Z br±zu na rudy - w±tek zbiorczy - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-03-11, 17:49   #931
Kathrinna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Z brazu na rudy...

Hej, dziewczyny!
Jak w tytule- chcia³abym siê przefarbowaæ z br±zu, raczej szarawego, nijakiego na jaki¶ rudy. Niestety raz ju¿ próbowa³am u¿ywaj±c farby Garniera Czerwieñ miedziana i wyszed³ mi taki red head, ¿e na pocz±tku wstydzi³am siê wyj¶æ z domu, choæ po pewnym czasie siê przyzwyczai³am. Ale mimo wszystko wiedzia³am, ¿e to nie to. ¯eby uratowaæ sytuacjê posz³am do fryzjerki i ona pomalowa³a mi jak±¶ farb±, która nazywa³a siê chyba jasny afrykañski br±z czy co¶ w tym stylu i by³am bardzo zadowolona, bo po dos³ownie kilku myciach przez ten br±zik zaczê³y wychodziæ piêkne rudo-czerwone refleksy. Szczególnie w s³oñcu ³adnie wygl±da³y ^^ Teraz farba zmy³a siê niemal ca³kowicie (ten br±z to robi³am w listopadzie dwa lata temu) i mam takie do¶æ ciekawe cienowane w³osy. Niestety ten mój szary br±z znów zacz±³ mnie mêczyæ, bo sporo go widaæ. I ostatnio w jednym ze sklepów spotka³am szampon koloryzuj±cy z Joanny Zmys³owy rudy i bardzo mnie kusi ;D Jednak po tym co przeczyta³am tutaj bojê siê, ¿e efekt wyjdzie taki jak za pierwszym razem i znów po 2 miesi±cach bêdê bieg³a po ratunek do fryzjerki. I w³a¶ciwie nie wiem co robiæ... Macie jakie¶ do¶wiadczenie z tym kolorem na pó³-naturalnych(szaro-br±zowych w³osach)-pó³-farbowanych (dawno temu farbowanych, ale jednak, które teraz s± w ³adnym odcieniu br±zu z rudymi refleksami)? Mogê powiedzieæ jedno- zdecydowanie nie chcê czerwonych w³osów, rudo-marchewkowe trochê mnie kusz±, ale nie wiem jak taki osi±gn±æ, a w³a¶ciwie najbardziej by mi zale¿a³o na naturalnym efekcie. Mo¿ecie mi poradziæ jak takie uzyskaæ. Wiem, ¿e trochê namiesza³am, ale liczê na Wasz± pomoc

Przepraszam, ¿e zdjêcia z FB, ale s± tu wszystkie "fazy" moich zmian koloru i mam je pod rêk± (nie przejmujcie siê moim zachowaniem na niektórych zdjêciach xD)...

Takie s± ca³kowicie naturalne:
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater

Tu ju¿ trochê sprany red head (na pocz±tku by³o o wiele gorzej, to ju¿ w³a¶ciwie etap, gdy zaczê³am je nieco akceptowaæ):
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater

Tu pocz±tkowy "pofryzjerski" efekt (wiem, ¿e s³abo widaæ, ale jednak trochê- ¿e s± o wiele bardziej br±zowe z rudo-czerwonymi refleksami):
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater

Aktualnego zdjêcia nie mam, ale teraz s± zdecydowanie podobne do tych naturalnych, czyli ok 15-20 cm jest naturalnych, a dalej s± takie ³adniejsze br±zowe z rudymi refleksami.

