Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-01-14, 20:32   #1501
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Skyrim Poka¿ wiadomo¶æ
Na tym odcieniu majirela pisze - 7,11 blond popielaty intensywny

a tutaj masz parê moich zdjêæ..my¶lê ¿e tak bêdzie najlepiej, znalaz³am chwilê to mog³am je wreszcie zrobiæ.
Kolor jest taki..no w³a¶nie..baby pink brudny ¿e tak to okre¶le..

Najmniej k³ami±ce zdjêcie to te 1, poniewa¿ kolor ma co¶ troszkê z fioletu w³a¶nie
Na tym kole u do³u (nie wiem z jakiej jest firmy) ewidentnie .11 jest zielona, sama .1 popiel z nazwy jest niebieska, lepiej zrób na pasemku gdzie¶ od spodu, to siê oka¿e jaka by³a. Je¶li jest zielona, a Twoije W³osy fioletowo/czerwone/wyblak³e to to powinno siê zakoñczyæ sukcesem.
Wiêc zrób najpierw na pasemku,t± 7.11 jak nie bêdziesz zadowolona z efektu n apasemku kup naturê i wtedy zobaczysz, czy nadal bêd± te same fioletwawe u góry i ró¿owe na d³ugo¶ci

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez lolka80 Poka¿ wiadomo¶æ
Po³o¿y³am Islandiê L'oreala - nie powiem, aby wyszed³ jaki¶ szczególnie ch³odny odcieñ :/ ale tragedii te¿ nie ma...
Fotkê poprosimy ...i opisz niechciany refleks mo¿e pokombinujemy
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-14, 20:38   #1502
Skyrim
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Na tym kole u do³u (nie wiem z jakiej jest firmy) ewidentnie .11 jest zielona, sama .1 popiel z nazwy jest niebieska, lepiej zrób na pasemku gdzie¶ od spodu, to siê oka¿e jaka by³a. Je¶li jest zielona, a Twoije W³osy fioletowo/czerwone/wyblak³e to to powinno siê zakoñczyæ sukcesem.
Wiêc zrób najpierw na pasemku,t± 7.11 jak nie bêdziesz zadowolona z efektu n apasemku kup naturê i wtedy zobaczysz, czy nadal bêd± te same fioletwawe u góry i ró¿owe na d³ugo¶ci

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------


Fotkê poprosimy ...i opisz niechciany refleks mo¿e pokombinujemy
Zyto a gdybym zrobi³a z kolestonu 7.71 to co by mi wysz³o?
Skyrim jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-14, 20:51   #1503
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Elph Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze ja proszê o pomoc
Pod koniec listopada kupi³am mixton niebieski, zrobi³am k±piel rozja¶niaj±c±, która tylko delikatnie rozja¶ni³a i kolor nie wyrówna³ siê ca³kiem, ale nie ma tragedii. Potem po³o¿y³am 7.1 Allwaves razem z mixtonem (ale chyba go za ma³o da³am), wiêc odrobinê rudych refleksów zosta³o, a z czasem sp³ukiwania siê farby coraz wiêcej.
Teraz mam praktycznie rude w³osy, farba ca³kiem siê sp³uka³a, zakupi³am 6.1 (bo 7.1 jednak trochê za jasna) i chcê jutro zafarbowaæ (dodaj±c mixton).
Moje pytanie: na jakiej wodzie, ¿eby nie rozja¶niaæ odrostu a ¿eby kolor by³ trwa³y? Mo¿e zrobiæ 2 mieszanki z ró¿nymi wodami?
I jak przed³u¿yæ trwa³o¶æ koloru, zakwaszanie po ka¿dym myciu w³osów pomo¿e?
Pozdrawiam
Najbezpieczniej na 4%, niestety sp³ucze siê...no ale z tym to przy farbowaniu trzeba siê liczyæ. 6% robi siê ton w ton, czyli na tym samym poziomie, ale ona s³u¿y tez do rozja¶niania o 1 poziom, wiêc na odro¶cie trzebaby krócej trzymaæ, ¿eby nie wyrudzi³o. Wiêc 4% lub nawet 3%, sama musisz sobie sprawdziæ. A mixa dodaj caate ostatnio doda³± do 6.1 chyba z 5-6cm niebieskiego mixu na 15cm farby (30g)i mówi³a, ze jeszcze ma³o by³o. Wyci¶nij mo¿e na I-wszy raz z 4cm, nastêpnym razem dodasz wiêcej. Ja rozrabia³±m tez sam mi¼ z oxy 1:5 n a6% i k³ad³am na 5 minut..wypróbuj na pasemku, tylko uwaga, bo mi siê wyrudzi³y potem odrosty. Mo¿esz na 4% i d³u¿ej potrzymaæ...próby na pasemku polecam
A zakwaszenie zamyka ³uskê, wiêc bêdzie siê lepiej trzymaæ

