Makijaż dla nastolatki - zbiorczy. - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Jakiego kosmetyku powinnam używac na codzień
tusz do rzęs 182 71,65%
cienie + tusz do rzęs 14 5,51%
kredka 13 5,12%
tylko podkład 45 17,72%
Głosujący: 254. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-04, 16:28   #751
conkatie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 16
Dot.: Makijaż dla nastolatki

Jaki krem bb polacasz ?
conkatie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 17:58   #752
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Makijaż dla nastolatki

Jezeli chodzi o pomadke to chodzilo mi o cos takiego
http://kamakosmetoholiczka.blogspot....ink-guava.html
Mozesz sie nia malowac bez lusterka, osiagniesz ladny i delikatny efekt. Jezeli nie masz problemow z cera to nie uzywaj kremu bb, ani zadnego innego fluidu. Zadbaj poprostu o nawilzenie, Nakladaj od czasu do czasu jaks maseczke nawilzajaca itd. Zreszta nie wiem tak do konca jak wygladasz i nie jestem pewna jakich wiecej rad moge udzielic. Wklej moze jakies zdjecie, najlepiej z bliska.
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 17:17   #753
pejkola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 127
Dot.: Makijaż dla nastolatki

Krem bb. Musi byc lekki. Ja do mojej mlodej cery uzywam kremu bb z maybelline ( taki z rozowym napisem ) i jestem b. zadowolona
Korektor antybakteryjny/kryjacy ( jesli masz jakies np. niedoskonalosci)
Puder ( jesli masz tlusta cere lub sklonna do swiecenia sie wybierz matujacy ) np. Z eveline
Tusz do rzes ( z tego co widze wiekszosc dziewczyn w 1 klasie gim juz go uzywa )
Pomadka ochronna np. nivea
Oczywiscie mozesz cos wykluczyc, to zalezy tylko i wylacznie od potrzeb i stanu Twojej cery. Jesli nie masz problematycznej skory to zrezygnuj z pudru i korektora. Krem bb dla wyrownania kolorytu w zupelnosci wystarczy
__________________
Zapuszczam włosy!
Walcze o ładną cere

Edytowane przez pejkola
Czas edycji: 2014-05-05 o 17:22
pejkola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 13:53   #754
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makijaż dla 14 latki. :)

Hej,
Znalazłam film który może Cię zainteresować
KLIK
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 19:00   #755
conkatie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 16
Smile Dot.: Makijaż dla 14 latki. :)

Mam 14 lat, codzę do pierwszej gimnazjum. Zaczęłam się malować. Używam tuszu do rzęs i balsamu baby lips. Chciałabym spróbować używać kremu bb ale nie mam pojęcia jaką mam cerę i jak mam go dobrze dobrać. Proszę pomóżcie mi.
conkatie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 11:37   #756
kesshite
Przyczajenie
 
Avatar kesshite
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6
Dot.: Makijaż dla 14 latki. :)

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hej,
Znalazłam film który może Cię zainteresować
KLIK
Dziękuję bardzo! Naprawdę mi się przyda.
kesshite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 23:27   #757
conkatie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 16
Makijaż

Hej. Mam 14 lat. Kończę pierwszą gimnazjum. Mam brązowe włosy i oczy, śniadą cerę, delikatne zaczerwienienia na policzkach, lekkie cienie pod oczami. Moze powiecie mi jak mam sie malować i jakimi kosmetykami (dokładnie).



