Grudniowe Mamusie cz. V - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-24, 13:46   #31
Sweet Olcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 495
GG do Sweet Olcia
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Naamah ja mam 3 paczki i chcialam w jednym pojemniczku zmieszac wszydtko razem, wymerdac i po lyzcr sypac do szklanki bo gotowej mieszanki raczej nie znajdziesz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kocham j Łobuzie

27.09.2014 Najszczęśliwsza żonka na świecie
Lili już jest z nami 19.12.2014
Sweet Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 13:49   #32
NaamaH6669
Rozeznanie
 
Avatar NaamaH6669
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 975
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Sweet Olcia Pokaż wiadomość
Naamah ja mam 3 paczki i chcialam w jednym pojemniczku zmieszac wszydtko razem, wymerdac i po lyzcr sypac do szklanki bo gotowej mieszanki raczej nie znajdziesz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To zrobię chyba podobnie w takim razie
__________________
Razem od 5.04.2004
Żona od 16.02.2013

SYNEK STAŚ 25.12.2014 SN 3660 g 57 cm <3
NaamaH6669 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 13:51   #33
maczuma
Rozeznanie
 
Avatar maczuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 944
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Ja odkryłam pierwsze rozstępy, na biodrze, na brzuchu i dwa takie małe na cycu - wszystko po lewej stronie. A wagą się nie przejmuję - coś spadnie wraz z porodem, mam zamiar karmić piersią, co jak wiadomo tez sprzyja utracie wagi, bo przecież też w miarę ciężkiego jedzenia się unika. No i dojdą spacery, więc na lato wszystkie będziemy szczupłe i seksi
__________________
Jan 20.12.14
maczuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 13:53   #34
Sweet Olcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 495
GG do Sweet Olcia
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Maczuma tez zyje ta mysla ja mam poki co 10 kg na plusie ale przed mialam nadwage wiec jest co zrzucac po porodzie :0

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kocham j Łobuzie

27.09.2014 Najszczęśliwsza żonka na świecie
Lili już jest z nami 19.12.2014
Sweet Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 13:55   #35
grey cat
Raczkowanie
 
Avatar grey cat
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 196
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez 19marta90 Pokaż wiadomość
Myślałam, że 20 kg ale okazało się że jednak 15 z tym że przed ciążą szczupła nie byłam :-(
Ja 30.10 też byłam 15 kg na plusie. Ciekawe ile wyjdzie w czwartek - też się ważę tylko u ginki
grey cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 13:56   #36
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Justyssia - współczuję Poradzą sobie, to tylko kilka dni, naszykowałaś im wszystko, zawsze przez tel możecie porozmawiać, że mama jest jednak blisko i już nie długo się zobaczycie
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 13:56   #37
19marta90
Raczkowanie
 
Avatar 19marta90
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 176
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Mi większość wagi poszła w brzuch więc tam mam straszne rozstępy mimo nawilżania skóry w dodatku bardzooo swędzące :-(
__________________

19marta90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-24, 13:56   #38
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Wrzucilam zdjęcie
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 13:59   #39
grey cat
Raczkowanie
 
Avatar grey cat
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 196
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Ja mam tylko na cyckach rozstępy, pewnie będzie ich więcej..
grey cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 14:00   #40
Sweet Olcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 495
GG do Sweet Olcia
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

A ja z kolei mam tylko na biodrach po boku ale takie male cieniutkie wirc jest szansa ze jak sie opala latem to nie bedzie ich widać

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kocham j Łobuzie

27.09.2014 Najszczęśliwsza żonka na świecie
Lili już jest z nami 19.12.2014
Sweet Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 14:00   #41
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Ja startowałam z 56 a mam już 73kg, ale mam motywacje aby do lipca wrócić do dawnej wagi bo wesele mi się szykuje, a chciała bym się wbić w moje ciuchy sprzed ciąży. A karmienie i spacerki dużo dają, będziemy dłużej chodzić dla siebie i dla dzieci
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-24, 14:05   #42
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Ja mam cały tyłek :-(