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Skyrim Poka¿ wiadomo¶æ
Zyto a gdybym zrobi³a z kolestonu 7.71 to co by mi wysz³o?
A widzisz, bo 7 w Kolestonie i Color Touch to akurat Brown/br±zowy a 1 ash/popiel niebiesk.
Robi³am CT i nie by³am zadowolona szczerze mówi±c, szybko siê zmy³a i i tak wysz³a ryda, pomimo, ¿e niesz±³±m 7.71 i 7.89.
A Ty masz kupion± t± 7.11? To nie bój siê daæ na pasemko.
Mo¿esz mi na priv przes³aæ maila to wy¶lê Ci "materia³y dydaktyczne"

zreszt± jak kto¶ te¿ chce to proszê przes³aæ adres, to hurtem pójdzie

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-01-14 o 20:58
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-14, 23:53   #1504
Skyrim
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Najbezpieczniej na 4%, niestety sp³ucze siê...no ale z tym to przy farbowaniu trzeba siê liczyæ. 6% robi siê ton w ton, czyli na tym samym poziomie, ale ona s³u¿y tez do rozja¶niania o 1 poziom, wiêc na odro¶cie trzebaby krócej trzymaæ, ¿eby nie wyrudzi³o. Wiêc 4% lub nawet 3%, sama musisz sobie sprawdziæ. A mixa dodaj caate ostatnio doda³± do 6.1 chyba z 5-6cm niebieskiego mixu na 15cm farby (30g)i mówi³a, ze jeszcze ma³o by³o. Wyci¶nij mo¿e na I-wszy raz z 4cm, nastêpnym razem dodasz wiêcej. Ja rozrabia³±m tez sam mi¼ z oxy 1:5 n a6% i k³ad³am na 5 minut..wypróbuj na pasemku, tylko uwaga, bo mi siê wyrudzi³y potem odrosty. Mo¿esz na 4% i d³u¿ej potrzymaæ...próby na pasemku polecam
A zakwaszenie zamyka ³uskê, wiêc bêdzie siê lepiej trzymaæ

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------


A widzisz, bo 7 w Kolestonie i Color Touch to akurat Brown/br±zowy a 1 ash/popiel niebiesk.
Robi³am CT i nie by³am zadowolona szczerze mówi±c, szybko siê zmy³a i i tak wysz³a ryda, pomimo, ¿e niesz±³±m 7.71 i 7.89.
A Ty masz kupion± t± 7.11? To nie bój siê daæ na pasemko.
Mo¿esz mi na priv przes³aæ maila to wy¶lê Ci "materia³y dydaktyczne"

