.:: Zelixa::. - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-12, 19:16   #5011
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Lola1606 Pokaż wiadomość
czyli?
w ciagu 1.5 miesiaca 18 kg a teraz znowu chcesz brac to jaki wniosek z tego
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 19:26   #5012
Lola1606
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 15
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
w ciagu 1.5 miesiaca 18 kg a teraz znowu chcesz brac to jaki wniosek z tego
Nie rozumiem Twojego zdziwienia? .... Wniosek z tego taki, że chcę jeszcze schudnąć.
Moje pytanie dotyczyło ponownej kuracji i ewentualnego braku działania tabletek ... a nie rozliczania mnie ze straconych kilogramów i decyzji o ponownym braniu Zelixy Serdecznie pozdrawiam
Lola1606 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 21:32   #5013
lomaii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: sincity
Wiadomości: 37
Dot.: .:: Zelixa::.

tak, organizm uodparnia sie na jej dzialanie. po jakim czasie- to sprawa indywidualna. Zadziala tak samo jak na poczatku - po rocznej przerwie. Słabiej- juz po 2,3 miesiacach niestosowania.
pzdr
lomaii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 22:50   #5014
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Lola1606 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem Twojego zdziwienia? .... Wniosek z tego taki, że chcę jeszcze schudnąć.
Moje pytanie dotyczyło ponownej kuracji i ewentualnego braku działania tabletek ... a nie rozliczania mnie ze straconych kilogramów i decyzji o ponownym braniu Zelixy Serdecznie pozdrawiam
gdyby ci zalezalo na pytaniu zapytalabys lekarza ciekawe ile juz przytylas po odstawieniu
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 07:51   #5015
Lola1606
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 15
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
gdyby ci zalezalo na pytaniu zapytalabys lekarza ciekawe ile juz przytylas po odstawieniu

To Cię nie miło zaskoczę .... nie przytyłam. Gdyby mi zależało to może powinnam zapytac lekarza .... ale widocznie mi nie zależy...
Lola1606 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 07:52   #5016
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Lola1606 Pokaż wiadomość
To Cię nie miło zaskoczę .... nie przytyłam. Gdyby mi zależało to może powinnam zapytac lekarza .... ale widocznie mi nie zależy...
to po co pytasz
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 09:53   #5017
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Lola

Zaskakujace jest, ze tyle schudlas w kilka tygodni, jezeli bylas super okraglutka to to moze ale dla mnie to szok.

Jednak chcialam sie ustosunkowac do Twojego pytania bez wiekszych komentarzy.
Otoz ja tez stosuje zelixe po raz drugi, rok temu ja stosowalam i schudlam 9kg przez 3-4miesiace (mialam zele na 3 miesiace) , w tym roku zaczelam ja brac ale wlasnie na mnie nie dzialalub dzialanie jest znikome. Nie oczekuje cudow bez pracy nad soba ale mialm nadzieje ze moj apetyt zostanie pochamowany i bedzie latwiej ograniczyc sie z jedxzeniem. Moze gdym zastosowala jaks glodowke daloby jakis rezultat ale odzywiam sie dosyc zdrowe i niestety gdyby nie slodycze byloby ok.
Wiec chyba moge potwierdzic, ze ponowna kuracja jest nieskuteczna.
Lepiej dobrze zaplanowac odchudzanie i nie zachwycac sie efektami aby ta euforia nie przyniosla nam odwrotnego skutku.

Wyprzedzajac pytanie po pierwszej kuracji kg mi wrocily ale mysle, ze jest to efekt braku ruchu i zimowego zastoju i chyba bez totalnej rewolucji na cale zycie nie da sie utrzymac efektow odchudzania.

co o tym myslicie?
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 16:26   #5018
Lola1606
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 15
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
to po co pytasz

bo taki miałam kaprys ..... jeśli nie potrafisz odpowiedzieć mi na pytanie - to proszę nie odpisuj .... bo twoje posty są irytujące - czyste lanie wody... napisać - żeby - napisać ... czekając na odpowiedź mojego pytania - nie mam ochoty czytać Twoich chorych tekstów, które nie przedstawiają żadnej wartościowej treści ... Nie mam ochoty czytać Twoich postów, żeby wyciągać "jakieś" wnioski.... nie mam ochoty łaskawie odpowiadać Ci na pytanie czy był efekt jojo czy nie (choć odpowiedziałam, bo dałam się sprowokować) .... zadałam pytanie i oczekuję odpowiedzi osób życzliwych - a nie osób takich jak TY.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez meliameli Pokaż wiadomość
Lola

Zaskakujace jest, ze tyle schudlas w kilka tygodni, jezeli bylas super okraglutka to to moze ale dla mnie to szok.

