Guerlain - kolorówka, część V - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-13, 14:51   #511
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Uuuu...! Mnie nic nie powaliło z letniej kolekcji...

Mnie męczy ta Terra Azzurra. Na Teptalia wygląda marchewkowo i takiego efektu stanowczo dla siebie. Ale szukałam innych TA zdjęć i niektóre - KarlaSugar (ale nie swatche) dają pewną nadzieję.
Ale nie kupię w ciemno na 100%. Karta zamrożona jak w Wyznaniach Zakupocholiczki specjalnie żeby nie kliknąć kiedy TA pojawi się na Ebay.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 15:50   #512
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez baxterina Pokaż wiadomość
Mnie męczy ta Terra Azzurra. Na Teptalia wygląda marchewkowo i takiego efektu stanowczo dla siebie. Ale szukałam innych TA zdjęć i niektóre - KarlaSugar (ale nie swatche) dają pewną nadzieję.
Ale nie kupię w ciemno na 100%. Karta zamrożona jak w Wyznaniach Zakupocholiczki specjalnie żeby nie kliknąć kiedy TA pojawi się na Ebay.
Dokładnie, ta marchewka też mnie przeraża....
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 17:27   #513
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Dokładnie, ta marchewka też mnie przeraża....
Ja to sobie tłumaczę tak, że może bloggerka nałożyła głownie albo nawet i tylko ten marchewkowy róż.
Jesli nałożyć brązer i powiedzmy róż różowy (mamy tam koral czyli ukrytą karotkę, jasny róż i taki różowy róż) efekt mógłby być inny
Ale to stanowczo kosmetyk z serii uwierzę jak zobaczę.
Zdarza mi się popełnić ebayowe wcześniejsze kupno, zwłaszcza ostatnio kiedy pokochałam wszystko co oznacza subtelny brązujący efekt, ale tutaj tak być nie może.
Inwazja karotek jest niepożądana. Swoją drogą z pełną świadomością, że promo jest głównie wypadkową fotoszopu i światła, Natalia dała nadzieję na taki delikatny brązujacy look, a tu nic się nie sprawdza.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 22:20   #514
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Czy ktoś byłby w stanie doradzić jakiś łatwiej dostępny a i może nawet atrakcyjniejszy cenowo odpowiednik rozświetlacza Cruel Gardenia?
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 13:22   #515
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Czy ktoś byłby w stanie doradzić jakiś łatwiej dostępny a i może nawet atrakcyjniejszy cenowo odpowiednik rozświetlacza Cruel Gardenia?
Jeśli łatwiej dostępny oznacza do kupienia w UK wysyłkowo, bez szukania i polowania, z przesyłką free to np ten:
http://www.feelunique.com/p/Jemma-Ki...ance-Creme-10g
czyli Jemma Kidd Dewy Glow All Over Radiance Creme. Odcień Rose Gold to lepsza wersja Gardenii IMHO, tzn. daje podobny, złotoróżowawy błysk, ale bez drobinek, które Gardenia chyba ma? Uwielbiam ten rozświetlacz, daje supernaturalny efekt, niechoinkowy całkiem. I cena przyjemna - tańszy ponaddwukrotnie.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 13:30   #516
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Jeśli łatwiej dostępny oznacza do kupienia w UK wysyłkowo, bez szukania i polowania, z przesyłką free to np ten:
http://www.feelunique.com/p/Jemma-Ki...ance-Creme-10g
czyli Jemma Kidd Dewy Glow All Over Radiance Creme. Odcień Rose Gold to lepsza wersja Gardenii IMHO, tzn. daje podobny, złotoróżowawy błysk, ale bez drobinek, które Gardenia chyba ma? Uwielbiam ten rozświetlacz, daje supernaturalny efekt, niechoinkowy całkiem. I cena przyjemna - tańszy ponaddwukrotnie.
Najada - masz może porównanie do Rouge Bunny Rouge? Mówię o Sea cośtamcoś tam (nie pamiętam, który jest różowawy)
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 13:37   #517
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Najada - masz może porównanie do Rouge Bunny Rouge? Mówię o Sea cośtamcoś tam (nie pamiętam, który jest różowawy)
Niestety, nie - to będzie Sea of Nectar tak? Złotoróżowy. Muszę obadać w Dougim, jakoś nigdy nie interesowałam się produktami RBR. Ale te wszystkie Sea są płynne, w typie bazy pod podkład z kolorem i rozświetleniem raczej. A Gardenia, wszelkie Gelee od EL, no i Jemma Kid to rozświetlacze kremowopudrowe, takie hybrydy, do stosowania miejscowo zdecydowanie. Więc nie wydaje mi się, aby dało się to porównać, no chyba że sam kolor.
Z takich płynnych bazorozświetlaczy to marzy mi się Becca Skin Illuminator w odcieniu Pearl, ale namierzyć nigdzie nie mogę, co dopiero mówić o przetestowaniu...
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 13:45   #518
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Niestety, nie - to będzie Sea of Nectar tak? Złotoróżowy. Muszę obadać w Dougim, jakoś nigdy nie interesowałam się produktami RBR. Ale te wszystkie Sea są płynne, w typie bazy pod podkład z kolorem i rozświetleniem raczej. A Gardenia, wszelkie Gelee od EL, no i Jemma Kid to rozświetlacze kremowopudrowe, takie hybrydy, do stosowania miejscowo zdecydowanie. Więc nie wydaje mi się, aby dało się to porównać, no chyba że sam kolor.
Z takich płynnych bazorozświetlaczy to marzy mi się Becca Skin Illuminator w odcieniu Pearl, ale namierzyć nigdzie nie mogę, co dopiero mówić o przetestowaniu...