zreszt± jak kto¶ te¿ chce to proszê przes³aæ adres, to hurtem pójdzie
No w³a¶nie s³ysza³am ¿e koleston siê szybko wyp³ukuje i rudzieje bardzo. Nie jeszcze jej nie kupi³am, czyli chyba majirelke kupie..
Skyrim jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-15, 10:44   #1505
Elph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 462
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Najbezpieczniej na 4%, niestety sp³ucze siê...no ale z tym to przy farbowaniu trzeba siê liczyæ. 6% robi siê ton w ton, czyli na tym samym poziomie, ale ona s³u¿y tez do rozja¶niania o 1 poziom, wiêc na odro¶cie trzebaby krócej trzymaæ, ¿eby nie wyrudzi³o. Wiêc 4% lub nawet 3%, sama musisz sobie sprawdziæ. A mixa dodaj caate ostatnio doda³± do 6.1 chyba z 5-6cm niebieskiego mixu na 15cm farby (30g)i mówi³a, ze jeszcze ma³o by³o. Wyci¶nij mo¿e na I-wszy raz z 4cm, nastêpnym razem dodasz wiêcej. Ja rozrabia³±m tez sam mi¼ z oxy 1:5 n a6% i k³ad³am na 5 minut..wypróbuj na pasemku, tylko uwaga, bo mi siê wyrudzi³y potem odrosty. Mo¿esz na 4% i d³u¿ej potrzymaæ...próby na pasemku polecam
A zakwaszenie zamyka ³uskê, wiêc bêdzie siê lepiej trzymaæ

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------
Hm, to nie wiem czy farbowaæ dzisiaj, bo za 2 tygodnie mam studniówkê i chcia³abym wtedy jeszcze mieæ kolor na g³owie. Ale mo¿e wtedy na³o¿ê jak±kolwiek szamponetkê :P
Mixa dodam sporo, bo ostatnio da³am za ma³o. Na 50g farby tak z 8cm, my¶lisz ¿e bêdzie ok?
A w³a¶nie, jak siê dodaje mix to automatycznie wiêcej wody, czy tyle ile bym da³a do farby?
Elph jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-15, 13:22   #1506
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Elph Poka¿ wiadomo¶æ
Hm, to nie wiem czy farbowaæ dzisiaj, bo za 2 tygodnie mam studniówkê i chcia³abym wtedy jeszcze mieæ kolor na g³owie. Ale mo¿e wtedy na³o¿ê jak±kolwiek szamponetkê :P
Mixa dodam sporo, bo ostatnio da³am za ma³o. Na 50g farby tak z 8cm, my¶lisz ¿e bêdzie ok?
A w³a¶nie, jak siê dodaje mix to automatycznie wiêcej wody, czy tyle ile bym da³a do farby?
Tutaj masz fajnie opisane na podzia³kê mixów, tylko wiesz, jak przesadzsz to bêdziesz mieæ niebieskie w³osy, jak to poziom 6 to mog± pod czerñ podchodziæ jak przedobrzysz z mixem
Farbê i mix uznajesz jako farbê i do niej w zale¿no¶ci jak producent pisze proporcje 1:1, 1:1,51:2 dodajesz oxy

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-09 o 13:31
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-15, 20:24   #1507
Elph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 462
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ok, farbowa³am na wodzie mniej wiêcej 4%, wstawiam zdjêcia, niestety ju¿ na ¶wiat³o dzienne siê nie za³apa³am, wiêc nawet nie wiem, jak bêd± w nim wygl±daæ.
Je¶li chodzi o sztuczne ¶wiat³o: jest ciemno, ale jeszcze br±z O refleksach ciê¿ko mi co¶ powiedzieæ.
Postaram siê jutro wstawiæ zdjêcia w ¶wietle dziennym.
Pierwsze- przed farbowaniem, okropna ró¿nica w kolorach :P
Drugie po farbowaniu.
Trzecie te¿ jeszcze przed, teraz sobie przypomnia³am o nim, wiêc przepraszam za kolejno¶æ.