Jednak chcialam sie ustosunkowac do Twojego pytania bez wiekszych komentarzy.
Otoz ja tez stosuje zelixe po raz drugi, rok temu ja stosowalam i schudlam 9kg przez 3-4miesiace (mialam zele na 3 miesiace) , w tym roku zaczelam ja brac ale wlasnie na mnie nie dzialalub dzialanie jest znikome. Nie oczekuje cudow bez pracy nad soba ale mialm nadzieje ze moj apetyt zostanie pochamowany i bedzie latwiej ograniczyc sie z jedxzeniem. Moze gdym zastosowala jaks glodowke daloby jakis rezultat ale odzywiam sie dosyc zdrowe i niestety gdyby nie slodycze byloby ok.
Wiec chyba moge potwierdzic, ze ponowna kuracja jest nieskuteczna.
Lepiej dobrze zaplanowac odchudzanie i nie zachwycac sie efektami aby ta euforia nie przyniosla nam odwrotnego skutku.

Wyprzedzajac pytanie po pierwszej kuracji kg mi wrocily ale mysle, ze jest to efekt braku ruchu i zimowego zastoju i chyba bez totalnej rewolucji na cale zycie nie da sie utrzymac efektow odchudzania.

co o tym myslicie?
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź...
Lola1606 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 16:38   #5019
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

Lola1606 ale mi dowalilas obiecuje ze przemysle swoje postepowanie, postaram sie zmienic dzieki twoim radom
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 17:38   #5020
Sylwiana29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: mały pokoik:)
Wiadomości: 9
Dot.: .:: Zelixa::.

Witam,
To moja pierwsza wypowiedź na tym forum ale czytam wasze wypowiedzi równo od 3 miesięcy bo tyleż samo jestem na Zelixie 15. I dla mnie te tabletki to naprawdę "cud". Ja podobnie jak Lola 1606 przez pierwszy miesiąc schudłam 18 kg ale zapewne dlatego jak napisała -meliameli-byłam super okrąglutka i wciąż w sumie jestem Ale drugi miesiąc organizm pewnie się przyzwyczaił i spadło 6kg- co wcale nie oznacza że się nie cieszę bo cieszę się bardzo. I wczoraj zakończyła 3 miesiąc i następne 6 mniej Czyli razem
30 kg)) No ale nie cała zasługa tu tabletek bo z mojej strony też doszły ćwiczenia, rano i wieczorem smarowanie się kremami, wyrzuciłam z jadłospisu słodycze, ziemniaki i smażone jedzenie. A dzięki Zelixie jem o 3/4 mniej na każdym posiłku.
No a od dzisiaj 4 opakowanie Przede mną jeszcze przynajmniej drugie 30 ale wiecie co? Wierzę że że mi się uda. A mam dla kogo Dopinguje mi 3 wspaniałych facetówPozdrawiam i życzę sukcesów wszystkim "zelixankom"
Sylwiana29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 22:32   #5021
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Dlatego ja z gory nie krytujuje osob, ktore w tak szybkim czasie traca kg. Te tabletki sa dla osob, ktore maja potezna nadwage i jezeli dawniej mogly dostarczac organizmowi 5000kcal i nagle zaszla taka redukcja kalori chcac czy nie chca schudna wiec po prostu tak sie dzieje.
Mysle, ze wiecej uwagi powinno sie w tym wypadku poswiecic sprawie aby nie odklada zeli z dnia na dzien i powoli z niej wychodzic a po drugie nie wracac do starych bledow.
Bardzo zachwycaja takie sukcesy w odchudzaniu a one powoduja ze zapominamy o walce aby dopiac jeansy, i mimo pelnej szafy nie bylo sie w co ubrac.
Pozdrawiam Was dziewczyny i postarajmy sie wspierac i uczyc z wlasnych doswiadczen
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 08:00   #5022
kasiaso
Raczkowanie
 
Avatar kasiaso
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 193
GG do kasiaso
Dot.: .:: Zelixa::.

miesiac z zela za mna, bilans wyszedł 1kg/tydzien czyli 4 kg pooooszło, najlepsze jest to ze kupiłam sobie spodnice rozmiar 42, a nie 44 jak dotychczas, no i waga pokazała wieczorem 73kg zeby tak zejsc do 60............... ale by ze mnie laska sie zrobiła
__________________
JEZELI W NIEBIE NIE MA PSÓW TO CHCĘ ISC TAM GDZIE PO SMIERCI IDĄ ONE
kasiaso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 08:14   #5023
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez kasiaso Pokaż wiadomość
miesiac z zela za mna, bilans wyszedł 1kg/tydzien czyli 4 kg pooooszło, najlepsze jest to ze kupiłam sobie spodnice rozmiar 42, a nie 44 jak dotychczas, no i waga pokazała wieczorem 73kg zeby tak zejsc do 60............... ale by ze mnie laska sie zrobiła
jeszcze bardziej ci zelixa zepsuje psychike
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 08:35   #5024
kasiaso
Raczkowanie
 
Avatar kasiaso
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 193
GG do kasiaso
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
jeszcze bardziej ci zelixa zepsuje psychike
a co ma zelixa do mojej psychiki???????????, raczej na ciało wpływa
__________________
JEZELI W NIEBIE NIE MA PSÓW TO CHCĘ ISC TAM GDZIE PO SMIERCI IDĄ ONE
kasiaso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 11:07   #5025
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: .:: Zelixa::.

Wątek przekroczył 5 000 postów, zapraszam do części II

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...7#post13732217

Zamykam
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.