Straszny wątek cz. 2. - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-09, 20:12   #2311
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Przepraszam, ale...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 20:32   #2312
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82
Dot.: Straszny wątek cz. 2.



Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Napiszę wam, jak ostatnio się wygłupiłam, bo sytuacja się nieco w watek wpisuje.
Idę ja sobie do Netto po sól himalajską (bez której jak wiadomo życia nie ma), a tam, przy półce z izotonikami widzę sąsiada. No, adidasy, sportowa kurtka, okulary, czapka z daszkiem - sąsiad. Podchodzę niemalże w podskokach, mówię: "Dzieeeeeń dobry!" I widzę pełne niezrozumienia spojrzenie obcego faceta. Wtedy ja:
- Eeeeee, pomyliłam pana z sąsiadem.
I całkiem niepotrzebnie dodałam:
-Który nie żyje.

Facet pewnie pomyślał, że mam coś z deklem. Ale był tak podobny, a mnie fakt śmierci tego człowieka zwyczajnie umknął z pamięci, bo mimo sąsiedztwa, jakoś nadzwyczaj często go nie spotykałam.

Swoją drogą, po śmierci ojca widywałam przez okno mężczyznę, który z góry wyglądał jak on. Ta sama łysina, sposób poruszania. Nawet kurtkę miał podobną. Zawsze widziałam go z tyłu jak się oddala i zawsze za nim patrzyłam.
Dobre
__________________
CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE



A ja będę Twym Aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdą na twym niebie,
Będę zawsze obok ciebie...
Miłość? Coś takiego nie istnieje!!!
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-10, 21:13   #2313
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Hahaha to była petarda haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 10:56   #2314
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Wiecie co, jestem ciekawa, czy uważacie to za dziwne i czy coś takiego zauważacie... Na przykład wczoraj moja mama rozmawiała przez telefon z koleżanką i leciała Jaka to melodia i nagle prowadzący przedstawia osobę, która ma tak samo na nazwisko jak ta koleżanka. Albo dzisiaj rozmawiam z kimś na Facebooku i potem wylogowuje się i przełączam na takiego służbowego Facebooka a tam wyświetla mi się osoba o nazwie na Facebooku takiej samej jak ta osoba, z którą przed chwilą rozmawiałam. Uważacie takie rzeczy za dziwne?
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 13:00   #2315
82ba76aed757f69c4e37c65900372947b4f89ae5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 630
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

A imię i nazwisko koleżanki twojej mamy jest bardzo rzadko spotykane? Raczej nie uważam, że to dziwne - ot, wyjątkowy zbieg okoliczności. Co do Facebooka, to w ogóle mnie to nie dziwi, bo Facebook ze swoim "śledzeniem" bywa przerażający
82ba76aed757f69c4e37c65900372947b4f89ae5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 14:15   #2316
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

[1=82ba76aed757f69c4e37c65 900372947b4f89ae5;7894542 1]A imię i nazwisko koleżanki twojej mamy jest bardzo rzadko spotykane? [/QUOTE]

takie średnio spotykane
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 16:29   #2317
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
takie średnio spotykane


Zwykły przypadek


Wysłane z iPhone
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-20, 12:09   #2318
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Zwykły przypadek
Wysłane z iPhone
Ja ostatnio jestem wyczulona na takie przypadki, może dlatego, że się za dużo naoglądałam filmów o Matrixach, bo na przykład dzisiaj przyszedł do mnie urzędnik, który tak samo miał na nazwisko jak poprzedni lokatorzy tego mieszkania. Chętnie obejrzałabym film z takim motywem.
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 12:52   #2319
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Polecam https://www.reddit.com/r/Glitch_in_the_Matrix/ swego czasu czytałam pasjami.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 20:45   #2320
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Dziewczyny a co myślicie o tym czymś? Moim zdaniem to zwykły ktoś przebrany za to coś i tak dla checy nagrane amatorskie filmiki.
https://www.youtube.com/watch?v=S32JWfaWH64
__________________
CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE



A ja będę Twym Aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdą na twym niebie,
Będę zawsze obok ciebie...
Miłość? Coś takiego nie istnieje!!!
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-21, 13:47   #2321
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez monica82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myślicie o tym czymś? Moim zdaniem to zwykły ktoś przebrany za to coś i tak dla checy nagrane amatorskie filmiki.
https://www.youtube.com/watch?v=S32JWfaWH64
Wyswietlenia na youtubie musza sie zgadzac, wiec pojawiaja sie nawet nagrania ducha Michaela Jacksona w jego posiadlosci. Mnie tylko dziwi, ze ktos w to wierzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-21, 18:57   #2322
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Również bardzo sceptycznie podchodzę do takich nagrań. Dzisiaj wszystko można nagrać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 10:28   #2323
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez monica82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myślicie o tym czymś? Moim zdaniem to zwykły ktoś przebrany za to coś i tak dla checy nagrane amatorskie filmiki.
https://www.youtube.com/watch?v=S32JWfaWH64
Dla mnie to fake
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 11:27   #2324
cocolino23
Przyczajenie
 
Avatar cocolino23
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 29
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

U mnie znowu ostatnio zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Aż moi znajomi, osoby bardzo twardo stąpające po ziemi śmiali się, że mam w domu jakiegoś ducha. Zaczęło się od tego, że koleżanka idąc do toalety zobaczyła w moim pokoju kątem oka mojego kota. Zaczęła go wołać "kici kici, nie chowaj się!", po czym mój kolega zapytał kogo tam tak woła, przecież kot jest w salonie. Ja już☠wcześniej też widywałam takie coś, pisałam o tym we wcześniejszych postach. Ostatnio również znikają mi różne przedmioty- naprawdę różne, począwszy od zakrętek od napojów skończywszy na potrzebnych mi akcesoriach do pracy (niemałych rozmiarów). Potem znajduję te rzeczy w innych zupełnie miejscach, gdzie szukałam je wcześniej kilkanaście razy. Albo i wcale ich nie znajduję.. Rzeczy też zmieniają miejsce. Położę coś i przychodzę za 5 minut do pokoju, a tam coś☠przewrócone albo w innym miejscu kawał dalej. To nie kot, bo kot był wtedy ze mną w innym pomieszczeniu. Być może powiecie, że kłamię, ale nie tylko ja to zauważyłam i mi nie jest do śmiechu.
cocolino23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 18:59   #2325
Loisto
Rozeznanie
 
Avatar Loisto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 847
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

U mnie w rodzinie ostatnio zmarł mój chrzestny. Śmierć tragiczna, bo samobójstwo.
Mój tata obudził się w środku nocy ok 2 i w pewnym momencie przeszedł go lodowaty dreszcz, coś, czego nigdy wcześniej nie czuł. Mniej więcej o tej godzinie umarł wujek (brat taty).
Tata miał na telefonie taką tabelkę kontaktów formie zdjęć. Dwa dni po śmierci wujka jego zdjęcie nagle znikło z telefonu taty. Kontakt pozostał, zdjęcia nie ma. Tata mówi że niczego nie usuwał.
Jakoś tydzień po pogrzebie moja mama miała sen, w którym wujek siedział i płakał.
Wcześniej nie wierzyłam w takie rzeczy, ale teraz to już nie wiem...

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
__________________
Wanna see father raping her stepdaughter? Visit: https://www.pis.wtf/s/pr06 (Tor Browser only)
Loisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 20:14   #2326
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez cocolino23 Pokaż wiadomość
U mnie znowu ostatnio zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Aż moi znajomi, osoby bardzo twardo stąpające po ziemi śmiali się, że mam w domu jakiegoś ducha. Zaczęło się od tego, że koleżanka idąc do toalety zobaczyła w moim pokoju kątem oka mojego kota. Zaczęła go wołać "kici kici, nie chowaj się!", po czym mój kolega zapytał kogo tam tak woła, przecież kot jest w salonie. Ja już☠wcześniej też widywałam takie coś, pisałam o tym we wcześniejszych postach. Ostatnio również znikają mi różne przedmioty- naprawdę różne, począwszy od zakrętek od napojów skończywszy na potrzebnych mi akcesoriach do pracy (niemałych rozmiarów). Potem znajduję te rzeczy w innych zupełnie miejscach, gdzie szukałam je wcześniej kilkanaście razy. Albo i wcale ich nie znajduję.. Rzeczy też zmieniają miejsce. Położę coś i przychodzę za 5 minut do pokoju, a tam coś☠przewrócone albo w innym miejscu kawał dalej. To nie kot, bo kot był wtedy ze mną w innym pomieszczeniu. Być może powiecie, że kłamię, ale nie tylko ja to zauważyłam i mi nie jest do śmiechu.
Kiedyś słyszałam od starszych ludzi że zwierzęta, a najbardziej koty wyczuwają obecność duchów. Więc gdyby to było coś nadprzyrodzone to twój kot by raczej syczał na to lub coś.
__________________
CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE



A ja będę Twym Aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdą na twym niebie,
Będę zawsze obok ciebie...
Miłość? Coś takiego nie istnieje!!!
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 18:27   #2327
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Też o tym słyszałam
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 19:30   #2328
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Loisto Pokaż wiadomość
U mnie w rodzinie ostatnio zmarł mój chrzestny. Śmierć tragiczna, bo samobójstwo.
Mój tata obudził się w środku nocy ok 2 i w pewnym momencie przeszedł go lodowaty dreszcz, coś, czego nigdy wcześniej nie czuł. Mniej więcej o tej godzinie umarł wujek (brat taty).
Tata miał na telefonie taką tabelkę kontaktów formie zdjęć. Dwa dni po śmierci wujka jego zdjęcie nagle znikło z telefonu taty. Kontakt pozostał, zdjęcia nie ma. Tata mówi że niczego nie usuwał.
Jakoś tydzień po pogrzebie moja mama miała sen, w którym wujek siedział i płakał.
Wcześniej nie wierzyłam w takie rzeczy, ale teraz to już nie wiem...

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
Aż ciary przechodzą
W takich sytuacjach nawet ja, sceptyk odmawiam modlitwę za zmarłą osobę i czuję się po tym lepiej, szczególnie dy śni mi się zmarły i jest on smutny w śnie lub wręcz brzydki
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 21:04   #2329
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Czy można przeczuwać czyjąś śmierć? Jak myślicie?
W ciągu ostatnich kilku miesięcy śniła mi się moja babcia z którą utrzymywałam rzadki kontakt. I w tych snach było że u niej nocowałam lub miałam pomieszkać i że miałam zdecydować czy po śmierci babci wezmę to mieszkanie w spadku. W ubiegły czwartek babcia zmarła, w poniedziałek był pogrzeb i tak sobie myślę czy te sny były jakimś przeczuciem. Inna sytuacja z tym związana to taka że dostaliśmy zaproszenie na 18nastkę bratanicy na kwiecień. I ja szukałam wymówki by na tej imprezie nie tańczyć, pomyślałam sobie że będę udawała zwichniętą nogę lub coś. Ale w pewnym momencie naszła mnie myśl "przecież babcia umrze to będę w żałobie i nie będę tańczyć", i od razu odgoniłam tą myśl i przypomniało mi się to dzień przed pogrzebem.
__________________
CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE



A ja będę Twym Aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdą na twym niebie,
Będę zawsze obok ciebie...
Miłość? Coś takiego nie istnieje!!!
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-21, 21:06   #2330
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Miałam dzisiaj taki poranek, że aż boję się zasnąć ponownie. Śniło mi się, że nie mogę się obudzić. Co się niby obudziłam, po chwili stwierdzałam, że jednak dalej śnię. I tak kilka razy. Nawet już we śnie upadałam, uderzałam głową żeby się prawdziwie obudzić. Aż w końcu się udało. Gdy już po kilku razach wybudzania faktycznie wróciłam do rzeczywistości mój kot wskoczył mi na klatkę piersiową mrucząc zaczął ugniatać łapkami okolice serca. Kot rok czasu i pierwszy raz tak zrobił.
To było straszne, myślisz, że się obudziłaś, a po chwili stwierdzasz, że to kolejny sen
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 21:58   #2331
oxoxoxoxox
Rozeznanie
 