Z góry dziêkujê za jakie¶ wskazówki
Kathrinna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-12, 13:29   #932
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Kathrinna Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, dziewczyny!
Jak w tytule- chcia³abym siê przefarbowaæ z br±zu, raczej szarawego, nijakiego na jaki¶ rudy. Niestety raz ju¿ próbowa³am u¿ywaj±c farby Garniera Czerwieñ miedziana i wyszed³ mi taki red head, ¿e na pocz±tku wstydzi³am siê wyj¶æ z domu, choæ po pewnym czasie siê przyzwyczai³am. Ale mimo wszystko wiedzia³am, ¿e to nie to. ¯eby uratowaæ sytuacjê posz³am do fryzjerki i ona pomalowa³a mi jak±¶ farb±, która nazywa³a siê chyba jasny afrykañski br±z czy co¶ w tym stylu i by³am bardzo zadowolona, bo po dos³ownie kilku myciach przez ten br±zik zaczê³y wychodziæ piêkne rudo-czerwone refleksy. Szczególnie w s³oñcu ³adnie wygl±da³y ^^ Teraz farba zmy³a siê niemal ca³kowicie (ten br±z to robi³am w listopadzie dwa lata temu) i mam takie do¶æ ciekawe cienowane w³osy. Niestety ten mój szary br±z znów zacz±³ mnie mêczyæ, bo sporo go widaæ. I ostatnio w jednym ze sklepów spotka³am szampon koloryzuj±cy z Joanny Zmys³owy rudy i bardzo mnie kusi ;D Jednak po tym co przeczyta³am tutaj bojê siê, ¿e efekt wyjdzie taki jak za pierwszym razem i znów po 2 miesi±cach bêdê bieg³a po ratunek do fryzjerki. I w³a¶ciwie nie wiem co robiæ... Macie jakie¶ do¶wiadczenie z tym kolorem na pó³-naturalnych(szaro-br±zowych w³osach)-pó³-farbowanych (dawno temu farbowanych, ale jednak, które teraz s± w ³adnym odcieniu br±zu z rudymi refleksami)? Mogê powiedzieæ jedno- zdecydowanie nie chcê czerwonych w³osów, rudo-marchewkowe trochê mnie kusz±, ale nie wiem jak taki osi±gn±æ, a w³a¶ciwie najbardziej by mi zale¿a³o na naturalnym efekcie. Mo¿ecie mi poradziæ jak takie uzyskaæ. Wiem, ¿e trochê namiesza³am, ale liczê na Wasz± pomoc
A masz mo¿e zdjêcie koloru jaki chcesz uzyskaæ? U³atwi³oby to zadanie
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-12, 19:11   #933
Kathrinna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Z brazu na rudy...

Hm... W³a¶ciwie to nie bardzo... Ale zale¿y mi na jak najbardziej naturalnym efekcie.
Kathrinna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-13, 16:16   #934
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z brazu na rudy...

Je¶li nie chcesz czerwieni to unikaj farb z numerem 6 po kropce(np. 7.64). Taki kolor charakteryzuje siê tym, ¿e po farbowaniu jest mega czerwony
Aby otrzymaæ rudo-marchewkowe w³osy(ale takie bardzo intensywne) polecam z drogeryjnych Joannê P³omienna Iskra, lub L'oreal Mango ta druga do¶æ droga niestety.
Z naturalnych odcieni to blondy miedziano-z³ociste. Zale¿y jak bardzo naturalny odcieñ chcesz uzyskaæ. Nie mam za bardzo odniesienia. Je¶li chodzi Ci o taki wpadaj±cy w br±z to L'oreal blond-miedziano z³ocisty wychodzi pod br±z(co¶ w tym stylu):
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1312924109
Farba ta jest droga, ale w profesjonalnych mo¿na znale¼æ taki odcieñ taniej.
Zdjêcia na facebooku siê na ten moment nie chc± otworzyæ, wiêc nie potrafiê powiedzieæ jaki oksydant(utleniacz) by³by najlepszy(ale to ju¿ kwestia farb profesjonalnych).
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-13, 19:35   #935
Ania843
Raczkowanie
 
Avatar Ania843
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 342
Dot.: Z brazu na rudy...

Witam

Mam obecnie ciemny br±z i zamierzam zrobiæ sobie br±z miedziany taki jak w za³±czniku 5,42. Farbuje od lat farbami loreal majirel przy u¿yciu wod=y 6% . Moje pytanie to czy u¿yæ do koloru miedzianego wodê 6% czy 9%?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 5,42.jpg (7,8 KB, 52 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg brazybeze.jpg (108,8 KB, 45 za³adowañ)
Ania843 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-13, 20:07   #936
Kathrinna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Z brazu na rudy...

