Fit Matka Wariatka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-20, 12:50   #1
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832

Fit Matka Wariatka


Czy ktoś cwiczy z ta panią? Chyba codziennie o 21 robi transmisje na fb -ćwiczenia. Opócz tego czesto rozmawia ze swoimi "fankami". Trafilam tam przypadkiem, byłam kilka razy na transmisji i moim zdaniem to super pozytywna osoba.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 16:47   #2
graczocholiczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 50
Dot.: Fit Matka Wariatka

Już to pisałam na forum, nie ważne z kim będziesz ćwiczyć, ważne że się zmotywujesz i zaczniesz ruszać.
__________________
CIEKAWY BLOG O ODCHUDZANIU

Edytowane przez graczocholiczka
Czas edycji: 2016-09-15 o 18:23
graczocholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 21:29   #3
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Fit Matka Wariatka

Cytat:
Napisane przez graczocholiczka Pokaż wiadomość
Już to pisałam na forum, nie ważne z kim będziesz ćwiczyć, ważne że się zmotywujesz i zaczniesz ruszać.
Nie to bylo tematem wątku, a konkretnie osoba.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 11:00   #4
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Fit Matka Wariatka

Ja nie ćwiczyłam, ale oglądałam parę razy transmisję. Śledzę również jej profil na FB i również stwierdzam, że jest to mega pozytywna osoba, szczera do bólu i jak to się mówi " wali prost z mostu". Myślę, że właśnie za to, że jest taka ludzka i prawdziwa tyle osób ją ceni.
Trochę nie po polsku napisałam
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 12:15   #5
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Fit Matka Wariatka

Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
Nie to bylo tematem wątku, a konkretnie osoba.


Cytat:
Napisane przez graczocholiczka Pokaż wiadomość
Już to pisałam na forum, nie ważne z kim będziesz ćwiczyć, ważne że się zmotywujesz i zaczniesz ruszać.
Przy okazji źle widziane są posty nie na temat, które na celu mają podbicie opłaconej reklamy.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 09:43   #6
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Fit Matka Wariatka

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Ja nie ćwiczyłam, ale oglądałam parę razy transmisję. Śledzę również jej profil na FB i również stwierdzam, że jest to mega pozytywna osoba, szczera do bólu i jak to się mówi " wali prost z mostu". Myślę, że właśnie za to, że jest taka ludzka i prawdziwa tyle osób ją ceni.
Trochę nie po polsku napisałam
Ja zamierzam sie z nia poruszać, ale widzialam tez że w niektóre dni prowadzi trnsmisje "ploty" itd i że planuja spotkanie.
Najlepsze dla mnie było jak ostrzygla sie maszynka na jedna długość
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 11:54   #7
miniamania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wiązowna
Wiadomości: 86
Dot.: Fit Matka Wariatka

Super pozytywna kobieta! Przede wszystkim prawdziwa w tym, co robi
miniamania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-02, 12:00   #8
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Fit Matka Wariatka

Cytat:
Napisane przez miniamania Pokaż wiadomość
Super pozytywna kobieta! Przede wszystkim prawdziwa w tym, co robi
Tez tak uważam, ale troche wysiadam przy jej ćwiczeniach. Co sie dziwic, dawno sie nie ruszałam
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 14:42   #9
graczocholiczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 50
Dot.: Fit Matka Wariatka

[QUOTE=graczocholiczka;637 16816]Cytat:
Napisane przez graczocholiczka
Już to pisałam na forum, nie ważne z kim będziesz ćwiczyć, ważne że się zmotywujesz i zaczniesz ruszać.