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Ja wzrostu mam 171 cm i ważyłam max w swoim życiu 58 kg teraz 78 kg :-(
Liczę na sn bo łatwiej się pozbyć brzucha. Wiadomo ze Julek najważniejszy a kg jakoś zrzuce
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 14:05   #43
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Też mam na cyckach, ale mój stwierdził że on nic nie widzi i żebym się tym nie przejmowała, więc mam zamiar tak robić. Mi też poszło w brzuch, ale ostatnio usłyszałam komentarz tż " tyłeczek Ci urósł"
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 14:05   #44
antosia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 523
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Witam sie równiez w nowej częsći

Gratuluję dziewczynom, które już mają maleństwa przy sobie
I trzymam kciuki za tych co już sa w drodze
Jak tak pójdzie to ja chyba ostatnia będę rodzić Bo coś nic sie nie zapowiada A w ogóle moje dziecko z nadaktywnego od 3 dni zrobił sie tak cichy ze schizuję Już kilka razy gdybalam czy nie jechac na IP, ale zawsze wtedy kopnie i potem znowu nic No nic, czekam na środową wizytę

Promolcja, ja już cała linię tego Hippa dla mam wypróbowałam Nie wiem jak w Pl, ale w De balsam jest nadroższy,a jest najbardzije beee, nie tylko pod względem skladu. Nie chcę też sie wmasrować, a jak sie uda wreszcie to po 5 min czuję jakbym niczym sie nie smarowała Narbardzije ze wsyztskiego przypadło mi masło go gustu Chyba zakupię kolejne opakowanie jak tylko wykończę masło Shea

Sasia, a co do masła Shea, nie macie może u siebie dostępnych kosmetyków firmy Cattier? Oni tez mają to masło w swojej ofercie, chociaż rafinowane, ale to chyba nawet lepiej, bo zapach nierafinowanego może malucha drażnić

Trusia, z tą wagą przybij piątkę Dobrze ze chcociaz należę do tych wyższych to chyba az tak bardzo tego nie widać

Ja na razie pije liscie maliny i melisy, bo poziomki u siebie znaleźc niegdzie nie mogłam

Ja już doczekac sie malucha nie mogę, ale z drugiej strony nie czuję sie jakoś ze to niedługo Nie moge sie zdecydowac w czym będę rodzić Nakupowalam sobie koszulek, ale dalej nic mi sie nie podoba Gdybam jeszcze żeby pójśc w środe do fryzjera zeby troche włosy mi podciął by jakoś wygładały i pazurki jeszcze zrobić Szukuję sie jak na jakąs impreze a nie porodówkę
antosia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 14:05   #45
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Dostalam cudne zdjecie Kubusia od Madziqqq,ale nie chce mi sie zaladowac ... Kurcze a szkoda bo jest cudny !! jest juz zmama na sali i w tym tygodniu pojda juz do domu
super, że już do domu ich wkrótce wypuszczą

Cytat:
Napisane przez Justyssia87 Pokaż wiadomość
Ja pilam tylko suszone liscie malin,tak wyczytalam i tak pilam a przytylam 16kg czyli z 50kg na 66.5kg ja strasznie tesknie za synkiem i ciagle mysle czy sobie poradza,przygotoealam im jedzenie, ubrania na caly tydzien poprasowane ale ciagle o nich mysle i najbardziej synka mi brakuje nie wiem jak zniose rozlake z nim tyle dni
i za jutro

Cytat:
Napisane przez Chemisette Pokaż wiadomość
Ja startowałam z 56 a mam już 73kg, ale mam motywacje aby do lipca wrócić do dawnej wagi bo wesele mi się szykuje, a chciała bym się wbić w moje ciuchy sprzed ciąży. A karmienie i spacerki dużo dają, będziemy dłużej chodzić dla siebie i dla dzieci
aż wstyd się przyznać z jakiej wagi startowałam wychodzi na to, że przytyłam jakieś 12kg ale przed ciążą było już sporo za dużo