Ogólnie to du¿o na zdjêciu nie widaæ, niestety :P

Przepraszam za nie obrócone zdjêcia- nie zapisa³am po obróceniu.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20111220006.jpg (52,3 KB, 40 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20120115022.jpg (80,9 KB, 55 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20111220005.jpg (64,4 KB, 41 za³adowañ)

Edytowane przez Elph
Czas edycji: 2012-01-15 o 20:30
Elph jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 22:57   #1508
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomo¶ci: 1 241
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Jeejku! Nie wiecie czy ta dziewczyna ma jakiego¶ bloga? To najpiêkniejszy zimny br±z jaki widzia³am.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg srebrny br±z.jpg (50,0 KB, 120 za³adowañ)
__________________

Noc(nik) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-16, 10:49   #1509
Basiek93
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 933
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

bardzo podoba mi siê kolor w³osów Jessicy Lowndes (90210 )

wydaje mi siê, ¿e jest to zimny br±z jednak proszê o radê
__________________
wróci³am do perfum moja fragrantica tutaj
sprzedam lub wymiana perfumy niszowe - tu
Basiek93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-16, 10:56   #1510
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Elph- ca³kiem fajnie, widze, ¿e na górze z³oto by³o??? dobrze, ¿e zieleñ Ci ie wysz³a.W sumie troszkê z³tao na górze zosta³o a ni¿ej rudy, ale to trzeba 2 mieszanki zrobiæ, na z³otodaæ fiolet a na rude na d³ugo¶ci niebieski. Ale mo¿e to fotki przek³amuj±? Ciekawe jak w dziennym wygl±daj±
I ile w koñcu doda³a¶ mixu?

Noc(nik)A ta Dziewczyna z "bloga" to ma roz¶wietlone w³osy od lampy aparatu, a gdzieniegdzie widzê ciep³e z³oto, zw³aszcza na koñcówkach, mog³a je neuutralizowaæ czy¶ z opalem/fioletem i tak ³adnie wych³odzi³o

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Basiek93 Poka¿ wiadomo¶æ
bardzo podoba mi siê kolor w³osów Jessicy Lowndes (90210 )