Szkoda, że nie masz porównania Mój podkład nr 1 to właśnie od Jemma Kidd, bardzo lubię tę firmę
Ja mam RBR i - aż poszłam sprawdzić - jest to Sea of Tranquillity Gardenię miałam i się pozbyłam, bo właśnie RBR wydawał mi się bardzo podobny i po kilku godzinach jednak to on wygrywał - po prostu wyglądał dużo ładniej niż Guerlain.
Nie wiem czy inwestować w Jemma Kidd, czy nie zdubluję kolorów...
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 13:52   #519
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Jeśli łatwiej dostępny oznacza do kupienia w UK wysyłkowo, bez szukania i polowania, z przesyłką free to np ten:
http://www.feelunique.com/p/Jemma-Ki...ance-Creme-10g
czyli Jemma Kidd Dewy Glow All Over Radiance Creme. Odcień Rose Gold to lepsza wersja Gardenii IMHO, tzn. daje podobny, złotoróżowawy błysk, ale bez drobinek, które Gardenia chyba ma? Uwielbiam ten rozświetlacz, daje supernaturalny efekt, niechoinkowy całkiem. I cena przyjemna - tańszy ponaddwukrotnie.
Moim zdaniem puderek JK sie nie nada. On chyba bardziej zloty jest a nie rozowy.
http://sleepandwater.blogspot.com/20...h-of-gold.html
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 14:03   #520
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;33578310]Moim zdaniem puderek JK sie nie nada. On chyba bardziej zloty jest a nie rozowy.
http://sleepandwater.blogspot.com/20...h-of-gold.html[/QUOTE]
James, to zdecydowanie złotoróżowy kolor, nie samo złoto to Rose Gold, przynajmniej na mnie - mogę nawet spróbować zdjęcie zrobić. Może to od skóry zależy? Gardenię tylko testowałam i właśnie uznałam, że Jemma mi ją doskonale zastąpi.
Hmm, Sea of Tranquility to za to chyba głównie róż z perłą, czy nie? Zdecydowanie muszę obadać te rozświetlacze RBR, może mi Beccę zastąpią. Ostatnio mam w ogóle fazę na rozświetlanie, mieszam każdy podkład ze Strobe creamem z Maca, na na szczyty kości ładuję dodatkowo coś lśniącego jeszcze.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 15:38   #521
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
James, to zdecydowanie złotoróżowy kolor, nie samo złoto to Rose Gold, przynajmniej na mnie - mogę nawet spróbować zdjęcie zrobić. Może to od skóry zależy? Gardenię tylko testowałam i właśnie uznałam, że Jemma mi ją doskonale zastąpi.
Hmm, Sea of Tranquility to za to chyba głównie róż z perłą, czy nie? Zdecydowanie muszę obadać te rozświetlacze RBR, może mi Beccę zastąpią. Ostatnio mam w ogóle fazę na rozświetlanie, mieszam każdy podkład ze Strobe creamem z Maca, na na szczyty kości ładuję dodatkowo coś lśniącego jeszcze.
SoT na mojej skórze było identyczne jak Gardenia, zimny metaliczy, jasny róż Różnica była taka, że RbR daje większą taflę, natomiast Gardenia była bardziej drobinkowa.
Zamówiłam Jemma Kidd, mam nadzieję, że mi się spodoba. Na Feelenique jest do jutra zniżka 10%, więc szkoda nie skorzystać
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 18:13   #522
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Ha, mam nadzieje, ze Ci sie spodoba... Jemma jest zapewne cieplejsza od Gardenii nieco, to roz z takim starym zlotem zmieszany.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 19:20   #523
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;33578310]Moim zdaniem puderek JK sie nie nada. On chyba bardziej zloty jest a nie rozowy.
http://sleepandwater.blogspot.com/20...h-of-gold.html[/QUOTE]