Avatar oxoxoxoxox
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 710
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez patbar Pokaż wiadomość
Miałam dzisiaj taki poranek, że aż boję się zasnąć ponownie. Śniło mi się, że nie mogę się obudzić. Co się niby obudziłam, po chwili stwierdzałam, że jednak dalej śnię. I tak kilka razy. Nawet już we śnie upadałam, uderzałam głową żeby się prawdziwie obudzić. Aż w końcu się udało. Gdy już po kilku razach wybudzania faktycznie wróciłam do rzeczywistości mój kot wskoczył mi na klatkę piersiową mrucząc zaczął ugniatać łapkami okolice serca. Kot rok czasu i pierwszy raz tak zrobił.
To było straszne, myślisz, że się obudziłaś, a po chwili stwierdzasz, że to kolejny sen
Paraliż senny też tego doświadczyłam, straszne uczucie, niby próbujesz wstać, a tak naprawdę śpisz i nie możesz się ruszyć i krzyknąć, a masz tak jakby pełną świadomość wszystkiego dookoła... Co najciekawsze pojawiło się to u mnie kilka razy pod rząd w ciągu miesiąca, a później jakby nigdy nic zniknęło i do tej pory (8 lat) mi się to już nie przytrafia...
__________________
Niektórzy ludzie uważają, że mogą wejść i wyjść z naszego życia.
Pewnego dnia będą zaskoczeni zamkniętymi drzwiami.
oxoxoxoxox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 22:03   #2332
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez oxoxoxoxox Pokaż wiadomość
Paraliż senny też tego doświadczyłam, straszne uczucie, niby próbujesz wstać, a tak naprawdę śpisz i nie możesz się ruszyć i krzyknąć, a masz tak jakby pełną świadomość wszystkiego dookoła... Co najciekawsze pojawiło się to u mnie kilka razy pod rząd w ciągu miesiąca, a później jakby nigdy nic zniknęło i do tej pory (8 lat) mi się to już nie przytrafia...
Tez mialam nie raz podobnie



Nightmare666 Twoj nick idealnie pasuje do tego watku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Czas edycji: 2018-03-21 o 22:18
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 08:07   #2333
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8236053 1]Tez mialam nie raz podobnie



Nightmare666 Twoj nick idealnie pasuje do tego watku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Łooo matko, stary jest jak świat