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
conkatie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-08, 09:06   #758
conkatie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 16
Dot.: Makijaż dla nastolatki

Ja używam kremu bb z rimmela. Czy dobrze robie ?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
conkatie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 11:49   #759
Katrinnnn
Raczkowanie
 
Avatar Katrinnnn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 393
Dot.: Makijaż

nie za wcześnie? ale jeśli chcesz tak bardzo to wytuszuj rzęsy, na twarz krem bb, usta pomaluj delikatna pomadka i nanieś odrobinę różu na policzki
__________________
Zapraszam na mój kanał na YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

To dopiero początek, jeśli Ci się spodoba zostaw łapkę w górę i daj suba

Katrinnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 13:28   #760
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Dot.: Makijaż

Podklad mineralny (Amilie, Annabelle, EDM, Lily Lolo, itd - do wyboru do koloru) + delikatnie tusz do rzes.
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 22:21   #761
conkatie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 16
Dot.: Makijaż dla nastolatki - zbiorczy

A jaki krem bb polecacie ? Ja mam z rimmela.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
conkatie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-30, 00:48   #762
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Makijaż dla nastolatki - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez conkatie Pokaż wiadomość
A jaki krem bb polecacie ? Ja mam z rimmela.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Najbardziej to polecam bb z Korei, ale zamawia się przez internet stamtąd, kupione w Polsce wychodzą bardzo drogo. BB na nasz rynek w większości nie są równie dobre.

z ogólnodostępnych nie taki znowu zły jest bb z miss sporty, do tego tani.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 01:06   #763
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Makijaż dla nastolatki - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Najbardziej to polecam bb z Korei, ale zamawia się przez internet stamtąd, kupione w Polsce wychodzą bardzo drogo. BB na nasz rynek w większości nie są równie dobre.

z ogólnodostępnych nie taki znowu zły jest bb z miss sporty, do tego tani.
Podpisuję się pod każdym słowem. MS jako jedyny z europejskich mi przypadł do gustu.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 13:29   #764
beautiful20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Makijaz 14 latki

Mam 14 lat. Skore normalna lecz w niektorych miejscach wrazliwa. Mam średnie cienie pod oczami.
Sporadycznie pojawiaja sie pryszcze
Na co dzien stosuje krem bb, korektor w plynie pod oczy, czasem korektor w sztyfcie na wypryski, puder antybakteryjny, roz , zel do brwi, tusz. Czy jest ok? Czy cos zmienic? pomozcie
beautiful20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 01:01   #765
Choco_Latte_
Addicted of makeup.
 
Avatar Choco_Latte_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Rajski Zakątek
Wiadomości: 260
Dot.: Makijaz 14 latki

Moim skromnym zdaniem, w tym wieku nie powinnaś się w ogóle malować. Dla mnie to za dużo kosmetyków jak na ten czas. Jak bardzo musisz tuszować wypryski to zwykły korektor z apteki, który jednocześnie będzie zaleczał krosty i ewentualnie tusz. Tyle. Na resztę przyjdzie czas.
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Powiem wprost: próbujesz z gó... wyrzeźbić piękny kwiat (bo tym powinien być związek). Może w pocie czoła i łez nawet ulepisz coś podobnego do kwiatu, ale z powodu użytego materiału całość i tak będzie brzydko pachnieć.

Edytowane przez Choco_Latte_
Czas edycji: 2014-07-13 o 01:04
Choco_Latte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 21:28   #766
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Makijaz 14 latki

Cytat:
Napisane przez beautiful20 Pokaż wiadomość
Mam 14 lat. Skore normalna lecz w niektorych miejscach wrazliwa. Mam średnie cienie pod oczami.
Sporadycznie pojawiaja sie pryszcze
Na co dzien stosuje krem bb, korektor w plynie pod oczy, czasem korektor w sztyfcie na wypryski, puder antybakteryjny, roz , zel do brwi, tusz. Czy jest ok? Czy cos zmienic? pomozcie
Według mnie to zupełnie wystarczające. Ja w gimnazjum nie mogłam się tak malować niestety ;(
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 17:16   #767
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Makijaz 14 latki

