kurs barmański - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-16, 08:58   #31
Zadowolona87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5
Dot.: kurs barmański

Moim zdaniem weekendowy kurs barmański to słaba opcja. Idź normalnie na tygodniowy kurs - więcej się nauczysz. Tam gdzie ja robiłam było super i dużo się nauczyłam. Zobacz sobie stronę www.ksr.net.pl W MSBIS słyszałam że pracuje się na barwnikach a nie na alkoholach, nie wiem czy to prawda ale jeżeli tak to dla mnie raczej słabo....
Zadowolona87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 14:06   #32
AgaGiraffe
Rozeznanie
 
Avatar AgaGiraffe
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nie chcesz wiedzieć
Wiadomości: 523
Dot.: kurs barmański

Cytat:
Napisane przez Zadowolona87 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem weekendowy kurs barmański to słaba opcja. Idź normalnie na tygodniowy kurs - więcej się nauczysz. Tam gdzie ja robiłam było super i dużo się nauczyłam. Zobacz sobie stronę www.ksr.net.pl W MSBIS słyszałam że pracuje się na barwnikach a nie na alkoholach, nie wiem czy to prawda ale jeżeli tak to dla mnie raczej słabo....
Ooo, świetnie! Bardzo Ci dziękuję! widzę, że na KSR kurs trwający tydzień kosztuje o połowę mniej niż ten tygodniowy na MSBIS!
Niby ta druga szkoła chwali się renomą, ale czy ja wiem... Myślę, że nie ma sensu tam przepłacać, a skoro jesteś zadowolona, to chyba dowód na to, że warto jednak wybrać KSR
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
AgaGiraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 11:22   #33
Zadowolona87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5
Dot.: kurs barmański

Jestem zadowolona z KSR a o cenę też ich pytałam i dowiedziałam się po prostu że są zwolnieni z 23 VAT% ponieważ należą do placówek Kuratorium Oświaty, dlatego mogą sobie pozwolić na niższą cenę. Zobacz sobie na ich facebooka, mają fajne filmiki i dużo zdjęć z kursów. Teraz od poniedziałku zaczyna się kolejny termin. Pozdrawiam i cieszę się że mogłam pomóc!
Pozdrawiam, Kasia
Zadowolona87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 12:43   #34
rtama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 80
Dot.: kurs barmański

Moja droga Wizażystko szkolenie barmańskie w msbis trwa 2 tygodnie. Robiłam u nich szkolenie kilka miesięcy temu i miałam zniżkę, za 10 dni szkolenia zapłaciłam 990zł . Dlatego polecam szkolenie, uważam, że jest bardziej obszerne niż czterodniowy kurs barmański.

P.S. Tak dla Twojej wiadomości Kasiu, podatku vat nie płacą wyłączeni firmy, który nie przekroczyły pewnego progu (o ile się nie mylę 150 tys. rocznie), a Kuratorium Oświaty raczej nie ma nic w tym spólnego. Pozdrawiam.
rtama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 11:24   #35
Zadowolona87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5
Dot.: kurs barmański

Kurs barmański w KSR trwa 5 dni a z tego co widzę w MSBiS 4 dni. MSBiS nie wybrałam z prostej przyczyny - wiem od znajomych, że pracują na barwnikach a pracy z samym trenerem jest mało. Ale oczywiście każdy ma prawo wyboru i szanuję decyzję również na pewno wiele nauczą