Przy okazji źle widziane są posty nie na temat, które na celu mają podbicie opłaconej reklamy. [QUOTE]


Ale to nie jest podbijanie postów tylko taka jest prawda i to na temat. Każdy może ćwiczyć z "Józią kowalską" nie ważne z kim ćwiczysz bo większość tych ćwiczeń jest podobnych do siebie (nie ma super magicznych ćwiczeń dających mega efekty) i czy ci się to podoba czy nie to taka jest prawda a najważniejsze jest że dana autorka jest motywacją i dzięki temu ktoś zaczyna się ruszać / ćwiczyć.
__________________
CIEKAWY BLOG O ODCHUDZANIU

Edytowane przez graczocholiczka
Czas edycji: 2016-09-15 o 18:24
graczocholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 12:39   #10
Ulahynek
Raczkowanie
 
Avatar Ulahynek
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 41
Dot.: Fit Matka Wariatka

Daje mocny wycisk, ale szybko zauważa się efekty, także coś za coś
Ulahynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 15:33   #11
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Fit Matka Wariatka

Cytat:
Napisane przez angelija Pokaż wiadomość
Reklama
Reklama. Zglaszam.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2016-08-03 o 21:52 Powód: Reklama w cytacie
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-25, 10:31   #12
fit_girl1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 19
Dot.: Fit Matka Wariatka

Bardzo fajna i pozytwna osoba. Oglądałam cwiczenia w jwj wykoaniu, świetna alternatywa dla osób ćwiczących w domu.
fit_girl1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-26, 07:54   #13
Lola9802
Raczkowanie
 
Avatar Lola9802
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 93
Dot.: Fit Matka Wariatka

Ja się nie mogę do niej przekonać.
__________________
Zakochana w książkach. Śmieszek, który potrafi być poważny.
Lola9802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 14:15   #14
31c9a84442a0f6271174f32fdbc72b03cc25e6bc_636061931f487
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Fit Matka Wariatka

Haha fakt, nie owija w bawełnę i jak już ktoś wspomniał - wali prosto z mostu, czasem naprawdę rozbraja Jest nieźle zakręcona, nazwę dobrała idealnie do swojej osobowości
31c9a84442a0f6271174f32fdbc72b03cc25e6bc_636061931f487 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 10:25   #15
ObcaAura
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 7
Dot.: Fit Matka Wariatka

Pierwszy raz o niej słyszę , ale widzę, że warto ja obczaić. Może pokazuje też ćwiczenia dla kobiet w ciąży, hmm?
ObcaAura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-25, 09:31   #16
olaa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fit Matka Wariatka

Dziewczyny, któraś próbowała z nią ćwiczyc na dłużej? Mignęła mi jej płyta dvd z ćwiczeniami i się zastanawiam czy warto
olaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-01, 20:34   #17
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Fit Matka Wariatka

Dokładnie tak, nie ma znaczenia z kim ćwiczysz. Rób to co lubisz i angażuj się w to, a zobaczysz efekty.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 09:51   #18
WikiAs77
Przyczajenie
 
Avatar WikiAs77
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Fit Matka Wariatka

Ostatnio też się nią zainteresowałam . Kilka razy ćwiczyłam wieczorem z nią, ale różnie pracuję i nie zawsze mam czas, więc rano powtarzałam ćwiczenia. Postanowiłam zapisać sie na siłownie, bo bardzo mnie to zmotywowało do ćwiczeń. Więc jeśli szukacie czegoś co Was nakręci na ćwiczenia to warto spróbować z nią na początek
__________________
– Ale zaraz, ty jesteś Śmierć! Tak?
– TAK, ISTOTNIE.
– Jestem twoim fanem! Zawsze chciałem cię poznać, wiesz?
WikiAs77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 13:38   #19
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Fit Matka Wariatka

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-17, 15:25   #20
aneta_kwasniewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 2
Dot.: Fit Matka Wariatka

trzymajcie się od niej z daleka .W rzeczywistości to wyrafinowana istota nastawiona na zysk Przekonałam się będąc u niej na jedym z nieszczęsnych turnusów na teneryfie ( temat rzeka ..)