Nic się nie martwcie mamuśki, na pewno szybko pozrzucacie kilogramy

a rozstępy... mam i na brzuchu i na tyłku na cyckach kilka też, na szczęście mało widoczne...
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 14:07   #46
maczuma
Rozeznanie
 
Avatar maczuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 944
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Trusia, akurat po Tobie to w ogóle tylu kilogramów nie widać
A rozstępy? Ja połowę ciąży śmierdziałam tym masłem shea 100% a i tak się pojawiły, i to dosłownie przedwczoraj je odkryłam...
__________________
Jan 20.12.14
maczuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 14:09   #47
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Coś Minka się nie odzywa :-(

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Antosia ja jutro fryzjer a pod koniec tyg kosmetyczka :-D

Maczuma choć tyle ze nie widać
Ja sie smarowalam babydream i gdzie miały wyjść to wyszły
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 14:12   #48
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Ale Dziwojki lecicie z tymi postami.
Ja mam kiepski dzień dziś. Spojenie zaczęło mnie tak boleć, że strach się ruszyć. Ogółem to nie wiem czy Mała mi się nie przekrecila bo czkawke czułam w innym miejscu niż zawsze i trochę się zmartwiłam :-(
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 14:12   #49
antosia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 523
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez grey cat Pokaż wiadomość
Ja mam tylko na cyckach rozstępy, pewnie będzie ich więcej..
U mnie też tylko na piersiach- choc na razie nie jestem w stanie obejrzeć sie z każdej strony cała, więc może czegoś jeszcz enie widzę
Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość

Ja wzrostu mam 171 cm i ważyłam max w swoim życiu 58 kg teraz 78 kg :-(
Liczę na sn bo łatwiej się pozbyć brzucha. Wiadomo ze Julek najważniejszy a kg jakoś zrzuce
OOo, to z takiej samej wagi startowaliśmy i taka tez mam I wzrost podobny ( ja mam 173)
Cytat:
Napisane przez maczuma Pokaż wiadomość
Trusia, akurat po Tobie to w ogóle tylu kilogramów nie widać
A rozstępy? Ja połowę ciąży śmierdziałam tym masłem shea 100% a i tak się pojawiły, i to dosłownie przedwczoraj je odkryłam...
Ja cała ciąże sie smarowałam tym masłem (1,5kg zuzyłam) i dodatkowo jeszcze mnostwem innych rzeczy i co?- i tak pojawiły sie
antosia5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-24, 14:15   #50
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Ja rozstepy mam na tylku istny tygrysem startowalam z 54kg teraz mam 69 kg przy moim 170 chyba nie będzie zle zrzucić bym chciała tak do 58 kg

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Trusia Ty masz numer do Minki ??
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 14:16   #51
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Macie tu o herbatce z liści malin, melisy i sposoby przyspieszenia porodu, Pewnie już czytałyście ale i tak wrzucę:
http://parenting.pl/portal/herbata-z-lisci-malin
http://parenting.pl/portal/melisa-w-ciazy
http://parenting.pl/portal/sposoby-n...eszenie-porodu
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 14:24   #52
NaamaH6669
Rozeznanie
 
Avatar NaamaH6669
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 975
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Co do rozstępów to ja mam 3-4 przy pępku, bo mam dwa kolczyki czyli 4 dziurki. I wokół tych na górze strasznie mi się rozciągnęła skóra i wygląda jakby miała pęknąć Bardzo się boję jak to będzie wyglądać po porodzie
__________________
Razem od 5.04.2004
Żona od 16.02.2013

SYNEK STAŚ 25.12.2014 SN 3660 g 57 cm <3
NaamaH6669 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 14:26   #53
87agata
Raczkowanie
 