Co do VAT-u to akurat jest prawdą, że akredytacja z niego zwalnia - sprawdziłam z ciekawości w necie i mnie nie okłamali
Od 1 stycznia 2011 r. zgodnie z treścią art. 43 pkt 26 – 29 ustawy o VAT usługami z zakresu edukacji zwolnionymi od podatku są usługi świadczone przez jednostki objęte systemem oświaty w rozumieniu przepisów o systemie oświaty, w zakresie kształcenia i wychowania, jak i uczelnie, jednostki naukowe Polskiej Akademii Nauk oraz jednostki badawczo-rozwojowe, w zakresie kształcenia na poziomie wyższym. Zwolnieniu podlega również dostawa towarów i świadczenie usług ściśle z tymi usługami związana. Dodajmy, że usługi kształcenia zawodowego lub przekwalifikowania zawodowego, inne niż te, o których mowa powyżej, prowadzone w formach i na zasadach przewidzianych w odrębnych przepisach, lub świadczone przez podmioty, które uzyskały akredytację w rozumieniu przepisów o systemie oświaty, lub finansowane w całości ze środków publicznych również korzystają ze zwolnienia od podatku VAT. Wskazać należy jednak na dwie kwestie. Po pierwsze - w przypadku usług, które świadczone są przez podmioty, które uzyskały akredytację, zwolnieniu od podatku podlegać będą usługi wyłącznie w zakresie objętym akredytacją. Po drugie - zwalnia się świadczenie usług i dostawę towarów ściśle z tymi usługami związane. Wyjaśnijmy, że akredytacja, o której mowa w przepisie to nic innego jak przyznane przez kuratora oświaty potwierdzenie spełniania przez placówki i ośrodki kształcenia ustawicznego określonych wymogów i zapewniania wysokiej jakości prowadzonego kształcenia. Może ją uzyskać placówka lub ośrodek, które zapewniają bazę wyposażoną w środki dydaktyczne, zatrudniają wykwalifikowaną kadrę oraz opracowują i udostępniają materiały metodyczno-dydaktyczne.

Edytowane przez Zadowolona87
Czas edycji: 2013-10-04 o 20:23 Powód: :)
Zadowolona87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 11:43   #36
Zadowolona87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5
Dot.: Szkolenie Barmańskie

Każdy i tak wybierze taką ofertę jak mu pasuje Pozdrawiam!

Edytowane przez Zadowolona87
Czas edycji: 2013-10-04 o 20:09 Powód: :)
Zadowolona87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 13:54   #37
malajaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: kurs barmański

Cytat:
Napisane przez AgaGiraffe Pokaż wiadomość
Ooo, świetnie! Bardzo Ci dziękuję! widzę, że na KSR kurs trwający tydzień kosztuje o połowę mniej niż ten tygodniowy na MSBIS!
Niby ta druga szkoła chwali się renomą, ale czy ja wiem... Myślę, że nie ma sensu tam przepłacać, a skoro jesteś zadowolona, to chyba dowód na to, że warto jednak wybrać KSR
Hej,
Najlepiej porównaj ilość godzin przeznaczoną na praktykę. O ile wiem w KSR owszem pracuje się wyłącznie na alkoholach, ale nie masz możliwości trenowania codziennie np. 50 koktajli (powiedzmy sobie szczerze, komu by się to opłacało?), a praktyka to PODSTAWA w tym zawodzie. Musisz trenować, trenować i trenować. Praca na dwie ręce, robienie jednocześnie kilku koktajli to codzienność w pracy. Liczy się nie tylko jakość, ale przede wszystkim czas pracy.
Sprawdź, w której placówce masz możliwość indywidualnego treningu (na osobnym stanowisku, a nie 7-12 osób pracujących przy jednym barze, bo to chyba żart, a nie szkolenie...) oraz ile czasu w trakcie oraz po kursie/szkoleniu możesz przebywać na sali i trenować. Czy sa jakieś ekstra szkolenia w cenie podstawowego kursu ( z tego co wiem, to właśnie MSBiS organizuje bezpłatne fakultety dla swoich absolwentów).
Przedzwoń, popytaj, to najlepsza opcja.
Pozdrawiam
malajaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-28, 12:51   #38
Adka_salatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: kurs barmański

Z doświadczenia wiem, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie w szukaniu pracy w gastronomii. Jeśli znasz recetury to zyskujesz dodatkowe punkty. Mnie i siostrze zrobienie szkolenia w msbisie zdecydowanie pomogło i dało pewną świadomość jak zaczynałyśmy prace co i jak robić.
Pracy na barwnikach było sporo ale to te ćwiczenia dały nam swobodę za barem i utrwalały receptury. Większości już nie pamiętam ale najpopularniejsze zostały w główce wyryte
Ja zrobiłam szkolenie już dwa lata temu ale moja siostra niedawno i też wspomina że codziennie na alkoholach robili poznane drineczki i dawali im nowości smakowe do próbowania.
Każdy pewnie chwali swoje bo nie ma porównania. No bo kto z nas przeszedł to samo szkolenie w dwóch czy więcej miejscach?
Adka_salatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 13:12   #39
Natka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: kurs barmański

Witam Wszystkich!

