Zbyt luzna pochwa? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-23, 14:35   #1
Anina16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27

Zbyt luzna pochwa?


Mam 17 lat.Jakieś 2 miesiące temu zaczełam współżyć z chłopakiem.Nigdy wczesniej nie uprawialam seksu.On tak.Było ok.Ale on mowi ze mam bardzo luzna pochwe.Ze nigdy mu tak luzno nie bylo.Zawsze jednak dochodzil i nie mial z tym problemu.A wczoraj nie umial dojsc.Nic nie czul az tak luzno bylo.My sie bardzo kochamy i nie chcemy zeby nasz zwiazek rozpadl sie przez seks.Mozecie cos poradzic? Wiem ze wiele zwiazkow rozpadlo sie przez seks.Martwie sie Nie chce go stracic.Chce zeby w łóżku było mu cudownie On mi robi minete przed seksem.Moze to dlatego? Nie wiem co robic
Anina16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 14:40   #2
Madzia_00000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 12
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

czym ty sie dziewczyno przejmujesz? ty masz dopiero 17 lat takie rzeczy to nie mozliwe ... nie wiem jeżeli się zabezpieczyliscie to moze wina prezerwatywy czasem tak jest... a jak chłopak cie dobija czyms takim , ze masz zbyt luźną pochwe to ty mu powie , że nie ty amsz luźną tylko on ma chudego a nie dlugość lecz grubość się liczy odrazu się zamknie
Madzia_00000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 14:45   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

Lużną pochwe moze miec kobieta po 5 porodach a nie dziewica ,moze z jego czlonkiem jest cos nie tak
Bardzo wrazliwy i empatyczny jest ten twoj chlopak ."
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 14:48   #4
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

Wg mnie bzdura. Nie rodziłas, dopiero rozpoczełas współzycie, wg mnie nie ma takiej opcji. Pochwa jest zresztą rozciągliwa,zaopatrzona w mięsnie. Zawsze warto pocwiczyc tzn ćwiczenia Kegla, zeby wzmocnić mieśnie, można równiez to robić w trakcie stosunku, co moze sprawic dodatkową przyjemnosc partnerowi. Zreszta wina moze byc równiez po stronie partnera- moze byc nie dostatecznie podniecony.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 14:49   #5
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

Jeżeli nie wierzysz Wizażanką idź do ginekologa. Zmierzy szerokość
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 15:00   #6
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Lużną pochwe moze miec kobieta po 5 porodach a nie dziewica ,moze z jego czlonkiem jest cos nie tak
Bardzo wrazliwy i empatyczny jest ten twoj chlopak ."
A to nie do końca prawda. Zależy od indywidualnej kobiety i jej budowy. Pochwy różnych kobiet są różne Niektóre są szerokie i krótkie, inne znowu wąskie i długie - na przykład. A co więcej nie ma to nic wspólnego ani z wiekiem ani z tuszą czy "wielkością" samej kobiety. Powszechnie się uważa, że jak kobieta chuda i niskiego wzrostu, to pochwę też ma wąską, a jak jest duża w sensie - postawna to pochwę ma szeroką. A guzik prawda, nie ma na to reguły. Tak mi przynajmnie tłumaczył mój gienek jak z nim kiedyś poruszyłam ten zacny temat Dlatego może zdarzyć się w przyrodzie młoda dziewczyna z szeroką pochwą z...natury.

Aczkolwiek uczucie luzu może być spowodowane dużym nawilżeniem pochwy czy np. nawykami masturbacyjnymi faceta.

Nie wiadomo jak jest w tym przypadku. Lekarz może to stwierdzić jak obejrzy jej narządy rodne.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 15:04   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

Tak czy śmak moze to byc "maly" cios dla mlodej dziewczyny uslyszec coś takiego od chlopaka ,zamiast probować ,zaproponowac pojscie do gina.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 15:07   #8
Cassi
Zadomowienie
 
Avatar Cassi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice 3miasta
Wiadomości: 1 288
GG do Cassi
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

Bardzo subtelny i delikatny ten Twój tż, a może to on ma takiego drobniaczka, że się topi
Idź do ginekologa i wtedy się dowiedz, jak się mają Twoje rozmiary do tego, co on czuje
__________________
‎"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój(...)"