Filifonka dziêki, za poradê Z tego co napisa³a¶ to najlepszy wydaje mi siê ten blond miedziano-z³oty, wiêc chyba nie pozostaje mi nic innego jak tylko poczekaæ jeszcze trochê, uzbieraæ wiêcej kasy i szarpn±æ siê na tego L'oreal'a ^^ Jeszcze jedno pytanie- ile opakowañ tego L'oreal'a powinnam kupiæ? Bo jak za pierwszym razem kupi³am Garniera to mi posz³y dwa opakowania (w³osy s± d³ugo¶ci prawie za ³opatkê), a nie wiem czy to zale¿y od firmy, czy mo¿e te L'oreal'e s± bardziej wydajne?
Kathrinna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-13, 23:21   #937
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Kathrinna Poka¿ wiadomo¶æ
Filifonka dziêki, za poradê Z tego co napisa³a¶ to najlepszy wydaje mi siê ten blond miedziano-z³oty, wiêc chyba nie pozostaje mi nic innego jak tylko poczekaæ jeszcze trochê, uzbieraæ wiêcej kasy i szarpn±æ siê na tego L'oreal'a ^^ Jeszcze jedno pytanie- ile opakowañ tego L'oreal'a powinnam kupiæ? Bo jak za pierwszym razem kupi³am Garniera to mi posz³y dwa opakowania (w³osy s± d³ugo¶ci prawie za ³opatkê), a nie wiem czy to zale¿y od firmy, czy mo¿e te L'oreal'e s± bardziej wydajne?
Zdjêcie, które za³±czy³am jest w³a¶nie po L'orealu z tego co pamiêtam to farba ma 70ml, czyli wiêcej ni¿ zazwyczaj maj± drogeryjne. Ja zu¿ywa³am nieca³e jedno opakowanie i czê¶æ w sumie sz³a w kosz. Ale mam cienkie w³osy, podobnej d³ugo¶ci co Ty
Polecam profesjonalne farby zawsze znajdziesz jaki¶ odpowiedni odcieñ, a taniej Ci to wyjdzie

Ania843 zale¿y na jakim poziomie masz aktualnie br±z. Je¶li niewiele ciemniejszy od wybranego odcienia(poziom 5) to nie potrzeba 9% 9% rozja¶nia o 3-4 tony i niszczy w³osy. 6% rozja¶nia o 2-3 tony.
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 12:41   #938
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Aby otrzymaæ rudo-marchewkowe w³osy(ale takie bardzo intensywne) polecam z drogeryjnych Joannê P³omienna Iskra, lub L'oreal Mango ta druga do¶æ droga niestety.
Podobny efekt jak Mango, a duuuu¿o mniejszym kosztem, daje Delia Rudy 7,44, na w±tku rudym w³a¶nie Szaruch wstawi³a zdjêcia

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1331727809
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-03, 22:44   #939
arrivka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Z brazu na rudy...

Dziewczyny Mam pytanie, a w³a¶ciwie pro¶bê
Mo¿na powiedzieæ ¿e spêdzi³am parê tygodni na forum wiza¿ystek ¿eby znale¼æ odpowied¼ i wci±¿ nie jestem pewna, dlatego postanowi³am napisaæ wiêc liczê na wasze rady i opinie ;-)

Mój naturalny kolor to ciep³y jasny br±z albo bardzo ciemny blond (trudno sprecyzowaæ) za³±czam fotkê.

Marzê o tym, ¿eby osi±gn±æ RUDY kolorek z moich snów: taki jak na kolejnej fotce.

B£AGAM dziewczyny, dorad¼cie jakiej farby mam u¿yæ. Oczywi¶cie chodzi mi o trwa³e farbowanie, nie o szamponetki. Zainwestowa³am ju¿ troche kasy w farbê Artego 7.4 i 7.44. Ca³e szczê¶cie zrobi³am wcze¶niej próbê koloru na pasemku bo niestety oba te kolory wysz³y ca³kiem inne ni¿ na palecie. Nie mia³y one nic wspólnego z rudym tylko ju¿ chyba bardziej ciemnym br±zem z rudym refleksem. Jestem za³amana :-( Pomó¿cie proszê.
Z góry ¶licznie dziêkujê.
Pozdrawiam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg mój kolor.jpg (11,5 KB, 32 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg kolor z moich snów.jpg (5,4 KB, 35 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg kolor moich marzeñ.jpg (24,3 KB, 65 za³adowañ)
arrivka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-25, 14:03   #940
Olcia1503
Marchewkowe_pole
 
Avatar Olcia1503
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 251
Dot.: Z brazu na rudy...