Mam na imię Natalia i jestem tu nowa.. Po przeszukaniu prawie całego Internetu znalazłam Wasz wątek na 3 stronie klask i:, więc postanowiłam się zarejestrować, żeby uzyskać więcej informacji.

Jestem świeżakiem jeśli chodzi o barmaństwo, umiem zrobić kilka drinków to tyle.. Nie ukrywam, że od jakiegoś czasu coraz bardziej mnie kręci ta tematyka.

Zbliżają się Święta, więc chciałabym wykorzystać moją rodzinkę i prosić o pieniądze na jakiś kurs.

Dziewczyny co polecacie dla takiego świeżaka jak ja? Chciałabym może jakiś kurs dla początkujących. Słyszałam już o KRS i Msbis. Czy oprócz tych szkół jest coś godnego polecenia?

Proszę o odpowiedź

Pozdrawiam
Natka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 14:27   #40
rucia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6
Dot.: kurs barmański

Cześć Natalia

Jestem absolwentką MSBISu. Nigdy nie robiłam tam kursu, ale za to przeszłam dwutygodniowe szkolenie barmańskie. To szkolenie mogę Ci w pełni polecić.
Po pierwsze - profesjonalni wykładowcy.
Po drugie - szkoła jest fajnie urządzona. Można korzystać w każdej chwili z sali praktycznej.
Po trzecie - robią warsztaty dla osób, które ukończyły szkolenie.
Po czwarte - poprawki są bezpłatne
Po piąte - certyfikatu nie dostaje byle kto, tylko osoba, która zda wszystkie egzaminy (a one wcale do łatwych nie należą).
Po szóste - skzolenie realizowane jest od początku. W moje grupie był tylko jeden chłopak, który wcześniej pracował jako pomoc barmańśka.

IIIII po siódme - mają dni próbne - chodzi o to, że możesz sobie do nich przyjść na jeden dzień zajęć i zobaczyć jak jest prowadzone szkolenie (za darmo).

O innych szkołach Ci nie napisze, bo nie byłam i nie wiem jak jest. Może inne dziewczyny coś doradzą
rucia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 11:53   #41
Natka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: kurs barmański

Dziękuję za odpowiedź

Proszę napisz mi jeszcze gdzie robiłaś to szkolenie, tzn. w jakim mieście. Z tego co przeczytałam, to Msbis ma szkoły w trzech miastach.

Orientujesz się może, czy w każdej szkole program i wykładowcy są tacy sami?
Natka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-03, 15:46   #42
rucia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6
Smile Dot.: kurs barmański

Szkolenie robiłam w Poznaniu.

Program jest raczej taki sam. Możesz sobie nawet wejść na ich stronę i zobaczyć, co będziecie mieli na zajęćiach: www.msbis.com

W Poznaniu jest kilku wykładowców i z tego, co dobrze się orientuje, to oni są z Poznania, nie prowadzą nigdzie zajęć (przynajmniej u mnie tak było). Zajęcia z Warszawy prowadzi tylko Pan Patryk (założyciel szkoły).

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to śmiało pisz. Postaram się w miarę możliwości odpowiedzieć na nie.
rucia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 12:53   #43
Natka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: kurs barmański

Hejjj

Niestety miałam problemy z netem, więc dopiero jestem .

Już wszystko wiem! Rucia1989 bardzo Ci dziękuję za pomoc. Rozglądałam się za jakimiś kursami w okolicy i doszłam do wniosku, że jednak Msbis ma najlepszą ofertę. W sumie mieszkam blisko Poznania, dlatego mogę dojeżdżać codziennie na zajęcia na 9.00.

Mam nadzieję, że gwiazdor dopisze i będę mogła wykupić sobie to szkolenie.
Pozdrawiam wszystkich i życzę Wam Wesołych Świąt!!

Oczywiście zdam Wam relacje ze szkolenia .
Natka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 13:30   #44
rucia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6
Dot.: kurs barmański

Cześć Natalia

Mam nadzieję, że będziesz zadowolona ze szkolenia, które wybrałaś. Dla pewności zapytam czy sprawdzałaś u nich zniżki. Mają zniżki dla osób, które posiadają kartę euro26. Warto wejść na ich stronę i zobaczyć.

