Perła Inków No Scar - Krem z macicy perłowej przeciw bliznom - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-30, 00:15   #61
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Perła Inków No Scar - Krem z macicy perłowej przeciw bliznom

A moze mi ktoraś powiedzieć co sie stanie jak nałozy się krem na niewyleczoną do konca z trądziku skore?
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 15:30   #62
malinka4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 104
Dot.: Perła Inków No Scar - Krem z macicy perłowej przeciw bliznom

a mam pytanie.. bo na ulotce pisze ze 'kilkuminutowy masaż est warunkiem efektownego wchłonięcia składników kremu i skutecznego jego działania'

wiec dziś sobie tak pomyślałam ze mogłabym robić sobie masaż moja stara szczoteczka elektryczna na tych miejscach gdzie mam blizny ( to taki sposób dla leniwych..bo jak robię masaż normalnie palcami to po chwili już mnie ręka boli i to mnie trochę zniechęca do tego kremu...)

i czy będzie jakaś różnica jak ten masaż zrobię przed nałożeniem kremu? oczywiście potem jeszcze ten krem jakos wklepie itd.
czy to jednak muszę zrobic masarz po nalozeniu kremu?

ale ja mysle ze to nie ma znacznia bo przeciez pobudzam krazenie krwi i krem sie po tym lepiej wchlania.. a po nalozeniu kremu napewno nie moge robic masarzu szczoteczka bo mi to wszystko 'wyczysci' i krem sie tylko zmarnuje..
malinka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 06:57   #63
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Perła Inków No Scar - Krem z macicy perłowej przeciw bliznom

a w jakich miejscach masz blizny? Bo po twarzy to ja bym sobie szczoteczką nie przejechała
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 13:45   #64
Dufin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 49
Dot.: Perła Inków No Scar - Krem z macicy perłowej przeciw bliznom

Kupiłam ten krem, ponieważ słyszałam wiele pozytywnych opinii na jego temat.. Znajoma siostry z problemami także używała i była zadowolona a 30 zł na allegro to nie majątek Stosuja go dopiero od tygodnia ale niektóre wypowiedzi mnie bardzo zaskoczyły. Uważam, ze krem jest MEGA WYDAJNY, wystarczy go troszeczke wklepać i wykonac kilkuminutowy masażyk a póxniej znów nałożyc niewielka warstę.. mnie go w ogóle nie ubywa.. Ma bardzo miła delikatna i nietłustą konsystencję, szybko się wchłania a buzia pozostajee milutka w dotyku Byłam dzisiaj w aptece i przy okazji zapytałam o coś na brzydkie plamki po pryszczach ale jak wspomniałam Pani, ze mam ten krem z masy perłowej, to nie chciała mi dac nic innego, powiedziała, ze jest bardzo dobry i wystarczy mi, tylko efekty pojawiają się po jakimś czasie, więc przy tym zostałam Niestety rano nie mam czasu się myziać po buzi więc nakladam go głónie wieczorem lub kilka razy za dnia, jeśli nie wychodze z domu i nie mam makijażu.. wydaje mi się, ze plamki są subtelniejsze, aczkolwiek nie zeszły jeszcze Mimo to, będe go wcierac a dodatkowo dbac o cere maseczkami antybakteryjnymi itp
Dufin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 14:30   #65
szklankaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Perła Inków No Scar - Krem z macicy perłowej przeciw bliznom

Ja kupiłam 50ml na allegro za ok. 50 zł z przesyłką . Dopiero jeden dzień stosowałam i powiem, że drobne zaczerwienienia i jakieś małe ślady po pryszczach są już mniej widoczne, a to dopiero jeden dzień stosowania Ogólnie ten krem cerę wybiela, rozjaśnia. Skóra po nim jest bardzo gładka.
Do zapachu nic nie mam, ładny zapach. Mam nadzieje, że poradzi sobie z czerwonym śladem po pryszczu, który utrzymuje się już miesiąc..
szklankaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 22:29   #66
mis posladek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Arrow Dot.: Perła Inków No Scar - Krem z macicy perłowej przeciw bliznom