Cytat:
Napisane przez beautiful20 Pokaż wiadomość
Mam 14 lat. Skore normalna lecz w niektorych miejscach wrazliwa. Mam średnie cienie pod oczami.
Sporadycznie pojawiaja sie pryszcze
Na co dzien stosuje krem bb, korektor w plynie pod oczy, czasem korektor w sztyfcie na wypryski, puder antybakteryjny, roz , zel do brwi, tusz. Czy jest ok? Czy cos zmienic? pomozcie
Odpuść róż, w tym wieku to wygląda wręcz kuriozalnie. Resztę stosuj z umiarem.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 09:11   #768
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Makijaz 14 latki

Cytat:
Napisane przez beautiful20 Pokaż wiadomość
Mam 14 lat. Skore normalna lecz w niektorych miejscach wrazliwa. Mam średnie cienie pod oczami.
Sporadycznie pojawiaja sie pryszcze
Na co dzien stosuje krem bb, korektor w plynie pod oczy, czasem korektor w sztyfcie na wypryski, puder antybakteryjny, roz , zel do brwi, tusz. Czy jest ok? Czy cos zmienic? pomozcie
jak dla mnie bardzo ok, widać, że nie przesadzasz. pod warunkiem, że różu jest odrobina i w dobrze dopasowanym kolorze, a z pudru nie robisz sobie skorupy. Puder ma postawić kropkę nad i w kwestii makijażu, nie służy do tuszowania ani wyrównania. Na codzień powinien wystarczyć też sam bb, o ile nie jest zbyt kryjący.

Pamiętaj, że powinnaś skupić się na pielęgnacji skóry, a nie na tuszowaniu niedoskonałości. Dobry krem nawilżający to podstawa i absolutne minimum. Nie ufaj zbytnio antybakteryjnym kosmetykom reklamowanym jako idealbe dla osób z Twojej grupy wiekowej, robią one więcej krzywdy, niż pożytku, więc radziłabym zmienić ten puder.

Ponieważ nakładasz coś na twarz i tuszujesz rzęsy (delikatnie!!! nawet u dorosłych kobiet zbyt duża ilość tuszu potrafi wyglądać koszmarnie. Są też bezbarwne tusze i może lepiej taki zamiast czarnego?), używaj też delikatnie różowego balsamu do ust.

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Odpuść róż, w tym wieku to wygląda wręcz kuriozalnie. Resztę stosuj z umiarem.
eee czemu? odrobina jasnego różu, dobrze roztarta, nie zaszkodzi.

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;47290125]Według mnie to zupełnie wystarczające. Ja w gimnazjum nie mogłam się tak malować niestety ;([/QUOTE]
No, ja też nie. Efekt? W liceum od razu zaczęłam używać ciężkich podkładów, w dodatku - raczej nieumiejętnie, bo nie miałam wprawy.
dziś maluję się podobnie, jak koleżanka gimnazjalistka - bb, puder, róż.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 12:52   #769
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Makijaz 14 latki

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
jak dla mnie bardzo ok, widać, że nie przesadzasz. pod warunkiem, że różu jest odrobina i w dobrze dopasowanym kolorze, a z pudru nie robisz sobie skorupy. Puder ma postawić kropkę nad i w kwestii makijażu, nie służy do tuszowania ani wyrównania. Na codzień powinien wystarczyć też sam bb, o ile nie jest zbyt kryjący.

Pamiętaj, że powinnaś skupić się na pielęgnacji skóry, a nie na tuszowaniu niedoskonałości. Dobry krem nawilżający to podstawa i absolutne minimum. Nie ufaj zbytnio antybakteryjnym kosmetykom reklamowanym jako idealbe dla osób z Twojej grupy wiekowej, robią one więcej krzywdy, niż pożytku, więc radziłabym zmienić ten puder.

Ponieważ nakładasz coś na twarz i tuszujesz rzęsy (delikatnie!!! nawet u dorosłych kobiet zbyt duża ilość tuszu potrafi wyglądać koszmarnie. Są też bezbarwne tusze i może lepiej taki zamiast czarnego?), używaj też delikatnie różowego balsamu do ust.