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 15:11   #9
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Tak czy śmak moze to byc "maly" cios dla mlodej dziewczyny uslyszec coś takiego od chlopaka ,zamiast probować ,zaproponowac pojscie do gina.
Nie no, to to swoją drogą.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 15:18   #10
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

Cytat:
Napisane przez Anina16 Pokaż wiadomość
Mam 17 lat.Jakieś 2 miesiące temu zaczełam współżyć z chłopakiem.Nigdy wczesniej nie uprawialam seksu.On tak.Było ok.Ale on mowi ze mam bardzo luzna pochwe.Ze nigdy mu tak luzno nie bylo.Zawsze jednak dochodzil i nie mial z tym problemu.A wczoraj nie umial dojsc.Nic nie czul az tak luzno bylo.My sie bardzo kochamy i nie chcemy zeby nasz zwiazek rozpadl sie przez seks.Mozecie cos poradzic? Wiem ze wiele zwiazkow rozpadlo sie przez seks.Martwie sie Nie chce go stracic.Chce zeby w łóżku było mu cudownie On mi robi minete przed seksem.Moze to dlatego? Nie wiem co robic
Jestem Ciekawa czy Twój facet ma takie rozkminy
Jak dla mnie to Twój facet nie doszedł - a że niektórzy uważają to za coś hańbiącego - to pierwsze co to zrzucił na Ciebie winę twierdząc, ze za luźna byłaś.
Pogratulować faceta
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 15:45   #11
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

może to nie twoja pochwa jest za luźna, tylko jego penis za cienki. kurde, delikatnego masz chłopaka
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 15:51   #12
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

Cytat:
Napisane przez Anina16
Mam 17 lat.Jakieś 2 miesiące temu zaczełam współżyć z chłopakiem.Nigdy wczesniej nie uprawialam seksu.On tak.Było ok.Ale on mowi ze mam bardzo luzna pochwe.Ze nigdy mu tak luzno nie bylo.Zawsze jednak dochodzil i nie mial z tym problemu.A wczoraj nie umial dojsc.Nic nie czul az tak luzno bylo.My sie bardzo kochamy i nie chcemy zeby nasz zwiazek rozpadl sie przez seks.Mozecie cos poradzic? Wiem ze wiele zwiazkow rozpadlo sie przez seks.Martwie sie Nie chce go stracic.Chce zeby w łóżku było mu cudownie On mi robi minete przed seksem.Moze to dlatego? Nie wiem co robic

Szok, luźna pochwa tego jeszcze nie grali
Skoro byłaś dziewica to jest to nie możliwe, widocznie chłopak jakiś przewrażliwiony tak tak bo minetka to faktycznie ma na to najwiekszy wpływ jestes bardzo młoda, podszkolcie sie troche w dziedzinie seksu a potem działajcie

God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 16:01   #13
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

Luznego to masz chlopa ;]
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 16:28   #14
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

A mi sie wydaje, ze to jest mozliwe. Nie kazda pochwa jest taka sama.
Fakt, ze facet powinien byc bardziej delikatny, no ale trudno.
Autorko taka Twoja natura. Byc moze cwiczenie miesni kegla cos zmieni.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A to nie do końca prawda. Zależy od indywidualnej kobiety i jej budowy. Pochwy różnych kobiet są różne Niektóre są szerokie i krótkie, inne znowu wąskie i długie - na przykład. A co więcej nie ma to nic wspólnego ani z wiekiem ani z tuszą czy "wielkością" samej kobiety. Powszechnie się uważa, że jak kobieta chuda i niskiego wzrostu, to pochwę też ma wąską, a jak jest duża w sensie - postawna to pochwę ma szeroką. A guzik prawda, nie ma na to reguły. Tak mi przynajmnie tłumaczył mój gienek jak z nim kiedyś poruszyłam ten zacny temat Dlatego może zdarzyć się w przyrodzie młoda dziewczyna z szeroką pochwą z...natury.

Aczkolwiek uczucie luzu może być spowodowane dużym nawilżeniem pochwy czy np. nawykami masturbacyjnymi faceta.

Nie wiadomo jak jest w tym przypadku. Lekarz może to stwierdzić jak obejrzy jej narządy rodne.
Zgadzam sie.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 16:43   #15
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

Cytat:
Luznego to masz chlopa ;]
he he.
Cytat:
mój gienek
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 17:38   #16
Seeensi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 267
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

niektóre kobiety tak po prostu mają.idź ginekologa,są zabiegi które zmniejszają szerokość pochwy
__________________
1. my
2. Kult!
Seeensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 17:49   #17
Anina16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

I co mam powiedzieć ginekologowi jak do niego pojde? Panie doktorze ja chyba mam za luzna pochwe ?
Poważnie pytam.Sorka za głupie pytanie ale nie znam się a nie chce wyjść na debilke
Anina16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 18:14   #18
AnikZgr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnikZgr
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Zgierz/ Łódź
Wiadomości: 2 976
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

