Lista Kosmetyczek I Dermatologów - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-02, 09:00   #1261
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Liczi.Aliczi tez poszukiwalam dlugi czas dobrego dermatologa w gdansku ( z rozsądną ceną za wizytę) zdecydowałam się na dr Grabiasa. Wybieram się jutro na 15. Dam znac jak moje wrazenia po wizycie
Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 09:55   #1262
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

też chętnie się dowiem
skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 10:00   #1263
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Ja tez jestem ciekawa co mi powie i poradzi Ostatnim razem z takiego szperania w necie trafilam do Pnai doktor na legionów. Pomogła mi nie powiem choć nie zrobiła na mnie jakiegos bardzo pozytywnego wrazenia. Mialam wrazenia ze bardziej niz na moim leczeniu zalezy jej na mojej kieszeni i zebym skorzystala z jak najwiekszej ilsoci zabiegów. Dla niej to było takie oczywiste: Tymi plamkami to sie pani nie martwi, kilka peelingow zabiegow jakichs tam i po sprawie. A jeden ponad 300 zł. NO dziekuje, to po co u niej znizki dla studentopw przy placeniu za wizyte

Tego dr tez znalazłam w necie jako, że nie ejstem Gdanszczanka i nie mieszkam tu zbyt dlugo nie ma kogo sie poradzic. Sprawdzimy go

Edytowane przez Camarilla
Czas edycji: 2009-03-03 o 16:34
Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 16:34   #1264
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

No to witam po wizycie. Opowiem jak było.
Prszyłam na 15:10 jak byłam umówiona, lekarz miał opóźnienie 40 minutowe. Przyjal mnie jakos o 15:45. Weszłam. Obejrzał moja twarz pod lampą. Wydusił pryszcza (?!) i zaproponował kurację 10 miesieczną izotretaniną. KUracja doga i ma wiele skutków ubocznych. Nie dal mi zbytnio dojść do słowa. Nie wiedziałam na czym kuracja polega. Okazało sie ze koszt miesieczny to 150 zł, trzeba zabezpieczac sie dwoma metodami antykoncepcji. Jak to powiedział lekarz to nie tydzien tylko kilka miesiecy wiec nie ma ze mozna sie nie bzykać przez tydzień- użył takich słów

Możecie ocenić sami. jeśli chodzi o mnie to ie jestem zbytnio zadowolona. Zaplacilam 80 zł za wizyte. Lekarz uparł sie tlyko na ta metodę, która kosztowałaby mnie jakies 1500 zł. Do tego wizyta u ginekologa, tabletki anty, co miesiac testy ciazowe, do tego badania poziomu cholesterolu i inne takie plus wizyta u niego co okolo 2 miesiace znow za 80 zł. Do tego mialam wrazenie ze wszystko wydaje mu sie takie proste. Mam zrezygnowac z soczewek bo ta kuracja bardzo wysusza sluzówki, kupic sobie okulary, jak spytal o wade- ja mowie, ze -2 to on na to "eee moze pani chodzic bez soczewek dobrze Pani zrobi jak bedzie pani tylko zakaldac na wyklady okulary". Dostałam recepty, ulotki, tysiac przeciwskazan i tyle.. Chyba bede szukac dalej zanim sie na to zdecyduje. Do tego wszystkiego mowil, ze tabletki w ciagu 2 miesiecy moga wplywac na psychike, nastroj. Jak to lekarz powiedzial "moze byc gorzej" a ja mu na to, ze mialam depresje i troche sie objawiam.. Powiedzial, ze moze warto sie rpzemeczyc przez pierwsze 2-3 miesiace. Nie wiem czy stac mnie na tyle wyrzeczen, nerwów, no i pieniedzy.

No wiec to dokladny obraz dr Grabiasa jesli chodiz o moja wizyte z trądzikiem. Ocenić mozecie same, ja jestem troche pogubiona..

Napisałam w nowym poscie zeby kazdy kto byl zainteresowany zobaczyl nowa wiadomosc i zajrzal. Pozdrawiam
Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 19:44   #1265
justyna1204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 33
Dot. MORĄG, OSTRÓDA, OLSZTYN

Dziewczęta możecie mi polecić dobrą kosmetyczkę z MORĄGA lub OSTRÓDY ewentualnie Olsztyn lub okolice???????????