Pomocy!
Chcialabym sobie odcien 7-4 rudy, juz mialam wczesniej farbowane tym odcieniem ale u fryzjera, teraz sie zaniedbalam i mam 6cm odrosty(ciemny blond) i nie chce zeby bylo widac roznicy, jakiego utleniacza mam uzyc? co zrobic z odrostami? rozjasnic je? ale czym? i w jakim stezeniu? chce profesjonalnie sobie zrobic, wiadomo z ciemnego blondu nie wyjda mi takie jak reszta. Z gory dziekuje za odpowiedz. Nie mam teraz kasy na fryzjera,a mam kupiona farbe 7-4 londy miedziany
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/047474201b.png[/image][/link]

...w 8 tygodniu ci±¿y straci³am Ciê dzidziusiu...
Olcia1503 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-14, 18:38   #941
baajkowa
Raczkowanie
 
Avatar baajkowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piotrków Tryb / £ód¼
Wiadomo¶ci: 331
Dot.: Z brazu na rudy...

dwa miesi±ce temu farbowa³am w³osy miodowym karmelem castinga.
teraz zamarzy³ mi siê rudy i tu moje pytanie
lepiej wybraæ bursztyn castinga, czy zmys³owy rudy joanny?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Casting-Creme-Gloss-645-Bursztyn-58183-big.jpg (15,3 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zmyslowy-rudy-18-multi-soft-color-joanna_25609_4.jpg (41,4 KB, 21 za³adowañ)
__________________

06.11.2011r.
baajkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 17:43   #942
asia03
Przyczajenie
 
Avatar asia03
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Z brazu na rudy...

Witam
Znowu tu zagl±dam po d³ugiej nieobecno¶ci
Znów mam problem ten sam, co kilka miesiêcy temu - mam br±z chcê rudy i chcê siê Was poradziæ
Moja historia - na wiosnê rozja¶nia³am w³osy i mia³am jasny blondzik. Pod koniec wakacji zapragnê³am wróciæ do naturalnego i zafarbowa³am w³osy na br±z. Jak to po rozja¶niaczu, kolor szybko siê zmy³, wiêc znowu zafarbowa³am. No i w koñcu znów chcê rudy
Jakie¶ 2 tygodnie temu zafarbowa³am farb± recital preference miedziany bursztyn. No i wyszed³ ³adny kolor, ale jeszcze nie o to mi chodzi. Mam br±z z odcieniem rudego.

Chcia³am Was zapytaæ czy domowymi sposobami dojdê do tego, aby przebiæ siê trochê przynajmniej do ukrytego pod farbami rozja¶niacza i potem zafarbowaæ na rudo i uzyskaæ co¶ takiego jak na pierwszym zdjêciu lub takiego jak na opakowaniu farby ? Chodzi mi o takie sposoby np. jak mycie szamponem przeciw³upie¿owym, bezinwazyjne
Jutro dodam zdjêcie moich w³osów.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg rotpflege_210.jpg (81,6 KB, 67 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4541_1.jpg (32,4 KB, 38 za³adowañ)
asia03 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-19, 20:40   #943
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomo¶ci: 8 342
Dot.: Z brazu na rudy...

Uh... Chcia³abym pomóc ale sama mam dylemat.
Chyba najlepie zrobic rozjasnienie - pochwale sie jak bede juz po
sylvia_doll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-12, 20:37   #944
red_head
Przyczajenie
 
Avatar red_head
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Z brazu na rudy...