Avatar 87agata
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Uk Buckinghamshire
Wiadomości: 202
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

a widzicie dziewuszki jakies 2 miesiace temu pisalam ze najczesciej rozstepy wychodza na samej koncowce i niezaleznie od tego czym i jak czesto sie smarujecie i tutaj nie chodzi o brak nawilzenia tylko o niedobory kortyzolu w organizmie jak sie maja pojawic to i tak sie pojawia a hasla w reklamach typu krem przeciw rozstepom to tylko taki chwyt marketingowy moim zdaniem , a powiem Wam tyle ze warto lepiej zainwestowac w dobry preparat na rozstepybo potrafi zdzialac cuda.
a mam pytanie z innej beczki za 100 punktow czy jezeli ja mam na swoim ogrodzie krzaki malin na ktorym sa jeszcze listki to moge je zerwac ususzyc i sobie sama z nich zrobic herbatke???? a truskawki i poziomki tez posiadam na ogrodzie i tez maja jeszcze listki
jutro tez ide do fryzjera przybij piatke Trusia
__________________
i zeby bylo coraz lepiej
87agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 14:27   #54
antosia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 523
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

A jeszcze nie pamiętam z kim rozmawiałam o tych nasiadówkach z kwiatów polnych Ale tu znalazłam krótką informację i jak wykonać: http://www.netmama.pl/magazyn/porod/...-dno-miednicy/
antosia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 14:28   #55
iwona_1987
Zadomowienie
 
Avatar iwona_1987
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 095
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ogółem to nie wiem czy Mała mi się nie przekrecila bo czkawke czułam w innym miejscu niż zawsze i trochę się zmartwiłam :-(
Ja zawsze Małą czułam po lewej stronie i tam też czułam jak miała czkawkę, w sobotę się przekręciła na prawą stronę i też się zestresowałam, że może tyłkiem na dół się obkręciła, ale chyba jej niewygodnie było bo w niedzielę znowu czkawka była po lewej stronie
spokojnie Twoja Gabrysia chyba też nie zrobi mamusi żadnego psikusa na koniec
__________________
23.03.2003r.
13.08.2011r.
ZOSIA ur. 7.01.2015r.
HANIA ur. 1.10.2016r.
iwona_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 14:31   #56
antosia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 523
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez 87agata Pokaż wiadomość
a widzicie dziewuszki jakies 2 miesiace temu pisalam ze najczesciej rozstepy wychodza na samej koncowce i niezaleznie od tego czym i jak czesto sie smarujecie i tutaj nie chodzi o brak nawilzenia tylko o niedobory kortyzolu w organizmie jak sie maja pojawic to i tak sie pojawia a hasla w reklamach typu krem przeciw rozstepom to tylko taki chwyt marketingowy moim zdaniem , a powiem Wam tyle ze warto lepiej zainwestowac w dobry preparat na rozstepybo potrafi zdzialac cuda.
a mam pytanie z innej beczki za 100 punktow czy jezeli ja mam na swoim ogrodzie krzaki malin na ktorym sa jeszcze listki to moge je zerwac ususzyc i sobie sama z nich zrobic herbatke???? a truskawki i poziomki tez posiadam na ogrodzie i tez maja jeszcze listki
jutro tez ide do fryzjera przybij piatke Trusia
U mnie akurat zaczęły sie pojawiać pod koniec 1 trzymestru i w 2 najwiecej sie pojawiło, ostatnio na szczęscie nic nowego (chyba ze, jak wspomniałam, nie widzę czegoś)
Tez jestem ciekawa czy można z ogródka
Pamietam ze mama w dzieciństwie robiła mi takie herbatki z liści malin z ogródka
antosia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 14:32   #57
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez iwona_1987 Pokaż wiadomość
Ja zawsze Małą czułam po lewej stronie i tam też czułam jak miała czkawkę, w sobotę się przekręciła na prawą stronę i też się zestresowałam, że może tyłkiem na dół się obkręciła, ale chyba jej niewygodnie było bo w niedzielę znowu czkawka była po lewej stronie
spokojnie Twoja Gabrysia chyba też nie zrobi mamusi żadnego psikusa na koniec
Właśnie wcześniej czułam tak jak Ty po lewej stronie, u dołu a dziś poczułam Ją u góry. Niech mnie dziecko nie stresuje ewentualnym cc.
Ja nowych rozstępów nie zaobserwowałam. Mam niewiele na udach ale to po hormonach mi się pojawiły.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 14:36   #58
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Sweet Olcia Pokaż wiadomość
Marta nie smutaj po porodzie wszystkie zaczynamy akcje zrzucania i bedzie bajka mamuski juz doswiadczone slyszalam ze jak sie karmi piersia to najladniej kg spadaja, prawda to?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To prawda jak się karmi piersią to i macica się obkurcza szybciej i kg lecą później dojdzie pilnowanie raczkującego lub początkujacego w chodzeniu malucha i będziemy w ciągłym ruchu