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

w realu jest jeszcze gorzej ....
aneta_kwasniewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 16:18   #21
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Fit Matka Wariatka

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 21:32   #22
aneta_kwasniewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 2
Dot.: Fit Matka Wariatka

Zorganizowała ona dla swoich fanek 5 turnusów na Teneryfie
Miesiące poprzedające wyjazd wypełnione transmisjami oraz posta zachęcającymi do skorzystania z oferty .Nęciła kobiety filmikami z pięknymi widokami ,,,,Kobiety które zdecydowały sie na wyjazd miały zaledwie 24 godz na podjęcie decyzji ,wykupienie biletu i wysłanie kopi To było gwarancja pobytu.Oferta ( w formie ustnej -transmisje ) w kwocie 200euro zawierała napoje ,owoce ,obiady ( gotujemy same ..taki był plan ) jogurty ,paliwo do aut, media ( prąd woda gaz ) i dom do dyspozycji a obok domu wspaniały basen . .Organozatorka zapewniła przyszłe Teneryfczanki ,że to jest ich azyl , miejsce gdzie każda odnajdzie spokój i cisze ,gdzie spedzi czas w sposób jaki marzy .Uczestniczki miały gotowac same a ona dostarcza im potrzebne zakupy ,sprząta i wręcz nieba uchyla ,,,,TO MIEJSCE DLA KAŻDEJ Z WAS MIEJSCE GDZIE ZŁAPIECIE ODDECH OD CODZIENNYCH KŁOPOTÓW ,,,,
Dom na Teneryfie LA META jak opowiadała wzruszona Joanna K. dostała w uzytkowanie zupełnie za darmo .Nakrmiła swoje fanki opowiastka ,że jej w zyciu pojawili sie cudowni ludzie ,którzy pod wrażeniem jej osoby i dobra które czyni postanowili uzyczyc jej własnego domu na Teneryfie by mogła uszczśliwiac inne kobiety . FMW wielokrotnie podkreślała jak wielkie poświecenie jest to z jej strony Zostawia na kilka miesięcy rodzine dzieci męża żeby móc słuzyc za darmo tym które zechca przyleciec do LA METY.Grała na uczuciach zapatrzonych w nia kobiet , a faktycznie robiła na wyjazdach ( i na nich ) niezły biznes ,który skrupulatnie ukrywała Faktycznym właścicielem domu LA META jest producent reklamowanych pod jej nazwiskiem BIO FIT niejaki Maciej T.To nie dobroć To biznes !!!!Ona mu twarz do odżywek A on jej dom Kasa leci !!!!!
Niestety,,,,Ziemia obiecana stała sie gehenną i najgorszym wspomnieniem A kobiety wracały zestresowane i z poczuciem że zostały oszukane ....
Joanna Kajstura okazała sie zimna i wyrafinowana Swoje fanki traktowała jak zło konieczne Wulgaryzmy , obelgi i despotyczny sposób bycia zamienił ten wymarzony urlop w koszmar.Obiecany kucharz ( tuz przed rozpoczęciem 1 turnusu oświadczyła MAMY KUCHARZA ) został odesłany poniewaz według .FMW 8 euro na osobe dzienne wyżywienie ( śniadanie obiadokolacja ) to za duże koszta ...I tak powoli wszytkie zapewninia Joanny Kajstury okazywały sie kłamstwem ,,,,Uczestniczki zastały na miejscu produkty najniższej jakości ser żółty ,szynka konserwowa ,pomidor ogórek ,jajka ( trzymane poza lodówka w temperaturze tropików ...) Obiady( pseudo ) oscylowały w granicach 2-3 euro na osobe Pizza z LIDLa/ filet dzielony na trzy czści suchy ryz pomidor ogórek /cukninia ,,,nie skomentuje ,,,Porcje wyliczone
Sama FMW zaszczycała swoją osobą swoje fanki tylko przed transmisja z treningu .W momencie włączania transmisji jej twarz promieniała usmiechem , i opiewała cudowna atmosferę jaka panuje w domu ,,,Koniec transmisji = koniec uśmiechu ,,,powrót niezadowlonej chamskiej Joanny
Niestety to nie koniec rozczarowań ,,Basen ,który był wizytówka Joanny okazał sie miejskim basenem wyłączonym z uzytkowania ze wzgl na zły stan techniczny( dysponujemy zdjecia stanu faktycznego ) Joanna Kajstura pod osłona nocy bezprawnie zamykała zawór odpływowy aby basen napełnił sie woda z oceanu.Uczesticzki nie zostały o tym poinformowane przed wykupem pobytu!!! Nigdy o tym nie wspomniała !!!