wydaje mi siê, ¿e jest to zimny br±z jednak proszê o radê
Bez zdjêcia Twoich w³osów (tera¿niejszego) sie nie obejdzie z porad± ) wiêc poproszê foto
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-16, 14:18   #1511
Elph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 462
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Elph- ca³kiem fajnie, widze, ¿e na górze z³oto by³o??? dobrze, ¿e zieleñ Ci ie wysz³a.W sumie troszkê z³tao na górze zosta³o a ni¿ej rudy, ale to trzeba 2 mieszanki zrobiæ, na z³otodaæ fiolet a na rude na d³ugo¶ci niebieski. Ale mo¿e to fotki przek³amuj±? Ciekawe jak w dziennym wygl±daj±
I ile w koñcu doda³a¶ mixu?
Mixu chyba tak z 8cm.
Kolor w dziennym ¶wietle jest dziwny, ma takie rude 'pasemka', ale s± one ruchome, na zdjêciu wygl±da jakbym nierówno farbê na³o¿y³a :P Ale wszystko jest ok, zale¿y jak pada ¶wiat³o. Jednocze¶nie mam rude refleksy, a w pewnych miejscach takie ciemne, ch³odne.
W 2 mixy ju¿ by mi siê chyba bawiæ nie chcia³o Nastêpnym razem mo¿e zmieszam 7.1 i 6.1, bo 6.1 mam jeszcze po³owê.
Dodajê zdjêcia
Na zdjêciu wysz³o, jakbym dó³ mia³a du¿o ciemniejszy i jaki¶ zielony, w rzeczywisto¶ci jest taki sam jak góra.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20120116025.jpg (64,2 KB, 70 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20120116026.jpg (54,6 KB, 84 za³adowañ)
Elph jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 13:07   #1512
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Elph Poka¿ wiadomo¶æ
Mixu chyba tak z 8cm.
Kolor w dziennym ¶wietle jest dziwny, ma takie rude 'pasemka', ale s± one ruchome, na zdjêciu wygl±da jakbym nierówno farbê na³o¿y³a :P Ale wszystko jest ok, zale¿y jak pada ¶wiat³o. Jednocze¶nie mam rude refleksy, a w pewnych miejscach takie ciemne, ch³odne.
W 2 mixy ju¿ by mi siê chyba bawiæ nie chcia³o Nastêpnym razem mo¿e zmieszam 7.1 i 6.1, bo 6.1 mam jeszcze po³owê.
Dodajê zdjêcia
Na zdjêciu wysz³o, jakbym dó³ mia³a du¿o ciemniejszy i jaki¶ zielony, w rzeczywisto¶ci jest taki sam jak góra.
poogl±da³am dok³adnie te Twoje zdjêcia i widzê, ¿e ³adnie Ci och³odzi³o, ale przebija jednak lekko z³oto na górze, a czerwieñ na d³ugo¶ci. A koñcówki jakie¶ baaardzo ciemne, nie s± czarne? Zobaczysz teraz jak siê bêd± wyp³ukiwa³y to dobierzemy neutralizuj±ce kolory, bo chyba bez dwóch mieszanek siê nie obejdzie, ¿eby je wyrównaæ. Na razie czekaj na jaki kolor siê wyp³ucz±
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-17, 15:59   #1513
Elph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 462
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
poogl±da³am dok³adnie te Twoje zdjêcia i widzê, ¿e ³adnie Ci och³odzi³o, ale przebija jednak lekko z³oto na górze, a czerwieñ na d³ugo¶ci. A koñcówki jakie¶ baaardzo ciemne, nie s± czarne? Zobaczysz teraz jak siê bêd± wyp³ukiwa³y to dobierzemy neutralizuj±ce kolory, bo chyba bez dwóch mieszanek siê nie obejdzie, ¿eby je wyrównaæ. Na razie czekaj na jaki kolor siê wyp³ucz±
Ok Koñcówki s± takie same jak góra, na zdjêciu tak po prostu wysz³o :P Pewnie dlatego, ze lustro mi trochê zas³ania okno i tak jakby nie 'o¶wietli³o' równo wszystkich w³osów.
A my¶lisz, ¿e po wyp³ukaniu nie bêdê mia³a dok³adnie tego samego, co przed farbowaniem? Dobrze by by³o, bo nie chcê do tego wracaæ :P
Elph jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-18, 12:31   #1514
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Elph Poka¿ wiadomo¶æ
Ok Koñcówki s± takie same jak góra, na zdjêciu tak po prostu wysz³o :P Pewnie dlatego, ze lustro mi trochê zas³ania okno i tak jakby nie 'o¶wietli³o' równo wszystkich w³osów.
A my¶lisz, ¿e po wyp³ukaniu nie bêdê mia³a dok³adnie tego samego, co przed farbowaniem? Dobrze by by³o, bo nie chcê do tego wracaæ :P
W miarê kolejnych farbowañ kolor siê bêdzie utrwala³, ale to tylko na 4% by³o robione, wiêc pewnie siê wyp³ucze, niekoniecznie do koloru z przed, ale podobnego
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-18, 16:11   #1515
Elph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 462
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
W miarê kolejnych farbowañ kolor siê bêdzie utrwala³, ale to tylko na 4% by³o robione, wiêc pewnie siê wyp³ucze, niekoniecznie do koloru z przed, ale podobnego
Aha Wola³abym trochê ja¶niejsze w³osy, wiêc nie wiem czy jak skoñczê to 6.1 to nie przejdê na 7.1 ju¿ nie przejmuj±c siê, ¿e nie wyrównujê ca³kiem koloru w³osów. Ale je¶li po paru myciach teraz kolor trochê zja¶nieje to mo¿e przy nim zostanê. W ¶wietle dziennym jest taki ³adny, naturalny br±z, ale w sztucznym wygl±da bardzo ciemno :P
Elph jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-19, 12:03   #1516
zuzaka55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Witam
Przede wszystkim bardzo siê ciesze, ¿e Was znalaz³am studiuje Wasze wypowiedzi od wczoraj i mam taki sam problem jak Wy.
Co miesi±c p³ace astronomiczne kwoty u fryzjera u¿ywam goldwell a przebija mi rudy mied¼ w moim "br±zie". Dosz³am do wniosku, ¿e sama to zrobie
Proszê napisaæ czy dobrze zrozumia³am. Farbê np kolor 6 BS mieszam z wod± -1.proszê napisaæ ilu procentow±? i to k³adê na odrost - 2.ile mam to trzymaæ na odro¶cie?
Nastêpnie do tej mieszanki dodaje niebieski korektor i nak³adam na koñcówki i resztê w³osów i trzymam 20 minut tak?
Jedna z Was napisa³a, ¿e korektor- mixton trzeba kupiæ z tej samej firmy czy goldwell ma niebieski korektor bo w internecie nie mogê znale¼æ.
Proszê napisaæ czy dobrze to zrozumia³am i z góry ¶licznie dziêkuje
zuzaka55 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-19, 12:53   #1517
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 914
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