Drogie kole¿anki
Podbijam w±tek z racji na swój problem: chcia³abym wróciæ do koloru w³osów ze swojego pierwszego farbowania (zdj. 1,2 - Bursztyn, Casting Creme Gloss). Aktualnie posiadam kolor z trzeciego zdjêcia (br±z z czerwonymi/rudymi refleksami - w rzeczywisto¶ci jest ja¶niejszy).
Zastanawiam siê, czy w domu mogê osi±gn±æ taki efekt? Czy mo¿e bezpieczniej wybraæ siê do fryzjera? Wiem, ¿e konieczne bêdzie rozja¶nienie, a potem? Mo¿e polecicie mi farbê, dziêki której osi±gnê taki rezultat?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (28,6 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (25,1 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg image201303240001.jpg (26,6 KB, 25 za³adowañ)
red_head jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-26, 16:48   #945
Lulemi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Z brazu na rudy...

kolezanki,
naturalnie mam ciemno brazowe wlosy z miedzianymi refleksami.
z racji tego, ze potrzebowalam zmiany w swoim zyciu, udalam sie do fryzjera, zeby zmienic kolor na rudy. balam sie odawalac takie sztuki w domu, bo nie mam w tej kwetii zadnego doswiadczenia i nie chcialam spieprzyc sprawy i wygladac jak marchewka.
pani fryzjerce zaprezentowalam te fote http://polom.pro/images/morfeoshow/f...big/328876.jpg
i powiedzialam, ze do takiego koloru chce zejsc.
popelnilam wielki blad, bo stwierdzilam, ze sie nie znam i ma zrobic
tak "zeby bylo dobrze". efekt finaly farbowania nie rozni sie praktycznie niczym od pierwotnego stanu, z tym, ze mam ladniejszy polysk...
mam zamiar poczekac na odrosty i podjac kolejna probe, tylko jak?
jak zejsc do takiego koloru, ktory zaprezentowalam fryzjerce?
zrobic kolejne podejscie do salonu czy probowac w domu?
Lulemi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-04, 18:53   #946
parklife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 3
czy czarne mo¿na przefarbowaæ na rude?

Witam! Jestem posiadaczk± bardzo ciemnych br±z w³osów padaj±cych w czerñ. Ostatnio mam wielk± chcice na zmiane koloru w³osów, marzy mi siê rudy lub burgundowy. Uda³am siê do sklepu po farbe i zafarbowa³am moje k³aki, lecz w efekcie wyszed³ mi taki kasztanowy, jakby o ton ja¶niejszy br±z. Czy jest mo¿liwo¶æ, ¿e moge zafarbowaæ tak w³osy bez specjalnego niszczenia w³osów? My¶la³am nad tonerem, ale on szybko schodzi i potem w³osy wygl±daj± paskudnie... Prosze o pomoc
parklife jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-04, 20:00   #947
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1 348
Dot.: czy czarne mo¿na przefarbowaæ na rude?

raczej nie ma takiej opcji, najpierw trzeba w³osy rozja¶niæ, a dopiero potem na³o¿yæ farbê w wybranym odcieniu.
wklej zdjêcie, ocenimy czy Ci chocia¿ ten rudy pasuje..
Holly85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-05, 09:40   #948
KITKA_23
Raczkowanie
 
Avatar KITKA_23
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Wiadomo¶ci: 133
Cool Dot.: czy czarne mo¿na przefarbowaæ na rude?

Mo¿na! Powiem Ci co ja zrobi³am kilka lat temu, gdy zapu¶ci³am sporo swoich w³osków - bardzo ciemny br±z z natury. Otó¿ zapragnê³am je odrobinê rozja¶niæ, ale nie chcia³am ich niszczyæ mocnymi rozja¶niaczami. Postanowi³am na nie po³o¿yæ farbê z Joanny 'Szlachetna per³a' (jasny blond). Z prawie czarnych, naturalnych w³osów w 1,5 h mia³am na g³owie do¶æ intensywn± rudo¶æ. Na pocz±tku siê przerazi³am, ale na drugi dzieñ pojecha³am do fryzjerki i ona na t± rudo¶æ na³o¿y³a mi kilka blond pasemek (tj. rozja¶ni³a). Te "ufarbowane" - a dos³ownie rozja¶nione farb± trzyman± do¶æ d³ugo ³adnie l¶ni³y i nie zniszczy³y siê tak bardzo jak wtedy gdy u¿ywa³am rozja¶niacza do nadania im odcieniu rudego. W³a¶ciwie zniszczenia pamiêtam by³y widocznie tylko na blond pasemkach. Rude pasma sprawia³y wra¿enie "zdrowego w³osa" - czyli mój osobisty wniosek: farba d³u¿ej trzymana mniej niszczy ni¿ trzymany wg zaleceñ producentów rozja¶niacz.
KITKA_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-05, 09:59   #949
baajkowa
Raczkowanie
 
Avatar baajkowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piotrków Tryb / £ód¼
Wiadomo¶ci: 331
Dot.: czy czarne mo¿na przefarbowaæ na rude?