Edytowane przez justyna1204
Czas edycji: 2009-03-07 o 19:46
justyna1204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 20:01   #1266
isabele
Wtajemniczenie
 
Avatar isabele
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 868
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

KRAKÓW

Dzięki temu tematowi dowiedziałam się o super kosmetyczce w Krakowie Pani Małgorzata z salonu Cosmein na ul. Bronowickiej 17/C. Jestem bardzo zadowolona Pani Małgorzata jest w pełni profesjonalistką. Po dokładnym zbadaniu kondycji mojej cery, dobrała mi odpowiedni zabieg, opowiedziała na czym zabieg będzie polegał. Wizyta trwała 2 godziny a ja z salonu wyszłam w pełni zrelaksowana i jak najszybciej chciałam tam wrócić!! Kolejne wizyty przede mną i mam nadzieję, że dadzą mi tyle satysfakcji co to pierwsza
isabele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 16:47   #1267
malutka1588
Raczkowanie
 
Avatar malutka1588
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

witam!!
poszukuje jakiegos dobrego dermatologa na Woli w Warszawie,najbardziej interesuje mnie niedrogie oczyszczanie twarzy,zeby nie wyjsc z czerwona jak burak twarza hehehe mam wrazliwa skore,do tego sucha a potrzebuje szybkiego efektu,bede ogromnie wdzieczna dziewczyny.. ;-)
__________________
Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego, co było... i nie bać się tego co będzie...
malutka1588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 12:45   #1268
blumchen25
Raczkowanie
 
Avatar blumchen25
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 191
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Witam. Czy jest tu jakaś kosmetyczka z Rybnika? Co trzeba ukończyć żeby pracować w salonie kosmetycznym? czy wystarczy jakieś szkolenie czy musi to być szkoła?
blumchen25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 12:38   #1269
karolinkaa77
Raczkowanie
 
Avatar karolinkaa77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 496
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Jesli ktoś potrzbuję kosmetyczki ( i nie tylko )w Szczecinie w centrum to ja chodze do
http://www.imperiumurody.szczecin.pl/

Ceny uważam za bardzo małe , a jesli bym porownywala z innymi kosmetyczkami w centrum , z gorszych salonow to w Imperium Urody jest duzo taniej i przyjemniej
__________________
Every time is a good time for a pie.


She wants to change her world !


karolinkaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 09:54   #1270
Shana86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 7
GG do Shana86
Dot.: Dobra kosmetyczka w Rybniku

__________________
Shana86

Edytowane przez Shana86
Czas edycji: 2009-12-23 o 23:02
Shana86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 20:10   #1271
Trah
Rozeznanie
 
Avatar Trah
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 539
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

szukam dobrej kosmetyczki z Łodzi, najlepiej okolice centrum-dąbrowa.
Mam suchą skórę, skłonną do alergii, a raz na jakiś czas potrzebuje ją oczyścić. niestety jak na razie trafiałam na kosmetyczki które traktowały moją skórę jak tłusta-bo nie miały innych kosmetyków i robiły mi krzywdę. lub robiły mi masaż i maseczkę-zero oczyszczenia.
czy ktoś może mi doradzić?
Trah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 16:17   #1272
Trah
Rozeznanie
 
Avatar Trah
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 539
Dot.: Kosmetyczka ŁÓDŹ baaardzo pilnie :-)!

podbijam.
również szukam kosmetyczki z Łodzi.
Trah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 16:08   #1273
adonoxi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Lista dermatologów w Polsce:

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠/speedyshare_45397_pl

Edytowane przez adonoxi
Czas edycji: 2009-03-29 o 16:10
adonoxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 18:13   #1274
Natea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Dobra kosmetyczka w Łodzi!!
Niedawno się przeprowadziłam do Warszawy i tutaj jeszcze nie miałam okazji skorzystać z zabiegów kosmetycznych ale na pewno mogę polecić świetną kosmetyczkę w Łodzi.. przenosi się właśnie do swojego salonu jest to chyba ul. Białostocka 5D. Mogę polecicć w 100% bo korzystałam już z wielu zabiegów i u wielu kosmetyczek a mam cerę problemową i tylko po zabiegach u tej pani widze poprawę. Jak będę w Łodzi na pewno skorzystam tam wpadnę. Czekam na opinię salonów kosmetycznych w Wawie....