wstawiê zdjêcie po miesi±cu do farbowania
goldwell 5BP + 3% oxy 1:1
mixu nie dodawa³am
w rzeczywisto¶ci s± ja¶niejsze - przynajmniej moje oko widzi ja¶niejsze i zrudzia³e z lekka. Na zdjêciu s± takie ja¶niejsze pasma - one s± bli¿sze prawdzie
trzyma³am - 15 min odrosty i 15min d³ugo¶æ
mo¿e komu¶ siê przyda
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0358.jpg (58,4 KB, 63 za³adowañ)
__________________
zagê¶ciæ w³osy
od 11 listopada - dro¿d¿e
od 7 listopada - skalpel

Edytowane przez kuleczkka
Czas edycji: 2012-01-21 o 18:12
kuleczkka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-19, 16:15   #1518
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Poka¿ wiadomo¶æ
wstawiê zdjêcie po miesi±cu do farbowania
goldwell 5BP + 3% oxy

mo¿e komu¶ siê przyda
No piêknie zimno..w sumie nawet czarno??? Lekki fiolet chyba przebija, ale to chyba to wina zdjêcia, Dzziêujem za informacje, i jeszcze dopisz ile trzyma³a¶ i ile mixu doda³a¶

Zuzanka55 - .....a nie doczyta³±¶, ¿e potrzebne zdjêcie Twoich w³osów akie masz obecnie na g³owie??? Dawaj fotkê, zobaczymy..a woda 3% lub 4%. Bêdzie siê sp³ukiwaæ, ale lepsze to ni¿ rude po 6%.
6% farbuje siê ten sam poziom na ten sam poziom, ale farbowane w³osy. Naturalne 6% Ci rozja¶ni o 1 poziom, wiêc ryzyko rudego.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-20, 14:31   #1519
karolina2121
siedzê i my¶lê
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 5 439
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ostatecznie pofarbowa³am siê lond± mokka br±z Wysz³o do¶æ ciemno, ale podoba mi siê Dla zainteresowanych dorzucam zdjêcia (malowane 2 mycia g³owy temu )
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 039.jpg (68,4 KB, 73 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 072.jpg (49,8 KB, 70 za³adowañ)
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 16:12   #1520
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Poka¿ wiadomo¶æ
Ostatecznie pofarbowa³am siê lond± mokka br±z Wysz³o do¶æ ciemno, ale podoba mi siê Dla zainteresowanych dorzucam zdjêcia (malowane 2 mycia g³owy temu )
Bo jasny br±z to ju¿ poziom 6 dlatego ciemne wysz³y.
Kolor pomimo, ¿e ciemny, wygl±da bardzo ³adnie na zimny, dziêkujemy za relacje
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-23, 05:10   #1521
Skyrim
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny powiedzcie mi która farba z majirela, goldwella czy kolestonu etc. bêdzie koloru takiego jak w za³±cznikach i nie bêdzie rudzia³a albo co¶ podobnego? 2 zdjêcie chodzi mi bardziej o t± ciemniejsz± strefê w³osów - zaraz od prawej za ja¶niejszym pasemkiem