Dzieki najado za odpowiedź ale faktycznie na tym blogu wydaje sie byc cieply bardzo za to ten the balm mi sie podoba mary lou coś tam choć szczerze mówiąc chciałabym coś jeszcze neutralniejszego, jak kiedyś miałam PI Estee Lauder ale zostawiłam mamie i już na oczy więcej nie widziałam poza tym on nie utrzymywał się zbyt długo na twarzy. Ale szukam coś bardziej w kolorze szampana- beżu- taflowego nie drobinkowego Jakieś propozycje?.
Kiedyś chciałam MAC lightscapade ale go przegapiłam jakoś

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Może benefit what's up? Sama niewiem boje sie kremowej konsystencji ale może będzie trwalsza?
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 19:24   #524
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dzieki najado za odpowiedź ale faktycznie na tym blogu wydaje sie byc cieply bardzo za to ten the balm mi sie podoba mary lou coś tam choć szczerze mówiąc chciałabym coś jeszcze neutralniejszego, jak kiedyś miałam PI Estee Lauder ale zostawiłam mamie i już na oczy więcej nie widziałam poza tym on nie utrzymywał się zbyt długo na twarzy. Ale szukam coś bardziej w kolorze szampana- beżu- taflowego nie drobinkowego Jakieś propozycje?.
Kiedyś chciałam MAC lightscapade ale go przegapiłam jakoś

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Może benefit what's up? Sama niewiem boje sie kremowej konsystencji ale może będzie trwalsza?
Ale Lightscapade będzie teraz w maju w Reel Sexy znowu W UK chyba już jest
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 19:51   #525
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale Lightscapade będzie teraz w maju w Reel Sexy znowu W UK chyba już jest
No coś takiego W takim razie może skusze się na niego, ale dziwne to bo wydaje mi się że całkiem niedawno był albo pomyliło mi się z czymś innym ..
Rozejrze sie za nim .

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Na angielskiej stronce jeszcze nie ma a na US już jest ten Lightscapade. Może na dniach wejdzie do sklepów a może już jest bo w sumie oni nie synchronizuja co do dnia dodania produktów na stronke i do sklepu.
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 20:01   #526
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
No coś takiego W takim razie może skusze się na niego, ale dziwne to bo wydaje mi się że całkiem niedawno był albo pomyliło mi się z czymś innym ..
Rozejrze sie za nim .