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

kosmetyczka Łódź cd...
sama mam cerę problemową i wiem co to znaczy.... dlatego zwracam dużą uwagę nasterylność w gabinecie.... poza tym jest to jedyna kosmetyczka po której moja ceraz uspokoiła się i nie na jeden dzień ale na dłużej... w ogóle same pozytywy... wysoka kultura osobista i przystepna uważam cena. Moja koleżanka robiła u tej Pani makijaż ślubny i był boski na prawdę... także same plusy. żałuję tylko że ta pani przenosi się na na Białostocką bo jak bede w Łodzi bede miala troche dalej ale trudno... i tak warto...
czekam na propozycje salonów w Wawie najlepiej w okolicach Śródmieścia i w przystępnej cenie jeśli takowe istnieją w Wawie

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

hej Trah.. mogę Ci polecić panią Dagmarę teraz się przenosi na ul. Białostocką 5D
jest na prawdę warta polecenia zreszta pod spodem na forum juz polecalam forumowiczkom... sama mam cere z problemami wiec wiem o czym mowie... robi rózne rzeczy,ale między innym jest ostrożna jesli chodzi o cery tradzikowe,na pewno nie zrobi krzywdy a poradzi.... chodziłam do niej od jakiegoś czasu niestey teraz mieszkam w Wawie.... ale jak bede to na pewno sie do niej wybiore.... mi robila oczyszczanie z maska dopasowana do rodzaju cery ja mam mieszana z tendencja do suchej.... a do tego tradzik.. to tyle zrobisz jak zechcesz ale na prawde polecam
Natea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 10:43   #1275
Trah
Rozeznanie
 
Avatar Trah
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 539
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Natea dzięki za i info, ale ja szukałam kosmetyczki, która będzie potrafiła poradzić sobie z każdym rodzajem skóry, a przede wszystkim, ze skórą delikatną, wrażliwą, suchą.

Takim sposobem trafiłam na Plantację Urody. Polecam z całego serca.
Pani Kamila (właścicielka) jest rewelacyjną kosmetyczką, zresztą nie tylko ona, widać, że pracowników dobiera bardzo starannie. Doradziła mi jakich kremów używać, jak pielęgnować skórę. Fajne było też to, że podawała mi nazwy kremów z różnych półek, zarówno te tańsze jak i droższe. Dokładnie mi wszystko tłumaczyła, oceniła kondycję mojej skóry.

Salon jest prowadzony w bardzo przyjemnej atmosferze, jest czysto! a dla mnie to bardzo ważne. Oprócz tego miły wystrój wnętrza i profesjonalna obsługa.

Łódź
Plantacja Urody
http://www.plantacjaurody.pl/
ul. Rzgowska 212
93-317 Łódź

tel.: 0-42 646-13-12
Trah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 14:50   #1276
skarb Q
Raczkowanie
 
Avatar skarb Q
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 79
GG do skarb Q
Question Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

`A czy ktoś wie jakie są dobre gabinety kosmetyczne w okolicach Szczytna. ?

Pozdrawiam serdecznie.
__________________
`AduŚś.
skarb Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 10:22   #1277
SATINZDW
Przyczajenie
 
Avatar SATINZDW
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 1
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Nie mogę wypowiadać się na temat swojej działalności, ale mieszkańców Zduńskiej Woli i okolic serdecznie zapraszam do odwiedzin i późniejszego skomentowania wizyty na forum wizaz.pl