Cytat:
Napisane przez KITKA_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿na! Powiem Ci co ja zrobi³am kilka lat temu, gdy zapu¶ci³am sporo swoich w³osków - bardzo ciemny br±z z natury. Otó¿ zapragnê³am je odrobinê rozja¶niæ, ale nie chcia³am ich niszczyæ mocnymi rozja¶niaczami. Postanowi³am na nie po³o¿yæ farbê z Joanny 'Szlachetna per³a' (jasny blond). Z prawie czarnych, naturalnych w³osów w 1,5 h mia³am na g³owie do¶æ intensywn± rudo¶æ. Na pocz±tku siê przerazi³am, ale na drugi dzieñ pojecha³am do fryzjerki i ona na t± rudo¶æ na³o¿y³a mi kilka blond pasemek (tj. rozja¶ni³a). Te "ufarbowane" - a dos³ownie rozja¶nione farb± trzyman± do¶æ d³ugo ³adnie l¶ni³y i nie zniszczy³y siê tak bardzo jak wtedy gdy u¿ywa³am rozja¶niacza do nadania im odcieniu rudego. W³a¶ciwie zniszczenia pamiêtam by³y widocznie tylko na blond pasemkach. Rude pasma sprawia³y wra¿enie "zdrowego w³osa" - czyli mój osobisty wniosek: farba d³u¿ej trzymana mniej niszczy ni¿ trzymany wg zaleceñ producentów rozja¶niacz.
ale Twoje by³y naturalne. na zafarbowanych nie z³apie praktycznie ¿adna ja¶niejsza farba. proponujê k±piel rozja¶niaj±c±, poczytaj na w±tku zbiorczym.
__________________

06.11.2011r.
baajkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-29, 23:15   #950
nothingwillgrief
Przyczajenie
 
Avatar nothingwillgrief
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 22
Exclamation Pomocy! z czarnego na rudy

Witam.

Pilnie potrzebuje pomocy. Pomalowa³am dzisiaj w³osy na "ciemny br±z" który okaza³ siê zwyk³± czerni±. Wygl±dam okropnie. Chcia³abym przej¶æ z powrotem do moich rudych w³osów (dodam tylko ¿e rudy nie jest moim naturalnym kolorem ale w rudych czujê siê najlepiej nie wiem co mi przysz³o do g³owy z taka zmian± koloru) Na pewno muszê je rozja¶niæ poniewa¿ za dwa dni mam bardzo wa¿n± uroczysto¶æ i nie mogê pokazaæ siê w tak okropnym kolorze. Dochodz±c do sedna sprawy, jak mam rozja¶niaæ w³osy aby kolor by³ jednolity? W³osy s± w bardzo dobrym stanie zdrowe i grube. Nie obchodzi mnie stan w³osów po rozja¶nianiu, dam radê to bez problemu naprawiæ, proszê jedynie o poradê jak mam je rozja¶niæ.

Z góry dziêkuje za pomoc
nothingwillgrief jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-30, 08:46   #951
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomo¶ci: 2 147
Dot.: Pomocy! z czarnego na rudy

Cytat:
Napisane przez nothingwillgrief Poka¿ wiadomo¶æ
Witam.

Pilnie potrzebuje pomocy. Pomalowa³am dzisiaj w³osy na "ciemny br±z" który okaza³ siê zwyk³± czerni±. Wygl±dam okropnie. Chcia³abym przej¶æ z powrotem do moich rudych w³osów (dodam tylko ¿e rudy nie jest moim naturalnym kolorem ale w rudych czujê siê najlepiej nie wiem co mi przysz³o do g³owy z taka zmian± koloru) Na pewno muszê je rozja¶niæ poniewa¿ za dwa dni mam bardzo wa¿n± uroczysto¶æ i nie mogê pokazaæ siê w tak okropnym kolorze. Dochodz±c do sedna sprawy, jak mam rozja¶niaæ w³osy aby kolor by³ jednolity? W³osy s± w bardzo dobrym stanie zdrowe i grube. Nie obchodzi mnie stan w³osów po rozja¶nianiu, dam radê to bez problemu naprawiæ, proszê jedynie o poradê jak mam je rozja¶niæ.