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Na angielskiej stronce jeszcze nie ma a na US już jest ten Lightscapade. Może na dniach wejdzie do sklepów a może już jest bo w sumie oni nie synchronizuja co do dnia dodania produktów na stronke i do sklepu.
No bo faktycznie nie tak dawno był - dokładnie w październiku w Cindy Sherman kolekcji
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 09:12   #527
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Uuu, na stronie hamerykańskiej Sephory można już zamawiać Pucci:
http://www.sephora.com/guerlain-by-e...diance-P309511
Czyli jeszcze z miesiąc i będzie u nas ;D
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 11:36   #528
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Corii, ale ty jesteś obcykana w tym Macu
Szacun

Z Reel Sexy podoba mi się Dynamic Duo 4

Żeby nie było OT: Pędzelek Pucci taki słodki jest Podoba mi się drań.
__________________


insta

It's gonna be a good day

Edytowane przez damon
Czas edycji: 2012-04-17 o 11:38
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 12:16   #529
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Uuu, na stronie hamerykańskiej Sephory można już zamawiać Pucci:
http://www.sephora.com/guerlain-by-e...diance-P309511
Czyli jeszcze z miesiąc i będzie u nas ;D
A to pewne, ze Pucci bedzie u nas?

Gadalam ostatnio z dziewoja z Guerlain i powiedziala, ze tego na szkoleniu ostatnim nie mieli a nastepne szkolenie dopiero w wakacje.
U nich bez szkolenia nic nie wchodzi, wiec...
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 14:10   #530
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Ja licze na to że Pucci u nas będzie, chcę ten nowy pędzel i myślę nad tym pudrem brązującym...
chociaż jak gadałam z dwiema babkami z Guerlain i jedna nie miała pojęcia o tej kolekcji, a druga powiedziała że dopiero w czerwcu będzie.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 14:27   #531
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Ja dzisiaj w S. gadałam z konsultantką od Guerlain i ona twierdzi, że kolekcja może być już nawet pod koniec kwietnia I komu tu wierzyć
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 15:08   #532
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;33602071]A to pewne, ze Pucci bedzie u nas?

Gadalam ostatnio z dziewoja z Guerlain i powiedziala, ze tego na szkoleniu ostatnim nie mieli a nastepne szkolenie dopiero w wakacje.
U nich bez szkolenia nic nie wchodzi, wiec...[/QUOTE]
Głowne szkolenia z Guerlaina dla animatorek i przedstawicieli sa dopiero w maju Ostatnio bylo takie cos niby szkolenie dla sephorzanek bodajże, ale tych wlasciwych jeszcze nie bylo
Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj w S. gadałam z konsultantką od Guerlain i ona twierdzi, że kolekcja może być już nawet pod koniec kwietnia I komu tu wierzyć
Z taka dużą czarną? To pani glowny przedstawiciel G na Polske B
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 15:58   #533
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Corii, ale ty jesteś obcykana w tym Macu
Szacun

Z Reel Sexy podoba mi się Dynamic Duo 4

Żeby nie było OT: Pędzelek Pucci taki słodki jest Podoba mi się drań.
Damon, no bez przesady, akurat to pamiętałam

Dynamic Duo nr 4 wizualnie wygląda fajnie, ale ten fiolet jest taki brudny na swatchach, zreszta któraś z bloggerek napisala, ze po nałożeniu przypomina Shadowy Lady ze stałej, z kolei jasny róz - ładny, ale niezbyt unikalny - ostatnio był w macu w LE podobny bardzo.
Ale jak ktoś nie ma takich kolorów, to ta dwójka moze być bardzo ciekawym nabytkiem - ładnie się komponuje

A co do Puccinków - zastanawiam się sama - ulegne im na żywo, czy też nie?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 16:34   #534
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;33602071]A to pewne, ze Pucci bedzie u nas?