Gabinet Kosmetyczny SATIN
Katarzyna Kęsy
ul. Wodna 22/8
98-220 Zduńska Wola
0 694 940 954
satin@satin-zdw.pl
__________________
Serdecznie pozdrawiam
Katarzyna Kęsy
Gabinet Kosmetyczny SATIN
w Zduńskiej Woli
SATINZDW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 23:20   #1278
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Cammile Pokaż wiadomość
Der-Med jest w porządku, uważam że spokojnie możesz się tam wybrać.
Jakie zabiegi na twarz wykonują w Dermedzie? Czy mają w ofercie zwykłe oczyszczanie?
Ja właśnie jestem na etapie szukania sprawdzonego salonu kosmetycznego w centrum Katowic i byłabym wdzięczna za rady.
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 21:35   #1279
bajka2536101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Super Salon odnowy spa optima forma

polecam ten salon jestem stalą klientką i szczerze moge polecić wlaśnie optima forma spa jestem pod wrażeniem podczas ostatniej wizyty dowiedzialam się iż zmienil się chyba wlaściciel ?zjednej strony bylam lekko zawiedziona ale szybko zostaly rozwiane moje wątpliwości pozatym mają swietne urządzenia ponoć najlepsze na swiecie sami sprawdźcie na mnie zrobilo to ogromne wrażenie po pierwszym zabiegu widać efekty to nie kit ja tam wierze bo widzialam na wlasne oczy polecam stronka www.optimaforma.pl
bajka2536101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-04, 13:20   #1280
Malinka86
Raczkowanie
 
Avatar Malinka86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 245
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Marishia92 Pokaż wiadomość
Mógłby mi ktoś polecić dobrego dermatologa z Lublina? Proszę o szybką odpowiedź ;]
podpisuje się pod prośbą Marishia
dajcie znać proszę
Malinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 10:13   #1281
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Camarilla Pokaż wiadomość
No to witam po wizycie. Opowiem jak było.
Prszyłam na 15:10 jak byłam umówiona, lekarz miał opóźnienie 40 minutowe. Przyjal mnie jakos o 15:45. Weszłam. Obejrzał moja twarz pod lampą. Wydusił pryszcza (?!) i zaproponował kurację 10 miesieczną izotretaniną. KUracja doga i ma wiele skutków ubocznych. Nie dal mi zbytnio dojść do słowa. Nie wiedziałam na czym kuracja polega. Okazało sie ze koszt miesieczny to 150 zł, trzeba zabezpieczac sie dwoma metodami antykoncepcji. Jak to powiedział lekarz to nie tydzien tylko kilka miesiecy wiec nie ma ze mozna sie nie bzykać przez tydzień- użył takich słów

Możecie ocenić sami. jeśli chodzi o mnie to ie jestem zbytnio zadowolona. Zaplacilam 80 zł za wizyte. Lekarz uparł sie tlyko na ta metodę, która kosztowałaby mnie jakies 1500 zł. Do tego wizyta u ginekologa, tabletki anty, co miesiac testy ciazowe, do tego badania poziomu cholesterolu i inne takie plus wizyta u niego co okolo 2 miesiace znow za 80 zł. Do tego mialam wrazenie ze wszystko wydaje mu sie takie proste. Mam zrezygnowac z soczewek bo ta kuracja bardzo wysusza sluzówki, kupic sobie okulary, jak spytal o wade- ja mowie, ze -2 to on na to "eee moze pani chodzic bez soczewek dobrze Pani zrobi jak bedzie pani tylko zakaldac na wyklady okulary". Dostałam recepty, ulotki, tysiac przeciwskazan i tyle.. Chyba bede szukac dalej zanim sie na to zdecyduje. Do tego wszystkiego mowil, ze tabletki w ciagu 2 miesiecy moga wplywac na psychike, nastroj. Jak to lekarz powiedzial "moze byc gorzej" a ja mu na to, ze mialam depresje i troche sie objawiam.. Powiedzial, ze moze warto sie rpzemeczyc przez pierwsze 2-3 miesiace. Nie wiem czy stac mnie na tyle wyrzeczen, nerwów, no i pieniedzy.

No wiec to dokladny obraz dr Grabiasa jesli chodiz o moja wizyte z trądzikiem. Ocenić mozecie same, ja jestem troche pogubiona..