Cytat:
Napisane przez Anina16 Pokaż wiadomość
I co mam powiedzieć ginekologowi jak do niego pojde? Panie doktorze ja chyba mam za luzna pochwe ?
Poważnie pytam.Sorka za głupie pytanie ale nie znam się a nie chce wyjść na debilke
Panie doktorze czy to możliwe ,ze dziewczyna która niedawno straciła dziewictwo moze mieć zbyt luźną pochwę ? ja bym tak wypaliła. ewentualnie popros o zbadanie bo masz takie wrażenie i poprostu chcesz sie uspokoic.
__________________
Zapuszczam włosy
obecnie; 65 cm (1.02.2013)
cel : 65 cm zdrowych włosów



Buty

Edytowane przez AnikZgr
Czas edycji: 2010-06-23 o 18:18
AnikZgr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 18:29   #19
Anina16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

Jesteście cudowne wszystkie.Dziękuje bardzo Za porady i pocieszenie też
Anina16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 18:29   #20
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

Cytat:
Zawsze jednak dochodzil i nie mial z tym problemu.A wczoraj nie umial dojsc
Tzn. zawsze wcześniej dochodził z poprzednią partnerką czy zawsze dochodził z Tobą poza wczoraj?
Ile on ma lat?
Korzystacie z prezerwatyw?
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 18:56   #21
Anina16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Tzn. zawsze wcześniej dochodził z poprzednią partnerką czy zawsze dochodził z Tobą poza wczoraj?
Ile on ma lat?
Korzystacie z prezerwatyw?
Zawsze dochodził ze mną poza wczoraj.
Korzystamy z prezerwatyw.
Anina16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 19:23   #22
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

Cytat:
Napisane przez Anina16 Pokaż wiadomość
Zawsze dochodził ze mną poza wczoraj.
Korzystamy z prezerwatyw.
Masz w tym problem że raz nie doszedł ? Powody ? - zmęczenie, stres, może Ty się za mało postarałaś( ) . Powodów tego że facet nie ma orgazmu jest dużo.
Poza tym.. Ile on ma lat że takie bzdury wygaduje że Ty "za luźna" jesteś. Nie rodziłaś, byłaś dziewicą, więc jak można być za luźnym w takim wypadku. ? Chyba że ja niedoszkolona jestem jeszcze.
Kochana, masz 17 lat, możesz iść spokojnie do ginekologa i niech Cie zbada. Taka rada, że jeśli zaczęłaś już współżycie to nawet powinnaś iść.
I porozmawiaj z chłopakiem, powiedz mu że takie słowa Cie bolą i niech będzie troszkę delikatniejszy następnym razem.
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 19:25   #23
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

Może po prostu to on ma za małego?
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 19:30   #24
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

[1=1c3a9668cb473eb00ec0f3d ce65be5361e74cda4_63d1c28 200398;20213274]Masz w tym problem że raz nie doszedł ? Powody ? - zmęczenie, stres, może Ty się za mało postarałaś( ) . Powodów tego że facet nie ma orgazmu jest dużo.
Poza tym.. Ile on ma lat że takie bzdury wygaduje że Ty "za luźna" jesteś. Nie rodziłaś, byłaś dziewicą, więc jak można być za luźnym w takim wypadku. ? Chyba że ja niedoszkolona jestem jeszcze.
Kochana, masz 17 lat, możesz iść spokojnie do ginekologa i niech Cie zbada. Taka rada, że jeśli zaczęłaś już współżycie to nawet powinnaś iść.
I porozmawiaj z chłopakiem, powiedz mu że takie słowa Cie bolą i niech będzie troszkę delikatniejszy następnym razem.[/QUOTE]
Tak, najwidoczniej jestes niedoszkolona. Dziewica jak najbardziej moze byc luzna. No chyba, ze wedlug Ciebie kazda pochwa jest malutka, a robi sie luzna po porodzie (a i tak nie kazda kobieta po porodzie jest luzna, bo w koncu pochwa wraca do swoich rozmiarow, moze i nie zawsze, ale jednak).
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 19:32   #25
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

Chyba on ma za małego.
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 19:58   #26
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

Cytat:
Napisane przez Anina16 Pokaż wiadomość
Zawsze dochodził ze mną poza wczoraj.
Korzystamy z prezerwatyw.
E tam, to nie jesteś zbyt luźna - chciałabym dodać wyluzuj ale to chyba niestosowne w tym kontekście Myślałam, że on ma jakieś doświadczenia z innymi i zawsze mu z Tobą za luźno było
A tak to nie - pewnie jemu coś tam nie zagrało Albo byłaś wyjątkowo obficie nawilżona co może osłabiać odczucia - z tym, że raczej u obu stron. A Ty go dobrze czujesz ?

[1=1c3a9668cb473eb00ec0f3d ce65be5361e74cda4_63d1c28 200398;20213274]
Chyba że ja niedoszkolona jestem jeszcze. [/QUOTE]

A takiego wypasionego posta wyżej wysmażyłam a propos i na marne moja robota Cóż, mówi się trudno.