Na innym wątku mamusiowym dziewczyny na przyśpieszenie porodu piły tylko napar z liści malin.

Justysia nie martw się. Synek da radę sobie moja 2,5 latka najbardziej za mną a przeżyła tych kilka dni

Dziewczyny Minka może się nie odzywa, bo nie zawsze ma się możliwość noszenia tel. Wy jak do mnie pisałyście to tel miałam w torbie a leżałam pod ktg i słyszałam tylko jak mi tel piszczy
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 14:39   #59
sasia25
Rozeznanie
 
Avatar sasia25
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 903
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Mamuski, Wy zamiast pic te herbatki, zaciągnijcie mężólków do łóżka!

Ja nie mam jeszcze rozstępów (tfu tfu) poza tymi na tyłku, ale już pisałam, że mam je od dawna. są cieniutkie i blade.
Codziennie smaruje się bio oil (mam go dopiero od chyba 2 tyg), wczesniej mamamil i palmers.

Olcia rozstępy się chyba nie opalają wtedy właśnie widać te moje na tyłku, bo jak mam bladą du.ę, to są niewidoczne

Agata obniżka pół ceny to super okazja oby Ci nie wykupili

Namah masz dziurki na dole i na gorze w pepku? zawsze sie temu dziwiłam ja mam jeden kolczyk i tez mi te dziurki się tak naciągneły, że są w ogole nie tam gdzie powinny byc i boje się jak to będzie wyglądało po porodzie

Antosia a wiesz co, nawet nie wiem czy jest u nas taka firma, sprawdzę w necie. dzięki
sasia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 14:40   #60
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Basjenia Pokaż wiadomość
byłam w zielarskim i Pani powiedziała że ona by poziomki z maliną nie łączyła....bo to zupełnie inne bajki. i że jak naskurczowo to liście maliny tylko tylko...
Mnie tez tak powiedzieli .

Cytat:
Napisane przez Sweet Olcia Pokaż wiadomość
Maczuma tez zyje ta mysla ja mam poki co 10 kg na plusie ale przed mialam nadwage wiec jest co zrzucac po porodzie :0

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
malo przytylam w ciazy ale przed ciaza mialam za duzo wiec do zrzucenia bedzie ok 20 kg. Jak tylko lekarz pozwoli zapisze sie z powrotem na zumbe

Cytat:
Napisane przez antosia5 Pokaż wiadomość
A jeszcze nie pamiętam z kim rozmawiałam o tych nasiadówkach z kwiatów polnych Ale tu znalazłam krótką informację i jak wykonać: http://www.netmama.pl/magazyn/porod/...-dno-miednicy/
Ze mna. Babka w zielarskim miala tylko kwiaty dziurawca kwiatow siana nie miala dlatego mam pytanko moja babcia mieszka na wsi i ma siano bo nadal hoduje zywy inwentarz moge go uzyc do tych nasiadowek?


Co do rozstepow to tfu tfu na razie ich nie mam i oby tak zostalo. Stosuje z nivea balsam pod prysznic uwielbiam go
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-12 21:57:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.