Napisałam w nowym poscie zeby kazdy kto byl zainteresowany zobaczyl nowa wiadomosc i zajrzal. Pozdrawiam
Nie wiem co Ci poradzić, bo ja jestem po kuracji izotretioniną... Skutki uboczne nie są takie straszne (też się ich bałam). Przesuszona śluzówka oczu, nosa... rzeczywiście z soczewek musiałabyś zrezygnować. Rumień na twarzy, przy większej dawce złe samopoczucie. Moja derma mówiła, że osoby z problemami psychicznymi/depresje rzeczywiście nie powinny zażywać tego leku, bo coś tam złego się w psychice dzieje.
Rzeczywiście cena kuracji spora... ale warto (było)... było, bo po 9 mies. od zakończenia kuracji chyba pryszcze wracają Jeszcze ciężko powiedzieć czy na pewno jest nawrót, ale cera nie jest już idealna... zaskórniki, podskórne krosty...
Jeśli próbowałaś już przeróżnych maści, tabletek i nie pomogło, to możesz rozważyć tą kurację. Ja raczej nie żałuję. Tylko trochę jestem zawiedziona, bo myślałam, że na trochę dłużej będę miała spokój niż na 9 mies.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 15:59   #1282
PaulaSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyczka ŁÓDŹ baaardzo pilnie :-)!

Witam,
W wątku dotyczącym depilacji bikini została polecona kosmetyczka Paula z www.salonatelier.pl Osobiscie u niej nie bylam, ale bylam na stronce i sie wybieram. Pzdr!
PaulaSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 19:37   #1283
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Dziewczyny, szukam dobrego dr od botoxu na terenie 3city. Ratunku
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 10:15   #1284
usiawusia
Raczkowanie
 
Avatar usiawusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 151
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Dziewczyny, potrzebuję inf. o salonie Body&Spirit na Emaus (Salwator) w KRAKOWIE!!!
Podzielcie się wrażeniami!!! plisss
usiawusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 10:46   #1285
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

witam!
niestety mialam przykre doswiadczenie z kosmetyczka po mikrodermabrazji....pierw sza mikrodermabrazja-wyszłam z cudowna buzia-bez wyprysków, nie widac bylo porów-pieknie....drugi raz u tej samej Pani...cos nie wyszlo, na jednym policzku mocniej pociagneła tą głowica-nie znam fachowej nazwy-i przez pol roku mialam szrame-wgłebienie, widok byl taki jak placzecie i rozmarze sie wam makijaz i leca łzy-mialam taka pionowa szrame..poszlam do dermatologa i powiedziala ze skóra sie wyrówna-wyrównała po pol roku...moze wiecej i doradzila bym na takie zabiegi chodzila do dermatologów...jestem z gdanska i nie sadze bym juz poszla do kosmetyczki...aha jak dzwonilam do tej kosmetyczki to zaczela sie fukac, wogóle nie chciala ze mna rozmawiac................
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy



Edytowane przez belluci2
Czas edycji: 2009-04-16 o 10:47
belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 15:47   #1286
espera
Raczkowanie
 
Avatar espera
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 442
GG do espera
Dot.: Kosmetyczka Warszawa

Czy ktoś może był w Instytucie Estetycznym przy al. Niepodległości w Warszawie?
__________________
life is a series of mishaps but every now and then one of those mishaps goes wrong and things turn out well


espera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 19:02   #1287
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

ja wybieram się właśnie do gabinetu der-med we Wrocławiu, wygrałam tam zabieg, dam znać jak było
gabisun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 22:01   #1288
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Witam,

Przeszukałam wątek i jakoś bardzo mało o Warszawie. Szukam dobrego dermatologa. Znalazłam informacje o dr Tomaszu Wasyłyszynie, ale niestety bardzo mało. Czy ktoś może potwierdzić, że jest naprawdę dobry? Może znacie kogoś jeszcze?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 00:01   #1289
espera
Raczkowanie
 
Avatar espera
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 442
GG do espera
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Ja polecam dr Lowianik - Koperską. Przyjmuje na Nowowiejskiej i Andersa (pewnie prywatnie też). Sympatyczna i bardzo kompetentna.
__________________
life is a series of mishaps but every now and then one of those mishaps goes wrong and things turn out well


espera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 09:18   #1290
kocisko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dobra kosmetyczka KIELCE

Szukam dobrej kosmetyczki w Kielcach. Jeśli ktoś mógłby mi coś polecić byłabym bardzo wdzięczna
kocisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-24 01:51:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.