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------


eee czemu? odrobina jasnego różu, dobrze roztarta, nie zaszkodzi.

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------


No, ja też nie. Efekt? W liceum od razu zaczęłam używać ciężkich podkładów, w dodatku - raczej nieumiejętnie, bo nie miałam wprawy.
dziś maluję się podobnie, jak koleżanka gimnazjalistka - bb, puder, róż.
Ale po co jej róż w takim wieku?
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 15:43   #770
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Makijaz 14 latki

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Ale po co jej róż w takim wieku?
A po co komukolwiek róż?
róż podkreśla kości policzkowe i nadaje twarzy świeżego, zdrowego wyglądu. O ile jeszcze obędziemy się bez niego, używając samego kremu bb o niskim- średnim kryciu, to już po dodaniu pudru brak różu da efekt zmęczonej, starszej o parę lat skóry.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 16:18   #771
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Makijaz 14 latki

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
A po co komukolwiek róż?
róż podkreśla kości policzkowe i nadaje twarzy świeżego, zdrowego wyglądu. O ile jeszcze obędziemy się bez niego, używając samego kremu bb o niskim- średnim kryciu, to już po dodaniu pudru brak różu da efekt zmęczonej, starszej o parę lat skóry.
Nie zgodzę się z tym, wystarczy rozświetlacz, a i tak przypadki są różne. Plus rzadko kiedy widuję kobiety z odpowiednio nałożonym różem(a ZWŁASZCZA nastolatki). Większość wygląda albo jak klaun, albo jakby przebiegła maraton, albo po prostu jest on nałożony w złym miejscu(każdy ma inny kształt buzi). Myślę, że w wieku 14 lat róż jest zbędny, młoda skóra nie potrzebuje czegoś takiego, jest naturalnie rumiana.
Sama zaczęłam nakładać róż w wieku 16 lat i z perspektywy czasu uważam, że to nawet wtedy było za wcześnie.
__________________

Edytowane przez naanakov
Czas edycji: 2014-07-17 o 16:34
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 18:26   #772
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Makijaz 14 latki

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się z tym, wystarczy rozświetlacz, a i tak przypadki są różne. Plus rzadko kiedy widuję kobiety z odpowiednio nałożonym różem(a ZWŁASZCZA nastolatki). Większość wygląda albo jak klaun, albo jakby przebiegła maraton, albo po prostu jest on nałożony w złym miejscu(każdy ma inny kształt buzi). Myślę, że w wieku 14 lat róż jest zbędny, młoda skóra nie potrzebuje czegoś takiego, jest naturalnie rumiana.
Sama zaczęłam nakładać róż w wieku 16 lat i z perspektywy czasu uważam, że to nawet wtedy było za wcześnie.
o rozświetlaczu mowy nie było
, fakt, to też dobra opcja.

Ja zaczęłam nakładać róż mając lat 20 i to było ciut późno. Lepiej nauczyć się tej sztuki za młodu
tzn, za młodszego młodu

Jasne, że jeśli naturalne rumieńce się przebijają przez makijaż i całość wygląda ładnie i zdrowo, to można obyć się bez różu w każdym wieku. Ale nie mogę się zgodzić, że róż u nastolatki wygląda źle. Źle dobrany i nałożony róż zawsze wygląda źle, po prostu. I istnieją różne sposoby nakładania, warto popróbować i znaleźć swój ulubiony.

A co do clownów/pań po maratonie - też to zauważam. Dodałabym jeszcze wszechpomarańczową tendencję do używania zbyt ciemnych kosmetyków. Z dwojga złego lepiej już chyba, gdy ktoś używa za jasnych. Wszechpomarańczowa tendencja obejmuje też róże. Babki jak jeden mąż :p paćkają policzki odcieniami pomarańczu. Czy pasuje, czy nie pasuje. Może to jest jakiś ukryty kompleks braku cytrusów w naszym klimacie?