Z góry dziêkuje za pomoc
Ja mia³am bardzo ciemny w³osy i wyczyta³am gdzie¶,¿e matrix clear dajê efekt totalnego nab³yszczenia. Po na³o¿eniu tak jak trzeba,z ciemnego br±zu zrobi³am siê ruda wiêc mo¿e to pomo¿e
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-30, 11:36   #952
baajkowa
Raczkowanie
 
Avatar baajkowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piotrków Tryb / £ód¼
Wiadomo¶ci: 331
Dot.: Pomocy! z czarnego na rudy

Cytat:
Napisane przez czarne Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am bardzo ciemny w³osy i wyczyta³am gdzie¶,¿e matrix clear dajê efekt totalnego nab³yszczenia. Po na³o¿eniu tak jak trzeba,z ciemnego br±zu zrobi³am siê ruda wiêc mo¿e to pomo¿e
ja bym proponowa³a k±piel rozja¶niaj±c±.
__________________

06.11.2011r.

Edytowane przez baajkowa
Czas edycji: 2014-08-30 o 11:37
baajkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-30, 20:34   #953
nothingwillgrief
Przyczajenie
 
Avatar nothingwillgrief
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Z br±zu na rudy - w±tek zbiorczy

czy mogê zrobiæ dwie k±piele w ci±gu jednego dnia? Mam na prawdê zdrowe grube gêste w³osy po prostu muszê siê pozbyæ tej czerni z w³osów. Dodam tylko ¿e po kilku myciach w³osów z sod±, zwyk³ych myciach szamponem i masce z ¿elatyny z od¿ywk± z keratyn± w³osy s± w praktycznie nienaruszonym stanie a kolor lekko siê wymy³ (wymycie bardziej widoczne jest na koñcach w³osów, tak jakbym mia³a lekkie ombre).
nothingwillgrief jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-01, 08:53   #954
baajkowa
Raczkowanie
 
Avatar baajkowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piotrków Tryb / £ód¼
Wiadomo¶ci: 331
Dot.: Z br±zu na rudy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nothingwillgrief Poka¿ wiadomo¶æ
czy mogê zrobiæ dwie k±piele w ci±gu jednego dnia? Mam na prawdê zdrowe grube gêste w³osy po prostu muszê siê pozbyæ tej czerni z w³osów. Dodam tylko ¿e po kilku myciach w³osów z sod±, zwyk³ych myciach szamponem i masce z ¿elatyny z od¿ywk± z keratyn± w³osy s± w praktycznie nienaruszonym stanie a kolor lekko siê wymy³ (wymycie bardziej widoczne jest na koñcach w³osów, tak jakbym mia³a lekkie ombre).
je¶li po pierwszej k±pieli kolor nadal bêdzie zbyt ciemny to tak.
__________________

06.11.2011r.
baajkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-18, 16:05   #955
Angelika100994xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Z br±zu na rudy - w±tek zbiorczy

Witam , mam pytanie . Chcia³bym przefarbowac sie na rudo tzn ombre rude , ale pare miesiecy temu przefarbowa³am na troche ciemniejsze . NAturalnie jestem brunet± , i o to nadchodzi pytanie :P Czy musze rozjasniaczem je potraktowaæ czy farba z³apie mi :P ? szczerze to ja nie widze zebym mia³a jeszcze na g³owie jakis kolor ;p wszystko jest w jednym kolorze moim naturalnym
Angelika100994xd jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-18, 18:29   #956
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Z br±zu na rudy - w±tek zbiorczy

Je¶li farba zesz³a, inna chwyci. Je¶li jednak masz ciemny br±z swój naturalny a chcesz intensywny rudy, zrób k±piel lekk± rozjasniajaca.

Wys³ane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.