Nie potrafie sama tego koloru zdefiniowaæ a bardzo potrzebujê identycznej farby (identyczny ton i kolor) jak u dziewczyny z ostatniego zdjêcia
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg dsc0266cx.jpg (8,7 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg dsc0267us.jpg (21,6 KB, 34 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg start3.jpg (19,4 KB, 84 za³adowañ)

Edytowane przez Skyrim
Czas edycji: 2012-01-23 o 05:55
Skyrim jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-23, 08:57   #1522
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Skyrim Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny powiedzcie mi która farba z majirela, goldwella czy kolestonu etc. bêdzie koloru takiego jak w za³±cznikach i nie bêdzie rudzia³a albo co¶ podobnego? 2 zdjêcie chodzi mi bardziej o t± ciemniejsz± strefê w³osów - zaraz od prawej za ja¶niejszym pasemkiem

Nie potrafie sama tego koloru zdefiniowaæ a bardzo potrzebujê identycznej farby (identyczny ton i kolor) jak u dziewczyny z ostatniego zdjêcia
Nie mo¿na tak na "sucho" doradziæ, trzeba wiedzieæ na jakie w³osy ma byc po³o¿ona farba (farbowane/naturalne/jakie refleksy) Je¶l mia³abym na oko mówiæ to jest to jakos poziom pomiêdzy 6 a7 Natura, ale k³adziony wy³±cznie na naturalne, lub na blond/siwe....
....co Ty kombinujesz kobieto??? przecie¿ Ci wszystko wyt³umaczy³am i napisa³am!
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-23, 10:35   #1523
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

L'Oreal, Richesse de Diacolor opalizujacy ciemny blond 6,02 + naturalny c. blond 6,00 pó³ na pó³ z woda 2,7%
k³adziony na sprany kolor po dekoloryzacji z foto ostatniego 5
zobaczymy jak sie zmyje szamponik wczesniej mia³am blond i za Chiny nie chcia³y sie w³osy przyciemnic ehhh do po³owy g³owy a gorne pasma(korona jasna,zielonkowato zó³ta itp)
1,2,3 bez lampy
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06030.jpg (78,1 KB, 78 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC06031.jpg (80,1 KB, 40 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC06032.jpg (82,8 KB, 35 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC06035.jpg (156,3 KB, 45 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC05982.jpg (115,8 KB, 61 za³adowañ)
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-23, 13:09   #1524
Elph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 462
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dodajê zdjêcia mojego koloru tydzieñ po farbowaniu.
Ju¿ nie taki ch³odny jak wcze¶niej :P
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20120123039.jpg (45,6 KB, 40 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20120123040.jpg (47,2 KB, 33 za³adowañ)
Elph jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-23, 15:56   #1525
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
L'Oreal, Richesse de Diacolor opalizujacy ciemny blond 6,02 + naturalny c. blond 6,00 pó³ na pó³ z woda 2,7%
k³adziony na sprany kolor po dekoloryzacji z foto ostatniego 5
zobaczymy jak sie zmyje szamponik wczesniej mia³am blond i za Chiny nie chcia³y sie w³osy przyciemnic ehhh do po³owy g³owy a gorne pasma(korona jasna,zielonkowato zó³ta itp)
1,2,3 bez lampy
¦licznieeee troszkê fioletowo siê mieni na pierwszych 3 fotkach, ale dodaje przez to ch³odu. Wybór Bardzo dobry tzn. dodanie natury do farbowania po dekolorze, tylko ta 2,7% Ci tylko oblepi³a w³os (w³asnie jak szamponetka) i nie wiem, czy d³ugo siê utrzyma. Z lamp± ciep³awo wygl±da, ale teraz s³oñca brak wiêc ok. Dziêkujemy za relacje