A posiadany arsenał kosmetyków kolorowych warto dobrać pod kątem karnacji, indywidualnego stylu i posiadanych umiejętności, co jest chyba najbardziej podstawową i najczęściej zapominaną zasadą.

I jeszcze dobra rada cioci nosferatku dla młodocianych adeptek sztuki upiększania ryjka: makijaż jest po to, żeby podkreślić urodę, a nie po to, żeby zamaskować długotrwałe problemy. Trądzik się leczy, a nie szpachluje. A zamiast kolejnej warstwy pudru świecącą się twarz doskonale ujarzmi chusteczka matująca.

Edytowane przez nosferatku
Czas edycji: 2014-07-17 o 18:28
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 23:27   #773
conkatie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 16
Dot.: Makijaż dla nastolatki - zbiorczy

beautiful20 Jakiego kremu bb używasz ?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
conkatie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 19:03   #774
nataliacoentrao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Makijaż dla nastolatki.

.

Edytowane przez nataliacoentrao
Czas edycji: 2016-02-13 o 16:00
nataliacoentrao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 19:32   #775
Choco_Latte_
Addicted of makeup.
 
Avatar Choco_Latte_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Rajski Zakątek
Wiadomości: 260
Dot.: Makijaż dla nastolatki.

Tusz i nic więcej.
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Powiem wprost: próbujesz z gó... wyrzeźbić piękny kwiat (bo tym powinien być związek). Może w pocie czoła i łez nawet ulepisz coś podobnego do kwiatu, ale z powodu użytego materiału całość i tak będzie brzydko pachnieć.
Choco_Latte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 19:44   #776
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Makijaż dla nastolatki.

Cytat:
Napisane przez Choco_Latte_ Pokaż wiadomość
Tusz i nic więcej.


W zupełności wystarczy tusz.
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 17:16   #777
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Makijaż dla nastolatki.

Nic.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 21:33   #778
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Makijaż dla nastolatki.

Blyszczyk
Nie ma co się spieszyć)
Postaw na pielęgnację a Twoja skóra Ci się odpłaci) ja zaczęłam się malować( tusz liner korektor itp mając 20 lat... ) podkładów używałam sporadycznie. Do dziś ( skończyłam właśnie 25 lat )nie używam codziennie.
Moim zdaniem jakość w kosmetykach jest bardzo istotna. Młodziutkie dziewczyny paciają się byle czym ( wiadomo że fundusze ograniczone) i zaczyna się problem

Mając 16 lat ma się świeżą cerę , młodzieńczych urok i niewiele do tego trzeba dodawać jeśli już chcesz coś pokolorować to podmaluj paznokcie są wakacje.

Życzę mądrych kosmetycznych wyborów
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 22:28   #779
cottonpuma
Rozeznanie
 
Avatar cottonpuma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chełmek
Wiadomości: 859
Dot.: Makijaż dla nastolatki.

Ja w tym wieku używałam tylko tuszu, ale uważam, że jakieś cienie nude ew. z połyskiem są do przełknięcia bez popadania w kicz.
Błyszczyk niekoniecznie, jeżeli są duże usta to błyszczyk niemal zawsze wygląda wtedy tandetnie. Ja bym poszła znowu w nude (co nie znaczy korektorowy beż, ale np zgaszony róż) np w postaci balsamów w kredce, np astor,revlon.
jak dla mnie makijaż ma tuszować/podkreślać, a nie malować urodę od zera. jakieś czerwone szminki i smoky eye mają u mnie prawo bytu od wielkiego dzwonu, np sylwester, wesele (wieczorem już) a mocne jaskrawe kolory zwyczajnie mnie rażą, bez względu na wiek.
__________________
Lena, 23.04.2012
http://fajnamama.pl/suwaczki/mt7d3kh/
cottonpuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 22:49   #780
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Makijaż dla nastolatki.

Błaszczyk wygląda tandetnie na duźych ustach?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-11 17:26:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.