że CZ robi małe pojemności... mam wszystko co potrzebne a dalej kupuję.
Też mam ochotę na nową lampę. Podoba mi się ta "diamond" czy jakoś tak. Chyba nawet ty pisałaś że ją kupiłaś, mam rację ? Ale puki co nawet nie wiem jaką mam w domu , muszę sprawdzić w weekend bo wszystko zostało u rodziców. Wtedy będę się zastanawiać czy kupować. Nie wiem tylko co mąż powie a kolejne 300zł ^^
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 08:32   #56
ahali123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 161
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Witam wszystkich
Mam pytanie o kolorek 093 (złoty) z CZ : czy jest on porównywalny z gold disco z Semilac? Bo nie wiem co wybrać.
Czytałam na różnych wątkach, że gold disco wymiata, ale szukam czegoś tańszego, a podobnego. Jeżeli możecie coś polecić to będę wdzięczna.
ahali123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 08:43   #57
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez waaampirmona Pokaż wiadomość
Też mam ochotę na nową lampę. Podoba mi się ta "diamond" czy jakoś tak. Chyba nawet ty pisałaś że ją kupiłaś, mam rację ? Ale puki co nawet nie wiem jaką mam w domu , muszę sprawdzić w weekend bo wszystko zostało u rodziców. Wtedy będę się zastanawiać czy kupować. Nie wiem tylko co mąż powie a kolejne 300zł ^^
Tak, kupowałam niedawno i jestem zadowolona dałam niewiele ponad 250zł

Cytat:
Napisane przez ahali123 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Mam pytanie o kolorek 093 (złoty) z CZ : czy jest on porównywalny z gold disco z Semilac? Bo nie wiem co wybrać.
Czytałam na różnych wątkach, że gold disco wymiata, ale szukam czegoś tańszego, a podobnego. Jeżeli możecie coś polecić to będę wdzięczna.
Nie mam 093, ale mam gold disco i patrząc na zdjęcia to nie jest to samo. Gold disco to sam brokat, a 093 wygląda na perłe z drobinkami i chyba jest bledszy
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 09:34   #58
ahali123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 161
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Dziękuję za podpowiedź
ahali123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 09:42   #59
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Nie mam 093, ale mam gold disco i patrząc na zdjęcia to nie jest to samo. Gold disco to sam brokat, a 093 wygląda na perłe z drobinkami i chyba jest bledszy
Też mi się tak wydaje ale wg. mnie Gold disco jest dużo ładniejszy i bardziej "szykowny" niż ten złoty z CZ
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 10:01   #60
ahali123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 161
Dot.: Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe

gold disco zamówiony.....już się nie mogę doczekać
ahali123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-06 15:22:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.