Pozdrawiam i także życzę Ci spokojnych Świąt.

Ps. Oby Mikołaj dopisał!
rucia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 11:55   #45
Natka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: kurs barmański

Hej

Święta, święta i po świętach... Witam w Nowym Roku

Udało mi się zebrać troszkę pieniędzy, dlatego mam zamiar w lutym/marcu zapisać się na wymarzone szkolenie barmańskie do Msbis.

Jeśli zapiszą się trzy osoby jednocześnie, to można otrzymać 15% rabatu, więc za szkolenie wyjdzie 935 zł/os. Ktoś chętnyy???
Natka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 11:47   #46
rtama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 80
Dot.: kurs barmański

Mają promocje, szkolenie od 935 zł. Sprawdź sobie
rtama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 11:43   #47
Natka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: kurs barmański

Hej Dziewczyny,

Mam dobrą wiadomość. Od ponad tygodnia jestem na szkoleniu barmańskim w Msbis. Jest super Chodzę codziennie na zajęcia na 17.00., nie raz pojawiam się wcześniej, bo od 14.00. rozpoczynają się dla nas ćwiczenia. Grupa liczy 8 osób, w tym dwie dziewczyny. Chłopacy, którzy prowadzą zajęci są mili, ale bardzo wymagający. Poznałam już kilka kategorii drinków.. kilkadziesiąt różnych receptur i prawie 200 rodzajów alkoholi. Nauki jest spooro, ale może to dobrze, bo przynajmiej będę więcej wiedzieć. Poprawki na szczęście są bezpłatne. W piątek mamy egzaminy.. już się boje ;/ Pamiętacie może jakie były pytania z poprzednich lat?
Natka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 16:26   #48
rucia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6
Dot.: kurs barmański

Jeśli byłaś w miarę systematyczna i znasz receptury drinków, to nie powinnaś mieć większego problemu.. Problemem zapewne okaże się stres, który może spowodować, że nagle wszystko zapomniszz.. ja niestety tak miałam za pierwszym razem.. Poświęciłam trochę czasu i zdałam przy następnym podejściu.. Jeśli chodzi o zestawy z praktyki to są różne - wszystkie drinki, jakie poznałaś w trakcie szkolenia. Jeśli chodzi o teorie to jest dużo pytań z wykładów, a także ze skryptu. Już nie pamiętam szczegółów, ale na pewno było coś o tequili, o procentach alkoholu, itp. Pytań jest ponad 20, więc nie zapamiętałam wszystkiego. Dobre notatki to podstawa Mam nadzieję, że choć troszkę poomogłam .

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Zapomniałam napisać, że poprawki są bezpłatne. Na pewno nie uwalają za to, żeby dostać jakąś dodatkową kasę.. Do egzaminów masz wgląd i możesz zobaczyć, gdzie popełniłaś błąd. Z praktyką jest podobnie.
Dasz radę
rucia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 16:31   #49
Natka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: kurs barmański

Rucia1989 bardzo Ci dziękuje

Wiem, że o kasę im raczej nie chodzi, a o prestiż. Głupio wypuścic jakiegoś gamonia po szkoleniu, który nie będzie umiał zrobić drinów, a będzie miał ich certyfikat. W sumie się im nie dziwie, że mają takie żelazne zasady.

Dziękuję raz jeszcze. Dam znać w piątek jak mi poszło
Natka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 07:19   #50
52arotka
Raczkowanie
 
Avatar 52arotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: stoke-on-trent
Wiadomości: 66
GG do 52arotka
Dot.: kurs barmański