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Elph Poka¿ wiadomo¶æ
Dodajê zdjêcia mojego koloru tydzieñ po farbowaniu.
Ju¿ nie taki ch³odny jak wcze¶niej :P
Kurka... no niestety 4% i ogólnie farbowanie ma to do siebie, ¿e siê wyp³ukuje, mo¿esz nastêpnym razem na 6% próbowaæ, ze szczególnym traktowaniem odrostu, ¿eby nie rozja¶ni³o.
Ale i tak lepiej wygl±daj¿ ni¿ przed farbowaniem, kolor równmiernie siê wyp³ukuje. Dziêki, ¿e da³±¶ znaæ
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-23, 18:24   #1526
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 496
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Skyrim Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny powiedzcie mi która farba z majirela, goldwella czy kolestonu etc. bêdzie koloru takiego jak w za³±cznikach i nie bêdzie rudzia³a albo co¶ podobnego? 2 zdjêcie chodzi mi bardziej o t± ciemniejsz± strefê w³osów - zaraz od prawej za ja¶niejszym pasemkiem

Nie potrafie sama tego koloru zdefiniowaæ a bardzo potrzebujê identycznej farby (identyczny ton i kolor) jak u dziewczyny z ostatniego zdjêcia


Pomijaj±c juz sferê kolorystyczn±, ohydnie wygl±daj± te w³osy do kostek. Bleee
iivii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-23, 19:39   #1527
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

to i ja pokaze jak u mnie sprawa wyglada po miesiacu...
slonce zaswiecilo i troche sie zdziwilam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SDC12649.jpg (185,3 KB, 39 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC12653.jpg (188,9 KB, 39 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC12652.jpg (144,8 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC12648.jpg (161,4 KB, 22 za³adowañ)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-01-23 o 19:59
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-23, 20:05   #1528
Elph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 462
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ


---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------


Kurka... no niestety 4% i ogólnie farbowanie ma to do siebie, ¿e siê wyp³ukuje, mo¿esz nastêpnym razem na 6% próbowaæ, ze szczególnym traktowaniem odrostu, ¿eby nie rozja¶ni³o.
Ale i tak lepiej wygl±daj¿ ni¿ przed farbowaniem, kolor równmiernie siê wyp³ukuje. Dziêki, ¿e da³±¶ znaæ
Nie ma sprawy W zasadzie to w moim interesie, bardzo pomagasz na tym w±tku i Tobie siê nale¿± podziêkowania :P
Co znaczy 'ze szczególnym traktowaniem odrostu'? Nak³adaæ farbê pod koniec farbowania, czy np na mniejszej wodzie?
Z reszt±, nastêpne farbowanie min za 2 miesi±ce, wiêc zd±¿ê dopytaæ o szczegó³y
Elph jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-23, 20:11   #1529
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Elph Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ma sprawy W zasadzie to w moim interesie, bardzo pomagasz na tym w±tku i Tobie siê nale¿± podziêkowania :P
Co znaczy 'ze szczególnym traktowaniem odrostu'? Nak³adaæ farbê pod koniec farbowania, czy np na mniejszej wodzie?
Z reszt±, nastêpne farbowanie min za 2 miesi±ce, wiêc zd±¿ê dopytaæ o szczegó³y
tak sie wtrace odsnosnie tego odrostu na 6%, to wlasnie ja robilam ta woda i bylo rudo. mi zawsze 6% rozjasnia, wiec ja bym uwazala i najpierw przetestowala pasemko, zanim zjechac sobie cale wlosy
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-23, 21:27   #1530
Skyrim
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez iivii Poka¿ wiadomo¶æ
Pomijaj±c juz sferê kolorystyczn±, ohydnie wygl±daj± te w³osy do kostek. Bleee
w

Edytowane przez Skyrim
Czas edycji: 2012-01-23 o 21:41
Skyrim jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:09.