Auta ,które były do dyspozycji były z wypożyczalni zarejstrowane tylko na jedego kierowce Właśnie na Joanna K. Tymaczsem kolejny raz łamiąć prawo udostepniła je innym Każda kobieta-kierowca swobodnie korzystała z wypożyczonych samochodów !Oczywiście uczestniczki ( pomimo zapewniem !!) tankowały samochody same .
Uczestniczki pomimo próśb nie otrzymały pisemnej oferty pobytu ,kosztorysu i potwierdzenia wpłat 200euro
Joanna Kajstura zorganizowała grupowe wyjazdy nie zgłaszając tego nigdzie ,nie odprowadziła podatku Kobiety były tam jakby ,,na dziko ,,,
Bardziej rozsądne wykupiły na własna ręke ubezpieczenie ( sugestie FMW w transmisjach)
W trakcie trwania turnusu drugiego wyjechały trzy kobiety Miały dośc Trzeci turnus opuścił wcześniej równiez trzy kobiety Nigdy o tym nie wspomniała Za to wszystkie które próbowały powiedzieć prawde określa arogancko jako ( przepraszam..) cipy , pindy , zakompleksine frajerki Kucharza Alfonsem ...itd itd
W sumie odbyły sie trzy pełne turnusy i jeden na którym zjawiło sie tylko 5 osób Ostatni cały zrezygnował. JK sprząta na bieżąco wszystkie mówiące prawde komentarze Wszystkie zdjęcia które sa dowodem na słowa dziewczyn Było tam dosłownie już wszystko Łącznie z filmem z lodówki Zdjecie myszy Pustego zrujnowanego basenu Dosłownie wszystko !!! Nie ma śladu Kłamie jak z nut Nie było żadnych BIO FIT dla uczestniczek choc tak sie nad tym rozwodziła w teneryfskch opowieściach Jest żądna pieniędzy Wykorzystała miejscowego chłopaka z Wenezueli ....tylko po to żeby zaciagnąć przed ekran dziewczyny Pomijam fakt że chłopak bez przygotowania bez rozgrzewki poddany został tak drastycznemu treningowi.
Wydała książke w której opisuje wydarzenia na Teneryfie,oczywiście pomijącą faktyczne wydarzenia . FMW ma za nic swoje fanki Każdą sytuacje wykorzysta do zarabiania pieniędzy.
Bazuje na tym że jako byłe uczestniczki jej turnusów jesteśmy rozproszone po dosłownie całym świecie i ciężko nam będzie się zorganizować W sądzie Czy w jakimś telewizyjnym reportażu Chcemy żeby nasz głos dotarł jak najdalej do szerokiego grona odbiorców Tam gdzie Joanna K nie wykasuje słów prawdy . Zakładane trzykrotnie wątki na Kafeterii zostały po jej zgłoszeniach usunięte . Teraz są juz nowe turnusy i dzieczyny piszą ,że miały taki sam horror,za wyższą już kwote 270 euro .Teraz zorganizować chce znowu te pseudo turnusy za ..40 euro dziennie ..łatwo policzyc ,że siedem dni to 280 euro Podwyzka w przeciągu mięsiąca ,,,,, kombinatorka wstretna ,,Podajcie dalej te informacje Na face jest anty fan i tam sa zdjęcia pokazujące faktyczne warunki tych obozów jak mówią dziewczyny PRZETRWANIA
aneta_kwasniewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 22:25   #23
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Fit Matka Wariatka

Każdy orze jak może . Wolałabym jechać na taki wyjazd z partnerem i z nim ćwiczyć niż płacić komuś 2x więcej.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 11:44   #24
merryem
Recenzentka Miesiąca - Luty 2017
 
Avatar merryem
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 661
Dot.: Fit Matka Wariatka

Troche ją oglądałam i ćwiczyłam bo ma fajny pakiet ćwiczeń dla osób początkujących. Jednak jej charakter i sposób wypowiedzi jest tragiczny. Najbardziej mnie zaskoczyło, zszokowało i rozbawiło zarazem jak zbierała pieniądze na operacje pozbycia się się skóry dla koleżanki... i słuch po tej akcji zaginął
__________________
merryem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-09 12:44:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.