moj brat ukonczyl szkolenie barmanskie w wawie ( pan Patryk prowadzil) wtedy bylo 900zl ale byla promocja zimowa ale raczej ma mieszane uczucia
+ kurs 2tyg. sam w sobie jest ciekawy, sa wyklady,degustacje i czesc praktyczna gdzie uczycie sie wlewania jak najwiekszej ilosci alkoholi do 5 drinków i odpowiedniej techniki przygotowania ich
- sama filozofia pracy barmana coz pl. to nie usa a Pan wykladowca aspiruje do uczynienia z tego sztuki na miare filmu koktajl a niestety tam jest i wieksza kultura picia wsrod klientow i lepsze warunki pracy gdzie dba sie o pensje apotem sie wymaga np.usmiechu nie oszukujmy sie ze u nas w kraju jets tak samo itp u nas czesto praca na czarno - techniki manipulacji i sprzedazy mozecie sie nauczyc sie z ksiazek , u nas sprzedaje sie 3 rdzj, drinkow i nikt nie wymaga zeby przygotowac odrazu piec mowie o przecietnym klubie
- testy sa dziwne , testy pisany ma pyt. sformuowane podchwytliwe zeby jak najwieksza ilosc ludzi nie zdala albo zdawala z akolejnym razem ja uwazam to za dziecinade bo nie kazdy ma czas poprawiac to enty raz mimo tego ze sie uczyl np. czy w drinku najwazniejszy jest -smak , zapach,wyglad ?pyt. zktorym mial problem z odp. wykladowca a szkola szczyci sie tym ze spora grupa osob nie zdaje za 1-m razem
w praktycznym mozecie dostac koktajl ,ktory nie byl cwiczony na zajeciach ale na pewno jestw skrypcie
-szczerze papier w zupelnosci nie przyda sie osobom ,ktore nie sa z branzy
jesli pracodawca bedzie chcial zebyscie mieli ten kurs to sam wam zaplaci , wiele osob kelnerow nie moglo byc barmanami i dlatego zostalo wyslanych na ten kurs
jelsi jestes osoba bezrobotna lub bierzesz kase z mopsu to warto skorzystac bo wam za to zaplaca , w niektorych urzedach wymagaja jednak zaswiadczenia od przyszlego pracodawcy i miesiaca czekania
jesli jestes osoba mloda studentem bo wiekszosc poszukuje do pracy osoby uczace sie byc moze ten kurs ci sie przyda ,
jesli jestes starsza ,ktora ma inne priorytety -nie polecam juz chyba baristyczny jest bardziej przydatny

Edytowane przez 52arotka
Czas edycji: 2014-04-26 o 20:08
52arotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 13:08   #51
charm2
Raczkowanie
 
Avatar charm2
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 40
Dot.: kurs barmański

Oooo super wątek! Ostatnimi czasy się zastanawiam czy za ok. 2 -3 miesiące nie wybrać się na taki kurs. Dziewczyny, kto był w warszawie na kursie msbis? bo z tego co widze to głównie kraków i poznań.

Natka trzymam kciuki! Pisz jak poszło!!
__________________
Zapuszczam i odbudowuję włosy : 05.2013
Pijaczka pokrzywy
Kręconowłosa
Wymarzona figura: in progres!

Edytowane przez charm2
Czas edycji: 2014-04-25 o 13:09
charm2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 14:02   #52
Natka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: kurs barmański

Hej!

Odpisuje dopiero po trzech miesiącach.. mam wyczucie jak zawsze

Zacznę może od początku.. jak dla mnie szkolenie było mega frajdą. Oprócz nauki i wielogodzinych ćwiczeń na sali praktycznej był też czas na rozrywkę i zabawę. Grupa nie była zbyt wielka - 8 osób. W drugim tygodniu prawie codziennie robiliśmy z siebie ekspertów i ruszaliśmy na miasto, w celu sprawdzenia barmanów z innych klubów i restauracji...
Wykładowcy byli bardzo mili, a przede wszystkim bardzo pomocni. Pan Patryk to legenda . Pojawił się u nas na zajęciach i zrobił bardzo dobre wrażenie. Wesoły i wyluzowany człowiek z ogromnym doświadczeniem i poczuciem humoru. Jego historie były niezwykle, przedstawił nam świat barmaństwa z zupełnie innego punktu widzenia... Dla mnie najlepsze zajęcia

Co do nauki.. nauki jest sporo.. ale uważam, ze skoro zapisujesz się na kurs, to chcesz się czegoś nauczyć.
Poprawki są oczywiście bezpłatne.. u nas chłopacy nieźle balowali i przykładali się zdecydowanie mniej do ćwiczeń niż ja z Kasią.
Przy pierwszym podejściu zdałam wszystko.. oprócz alkoholoznawstwa. Ale to moja wina, bo bardziej przyłożyłam się do praktyki niż alkoholi.. Poprawiłam je tydzień po szkoleniu bezbłędnie (potrzebowałam więcej czasu niż inni).
Natka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 08:25   #53
lambor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: kurs barmański

Ja myślę, że warto dzięki takiemu kursowi dużo łatwiej znajdziemy pracę a i sporo się nauczymy.