Cytat:
Napisane przez monica82 Pokaż wiadomość
Czy można przeczuwać czyjąś śmierć? Jak myślicie?
W ciągu ostatnich kilku miesięcy śniła mi się moja babcia z którą utrzymywałam rzadki kontakt. I w tych snach było że u niej nocowałam lub miałam pomieszkać i że miałam zdecydować czy po śmierci babci wezmę to mieszkanie w spadku. W ubiegły czwartek babcia zmarła, w poniedziałek był pogrzeb i tak sobie myślę czy te sny były jakimś przeczuciem. Inna sytuacja z tym związana to taka że dostaliśmy zaproszenie na 18nastkę bratanicy na kwiecień. I ja szukałam wymówki by na tej imprezie nie tańczyć, pomyślałam sobie że będę udawała zwichniętą nogę lub coś. Ale w pewnym momencie naszła mnie myśl "przecież babcia umrze to będę w żałobie i nie będę tańczyć", i od razu odgoniłam tą myśl i przypomniało mi się to dzień przed pogrzebem.
Wydaje mi się, że można. W moim przypadku wypadające zęby w śnie trzykrotnie oznaczały czyjąś śmierć, dla mnie wstrząsające to było, ale nie powtórzyło się od prawie 7 lat
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 13:09   #2334
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Nie wiem, czy inne osoby przeczuwają śmierć swoich bliskich, ale kilkakrotnie zaobserwowałam takie sytuacje, gdzie sami "poszkodowani" przeczuwali swoją własną śmierć.
Chociaż... moja babcia przeczuła śmierć swojego brata. Nagle jej się zachciało w trybie natychmiastowym jechać do brata (to był spory kawałek), mówiła o tym kilka dni i w końcu jak moja mama chciala ten wyjazd w końcu zaplanować to było za późno, bo ten człowiek zmarl
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 13:36   #2335
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Może to się Wam wydać śmieszne, ale u mnie w pracy (dps) zawsze nad osobą, która w ciągu kilku dni umierała latała natrętna mucha. zawsze, i tylko nad tą osobą. Nawet się zaczęliśmy śmiać, że może śmierć jest muchą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 13:44   #2336
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez SzczyptaRadosci Pokaż wiadomość
Może to się Wam wydać śmieszne, ale u mnie w pracy (dps) zawsze nad osobą, która w ciągu kilku dni umierała latała natrętna mucha. zawsze, i tylko nad tą osobą. Nawet się zaczęliśmy śmiać, że może śmierć jest muchą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masakra..a ile osob zmarlo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 13:49   #2337
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Z tych co ja widziałam (przeczułam) to ok 5.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 13:51   #2338
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 15:48   #2339
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Mam taką myśl, że może chodzi o zapach, który wydzielają ludzie bliscy śmierci. Może niewyczuwalny dla nas w powietrzu, ale niewątpliwie wyczuwalny przez muchy.
Z własnego doświadczenia - na przestrzeni ostatnich lat pożegnałam 3 osoby z rodziny. Bliskie osoby - takie, przy których siedzi się, trzymając za rękę.
Osobę nr 1 odwiedziłam w niedzielę, zmarła w nocy. Bynajmniej nie wyglądała na osobę bliską śmierci. Poprosiła mnie o posmarowanie dłoni kremem, bo miała niedowład kończyn. Tak zrobiłam, a w drodze do domu nie wiem czemu, powąchałam własne dłonie. Po prostu śmierdziały. Pomyślałam, że to ten krem. Być może był zepsuty.
Przy osobie nr 2 po prostu siedziałam trzymając za rękę, tu wiedziałam, że koniec rychły. I znowu coś mnie skłoniło do powąchania dłoni, i znowu ten smród. To dało mi do myślenia.
Przy osobie nr 3, tylko czekałam, aż się pojawi. Póki wszystko było w jaki takim porządku, ciało nie wydzielało żadnego zapachu, ale gdy ten sam odór znowu się pojawił, już wiedziałam.
Można by zwalić na leki, ale każda z tych osób zmarła z innej przyczyny.To, co przenosiło się na moje dłonie, najbliższe było zwielokrotnionemu do potęgi odorowi zapuszczonych stóp.

Szukałam jakiegoś wyjaśnienia, ale jedyne, co mi przyszło do głowy, to "odór śmierci", ale wyjaśnienia dotyczą zmian zachodzących po śmierci właśnie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 15:51   #2340
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Mam taką myśl, że może chodzi o zapach, który wydzielają ludzie bliscy śmierci. Może niewyczuwalny dla nas w powietrzu, ale niewątpliwie wyczuwalny przez muchy.
Z własnego doświadczenia - na przestrzeni ostatnich lat pożegnałam 3 osoby z rodziny. Bliskie osoby - takie, przy których siedzi się, trzymając za rękę.
Osobę nr 1 odwiedziłam w niedzielę, zmarła w nocy. Bynajmniej nie wyglądała na osobę bliską śmierci. Poprosiła mnie o posmarowanie dłoni kremem, bo miała niedowład kończyn. Tak zrobiłam, a w drodze do domu nie wiem czemu, powąchałam własne dłonie. Po prostu śmierdziały. Pomyślałam, że to ten krem. Być może był zepsuty.
Przy osobie nr 2 po prostu siedziałam trzymając za rękę, tu wiedziałam, że koniec rychły. I znowu coś mnie skłoniło do powąchania dłoni, i znowu ten smród. To dało mi do myślenia.
Przy osobie nr 3, tylko czekałam, aż się pojawi. Póki wszystko było w jaki takim porządku, ciało nie wydzielało żadnego zapachu, ale gdy ten sam odór znowu się pojawił, już wiedziałam.
Można by zwalić na leki, ale każda z tych osób zmarła z innej przyczyny.To, co przenosiło się na moje dłonie, najbliższe było zwielokrotnionemu do potęgi odorowi zapuszczonych stóp.

Szukałam jakiegoś wyjaśnienia, ale jedyne, co mi przyszło do głowy, to "odór śmierci", ale wyjaśnienia dotyczą zmian zachodzących po śmierci właśnie.
Też mi to przeszło przez myśl

Brrr
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-17 17:19:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.