[1=1c3a9668cb473eb00ec0f3d ce65be5361e74cda4_63d1c28 200398;20213274] Kochana, masz 17 lat, możesz iść spokojnie do ginekologa i niech Cie zbada. Taka rada, że jeśli zaczęłaś już współżycie to nawet powinnaś iść.
I porozmawiaj z chłopakiem, powiedz mu że takie słowa Cie bolą i niech będzie troszkę delikatniejszy następnym razem.[/QUOTE]

Pełna zgoda

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
No chyba, ze wedlug Ciebie kazda pochwa jest malutka, a robi sie luzna po porodzie
Nawet nie po porodzie. Funkcjonuje przecież taki mit, że ów narząd "rozpycha" się w miarę jego...hmm...używania. I że tzw. stare baby (po 30tce ) wszystkie już są luźne bo wielokrotnie użytkowane, prawdaż.
Ale spoko. To bzdura równa tej, że jak kobieta straci dziewictwo to znacznie chętniej decyduje sie na przypadkowy seks z pierwszym lepszym i nie ma z tym najmniejszego problemu.
No a po porodzie to już w ogóle mogiła - robi sie z pochwy otwór wielkości wiadra.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-06-23 o 20:02
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 20:00   #27
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

O rety, już nie przesadzajmy, że to nie jest możliwe. Kobiety są różnie zbudowane, ja np. słyszałam od wszystkich partnerów, że jestem niesamowicie ciasna, więc jak najbardziej uważam, że można być także wyjątkowo 'luźną' z natury. I nie ma to nic wspólnego z wiekiem, porodami czy ilością partnerów. Moja mama jest po porodzie, a - jak kiedyś sama mi powiedziała - ma problem z używaniem tamponów, np. tampona w rozmiarze 'super' już sobie nie zainstaluje

Ja od siebie powiem - ćwicz mięśnie Kegla czy jak tam one się nazywają, wzmocni i Twoje, i jego doznania

Edytowane przez v-x-n
Czas edycji: 2010-06-23 o 20:02
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 20:04   #28
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
O rety, już nie przesadzajmy, że to nie jest możliwe.
I znowu - post nr 6 (słownie: sześć).

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Moja mama jest po porodzie, a - jak kiedyś sama mi powiedziała - ma problem z używaniem tamponów, np. tampona w rozmiarze 'super' już sobie nie zainstaluje
To chyba ją za ciasno zszyli po porodzie. Zresztą kształt pochwy i jej położenie zmienia się po porodzie (jest szersza w tej dalszej części i obniża się nieco - to też wiem od mojego gienka) i to też jest fakt - aczkolwiek nie tak bardzo i nie tak strasznie jak się niektórym wydaje. Przeważnie, bo pewnie bywaja przypadki ekstremalne.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-06-23 o 20:06
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 20:05   #29
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Może po prostu to on ma za małego?
Cytat:
Napisane przez Niezmienna
Chyba on ma za małego.
Z pewnością.
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 20:07   #30
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Zbyt luzna pochwa?

a kiedy ci oswiadczył ze to wina twojej luznej pochwy?
wczoraj?wczesniej?

wiesz co... jestes młoda, to twoj pierwszy partner wiec rozumiem ze nie wiesz, nie masz z im pogadac i pytasz tutaj...

raz mu sie zdarzyło nie dojsc i robicie taaka afere?
mit nr 1. ze faceci zawsze dochodza - otoz nie, nie zawsze,zdarza sie ze zdrowy w pełni sił chłopak moze nie miec orgazmu podczas stosunku
i nie jest to wina bynajmniej kobiety a jego samego,albo tez niczyja, zdarza sie...
nie wazne jak zbudowaną masz pochwe to nie wpłyneło na brak jego ostatniego orgazmu
wbij sobie to do głowy i przestan sie zamartwiac

meskie członki są rozne- jedne chude i długie, inne grube i krotkie, itd... ale to z reguły ma wpływ na kobiecy orgazm a nie meski, no jak ma chudy członek to moze odczuwac (moze) ze jest luzno... i nie pisz mi ze jego członek jest gruby i duzy bo nie wiesz nie masz porownania, nie jestes w stanie obiektywnie ocenic

nie pozwol mu zrzucic winy za jego niedyspozycje bo ona na pewno twoja nie jest

ps. masz 17 lat, Twoj zwiazek statystycznie i tak sie rozpadnie z biegiem czasu, wiec nie masz sie co martwic czy przez seks czy przez cokolwiek innego

szanuj sie ,swoje ciało, i miej swoj honor i nie daj sie wpedzac w wyimmaginowane kompleksy
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.