Ja muszę potwierdzić skuteczność tego preparatu. Miałem kilka blizn na rękach. Właściwe ... podchodziłem do tej maści sceptycznie. Sam stosowałem ją zaledwie kilka razy, niezbyt często, bo był to prezent. Jednak ta osoba która mnie nią obradowała zaintersowała się i rozprowadzała mi krem po bliznach oraz wcierała z pół godziny dzień w dzień. Nie wiem dokładnie po jakim czasie, ale całe opakowanie 30ml zostało zużyte a ja nagle ze zdumieniem stwierdziłem że rzeczywiście to działa. Trwało to może z miesiąc. Ponieważ postępy kuracji były rozłożone na długi okres czasu toteż nie byłem w stanie codziennie zauważyć drobnych postępów. Dopiero porównując z tym co było na początku stwierdziłem znaczące zmiany. Blizny zmniejszyły się o ok. 35-50%. O dziwo nie mogę obecnie tej maści kupić, w sklepie nie posiadają.
mis posladek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 19:10   #67
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Perła Inków No Scar - Krem z macicy perłowej przeciw bliznom

ja moge wystawić bardzo pozytywną opinie po wielu latach walki z trądzikiem (może nie zakończonej w 100% zwycięzko ) zaczęłam walczyc z bliznami był Skinoren, Contractubex, ale nie działały nic więc w aptece zakupiłam cudo No-scar, który rzeczywiście zadziałał! obecnie stosuje 2 opakowanie i naprawde ciesze się, że na niego trafiłam skóra jest wygładzona, rozjaśniona, blizny płytsze jasniejsze, poprostu znikają! wreszcie z dnia na dzień mogę używać coraz mniej korektora! nie jest tani za 30ml kilka dni temu zapłaciłam 42 zł, ale warto jednak trzeba uważać lekko przesusza jeśli stosuje się go kilka razy dziennie, nie nadaje się pod makijaż i przede wszystkim trzeba być cierpliwym! efekty będą, ale trzeba na nie poczekać i być regularnym, możliwe, że No-scar wielu osobom nie pomógł ze względu na zle stosowanie, na opakowaniu wyraźnie jest napisane: masować skórę kilka minut to jest bardzo ważne, by krem dobrze się wchłonął i zaczął działać
Polecam!

Edytowane przez kropelkaa
Czas edycji: 2011-01-12 o 19:15
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 12:49   #68
Scarlett1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Perła Inków No Scar - Krem z macicy perłowej przeciw bliznom

A ja mam takie małe blizny po trądziku. Myslicie ze krem pomoze? I jak dlugo bede musiala go stosowac?
Scarlett1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 07:58   #69
goskagb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 57
Dot.: Perła Inków No Scar - Krem z macicy perłowej przeciw bliznom

Cześć dziewczyny; ja też muszę pochwalić No scar; przebarwienia zaczęły znikać już po kilku dniach, także rewelacja. Do tego pięknie pachnie i wygładza skórę. Ale...trochę się rozczarowałam, używam go tydzień i przez przypadek zobaczyłam dno pudełeczka...okazuje się, ze tego kremu jest może 1/3 pudełka. No wierzyć mi się nie chce, że to jest 30 ml.....:/:/
goskagb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 12:35   #70
Luna1807
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
Dot.: Perła Inków No Scar - Krem z macicy perłowej przeciw bliznom

A jak to jest z tym masażem do kremu Noscar, ma się go robić, przed wsmarowaniem czy po wklepaniu kremiku w skórę twarzy??
Zauważyłam, że gdy go wsmaruje w skóre a później zaczynam masować to krem jak by zaczyna się zbrylać, hm jakby to nazwac jakby zcierac i mam wrażenie że w ogóle nie wchłonął w skórę.
Luna1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 18:53   #71
grrrl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Perła Inków No Scar - Krem z macicy perłowej przeciw bliznom

Ten krem działa cuda uzywam go tydzień - efekty:
- cera gładsza
- blizny na policzkach płytsze!!!!!
Co na początku mnie wkurzało to więcej zaskórników, ale chyba cera się przyzwyczaiła, bo teraz mam gładziutką cerę. Borykałam się z trądzikiem wiele lat, teraz jestem na syndi 35, wyczysciłam cerę brevoxylem. Boję się co będzie jak odstawię tabletki, ale przynajmniej wyleczę sobie blizny. Na moją cerę krem dziala ekstra. Ważne: MASAŻ!!! Puszczam dwie piosenki 4 minutowe podczas wklepywania i wmasowywania tego kremu:P bardzo ważny, można też poszczypać i rozgrzać twarz przed aplikacją. SUPER jest, Kupiłam go w Katowicach za 40 z-50 ml
grrrl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-11, 16:15   #72
chrupek02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Perła Inków No Scar - Krem z macicy perłowej przeciw bliznom

Powiem, ze zakup tego kremu jest jak najbardziej oplacalny. Moze i nie splyca za bardzo blizn, ale jest dobry. Cera jest bardzo miekka i gladka i faktycznie jej stan i wyglad bardzo sie poprawia. Mysle iz lepiej zainwestowac raz, ale w krem ktory jest skuteczny i jakos nam pomoze niz ciagle kupowac takie typu za 5 czy 9zl i meczyc sie ze swoja cera.
chrupek02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 14:21   #73
Brunetka_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Perła Inków No Scar - Krem z macicy perłowej przeciw bliznom

własnie zamowiłam go na allegro i jestem ciekawa jak sprawdzi sie na mojej skorze:P Zmagam sie z bliznami po wyciskaniu pryszczy...niestety za bledy sie płaci...wybralam go sposrod wielu specyfikow ale mysle ze ten bedzie mial najbardziej lagodna konsystencje dla mojej delikatnej skory niz np. jakies kwasy..choc jesli on nie pomoze to pewnie i tych kwasow tez bede musiala wyprobowac... Jak na razie czekam na przesylke i uzbrajam sie w cierpliwosc
Brunetka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 19:56   #74
Avolita
Raczkowanie
 