Gadalam ostatnio z dziewoja z Guerlain i powiedziala, ze tego na szkoleniu ostatnim nie mieli a nastepne szkolenie dopiero w wakacje.
U nich bez szkolenia nic nie wchodzi, wiec...[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj w S. gadałam z konsultantką od Guerlain i ona twierdzi, że kolekcja może być już nawet pod koniec kwietnia I komu tu wierzyć
Redakcja wizażu zna już ceny w złotówkach, więc ta kolekcja zawita i do nas
https://wizaz.pl/Makijaz/Nowosci-kos...erlain-i-Pucci
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 16:43   #535
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Redakcja wizażu zna już ceny w złotówkach, więc ta kolekcja zawita i do nas
https://wizaz.pl/Makijaz/Nowosci-kos...erlain-i-Pucci
O matko jaka cena tego pudru, myślałam już że Terra Inca była droga, oszaleli. Więc wygląda na to że kupię tylko pędzel i jak coś cienie
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 17:02   #536
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
O matko jaka cena tego pudru, myślałam już że Terra Inca była droga, oszaleli. Więc wygląda na to że kupię tylko pędzel i jak coś cienie
Testują nas Ciekawi są, na jakim poziomie mogą ustawić ceny przy ciągłej sprzedaży I pomalutku w górę

Ja swoją postawą mówię zdecydowanie - stop i nic nie kupię
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 17:05   #537
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Testują nas Ciekawi są, na jakim poziomie mogą ustawić ceny przy ciągłej sprzedaży I pomalutku w górę

Ja swoją postawą mówię zdecydowanie - stop i nic nie kupię
Chyba na to wygląda. Ja kupię pędzel bardzo mi się podoba, a mój pędzel Meteorites który jest w regularnej sprzedaży, spadł mi kilkanaście razy i rączka porządnie pękła. Tak że i tak bym musiała nowy kupić, a ten jest świetny.

Tak samo kolory cieni mi się podobają w paletce, ale przy zakupie pędzla się nimi pomaluję i zobaczę jak wyglądam w takich kolorach, bo większość cieni mam w odcieniach nude.
Ale cena tego pudru mnie zszokowała, nie myślałam że przekroczą kwotę 300zł
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 17:08   #538
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Testują nas Ciekawi są, na jakim poziomie mogą ustawić ceny przy ciągłej sprzedaży I pomalutku w górę

Ja swoją postawą mówię zdecydowanie - stop i nic nie kupię
i ja sie z Tobą zgadzam, choć bardzo mi sie ta kolekcja podoba - szczegolnie "twarzowa" ale pass :/ ceny zaczynaja byc nieco "chore"
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 17:15   #539
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
i ja sie z Tobą zgadzam, choć bardzo mi sie ta kolekcja podoba - szczegolnie "twarzowa" ale pass :/ ceny zaczynaja byc nieco "chore"
Zgadzam sie.

Pedzel do pudru prawie 30 zl drozszy niz zwykly bo upstrzony niebieskim wzorkiem.
Ponad 150 zl zycza sobie za mazidlo do robienia kresek. Dobry zart.

Nic nie kupie. W glowach im sie z tymi cenami przewraca.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 17:19   #540
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;33608436]Zgadzam sie.

Pedzel do pudru prawie 30 zl drozszy niz zwykly bo upstrzony niebieskim wzorkiem.
Ponad 150 zl zycza sobie za mazidlo do robienia kresek. Dobry zart.

Nic nie kupie. W glowach im sie z tymi cenami przewraca.[/QUOTE]

Jamesku ja moge kase wydac na mazidła owszem ale mam granice, guerlain juz od jakiegos czasu wprowadza tak jak piszecie ceny zaporowe no mascara powyzej 200zł to żart dla mnie...

btw, pisałas kiedys o pedzelku sephora do eyelinera - przypomisz o jaki chodzi
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-05 00:52:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.