-------------
(...)
__________________
<ciach reklama>

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2015-03-24 o 21:18 Powód: link
lambor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 11:51   #54
maria13888
Raczkowanie
 
Avatar maria13888
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 67
Dot.: kurs barmański

Witajcie!

Też myślę zarówno nad kursem barmańskim jak i kucharskim. Czy ktoś z Was ma doświadczenia z Galicyjską Szkołą Smaku? - http://www.szkolasmaku.pl/kurs_barmanski
Ktoś robił tam kursy? Jak wrażenia? Jest dość blisko mnie stąd to pytanie. Pozdrawiam!
maria13888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 12:57   #55
krkkrkio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: kurs barmański

hej dziewczyny.

Za kilka dni pisze maturę i zastanawiam się nad jakąś pracą na wakacje. Myślałam żeby znaleźć jakaś prace w barze lub restauracji w zawodzie kelnerki. Moja kuzynka pracuje jako barmanka i twierdzi, że barmani zarabiają lepiej niż kelnerzy. Czy macie zdanie na ten temat? Przesukałam prawie cały Internet i opinie są różne, choć w większości wszyscy zachwalają pracę na barze. Od razu mówię że nie mam żadnego doświadczenia ani ukończonego kursu. Znalazłam ciekawy artykuł o pracy barmanek: http://mojbar.pl/lifestyle/Spowied%C5%BA%20barmanki.htm Czy któraś z Was uważa podobnie, jak ta Pani z którą był prowadzony wywiad?
krkkrkio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 09:30   #56
proszke
Przyczajenie
 
Avatar proszke
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: kurs barmański

Z innej beczki ktoś chętny do załapania się ze mną na zniżkę 15% na szkolenie barmańskie w Krakowie od 31 sierpnia do 11 Września? kontakt proszke@onet.eu
proszke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 01:50   #57
zubek1208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: kurs barmański

kurs niekoniecznie jest potrzebny, uwierzcie jestem barmanka od 10lat. Kurs to wiedza ale czesto przekazywana w nieciekawy sposob, wazna parktyka tak ze ju, odrazu startowac za jakims barem albo jako pomoc barmanska. A drugie to wiedza ktora mozna nabyc z internetu, kurs mozr byc tak. nudny i nie konkretny ze wiecej wyciagniecie z stron. Jak np. http://barwikipedia.blogspot.com

Edytowane przez zubek1208
Czas edycji: 2016-03-21 o 01:52
zubek1208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-14, 14:45   #58
barry871
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 21
Dot.: kurs barmański

właśnie skończyłem taki kurs! jestem baaaaardzo zadowolony! lepiej nie mogłem trafić. co prawda 1 kurs nie czyni mistrzem, bo ciągle trzeba się dokształcać, ale wiele wniósł do mojego życia. od razu dostałem pracę w prestiżowym krakowiskim barze
barry871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 17:51   #59
novy04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: kurs barmański

Cytat:
Napisane przez barry871 Pokaż wiadomość
właśnie skończyłem taki kurs! jestem baaaaardzo zadowolony! lepiej nie mogłem trafić. co prawda 1 kurs nie czyni mistrzem, bo ciągle trzeba się dokształcać, ale wiele wniósł do mojego życia. od razu dostałem pracę w prestiżowym krakowiskim barze

a gdzie robiłeś kurs i ile płaciłeś? Bo też chcę taki zacząć, tylko nie wiem, w której szkole, a chciałbym jak najwięcej się nauczyć i znaleźć szybko pracę za barem
novy04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 23:38   #60
emerald8
Raczkowanie
 
Avatar emerald8
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 74
Dot.: kurs barmański

Hej, czy był ktoś na kursie barmańskim w Polskim Instytucie Sztuki Barmańskiej w Katowicach. Szukam jakiegoś dobrego kursu barmańskiego na śląsku. Z góry dziękuję
emerald8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-30 23:38:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.