Avatar Avolita
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: okolice Wawy
Wiadomości: 43
Dot.: Perła Inków No Scar - Krem z macicy perłowej przeciw bliznom

hejka
Czy to normalne że po masażu policzków tym kremem skóra jest bardzo czerwona ?

Pozdrawiam
Avolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 18:35   #75
kicacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 15
Dot.: Perła Inków No Scar - Krem z macicy perłowej przeciw bliznom

Hej, chyba normalne, ja również mam czerwone po masażu
kicacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 17:11   #76
corby15
Przyczajenie
 
Avatar corby15
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: Perła Inków No Scar - Krem z macicy perłowej przeciw bliznom

Witam wszystkich, Stosuję krem No scar od dobrych 4? 5? miesięcy Niesamowity!
na policzkach mialam duuużo przebarwien i czesto coś mi wyskakiwalo..

po miesiacu juz widzialam poprawę. Więc, należy nanieść krem na miejsca z przebarwieniami / bliznami po trądziku i niewielką ilość wmasowywać ok.3-4 minuty aż do pelnego wchlonięcia.. twarz jest o wiele lepsza. Pierwszy krem, który w ogóle pomógl!

Rezultat? Twarz o wiele wiele lepsza, przebarwienia jaśniejsze! Jeśli się coś pojawia, to bardzo rzadko, i jest mniej. Nie ma żadnych wysypów. Wiadomo, czasami skóra źle reaguje. U mnie bez podraznień. Polecam !!!
corby15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 20:33   #77
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: Perła Inków No Scar - Krem z macicy perłowej przeciw bliznom

Witajcie , od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupienia tego kremu.Chętnie sprawdziłambym go na mojej buzi ale bardziej interesuje mnie czy zadziałałby na moich łydkach.Od prawie roku lecze zapalenie mieszków włosowych i można powiedzieć że już jest wporządku gdyby nie ciemne małe blizny przypominające kolorem siniaki.Jest ich sporo dlatego zastanawia mnie jak powinnam używać krem tzn na całe łydki czy tylko na każdą blizenke osobno?Jest ich dużo jak już wspomniałam , więc byłoby to czasochłonne bardzo:/

Aha i jeszcze jedno pytanko
Wiem że nie powinno się opalać na solarium podczas stosowania. Czy to dotyczy też zwykłego opalania na słoneczku?
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 22:15   #78
Brunetka_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Perła Inków No Scar - Krem z macicy perłowej przeciw bliznom

coz za beznadziejny krem, zawiodlam sie..tylko podraznil moja skore... teraz uzywam acne derm i jestem zadowolona juz po paru dniach smarowania zaluje ze wczesniej dlugo postrzymywalam sie przed jego kupnem....
Brunetka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 05:28   #79
Calebia
Wtajemniczenie
 
Avatar Calebia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 046
Dot.: Perła Inków No Scar - Krem z macicy perłowej przeciw bliznom

Dziewczyny, ja komu tylko mogę, polecam ten krem. Miałam skorę pełną przebarwień po dość ciężkim trądziku (najpierw wyleczyłam zmiany kremami od dermatologa, pod koniec kuracji włączyłam do tego No Scar). Używałam codziennie i dosłownie po 2-3 miesiącach przebarwienia zniknęły, twarz była jak przed trądzikiem.

Teraz zastanawiam się nad zakupem kremu ponownie, do blizn i przebarwień na nogach.
__________________
Wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735896
Calebia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 08:23   #80
gwiazdeczka_1408
Przyczajenie
 
Avatar gwiazdeczka_1408
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 9
Dot.: Perła Inków No Scar - Krem z macicy perłowej przeciw bliznom

Ja się zastanawiam czy jeśli dobrze działą na blizny to zareaguje na perłowe rozstępy? po ciąży nie mogę się ich pozbyć
__________________
Wybieram grupę Color!
gwiazdeczka_1408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 20:25   #81
natura1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Perła Inków No Scar - Krem z macicy perłowej przeciw bliznom

Witam. Mam na ręce blizne nie jest głęboka (praktycznie nawet jej nie czuć) , ale mam tą blizne już 4 lata. Dlatego zastanawiam się czy krem no scar mi pomoże. Czy mógł by mi ktoś doradzić??
natura1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.